•  
  B.........o

  +161

  pokaż komentarz

  Z taką opozycją to pisiory nawet nie muszą się starać i udawać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejna (lub ta sama) banda oszołomów jak ta, która ostatnio zniszczyła budynek kurii. Patologia wychodzi na ulice i pokazuje swój czerwony, napuchnięty ryj. Ciekawe jak to nazwą. Dewastacja pozytywna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Wandalizm według TVN to "malowanie". Warto rozwinąć słownik TVN, bo robi się jak u Orwella: Opozycja antydemokratyczna to obrońcy demokracji. Agresja i wandalizm opozycji antydemokratycznej to obywatelskie nieposłuszeństwo. Chamstwo to słuszny, sprowokowany gniew. Zorganizowany protest to spontaniczny protest. Konstytucja to książeczka do wymachiwania, nie do czytania. Antydemokratyczny przewrót to coś co chcemy zrobić, ale wpierw musimy znaleźć inne słowa na to określenie. Polityk PiS to odrażający kurdupel, głupiec albo złodziej co będzie siedział. Polityk PO to Prezydent, Premier, Minister. Polityk PiS jest niefajny. Polityk PO jest zawsze fajny. Głos 5% wszystkich Polaków to głos 100% wszystkich Polaków. Tylko to co napisano w Wyborczej to prawdziwe potrzeby, poglądy, oczekiwania i światopogląd Polaków. Wyborcy PO to tylko nowocześni, młodzi, europejscy. Wyborcy PiS to tajemniczy tryglodyci ze wsi i małych miasteczek ściany wschodniej. Złodzieje to ofiary. Ofiary to ich nie ma a na pewno nie było w latach rządów PO-PSL. Kłamca to autorytet. Łapówkarz to więzień polityczny. Aferzysta to ofiara politycznych prześladowań. Były zapiekły komunista (teraz po naszej stronie) to bohater przemiany. Były zapiekły komunista (nie po naszej stronie) to nieszczęsna ofiara przemiany. Opozycjonista prlowski (teraz po naszej stronie) to Bohater Solidarności. Opozycjonista prlowski (nie po naszej stronie) to frustrat. Sędzia orzekający przeciwko oczekiwaniom PiS to ostoja sprawiedliwości. Sędzia orzekający zgodnie z oczekiwaniami PiS to zastraszony sługa. Sędzia łamiący prawo to ofiara nagonki. Donoszenie w PRL to chwila słabości. Ci co piętnują donosicieli z PRL to chorzy z nienawiści frustraci. Zaciekły wróg Polski to Wielki Przyjaciel Polski. Torebkowy Agneli to najważniejszy polityk w Europie. KE to nieomylna wyrocznia. PE to nieomylna wyrocznia. UE to taka kochana, bez żadnej minimalnej skazy. Reprywatyzacja w Warszawie to Lech Kaczyński. Najeźdźca to uchodźca. Na Zachodzie to nie muzułmanie się wybuchają, mordują, terroryzują, gwałcą kobiety i dzieci; to chorzy psychicznie fani gier wideo co mieszkali obok kościoła katolickiego. Zboczenie to normalność. Ksiądz to pedofil. Wiara to taki folklor ze wsi. Patriota to faszysta.
  Piszcie więcej, bo na pewno coś umknęło :)

  •  

   pokaż komentarz

   @ydtski: Korzystając z tego słownika TVN, podpalenia ich samochodów kwalifikujmy jako "przypadkowe zaprószenie".

  •  

   pokaż komentarz

   @wojnanadchodzi: Nie, według słownika TVN podpalenia samochodów TVN to wyjątkowo zgodnie z prawdą akty barbarzyńskiego wandalizmu i agresji.

  •  

   pokaż komentarz

   Opozycja antydemokratyczna to obrońcy demokracji

   @ydtski: Skąd wniosek, że opozycja jest antydemokratyczna?

   Agresja i wandalizm opozycji antydemokratycznej to obywatelskie nieposłuszeństwo

   @ydtski: Na tym polega obywatelskie nieposłuszeństwo

   Polityk PiS to odrażający kurdupel, głupiec albo złodziej co będzie siedział. Polityk PO to Prezydent, Premier, Minister. Polityk PiS jest niefajny. Polityk PO jest zawsze fajny.

   @ydtski: ¯\_(ツ)_/¯

   Reszty nie będę komentował bo to wyraźne, prawackie wypociny godne Krystyny Pawłowicz

  •  

   pokaż komentarz

   Na tym polega obywatelskie nieposłuszeństwo

   @Zenek_: Mylisz pojęcia.

   Polecam się zapoznać z postacią Mahatma Gandhiego. On stosował obywatelskie nieposłuszeństwo, a przy tym był stanowczym przeciwnikiem stosowania jakiejkolwiek przemocy czy dewastacji mienia.

   Czy jest jakaś różnica dla pomordowanych, sierot i bezdomnych gdy szalona destrukcja bywa ukrywana pod nazwą totalitaryzmu czy świętym imieniem wolności i demokracji?
   Zasada oko za oko uczyniłaby wkrótce cały świat ślepym.
   Jest wiele powodów, dla których jestem przygotowany na śmierć, ale nie ma żadnego, dla którego gotów byłbym zabić.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zenek_: Skoro opozycja (od Komorowskiego poprzez Szczerboidów po Kasprzaka) mówi w kontekście przejęcia władzy o cyt. "obaleniu", "usunięciu", "wyrzuceniu", "przewrocie", "przemocy", "interwencji", "wyrwaniu", "użyciu siły", "rewolcie", "ulicy" ANI SŁOWEM NIE WSPOMINAJĄC, że chciałaby to zrobić w demokratycznych wyborach, ale tu i teraz w ulicznych protestach, zadymach i siłowych działaniach przeciwko konkretnym osobom z władzy... to o czym my tu w ogóle mówimy? Co jeszcze musiałaby zrobić opozycja antydemokratyczna w Polsce abyś mógł uznać, że jest rzeczywiście jest antydemokratyczna?

   Obywatelskie nieposłuszeństwo NIE POLEGA na użyciu siły, przemocy, agresji, wandalizmu. Obywatelskie nieposłuszeństwo NIE UŻYWA języka nienawiści. Obywatelskie nieposłuszeństwo NIE WZYWA do zastosowania siły, represji, agresji wobec konkretnych osób. Polecam klasyka obywatelskiego nieposłuszeństwa: Mahatmę Gandhiego.

   Argument ad personam wskazuje tylko na słabość. To, że nie zgadzasz się z czyimś zdaniem, nie oznacza, że powinieneś kogoś wyzywać od Krystyn Pawłowicz.

 •  

  pokaż komentarz

  Neuropa się otagowała - "Czas Nosaczy" xD

  źródło: pbs.twimg.com

 •  

  pokaż komentarz

  I bardzo dobrze, że są aresztowania.