•  

   pokaż komentarz

   @stjimmy: z moich i Twoich pieniędzy...

  •  

   pokaż komentarz

   @Ranage A wiadomo kto pracuje w domu publicznym. Same k....y i złodzieje.

  •  

   pokaż komentarz

   @stjimmy Telewizja Państwowa nazywana dla zmylenia Publiczną

  •  

   pokaż komentarz

   W sumie to bawi mnie zachowanie tych PISowskich lizusów. Predzej czy pozniej nastapi zmiana wladzy, a wszyscy u Karnowskich i Sakiewicza pracy nie znajda. Zdarzaja sie w TVP osoby z lekkim lizusotwem wobec PISu, ale sa tez takie osoby, jak ten czy Perejra.

  •  

   pokaż komentarz

   @eliblue: a pamiętasz jeszcze Ziemowita? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @eliblue: Wkrótce nie będzie zmiany władzy. Uwierz mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @boromeusz do burdelu może wejść każdy kto ma kasę..

  •  

   pokaż komentarz

   @eliblue: oczywiście, wszyscy z nich nie znajdą pracy. Najbardziej mnie interesuje co zrobi wtedy Ewa Bugała - naczelny rekin TVP info od pasków grozy.

  •  

   pokaż komentarz

   @stjimmy: manipulacja Trzaszkowskiego który nie wytrzymał presji i zmienia temat zamiast się odnieść do pytania.Brawo dziennikarz skądkolwiek by nie był( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @prosiaczek ale to jest burdel dla gangsterów z kasą

  •  

   pokaż komentarz

   @stjimmy: kiedyś to była niezależna telewizja, a teraz to partyjna tuba

   źródło: m.youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Pi%rdolicie Hipolicie :D Dobry jest ten dziennikarz ;) Nie wiem czy oglądaliście całość, ale ogólnie to On zaorał Czaskoskiego. Tutaj filmik z zeszłego roku z jego udziałem, trzeba przyznać że ma łeb na karku gość ;)

   źródło: youtube.com

  •  
   mnpl

   -17

   pokaż komentarz

   @Kocham_Koty: i za co Ty minusy zbierasz?

  •  

   pokaż komentarz

   @zlotypiachnaplazy a jak miał zareagować? Czego innego się spodziewałeś?
   Tutaj spotkał się z idiotą, z którym się nie rozmawia. W znalezisku sam takim idiotą się stał i tyle ))¯_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Najbardziej mnie interesuje co zrobi wtedy Ewa Bugała

   @Pmajewski77: Ona akurat będzie robiła łaskę Rydzykowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @stjimmy

   Przykre jest, ale cześć ludzi dalej nie widzi problemu i uważa, że inne media sieją propagandę. Logika też fest, taki @4x80 uważa, że wcześniej sama propaganda była I w mediach publicznych i państwowych ale teraz tylko państwowe mówią prawdę.

   Inni nawet nie zauważyli, że TVN jest już amerykański I dalej uważają, że to niemieckie media.

   PiS ze swoim programem świetnie trafia do twardego elektoratu, którego świetnie określił Tiszner - homo-sovieticus. To są ludzie, którzy wyszli z komuny ale komuna z nich nie. Nie rozumieją dobrze otaczającej rzeczywistości i wolą mieć wodza, czy partie, która wskaże im wroga i źródło ich problemów nie zagłębiąc się w rzeczywistą przyczynę problemu. A o poglądach gospodarczych to już szkoda gadać.

  •  

   pokaż komentarz

   @eliblue: Jak PO miała TVP to podobnie dziennikarze zagadywali polityków PiSu ale nigdy żaden z nich nie był tak chamski w stosunku do nich. A tutaj jakie byś nie zadał pytanie to od razu "Pan jest z TVPiS i nie rozmawiam" lub podobnie jak Rafałek zwyzywać i odmówić odpowiedzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @krzych0: przestańcie pieprzyć i bronić tego cpuna

  •  

   pokaż komentarz

   @mystaloba: Dzieki za ten komentarz, ale bardzo sie z nim nie zgadzam. Nawet robiacy Platformie łaskę na kolanach Lis w swoim programie zachowywal pozory. Teraz nie ma nawet p!%!@??enia, gosc staje face to face z innym politykiem, a nastepnie bredzi do mikrofonu cos czego polityk w ogole nie powiedzial. To jest w ogole inna skala.

