•  

  pokaż komentarz

  W Warszawie też funkcjonował hostel wsparcia dla młodych osób lgbt, którzy zostali nagle wyrzuceni z domu przez rodziców, gdyż ci dowiedzieli się o ich orientacji/tożsamości płciowej. Ważna jest rzetelna edukacja w tym temacie, aby takich sytuacji było jak najmniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: obawiam się, że ktoś kto wyrzuca swoje dziecko bo to woli inną płeć jest mocno odporny na edukację

  •  
   H...........g

   -87

   pokaż komentarz

   @artpop: Bardzo fajna akcja, ale powiedz mi, czy osoby heteroseksualne też znajdą tam pomoc?

  •  

   pokaż komentarz

   @Herr_mannelig serio słyszałeś o wielokrotnych przypadkach wyrzucenia młodych z domu za bycie hetero? Co to za miasto, czyżby Sopot? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   H...........g

   -69

   pokaż komentarz

   @red7000: A może i są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Herr_mannelig no to niech kręcą małysza i walczą o swoje prawa, takie fundacje znikąd się nie biorą

  •  

   pokaż komentarz

   obawiam się, że ktoś kto wyrzuca swoje dziecko bo to woli inną płeć jest mocno odporny na edukację
   @VCO1: oni są tak samo patologiczni jak @artpop, tylko, że z drugiej strony. Nie wierzysz? To poczytaj sobie posty artpopa o np... księżach. Tak. Jeśli chciałbyś zostać księdzem, to z aktywistami lewicowymi nie będzie ci lekkie życie.

   Zatem, dokładnie tak jak @artpop wypieprzyłby księdza z domu, tak samo prości ludzie robią to samo, tyle, że z homoseksualistami.

   Zatem jak widać, patologia zwalcza patologię, ale finalnie popadamy ze skrajności w skrajność. Nic się nie zmienia i nie zmieni, bo głupcy chcą edukować głupców. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium:

   poczytaj sobie posty artpopa o np... księżach.
   a co pisze o tych kłamliwych darmozjadach?

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Znam osobiście taki przypadek. Mojego kumpla(dawno temu) rodzice wywali z domu bo przyznał się ze jest gejem. Wyrzec cie własnego dziecka tylko dlatego że ma inne upodobania?

  •  

   pokaż komentarz

   a co pisze o tych kłamliwych darmozjadach?
   @VCO1: uuu... widzę kolejny, który jedzie stereotypami. Nie wiesz, że stereotypy to narzędzie ludzi prostych?

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: tak, ale skąd wziąłeś stereotypy? Bo ja mówię o faktach.

  •  

   pokaż komentarz

   czy osoby heteroseksualne też znajdą tam pomoc?

   @Herr_mannelig: a niby za co? To ma być równość i tolerancja ze słownika wydanego przez lgbtp a nie rozdawnictwo mieszkań byle komu

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wierzysz? To poczytaj sobie posty artpopa o np...

   @simperium: mistrzostwem był wpis, że akurat zdanie tych lesbijek się nie liczy bo są mniejszością... ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  •  

   pokaż komentarz

   To poczytaj sobie posty artpopa o np... księżach. Tak. Jeśli chciałbyś zostać księdzem, to z aktywistami lewicowymi nie będzie ci lekkie życie. Zatem, dokładnie tak jak @artpop wypieprzyłby księdza z domu

   @simperium: A co ja takiego pisałem o księżach? xD

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: jestem pewien że ten program jest odporny na nadużycia ze strony Januszów...

  •  

   pokaż komentarz

   A co ja takiego pisałem o księżach? xD

   @artpop: Nie no w sumie się zgodziliśmy kiedyś pod jednym znaleziskiem że trzeba chronić małe dzieci (gdy umysł chłonie wszystko jak gąbka) przed deprawacją przez facetów w sukienkach z nieproporcjonalnie dużą reprezentacją pedofiliów w swojej społeczności.

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1: to nie jest kwestia edukacji ale leczenia

  •  

   pokaż komentarz

   @red7000: tato drugi tato jestem hetero..... Co k#$?a jak my cię chowaliśmy zobacz Marian teraz płaczę wynoś się z naszego domu i nie wracaj wyżekam się ciebie.... XD

  •  

   pokaż komentarz

   @red7000: A jak ktoś zostanie wyrzucony z domu, bo jego rodzina jest patologiczna to dostanie pomoc, czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Zatem, dokładnie tak jak @artpop wypieprzyłby księdza z domu, tak samo prości ludzie robią to samo, tyle, że z homoseksualistami.

   @simperium: ja też księdza wypieprzyłbym z domu

   ALE, gdyby ten ksiądz był moim bratem, synem, wnukiem - NIGDY bym go nie wyrzucił, nawet by mi to przez myśl ani przez sekundę nie przeszło

   czy teraz rozumiesz? czy mam jeszcze prościej spróbować wytłumaczyć

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Promowanie nieróbstwa i nieudaczników życiowych oraz świetne pole do nadużyć. Komuna to mało powiedziane. Nawet w PRLu nie dawali mieszkań za darmo ale za jakiś wkład własny lub mieszkania pracownicze.

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: Gdybyś przeczytał artykuł/źrodła to byś wiedział, że nikt nikomu nie daje mieszkania za darmo - to jest tylko sytuacja przejściowa, aż dana osoba stanie na nogi (znalezienie pracy itp). „Mieszkania mają im służyć dopóki nie będą w stanie samodzielnie funkcjonować.”

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: To jest dyskryminacja osób o orientacji hetero.

   mają im służyć dopóki nie będą w stanie samodzielnie funkcjonować.”
   Czyli znając życie to dożywotnio ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1 ja się obawiam , że bezwzględu na orientację i tak by wyj#%@li. Jeśli ktoś serio kocha swoje dziecko to przymknie oko na jego 'perwersje' ;)

  •  

   pokaż komentarz

   To poczytaj sobie posty artpopa o np... księżach.

   @simperium: zalinkuj komentarz, z którego wynika, że artpop wyrzuciłby z domu członka rodziny, który chciałby zostać księdzem. Jeżeli ci się nie uda będzie to dowód, że to co wypisujesz to tylko pusty bełkot.

  •  

   pokaż komentarz

   bo jego rodzina jest patologiczna

   @Linuksiarz1: Nie, bo to tylko dla homo z rodzicami ultra-hetero, a nie odwrotnie.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli ktoś serio kocha swoje dziecko to przymknie oko na jego 'perwersje' ;)

   @Majkel94: No ale świadomość, że Twojego syna jakiś obleśny typ regularnie pakuje w dupsko po same kule może trochę burzyć atmosferę rodzinnego śniadania w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @skejna: dlaczego kłamiesz? Wśród księży mamy nieproporcjonalnie niską reprezentacja pedofilów
   na temat: Kim są polscy pedofile? ...

  •  

   pokaż komentarz

   @prezess123123: Que? Miałem na myśli drag queen.
   Nie powiesz mi chyba że artpop miał na myśli wtedy cały ten czas księży?!

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: @artpop: To zależy z czego ten hostel w Warszawie był finansowany. W mojej opinii sytuacja jest prosta, jeżeli z prywatnych pieniędzy to ok, nic mi to nie przeszkadza, nawet fajna inicjatywa. Jeżeli natomiast z pieniędzy publicznych, to jest to jest to zwykłe squrwysyństwo i wara od moich pieniędzy złodzieje!

  •  

   pokaż komentarz

   @mechaos zorientowałem się długo po fakcie (╯︵╰,)

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: serio przy sniadaniu myslich o takich rzeczach? fakt, ze twoja corka bierze do japy kutasa po same bile tylko dodaje ci apetytu? normalni rodzice nie wp$?!$?@aja sie w zycie seksualne swoich dzieci, nie zaleznie od orientacji eot.

  •  

   pokaż komentarz

   @simperium: Prości ludzie w Polsce nie wyrzucają z domu księdza, bo przynosi do domu pieniądze od innych prostych ludzi, i może być pedofilem..

  •  

   pokaż komentarz

   @red7000: Dlaczego hetero wywalony na ulice z jakiegokolwiek powodu jest mniej godny pomocy niż homo wywalony z powodu orientacji?
   Ktoś organizuje pomoc dla dziewczyn które zaszły w ciąże i wywalono je z domu(a "tatusia" próżno szukać)?

   Liczy się człowiek i to że znalazł się w potrzebie.
   Każdy człowiek, który sam "nie zarobił" na to żeby z nim się nie zadawać - bo jak szuja, niech idzie pod most.
   Ciemnota która wyrzeka się własnego dziecka ze względów na które owo dziecko nie ma wpływu to jakaś paranoja - ale takich powodów są setki, nie tylko orientacja.
   "Rodzinka" pije i bije - ktoś musi uciekać, obojętnie, homo, hetero, facet, dziewczyna - hola, przyjmujemy tylko homo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ktoś wyżej napisał, że przecież hetero może udawać homo i też wejdzie - a to odwróćmy tą sytuacje: niech homo udaje hetero u siebie w domu, żeby ciemnota go nie wyrzuciła.
   Tak ma być? Serio?

