•  

  pokaż komentarz

  Facet znalazł target, ma gadane, erystykę schopenhauera w małym palcu. Do tego jest świetnym manipulatorem i cynikiem. Ot, przepis na bogactwo i dojenie frajerów, wystarczy przyjąć odrobinę inne standardy moralności. Tacy ludzie sprzedadzą Eskimosom lód, akurat tutaj padło na pół kilo trawy za 100zł i trzy łyżki buraka za 200. I bioenergojonizator wody za 2500. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @AerandirNarsil: Mi to się bardzo podoba to wykopalisko:
   - człowiek wchodzi na tę stronkę "donald.pl" i już na początku bije po oczach logo - gumowa kaczuszka, a obok takie 3 znaczące słowa "Lewica.Prawica.Bogaci." Nad sensem, czy przesłaniem akurat tych trzech słów można by gdybać...
   - na początek mem
   - później taki wstęp, że "jego produkciki to są najnaturalniejsze, najlepsze, najzdrowsze i w ogóle to sobie z dupy paproci i mchu wyssał" ,ale żadnych merytorycznych argumentów na to, że to nieprawda nie ma.
   - następnie screen z "iksdekiem", bo Zięba ma czelność sprzedawać trawę jęczmienna za 105 złotych.
   - zapytałem wujka Google'a o tę trawę - pierwszy link = pomocna w kilkunastu schorzeniach, że badania potwierdzające zalety spożywania trawy jęczmiennej, że Fontanna enzymów antyutleniających, że wzmacnia układ krążenia itd. Czyli to chyba jednak jakieś właściwości pozytywne ma.
   - na dole strony nawet polecane produkty - jakieś pastylki: za ~100 złotych 240 kapsułek, oraz do tego jakiś sproszkowany sok z trawy młodego jęczmienia 84 złote za 200 g.
   - później człowiek szuka strony tego Zięby, żeby sprawdzić co to tam jest, bo nie znam produktu a "trawa jęczmienna x 5 XD" mi nic nie mówi: no i okazuje się, że Zięba ma czelność za 105 złotych (ponoć darmowa wysyłka) sprzedawać nieprzetworzoną trawę jęczmienną w ilości 500 g, którą każdy sobie może samemu ściąć, aby potem przerabiać to na sok, albo jako "zielsko" wrzucać do sałatek....

   No nie wiem, ale dla mnie to taki poziom merytoryczności ala wykop, czy inny sok z buraka - jakieś dzieciaki, które nawet się nie starają, po prostu kręcą bekę z "iksdekami" na czele, no bo nie wiem...
   Może dobrze płacą?
   Albo z zawiści?

   No nie wiem - na tej stronie z tymi pastylkami opisie jest nawet info, że

   Dzisiaj dzięki dr Yoshihide Hagiwara mamy większą wiedzę o niesamowitych efektach stosowania trawy jęczmiennej. Ten światowej sławy, japoński naukowiec, który został uhonorowany wieloma międzynarodowymi nagrodami, badał jęczmień przez kilkadziesiąt lat. To co odkrył, przerosło oczekiwania jego i jego wielu kolegów.

   Mam rozumieć, że to bujda, że ten doktorek nie istnieje i w ogóle ściema, bo wypok już ich przejrzał, ale nic merytorycznego nie przedstawi, tak?
   ...
   Przezabawne wykopalisko - wykop!

  •  

   pokaż komentarz

   @did4skalia: Nigdy nie wchodzę na swoje konto na wykopie, ale za tą wypowiedź aż musiałem dać plusa. Osobiście nie znoszę pana Zięby, uważam go za ludzkie zero i manipulatora, jednak poziom tego wykopaliska jest nawet mniejszy od zera. Walcząc z Ziębą wypadałoby wykazać się jakąś dojrzałością, a tutaj podane źródło stoi na poziomie wczesnej gimbazy. I manipuluje niektórymi przeciwnikami Zięby równie łatwo, co Zięba swoimi fanatykami.

 •  

  pokaż komentarz

  Pan Zięba jest fantastyczny, sprawia że społeczeństwo staje się mądrzejsze!

  pokaż spoiler Eliminując jednostki głupsze, ale za ich zgodą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @arard: Każdy w którymś momencie życia jest naiwny i popełnia błędy - jak nie w jednej dziedzinie, to w innej. To, że ludzie mogą uwierzyć w takie bujdy nie czyni ich od razu mniej wartościowymi - trzeba informować, uświadamiać. Kto się przekonać o swoim błędzie do końca nie da - no cóż, to już będzie jego problem. Wśród zainteresowanych wszelkiej maści alt-medem są zarówno fanatycy, którym już nic nie pomoże, jak i przeciętni ludzie, którzy przypadkiem natrafiają na takie rzeczy.