  •  

   pokaż komentarz

   @eliblue: To teraz w drugą stronę ~~> polityków. Piszesz o dziennikarzach, a o politykach sza. Znajdź mi polityka PiSu oprócz pani Pawłowicz, który tak agresywnie atakuje dawne TVPO ;) Chodzi mi o to, że co byś się nie zapytał to POkebol zawsze arogancko odpowie "Bo jesteś z PiSu" lub walnie kamerę lub kamerzystę. Nawet Pawłowicz tak agresywnie się nie zachowuje.

   źródło: youtu.be

  •  

   pokaż komentarz

   @eliblue: Takich obiektywnych dziennikarzy TVPO za PO miała:

   źródło: youtu.be

  •  

   pokaż komentarz

   który tak agresywnie atakuje dawne TVPO

   @mystaloba: W ktorej sekundzie nastapilo uderzenie?

  •  

   pokaż komentarz

   @mystaloba: Pokaz mi prosze wywiad Tadli w ktorym zachowuje sie, jak ten pajac z wykopu.

   pokaż spoiler Tak, jak pisalem, chocby byl to Lis robiacy łaskę PO to zachowywal pozory, teraz jest w czambuł, bez p%#$!@?enia. I powiem CI cos, jestem obiektywny, bo nie popieram PO, a czesto jestem zwolennnikiem PISu.


   pokaż spoiler Gdy ogladam ta propagande Kurskiego to mam nadzieje, ze przegraja wybory. Po prostu nie lubie, gdy z ludzi robi sie idiotow.

  •  

   pokaż komentarz

   @eliblue: Obejrzyj na spokojnie i sobie sam odpowiesz ;)

   źródło: youtu.be

  •  

   pokaż komentarz

   @eliblue: Następny kulturalny pan z PO ~~> link n/n
   Jeszcze raz się powtórzę, żaden polityk PiSu nie uderzył ani nie wyrywa mikrofonu dawnej TVPO lub TskVN ;) Fakty człowieku fakty.

   źródło: youtu.be

  •  

   pokaż komentarz

   Telewizja Państwowa nazywana dla zmylenia Publiczną

   @hiperchimera: Telewizja Partyjna nazywana dla zmylenia Publiczną

  •  

   pokaż komentarz

   Po prostu nie lubie, gdy z ludzi robi sie idiotow.

   @eliblue: ale oni z nikogo nie robią idiotów. Oni wprost swój przekaz kierują do faktycznych idiotów.

  •  

   pokaż komentarz

   @mnpl:
   Dla propagandystów #neuropy prawda i fakty nie mają znaczenia. Każdy niewygodny komentarz, temat, pokazujący kłamstwa, stronniczość, nieciekawe sprawy ludzi i partii popieranych przez nich zakapują. I odwrotnie, zwołują się przez mikrolisty, by wykopywać np. jednostronną tubę propagandową GW i Polityki oko.press.

   W ciągu trzech lat od przegranych wyborów, to towarzystwo wielokrotnie zwiększyło ilość kont na wykopie, za akceptacją swoich w moderacji, by wykopywać ich propagandę na główną.

   źródło: x3.wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @mystaloba: tak z ciekawosci to ten dziennikarz z materiału ze schetyna to kto? (chyba ze kazdy obszczymur zz telefonem to teraz dziennikarz) a jesli chodzi o materiał z Grupinskim to chciałbym zobaczyc tego typu zachowanie reportera tvp z czasów kiedy rzadziło PO. Bo to ze od 2015 tam pracuja same chamy i szuje to juz wiemy ale podobno starasz sie udowodnic ze za PO było gorzej.

  •  

   pokaż komentarz

   @eliblue: Aha to polityk ;) Zlituj się człowieku. Czekam dalej na przykłady polityków wyrywających mikrofony, bluzgających na dziennikarzy, popychających innych polityków, podpalających budki ambasady ;) Przy POkebolach to PiSowczycy to kulturalni ludzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mystaloba: czyli nie znasz odpowiedzi na pytanie. Czyli generalnie malo wiesz o tym filmie ale i tak nie przeszkadza ci to wysnówac wnioski. A moze jeszcze wskarzesz mi film na którym jakis dziennikarz pis w trakcie wywaiadu zwrac sue do kaczynskiego panie Jarku.

   co do poychania:
   http://wyborcza.pl/10,82983,20325362,posel-pis-popycha-operatora-a-potem-oskarza-go-o-agresje.html
   https://kobieta.wp.pl/krystyna-taran-pawlowicz-poslanka-po-pokazuje-nagranie-z-sejmu-6075841779987073a

   ahh wiem nie było w k#!?izjii wiec sie nie liczy i nie nastapiło:D

  •  

   pokaż komentarz

   @fagot: Za PiSu też różni ludzie/dziennikarze/pseudo dziennikarze podchodzili i robili wywiady i nikt nie wyrywał mikrofonów, nie bluzgał, etc. Ponadto nie podpalali budek ambasady, nie wydawali rozkazu do strzelania z broni gładkolufowej. Człowieku ci PiSowczycy przy twoich POstkomuchach to spokojni ludzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mystaloba: dobra to moze jednak zaczniemy na argumenty a nie na widzimisie:) spokojnie idz do googla i dawaj materiały z czasów PO jak to bija reporterów.

   Czyli wiadomo kto podpalił budke:) aha czyli dowód w postaci zeznan policjantów którzy rozpoznali rzekomego sprawce pomimo ze ten nosił kominiarke tez jest ok:)

   Piszesz o postkomuchach. dawaj mi nazwiska komuchów z PO a ja ci odpisze o komuchach z pis:)

  •  

   pokaż komentarz

   @fagot: hahahahahaha jakoś w T*skVNach o tych zajściach nie bębnili. Pani Pawłowicz delikatnie przesunęła panią agresorkę, która zagrodziła przejście [specjalnie ustała na środku żeby sprowokować] i która weszła nie do swojego sektora ;) Zresztą to nawet nie kwalifikuje się na odepchnięcie. WP.pl portalik niemiecki wie jak zaciekawić takie móżgi jak ty ;)
   Wybiórcza Michnika i tyle w temacie. Następny delikatny dotyk bez wyrywania i szarpaniny. Znowu zagrodził przejście i czekał na specjalny dotyk.

  •  

   pokaż komentarz

   @fagot: Poczekasz człowieczku do wieczora bo teraz mam inne zajęcie i dam ci przykłady od POstkomuchów po banderowskich POpleczników. Tylko czekaj spokojnie niczego nie podkładając :D

  •  

   pokaż komentarz

   @mystaloba: aha czyli jak dziennikarz k?@!izji sledzi polityka kilkaset metrów albo wkłada mu mikrofon w twarz to nie robi tego specjalnie zeby sprowokowac . Ale Po nawet stojac prowokuje bo przejsc nie mozna:D

   no jasne jak czytałem o tym wyrwaniu mikrofonu przez glapinskiego na niezaleznej to sie zastanawiałem ze szczescie ze dziennikarz to przeżył. dziwie sie ze po tak brutalnym ataku nie zaczał uciekac i dzwonic na policje przeciez jego zycie było zagrozone:D Czy na pewno nie zrobił obdukcji i nie musiał sie hospitalizowac powyzej 7 dni?

   a teraz wrócmy moze do tychpostkomunistów:) Co do brutalnych ataków to raczej nie dojdziemy do porozumienia co jest brutalne a co nie jest. Ale o postkomuchach jest sporo w necie wiec mozesz mi udowodnic ze to PO to postkomuchy:)

  •  

   pokaż komentarz

   @fagot: Na uspokojenie obejrzyj sobie słowa polityków PO o podpaleniu budki ambasady rosyjskiej ;)

   źródło: youtu.be

  •  

   pokaż komentarz

   @mystaloba: do materiału odnose sie jak roziwaemy problem postkomuchów.

   dawaj swoja liste:)

  •  

   pokaż komentarz

   @fagot: uuu powaznie musze czekac do wieczora? ja moge sypac nazwiskami od reki:) aha i nierozmywaj temat. Banderowacami mozemy sie zajac poznie teraz zajmiemy sie postkomuchami:)

   a zapomniałem dodac :Człowieczku:D

  •  

   pokaż komentarz

   @fagot: Długo nie musiałem szukać człowieczku. Ponadto tak się odnosisz do komuchów, PRLu, etc, tylko, że to właśnie posłowie PO byli na pogrzebie komucha Jaruzelskiego, a nikt z PiSu ;)

   1. Jan Kuriata, poseł PO był zarejestrowany w 1984 r. jako tajny współpracownik SB, ps. "Piotr". Zdjęty z ewidencji w 1990 r. Materiały złożono w archiwum;
   2. Tomasz Nowak, poseł PO był 1 marca 1989 r. zarejestrowany przez SB z Konina jako kontakt operacyjny, ps. "Aktor". Pozyskany do sprawy o krypt. "Pegaz" ("zagadnienie" - kultura i sztuka). Zdjęty z ewidencji 9 stycznia 1990 r. Materiały zniszczono.
   3. Zbigniew Pawłowicz, senator PO był zarejestrowany w 1977 r. jako tajny współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej, czyli kontrwywiadu wojska PRL, ps. "Pawlik".
   4. Marek Konopka, senator PO został w 1982 r. zarejestrowany jako tajny współpracownik kontrwywiadu wojska PRL ps. "Marzena".
   5. Michał Boni, doradca premiera Tuska w 1992 roku został wymieniony jako TW "Znak" na tzw. liście Macierewicza. 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, że w 1985 Służba Bezpieczeństwa za pomocą szantażu zmusiła go do podpisania deklaracji współpracy.
   6. Stanisław Jałowiecki, eurodeputowany PO występuje w katalogu IPN jako konsultant" SB z 1973 r., w tym roku został ostatecznie uznany przez Sąd Najwyższy za "kłamcę lustracyjnego".
   7. Andrzej Olechowski, współtwórca PO i do dziś jej członek znalazł się w 1992 r. na liście Macierewicza. Jako jeden z nielicznych polityków centroprawicowych złożył oświadczenie lustracyjne o przyznaniu się do współpracy ze służbami specjalnymi PRL - w okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie "Must". Członek PZPR.
   8. Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z "Głosem Robotniczym", organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968.
   9. Kazimierz Kutz, poseł PO w 1971 r. został zarejestrowany przez SB jako kandydat na tajnego współpracownika. Po trzech latach zmieniono mu kategorię na "zabezpieczenie", a półtora roku później sprawę zakończono "z powodu braku możliwości operacyjnych". W latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury. Wygłosił przemówienie gdzie zaatakował Stanisława Bareję używając terminu "bareizm" jako synonimu kiczu. Od tego czasu reżyser "Misia" nie podał ręki Kutzowi. W stanie wojennym zwolniony z internowania po podpisaniu `deklaracji o lojalności'. Od 1983 mieszka w Warszawie w tzw. "Zatoce czerwonych świń". W 2005 członek Komitetu Honorowego Kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.
   10. Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Donalda Tuska w latach 1972-1981 członek PZPR, był szefem uczelnianej Podstawowej Organizacji Partyjnej. Według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa w 1985 r. Zaprzeczył jakiejkolwiek propozycji współpracy, a sam fakt zarejestrowania wiąże z wyjazdem na półtoraroczne stypendium do RFN w 1986 r.
   11. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska karierę polityczną zaczynała w latach 70. w PZPR. Z partii wystąpiła po wprowadzeniu stanu wojennego.
   12. Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO, kandydat PO na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w 2005 r., do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.
   13. Marian Czerwiński, poseł PO. W 1989 został posłem na Sejm X kadencji (tzw. Sejm kontraktowy) z okręgu Dębica z listy PZPR. Przewodniczący PO w powiecie dębickim.
   14. Leszek Korzeniowski, poseł PO, przewodniczący PO w województwie opolskim, były członek PZPR.
   15. Miron Sycz, poseł PO, b. członek PZPR. Należy do Stowarzyszenia Ordynacka.
   c.d.n.

  •  

   pokaż komentarz

   @fagot: c.d.