   Wykop jest dzielny - tzn sam dzieli i szufladkuje ludzi, a później zdziwienie i szok, że ludzie z jednej szufladki stają przeciwko innej szufladzie.

  •  

   pokaż komentarz

   normalni rodzice nie wp!##$?#aja sie w zycie seksualne swoich dzieci

   @tyqp: W zasadzie to mógłbyś to nawet bardziej uogólnić, typu "Nie wp!##$?#ają się w życie", tylko, że ja mówię o normalnej rodzinie, gdzie członkowie rozmawiają ze sobą i interesują się sprawami innych, a nie o jakiejś patologii, która ma na wszystko wyj%%!ne, aby tylko się nachlać od rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Rozumiem, że jakby Twoja córka k!##iła się z czterema murzynami na raz, to też nie zwróciłbyś na to uwagi, bo przecież to "jej prywatne sprawy"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL o czym ty... xD

   Fundacja może sobie za cel pomocy obrać tylko, na przykład, rudych gejów poniżej 165cm wzrostu. Czy uda im się to zrealizować zależy od tego, ile ludzi wpłaci im na ten konkretny cel pieniądze. Skoro jest to tak ogromny problem, to NIECH KTOŚ założy kolejną fundację na taki cel.

   Ps. To tak, jakbyś się srał do fundacji, która pomaga psom, że przecież jeże też giną na ulicach i co od psów obrażają jeże. XD no kurczę

   Ps2. Te mieszkania są tymczasowe, a poszkodowany musi wykazywac chęć znalezienia pracy i usamodzielnienia się. To nie jest lokum na stałe za darmo.

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1: hmm uważał bym na takie słowa w tym wątku, bo możesz wyjść na idiotę.
   Mówiąc darmozjad na księdza, który poszedł w zawód z powołania, dziwne, że nie nazywasz darmozjadem geja, który korzysta z socjalnego mieszkania, bo się z rodzicami pokłócił o światopogląd.

  •  

   pokaż komentarz

   @red7000: to tez nie prawda, bo jak byś zrobił fundację, która załatwia darmowe mieszkania biednym białym, wykluczając z grona kolorowych, to by to nie przeszło.
   niech sobie będzie ta fundacja pomagająca LGBT, mi ona nie przeszkadza, ale trochę razi w oczy, że wybiera potrzebujących korzystając z jakiś dziwnych rasistowskich filtrów (przyjmując tezę, że nowożytne pojęcie rasizm odnosi się również do dyskryminacji płciowej, a często na takie interpretacje natrafiam). Takiej fundacji ja nie dał bym złamanego grosza, jak pomagam wybieram uczciwsze inicjatywy.

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: nie wiem w jakiej rodzinie zyles, ale w mojej nigdy sie nie rozmawialo o preferencjach seksulanych czy dzieci czy rodzicow, bylem tylko zapewniany o ich akceptacji, ale widac moja rodzina jest nienormalna( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby sie k?#?ila to najprawdopodobniej bym nawet o tym nie wiedzial, bo o takich rzeczach dzieci nie mowia swoim rodzicom w przeciwienstwie do swojej orientacji seksualnej, o czym tutaj rozmawiamy. slaba proba odwrocenia kota ogonem (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   @red7000: może nie za bycie hetero ale z innych powodów czemu nie. Jakbym wspierał PiS to bym został wyj!@@ny szybciej niż homos przez rodziców japońcow. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Theczarek oczywiście, że by przeszło, tylko co się białym dzieje, że kolor ma może być tutaj decydujący? Pisałem już, że jeżeli pomagamy młodym, którzy są wywalani z domu za swoją orientację, to problem dotyczy właściwie tylko LGBT. Za bycie hetero nikt nikogo masowo nie ostracyzuje.

   A w przypadku wywalenia z domu córek w ciąży itd. już jest mnóstwo programów społeczno-rządowych. Samotne matki to starszy problem, niż prawa LGBT.

  •  

   pokaż komentarz

   @red7000: Acha, czyli niech będzie fundacja od homo, fundacja od hetero itd.
   Niech fundacja od psów w żadnym wypadku nie pomaga jeżom!( ͡° ͜ʖ ͡°)

   I dalej szufladki - a ja proponuje żeby były fundacje które zajmą się ludźmi - to wszystko.

   Ta fundacja od homo - ok, niech pomaga, każdy kto pomaga ludziom w potrzebie ma moje poparcie.
   No, z tym że oni segregują ludzi ze względu na orientacje - dalej pogłębiają podziały.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL ...ale fundacje tak działają, pomoc WSZYSTKIM nie może być celem fundacji, cel statutowy musi być konkretnie określony

   Fundacje od psów nie pomagają jeżom. Widziałeś kiedyś jeża w schronisku dla psów?

   Ps. Fundacje dot. tylko FAS/parkinsona mają oddawać kasę tym od białaczki?

  •  

   pokaż komentarz

   @red7000: hmm a może i masz rację. ciekawe jak to się odbywa na zachodzie, gdzie problem dyskryminacji rasowej białych/czy chrześcijan występuje w wielu miejscach (a przynajmniej tak można wywnioskować z doniesień prasowych), pewnie jakieś programy tam działają.

  •  

   pokaż komentarz

   @Theczarek Albo muzułmanów w dalekiej Azji. Wszyscy mają problemy, w mniejszym lub większym stopniu. Fundacje są tworzone przez ludzi dla ludzi i wymagają datków. Niełatwa sprawa.

  •  

   pokaż komentarz

   @red7000: Acha, czyli nie ma fundacji pomagającym(po prostu) bezdomnym?
   Nie ma fundacji pomagającym(po prostu) zwierzętom?

   Oczywiście, że są, po prostu dana fundacja na program/akcje np Akcja pomocy jeżom.
   A równolegle działa Akcja na rzecz rysi i jenotów.
   I ludzie wpłacają, jedni na to, inni na tamto - ale wiedzą i rozumieją, że po prostu potrzeba pomóc zwierzętom.

   Jasnym jest, że muszą przestrzegać statutu, bo inaczej kłopoty - bardzo dobrze.
   Z tym że statut może być bardzo pojemny i zazwyczaj jest, a wtedy ograniczeniem są jedynie możliwości techniczne - fundacja od jeży i psów nie pomaga nosorożcom i żyrafom, bo nie ma możliwości technicznych i know-how, to również jasne.
   Czym się różni mieszkanie lub miejsce do spania dla homo i hetero? Niczym.

   Mam nadzieje że ta fundacja nie posłuży do wyciągania kasy od bogatych środowisk wspierających LGBT, a które by nie wspierały jej gdyby przyjmowała również hetero.
   LGBT jest "modne" - tak jak wcześniej wszystkie akcje "ratujmy zwierzęta/przyrodę" - wiele spasłych brzuchów na tym wyrosło.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL no nie bardzo takie fundacje są, bo "pomoc zwierzaczkom :3" nie może być celem. Można kupować karmę do ZOO, reprezentować rezerwaty itd. Takie super ogólne fundacje są ścigane jako pralnie kasy, lub w ogóle nie można ich założyć.

   Poza tym, chłopie, skala problemu jest nieporównywalna! Gdzie bezdomni, a gdzie wyrzuceni z domu przez orientację. Miliony kontra dziesiątki/setki. A drugie, rząd się już wieloma sprawami zajmuje, więc nie jest wymagana dodatkowa akcja społeczna. Prawa LGBT raczkują w Japonii, sprawniej niż u nas, ale wiele się tam nie działo przez lata.

   Za bardzo patrzysz na tę sprawę przez pryzmat realiów Polski.

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: a co jeśli to właśnie synek pakuje obleśnego typa po same kule? Zresztą co to za od razu wizje brzydkich ludzi...

  •  

   pokaż komentarz

   @red7000: tak, białe niedźwiedzie również mają swoje problemy, ale nie o tym mówimy, podałem pierwotnie przykład białych i tego się trzymam, bardzo mało się mówi o dyskryminacji białych w Europie, dlatego mnie to zaciekawiło i podjąłem temat.

   a co do wątku:

   Fundacje są tworzone przez ludzi dla ludzi i wymagają datków. Niełatwa sprawa.

   tu akurat system jest tak kulawy, że datkowanie niesprawdzonych fundacji jest absolutnie nierozsądne. ogromne pieniądze są marnowane przez wszelkiej maści oszustów lub pół-oszustów, czyli ludzi robiących tłusty biznes na pomaganiu innym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Theczarek spytaj prawicowych guru, dlaczego pomimo paplaniny nie założą funduszu pomocy białym

   Na zasadzie niechktoś.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @marekmarecki44: "To zależy z czego ten hostel w Warszawie był finansowany. W mojej opinii sytuacja jest prosta, jeżeli z prywatnych pieniędzy to ok, nic mi to nie przeszkadza, nawet fajna inicjatywa. Jeżeli natomiast z pieniędzy publicznych, to jest to jest to zwykłe squrwysyństwo i wara od moich pieniędzy złodzieje!"

   O, w końcu komentarz, który dotknął sedna. Nie obchodzi mnie, jeśli kilka osób stworzy sobie nawet klub miłośników bug-chaserów i będzie takich leczyła całe życie z powodu ich obiektywnie szkodliwych dla siebie wyborów życiowych.

   Ale z pieniędzy publicznych ani grosza na ten cel nie powinno iść. Nie chcę, jako obywatel tego kraju, przykładać ręki do takich praktyk i nie życzę sobie, aby w moim imieniu robili to rządzący. Niech sobie to całe środowisko stworzy takie poparcie społeczne, aby forsować takie zmiany w sejmie - wtedy możecie sobie kontestować status quo i wtedy możemy wrócić do dyskusji.
   Złotówka na ten cel, to złotówka mniej dla naszych dziadków, babć i innych ludzi, którzy przez 40+ lat odbudowywali nasz kraj ze zgliszczy, aby dać gościowi, którego podnieca ładowanie się kiszkę bez zabezpieczenia z nosicielem "hifejca".

   I teraz przedstawiciele tego środowiska, odpowiedzcie mi ile osób LGBT tutaj obecnych chwyci za broń i będzie gotowa przelać krew w obronie polskich rodzin w ewentualnej sytuacji zagrożenia?

   A takie właśnie są oczekiwania społeczne, którym większa część z was pokazuje środkowy palec. Właśnie między innymi dlatego dyskusja na tematy waszych oczekiwań wobec społeczeństwa jest obecnie bezprzedmiotowa, bo w przypadku waszego środowiska brak jakichkolwiek większych zasług na rzecz całej społeczności polskiej. Wbijcie to sobie do głowy, że środowisko LGBT oprócz podkreślania na każdym kroku, jak się różni od pozostałych i wyciągania łapy po przywileje/specjalne traktowanie, nie ma ani jednego osiągnięcia, o którym mogliby pisać potomni. Może w końcu dotrze, że dla wielu osób staliście się fundamentalistycznymi ortodoksami na poziomie feministek trzeciej fali, tymczasem ludzie jak byli, tak są i będą za Kościołem, pomimo wszelkich wad kleru. Właśnie dlatego, że w odczuciu społecznym Kościół ma dla tego społeczeństwa więcej zasług niż narobił przez ten czas szkód, już w ogóle nie wspominając o tradycyjnym modelu rodziny.
   Czy może ktoś aksjomatowi "merytokracji jako sprawiedliwej i słusznej zasady postępowania w społeczeństwie" ma ochotę się przeciwstawić albo przekonać mnie, że się mylę?

  •  

   pokaż komentarz

   @marekmarecki44: budżet państwa to nie są twoje pieniądze

  •  

   pokaż komentarz

   @To_nie_jest_kraj_dla_ateistow. Ja przyznalem sie mamie w poprzednia sobote. I tak wyjeżdżalem do Niemiec tylko ze myslac ze tu nie wrócę juz do rodzinnego domu. Przyjęła to bardzo pozytywnie, nie moglem uwierzyc bo zawsze mnie naciskala na dziewczyne itp. Myslalem ze jestem twardy...ryczalem pol drogi do Niemiec. Jeszcze tacie trzeba powiedziec ale to jeszcze troche...

  •  

   pokaż komentarz

   @Preludium_Zakarabinomaszynowania

   I teraz przedstawiciele tego środowiska, odpowiedzcie mi ile osób LGBT tutaj obecnych chwyci za broń i będzie gotowa przelać krew w obronie polskich rodzin w ewentualnej sytuacji zagrożenia?

   A co, oni są imigrantani z jakiegoś Gaylandu? XD zwykli Polacy, nawet nie wiesz, że ich mijasz na ulicy, a każdy i tak ma książeczkę wojskową, bo za orientację nie dostajesz kategorii D. Wtf...

   Ps. Jak będzie wojna przeciwko Rosji, a USA i reszta NATO się wypnie i nas w ogóle nie wspomoże, to pierwszy stąd sp@?@#?@ę - tak hipotetycznie. I będę na głównej Breitbarta, uchodźca z Polski ma srajfona i najki, ciekawe SKOND xD

  •  

   pokaż komentarz

   Znam osobiście taki przypadek. Mojego kumpla(dawno temu) rodzice wywali z domu bo przyznał się ze jest gejem. Wyrzec cie własnego dziecka tylko dlatego że ma inne upodobania?