  •  

   pokaż komentarz

   To, że ludzie mogą uwierzyć w takie bujdy nie czyni ich od razu mniej wartościowymi -

   @dmageddon: odpowiedzią jest nauka a nie gusła i tak, są mniej wartościowi bo wierzą gościowi który ma dobrą prezencje - i to właśnie tacy ludzie stoją za śmiercią setek milionów niewinnych ludzi w Europie, Rosji czy Chinach - bo tacy właśnie stanowili poparcie dla faszyzmu, nazizmu, komunizmu i maoizmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @megawatt: Bo ludzie szukają prostych odpowiedzi, a wierząc w różne rzeczy czują się lepiej. Ale nie wszyscy są straceni. Ja np. kiedyś wierzyłem Korwinowi jak i 3/4 wykopków. Ja zmądrzałem, krul pozostał głupkiem. Edukacja, edukacja, edukacja. Dla najbardziej opornych nie ma ratunku, z całą resztą warto próbować - ale traktując ludzi z góry to się na pewno nie uda.

  •  

   pokaż komentarz

   @dmageddon: a teraz co dorosłeś w życiu nie poszło i czekasz jednak na socjal?
   Smutne to.

  •  

   pokaż komentarz

   @dmageddon: W czym dokładnie przestałeś wierzyć korwinowi? Głosi najbardziej prawidlowe poglądy ekonomiczne na całej scenie politycznej, tylko w przeciwieństwie do Kukiza nie potrafi uprawiać polityki.

  •  

   pokaż komentarz

   @geronimo80: Wręcz przeciwnie, mam się bardzo dobrze, co to za wniosek z dupy? Dorośnij, to może sam się dowiesz. I nauczysz się dyskutować, bo obecnie nie mamy o czym rozmawiać.

   @arard: Trochę się tego nazbierało. Ekonomicznie nadal mam poglądy liberalne, ale nie aż tak bardzo jak kiedyś. Np. w przeciwieństwie do Korwina jestem za powszechnym, nieodpłatnym dostępem do edukacji, a nawet zwiększeniem nakładów na nią celem poprawienia jakości - wtedy może "ziębizmy" nie byłyby tak powszechne, a ludzie mieliby większą wiedzę w zakresie ekonomii i potrafili zarabiać oraz rozporządzać pieniędzmi, a nie tylko 500+ itp. Obyczajowo mam poglądy zdecydowanie bardziej liberalne niż Krul. On jeszcze ze 100 lat temu "homosiów" to paliłby na stosie. Wiele rzeczy, które głosi, bierze na swój chłopski rozum i "wydajemisię", nie popierając swoich tez żadnymi badaniami, kalkulacjami, dowodami. A często jest w zupełnej opozycji do tego, co głosi nauka - p#@?#$%i głupoty w temacie ocieplenia klimatu, chociażby. Traktuje ludzi o innym zdaniu jak debili, no chyba, że powtarzają dokładnie to, co sam mówi. Nie umie dyskutować, co chwilę stosując argumentum ad hitlerum xD I wiele innych.

  •  

   pokaż komentarz

   @dmageddon: To się zgadza, też jestem liberałem i wyznaję zasadę, że jeśli coś nie ma na mnie wpływu, ani nie jest szkodliwe społecznie (np. homoseksualizm), to jestem tolerancyjny.
   Jednak uważam również, że dobrze prowadzona gospodarka ma największy wpływ na dobrobyt obywateli. Chcąc nie chcąc Wolność jest jedyną partią, która oferuje takie rozwiązania. Mało osób pamięta, że Wolność to nie tylko Korwin, ale też ekonomista Sławomir Mentzen, który jest świetny w swojej dziedzinie. Korwin niestety nie potrafi prowadzić polityki, a jednak jest twarzą partii i jej znakiem rozpoznawczym.

  •  

   pokaż komentarz

   @arard: Wolałbym jednak, aby za gospodarkę wziął się ktoś po porządnym wykształceniu ekonomicznym i opierał swoje działania o twarde dane. Jeśli wierzyć polskiej wiki, Korwin ze studiów wyższych ukończył tylko filozofię.

  •  

   pokaż komentarz

   @dmageddon: Jak wspomniałem, od tego jest Sławek.

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna