•  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Nic dziwnego. Nie od dziś wiadomo, że ludzie którzy kreują się na tolerancyjnych tak naprawdę sieją największą nienawiścią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hans_Landa to oni dziela ludzi na grupy... Jezeli masz w dupie plec czy inne cechy czlowieka z automatu jestes jakims rasista

  •  

   pokaż komentarz

   sieją największą nienawiścią.

   @Hans_Landa: tutaj mamy próbkę tego w postaci prowokacyjnych, szyderczych komentarzy neuropy. Tego nie można nazwać inaczej jak mowa nienawiści.

  •  

   pokaż komentarz

   to oni dziela ludzi na grupy...

   @PeaceUN: Klasyfikacja jest jedną z podstawowych funkcji mózgu. Stereotypy są efektem jej działania.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hans_Landa: I często walczą w imię czegoś co sami nie respektują, np.

   - seksistowskich reklamach, gdzie są pokazane ładne kobiety, a z drugiej strony walczą o wolność pokazywania sutków na instagramie;
   - szacunek do kobiet (patrz afera z ochroniarkami na kongresie czyli podejście lewicy do kobiet związanych z kościołem);
   - dodatkowe punkty za kolor skóry w amerykańskich uczelniach (spełnia to definicję klasycznego rasizmu);
   - parytety (czyli płeć decyduje o zatrudnieniu, a nie predyspozycje czyli klasyczna dyskryminacja ze względu na płeć);
   - przemoc domowa ma płeć (głośne hasło głoszone przez feminizm, ale wpisuje się nie tylko jako seksizm, ale też jako bzdura. Badania wykazują, że mężczyźni boją się zgłaszać przemoc ze względu na ostracyzm społeczny. Liczba mężczyzn doświadczonych przemocą w rodzinie jest znacznie wyższa niż liczba zgłoszeń na policji);
   - przypisywanie nieprawdziwych informacji innemu narodowi (np. minister z lewicowej Holandii uważa, że u nas bije się osoby pochodzą z Afryki. Co jest bzdurą i wpisuje się ksenofobizm. Analogicznie postępują polskie organizacje lewicowe. Całkowicie ignorując, że statystyki dla państw zachodnich często są gorsze niż dla Polski, np. liczba manifestacji nazistowskich, liczba gwałtów, różnice w płacach. Często atakują Polaków jako najgorszych tylko z racji przynależności narodowej).

   Mógłbym tak wiele wypisać przykładów, ale generalnie lewicowe organizacje działają jak bojówki okresu międzywojennego (łamią prawo, aby wymusić swoje. Budują propagandę np. przemoc w rodzinie ma płeć). Jak kończą się argumenty to zaczynają się wyzwiska. Oczywiście żadnymi argumentami nie da się dotrzeć do nich, bo to nie jest dyskusja na argumenty.

   Na nic im mówienie, że Polska zawsze była niesamowicie tolerancyjna religijnie (chrześcijaństwo, prawosławie, protestantyzm islam, judaizm żyły sobie spokojnie w Polsce jeszcze w II RP), popierała prawa kobiet (prawa wyborcze, prawo dziedziczenia dużo szybciej niż w Europie zachodniej), wspierała inne rasy (np. bunt Polaków przeciwko tłumieniu powstania na Haiti w okresie Napoleona, podczas gdy w USA jeszcze w latach 1960 była segregacja rasowa np. w autobusach). Dziś rządzą lewicowe rządy. Gospodarczo nie ma wątpliwości, a czy prawicowo też?

   Oczywiście, że ich nie można nazwać prawicą. Postępują niezgodnie z katolicyzmem, niezgodnie z ideą prawicową (dbanie kraj vs mnożenie stołków). Nawet w sprawach obyczajowych nie są jednoznaczni za prawicową doktryną (dopuszczenie możliwości głosowania w sprawie aborcji na życzenie, paradoksalnie odrzucone przez głosy opozycji), choć mocno żerują na osobach uważających się za prawą stronę. Ograniczanie obywateli jest stricte lewicowe.

   Oczywiście dziś banda umysłowych ameb w postaci Sebixów, próbuje podnosić swoją wartość poprzez udawanie patriotów. A zachowują się jak najgorsze bydło. Jednym z czynników ich podkręcających są absurdy lewej strony, bo oni nigdy nie rozwinęliby się tak, gdyby nie ciągłe informacje o wyczynach lewej strony. Nie można się nazywać katolikiem rzucając kamieniem w homoseksualistę albo wrzucając każdego muzułmanina do jednego worka. To nie jest polskie podejście. My zawsze potrafiliśmy znaleźć z każdym wspólny język, wielu Tatarów zginęło za nasza ojczyznę. A byli... muzułmanami. Dla mnie sebixy w niczym się nie różnią od fanatyków lewej strony.

   Często w tych swoich zapędach Lewicowe ludziki sami ze sobą się kłócą, bo są autorytarni w poglądach. Vide ostatnie kłótnie po kongresie kobiet. Albo sytuacja z trans vs lesbijki.

   Mówi się dużo o gwałtach na kobietach, a jak środowisko lewicowe postąpiło z osobami, które zaraziły się HIV-em od działacza pochodzącego z Afryki? Polecam poczytać wyznania poszkodowanych. Najlepszy jest argument sprawcy, który uznał brak seksu jak rasizm... A wszystko się działo na naszym podwórku.

   Albo jak można mówić, że walczą o szacunek dla gruby LGTB, kiedy tyle nienawiści się pojawia wobec osób z prawej strony. Mówią o łamaniu prawa z prawej strony, a jednocześnie nie mają nic przeciwko łamaniu prawa z lewej strony.

 •  

  pokaż komentarz

  "Feministki grożą jej śmiercią" czyli kolejny fake news sugerujący, że cała masa feministek, setki tysiące feministek zbiera się pod jej domem i chce ją zlinczować i zabić xD
  To, że znalazła się jedna wariatka, idiotka, może kilka takich idiotek z kijem w dupie, które zaczęły grozić śmiercią nie oznacza, że wszystkie feministki chciałyby ją od razu zadźgać na ulicy xD
  Zakop za informację nieprawdziwą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  "Feministki grożą jej smiercia" i juz wiem, ze to bedzie bzdura...

 •  

  pokaż komentarz

  "Spora część użytkowników wykopu to są ludzie młodzi, a wśród młodych Kukiz, Wolność, PiS mieliby większość konstytucyjną"
  Spora część, pożal się Boże, "prawicowych" komentatorów to ludzie, a ludzie najczęściej mają dwie nogi. Dwie nogi ma również kangur, a najwięcej spośród kangurów żyje w Australii. W Australii żyje dużo węży, a węże to stworzenia zdradliwe. Węże są jak feministki!

  źródło: youtu.be