   @To_nie_jest_kraj_dla_ateistow: Nie wyrzekł się tylko czym prędzej sprzedał udziały w stratnej inwestycji. Jeśli koleś myśli, że jego zadaniem jest pomnażać majątek i przekazać tę sztukę potomstwu to jego pierwszą reakcją będzie postanowienie, że skoro tak to sam wydam na siebie i swoje przyjemności na emeryturze, na kościół przecież nie oddam.

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1: Chyba mu chodziło o edukację dzieci, tak aby nie wybierały tak patologicznych dróg w swoim życiu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Preludium_Zakarabinomaszynowania: Jestem za. Ja również sobie nie życzę aby pasożyty w sutannach były finansowane z moich pieniędzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @doker0: Skończysz gimnazjum, założysz rodzinę, to pogadamy:)

 •  

  pokaż komentarz

  Ostatnio do bloku wprowadzili mi menela ( ͡° ʖ̯ ͡°) W polsce wystarczy być hipsterem i też dostaniesz.

 •  

  pokaż komentarz

  A czemu nie po prostu dla wyrzuconych z domu? Czy są homo czy heteroseksualni bez rożnicy. Dla mnie to trochę tworzenie podziałów.

 •  

  pokaż komentarz

  Wypok jak zwykle nie zawodzi - prywatne stowarzyszenie przeznacza na przez siebie wybrany szczytny cel swoje środki... tutejsi "prawicowcy"

  Hurr durr, zabronić, jak tak można, niesprawiedliwość, pedalstwo promujo zamiast ich leczyć, oto upadek Japonii, zakazać, upaństwowić!!!1111

  Gardzić wami to mało smyki :D[czesc]

  •  

   pokaż komentarz

   Wypok jak zwykle nie zawodzi - prywatne stowarzyszenie przeznacza na przez siebie wybrany szczytny cel swoje środki... tutejsi "prawicowcy"

   @Oh_hi_Mark: Ostatnio jakieś typki nie związane z kościołem, miały ból dupy, że kościół robi zbiórkę dla polskich dzieci na wschodzie i oburzali się, "bo czemu tylko dla polskich dzieci, jak trzeba pomagać wszystkim", albo "czemu dają to, a nie tamto", tak więc nie powinny dziwić cię takie akcje.

  •  

   pokaż komentarz

   prywatne stowarzyszenie

   @Lawrence_z_Arabii: @Oh_hi_Mark: Ostatnio był taki huk strzelających dup wykopkowego lewactwa, że jakiś PRYWATNY cukiernik nie zrobił tortu na gejowkie wesele, że odgłosy było słychać aż w kieleckiem. Podwójne standardy mają się widać świetnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Oh_hi_Mark: @Lawrence_z_Arabii: Normalna sprawa. Podwójne standardy - inne dla "swoich", inne dla tych "obcych".

  •  

   pokaż komentarz

   @Oh_hi_Mark: biorąc pod uwagę ostatnie ekscesy na paradzie gejów w Londynie chyba, czyli że transy chciały prawa i akceptacji do związków lesbijskich oraz ogólnie praw kobiet (damskie kible i przebieralnie) i zostali za to zaatakowani przez lesbijki, to nie wiem czemu zakładasz, że te hurr durr w tym wątku, to same prawaki.

   A może to lewaki, które mają po prostu inne zdanie niż Twoje?

   w ogóle masz jakieś szowinistyczne podejście do światopoglądu innych osób, polaryzujesz, oskarżasz, piętnujesz za poglądy, wyśmiewasz, ogólnie zachowujesz się jak typowy faszysta, usuń konto bordasie bo wypok to nie miejsce dla takich światpoglądowych rasistów, jak Ty.

  •  

   pokaż komentarz

   statnio był taki huk strzelających dup wykopkowego lewactwa, że jakiś PRYWATNY cukiernik nie zrobił tortu na gejowkie wesele, że odgłosy było słychać aż w kieleckiem.

   @turbonerd: Przecież było dokładnie odwrotnie i w kieleckim było słychać strzelające dupy prawaków, którzy mieli ból dupy, że ten PRYWATNY cukiernik został ukarany za dyskryminację xD

  •  

   pokaż komentarz

   biorąc pod uwagę ostatnie ekscesy (...) to nie wiem czemu zakładasz, że te hurr durr w tym wątku, to same prawaki.

   @Theczarek: nie odnoszę się do jakiś tam waśni "wewnątrz LGBTQ" ale komentarzy z tego znaleziska, typu "Mam lepszy pomysł: darmowe obozy", "każdy bezdomny nagle stanie się ruchającym kolegów seksualnym dewiantem", "A taka ta Japonia fajna BYŁA :( ", "najwyraźniej Japończykom w końcu też lewactwo odpierd***ło ... ", "Matka Natura była przeciwko temu i sprowadziła pogrom na nich. " - rzut oka na awatary czy edytowane przez autorów tagi (całkiem już abstrahując od poziomu tych komentarzy) pozwala przypuszczać, że są oni wojującymi "masakratorami lewactwa". Także na pytanie "A może to lewaki, które mają po prostu inne zdanie niż Twoje?" odpowiedź jednak z dużym prawdopodobieństwem brzmi "nie".

   masz jakieś szowinistyczne podejście do światopoglądu innych osób, (...) oskarżasz, piętnujesz za poglądy

   tak, jeżeli z kogoś wypowiedzi bije wręcz osobowość autorytarna, rasizm, islamofobia, homofobia i właściwie pogarda dla wszystkiego co nie jest "polskie heteroseksualne i chrześcijańskie", jeżeli ktoś pisze o zamykaniu homoseksualistów w obozach koncentracyjnych do tego jeden z drugim ma w awatarze jakieś symbole narodowe i zdaje się rościć sobie prawo do wyznaczania kto jest "prawdziwym Polakiem" - to tak! - oskarżam i piętnuję. Bo takie poglądy należy oskarżać i piętnować. I spuszczać w sraczu ich propagandę, bo tam jej miejsce.

   usuń konto bordasie

   oj no, chlip chlip, nie wiem jakim cudem z moim skromnym wkładem dostałem bordo na ścieku polskiego neta, ale chętnie Ci je kolego bym oddał, skoro stanowi ono dla Ciebie jakiś problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   PRYWATNY cukiernik został ukarany za dyskryminację xD

   @Hound: Niezłe zwarcie musi teraz następować w mózgach skrajnych lewaków, dla których prywatny cukiernik nie obsługujący homo jest słusznie karany za dyskryminację, natomiast prywatna instytucja wspierająca wyłącznie homo wyrzuconych z domu jest jak najbardziej spoko i OK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Akurat typowi prawacy mają na ten temat jednolite zdanie: Każdy powinien móc obsługiwać lub nie obsługiwać kogo tylko chce i żadnym zamordystom nic do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   natomiast prywatna instytucja wspierająca wyłącznie homo wyrzuconych z domu jest jak najbardziej spoko i OK

   @turbonerd: Jedyne zwarcie widzę po twojej stronie, skoro nie widzisz różnicy między cukiernikiem, którego towar to wypieki, a fundacją, która ma konkretnie określony i zarejestrowany profil działania.

   Zawołaj mnie jak ten cukiernik założy fundację, która będzie za darmo rozdawała torty tylko osobom hetero.

  •  

   pokaż komentarz

   Zawołaj mnie jak ten cukiernik założy fundację, która będzie za darmo rozdawała torty tylko osobom hetero.

   @Hound: Hahaha, jakbyś nie zauważył, to właśnie dokładnie z tej idiotycznej retoryki się tutaj nabijam. Dlatego właśnie nie ma takich fundacji, bo tylko geje potrafią być tak pop?#%##?eni na swoim punkcie, że robią takie rzeczy. Normalnemu człowiekowi nawet nie przyjdzie do głowy pomysł typu: "Zróbmy fundację pomagającą bezdomnym, ALE TYLKO HETERO". Każdy uznałby go za stukniętego. Geje nie mają tak głębokich przemyśleń, bo zwykle zdolności intelektualne nie pozwalają im na tak skomplikowaną refleksję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Pomijam sam materiał bo akcja prywatna więc wszystko mi jedno, ale co tu się na wykopie odp#%$%%%a ? Normalnie liga obrony SJW w pełnym natarciu, artpop i inni mają po kilka kont i minusują jak leci inne opinie niż ich, pełno komentarzy promujących dewiacje i bycie homo jako coś normalnego i zdrowego itd. Meh widać wykop kolejny portal przejęty przez płatnych wojowników o zasiłek.

  •  

   pokaż komentarz

   @GrimJyu: Każdy popularny materiał, z którym się nie zgadzasz jest zmanipulowany i sztucznie plusowany przez multi?

  •  

   pokaż komentarz

   @GrimJyu: z tego co widzę, to w większości zminusowane są opinie ludzi, którzy p##$%@!ą jak potłuczeni. Przeleć po komentarzach raz jeszcze, jedni płaczą, że nikt nie pomaga osobom hetero i nastoletnim dziewczynom w ciąży, którzy zostali wyrzuceni z domu (wcale nie ma noclegowni, domów samotnych matek), drudzy, że do dyskryminacja osób hetero (prywatne stowarzyszenie przeznacza na to własne środki, więc mogliby równie dobrze założyć fundację dla wykastrowanych jednorożców, bo mogą), a trzeci, że na rzecz hetero nikt nie działa, pomijając fakt, że o prawa osób homo trzeba było walczyć, więc jeśli jest jakiś problem, to mogą robić to samo. Reszta komentarzy jest o jakichś dewiacjach, sposobach leczenia i innych wysrywach ludzi, którzy kłócą się z nauką i uważają, że wiedzą lepiej. Serio dalej cię dziwi, że są masowo minusowani?

  •  

   pokaż komentarz

   @GrimJyu: z tego co widzę, to w większości zminusowane są opinie ludzi, którzy p$$$%?$ą jak potłuczeni. Przeleć po komentarzach raz jeszcze, jedni płaczą, że nikt nie pomaga osobom hetero i nastoletnim dziewczynom w ciąży, którzy zostali wyrzuceni z domu (wcale nie ma noclegowni, domów samotnych matek), drudzy, że do dyskryminacja osób hetero (prywatne stowarzyszenie przeznacza na to własne środki, więc mogliby równie dobrze założyć fundację dla wykastrowanych jednorożców, bo mogą), a trzeci, że na rzecz hetero nikt nie działa, pomijając fakt, że o prawa osób homo trzeba było walczyć, więc jeśli jest jakiś problem, to mogą robić to samo. Reszta komentarzy jest o jakichś dewiacjach, sposobach leczenia i innych wysrywach ludzi, którzy kłócą się z nauką i uważają, że wiedzą lepiej. Serio dalej cię dziwi, że są masowo minusowani?

  •  

   pokaż komentarz

   @nazwa_konta: jak ktoś orientację nazywa dewiacją to umysłem zatrzymał się na krawędzi płaskiej ziemi więc czego ty oczekujesz?

  •  

   pokaż komentarz

   wcale nie ma noclegowni, domów samotnych matek

   @Nidor: A te noclegownie nie przyjmują przedstawicieli lgbt itd?

  •  

   pokaż komentarz

   @Legion616: zapewne przyjmują, ale dalej nie rozumiecie, że taka inicjatywa wynikła i była finansowana przez prywatne stowarzyszenie, więc mieli prawo to zrobić, bo żadnej zbiórki nie przeprowadzali? Chcieli pomóc ludziom, którzy są wyrzucani z domów przez odmienną orientację, więc pomagają, jeśli osoby hetero również czują się w jakiś sposób krzywdzone i noclegownie to dla nich za mało, mogą wyskoczyć z własną inicjatywą i finansować ją z własnej kieszeni. W czym problem?

  •  

   pokaż komentarz

   @Nidor: Jeśli prywatne to żaden, problem tylko w tym, że w Europie takie stowarzyszenia bardzo szybko zaczynają wyciągać na takie inicjatywy ręce po publiczne pieniądze, a politycy chętnie na to przyznają środki, bo to takie postępowe. Z drugiej strony to Japonia, nie Europa, więc akurat tutaj rzeczywiście nie ma problemu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Legion616: sama nic do tego nie mam, popieram takie inicjatywy, jednak nie ukrywam, że wolałabym, aby odbywało się to bez rozróżnienia na homo i hetero, natomiast fundację założyć może sobie każdy. Jak wyżej wspomniałam, choćby na jednorożce. Zupełnie oddzielna kwestia to fakt, czy taka fundacja się utrzyma i czy będą wpływać na nią darowizny, jednak to jest weryfikowane z czasem, jeśli mieszkania z artykułu mają się dobrze, to widać, że projekt spotkał się z pozytywnym odzewem.

  •  

   pokaż komentarz

   Meh widać wykop kolejny portal przejęty przez płatnych wojowników

   @GrimJyu: no tak, bo każdy kto ma inną opinię od twojej to opłacony wojownik... Bo przecież niemożliwe żeby zwykły człowiek nie chciał od razu organizować obozów zagłady, dla tych co bawią się we własnej sypialni inaczej niż ty...