   16. Bożena Sławiak, posłanka PO, była członkiem PZPR.
   17. Karol Węglarzy, radny sejmiku śląskiego z PO, w latach 1980-1985 pełnił funkcję posła na Sejm PRL VIII kadencji z listy PZPR. Od 2001 należy do Platformy Obywatelskiej.
   18. Gen. Janusz Bojarski, dyr. Departamentu Kadr w Ministerstwie Obrony Narodowej, w przeszłości dwukrotnie pełniący funkcję szefa rozwiązanych Wojskowych Służb Informacyjnych. Absolwent m. in. Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, znany również jako wieloletni współpracownik gen. Dukaczewskiego.
   19. Robert Kowalski, absolwent Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGiMO) w czasach ZSRR. Zwolniony ponad rok temu ze stanowiska teraz został wiceszefem departamentu kadr i szkoleń w MSZ.
   20. Marek Staszak, prokurator krajowy, ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1980-1984 pracował w Prokuraturze Rejonowej w Międzyrzeczu i Poznaniu. Był prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Środzie Wielkopolskiej (1985-1989) i podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w czasach rządów SLD (2001-2003).
   21. Zdzisław Skorża, wiceszef ABW, były funkcjonariusz SB.
   22. Maria Wągrowska, wiceminister obrony narodowej w rządzie Donalda Tuska, podała się do dymisji 13 grudnia, wg Trybuny' po tym, jak w IPN znaleziono materiały na jej temat. Oficjalny powód odejścia: z powodów rodzinnych'.
   23. Gen. Piotr Czerwiński wiceszef MON od 29 listopada 2007 r. 4 stycznia 2008 zrezygnował z funkcji. W latach 1985-1987 studiował w Akademii Pancernej im. Malinowskiego w Moskwie. Gdy Bogdan Klich powołał go na sekretarza w Ministerstwie Obrony Narodowej, Aleksander Szczygło ujawnił, że żandarmeria wojskowa prowadzi wobec Czerwińskiego dwa śledztwa. Prokuratura potwierdziła, że generał mógł przekroczyć swoje uprawnienia i przyjąć korzyść majątkową w latach 2003-2004.
   24. Grażyna Leja, wiceminister sportu i turystyki w rządzie Tuska złożyła dymisję 4 stycznia 2008 r. `Poinformowano mnie, że w IPN-ie są na mnie jakieś dokumenty, okazało się, że IPN uznał, gdy rozpoczęłam pracę w rządzie koalicji PO-PSL, iż dysponuje dowodami, które mnie obciążają".
   25. Cezary Grabarczyk - minister infrastruktury, wieloletni działacz PRL-owskiego harcerstwa, m.in. zastępca komendanta hufca ds. programowych.

   Teraz banderowców z PO sobie życzy człowieczek?

  •  

   pokaż komentarz

   @mystaloba: no cóz nie bede odpisywał bo z bloga z którego wkleiłes mozesz sobie poczytac tez o działaczach pis. Chociaz lista bardzo solidna skoro nawet nie uwzglednia prokuratora piotrowicza.

   rozumiem że :Robert Kowalski, absolwent Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGiMO) w czasach ZSRR. Zwolniony ponad rok temu ze stanowiska teraz został wiceszefem departamentu kadr i szkoleń w MSZ

   czyli koles krtóry teraz został zatrudniony w MSZ to POstkomuch:D(ah ta wszechwładna PO)

   24. Grażyna Leja, wiceminister sportu i turystyki w rządzie Tuska złożyła dymisję 4 stycznia 2008 r. `Poinformowano mnie, że w IPN-ie są na mnie jakieś dokumenty, okazało się, że IPN uznał, gdy rozpoczęłam pracę w rządzie koalicji PO-PSL, iż dysponuje dowodami, które mnie obciążają".

   http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/470630,grazyna-leja-jednak-nie-wspolpracowala-z-sb,id,t.html

   juz nie mówiac o tym ze w pis nikt nie poczyułby sie skomprowitowany teczka na tyle by złozyc dymisje:D

   21. Zdzisław Skorża, wiceszef ABW, były funkcjonariusz SB.
   rozmawiamy o POstkomuchach. a nie PSLkomuchach. Rozumiem ze jak bys sie skupił tylko na PO to lista by wyszla toche za lekka gatunkowo:)

   22. Maria Wągrowska, wiceminister obrony narodowej w rządzie Donalda Tuska, podała się do dymisji 13 grudnia, wg Trybuny' po tym, jak w IPN znaleziono materiały na jej temat. Oficjalny powód odejścia: z powodów rodzinnych'.

   Gazeta podała, że chodziło o niejasności w teczce IPN i po sprawdzeniu tych sygnałów premier Donald Tusk wpłynął na podsekretarz stanu, aby odeszła z MON. Dziwne POstkomuch tusk wywalił kogos za niejasnosci w teczce.

   Człowieczku nawet nie chce mi sie sprawdzac sprawdzac wszystkiego po kolei, zreszta sam pewnie tego nie zrobiłes tylko kopiuj wklej.

  •  

   pokaż komentarz

   @mystaloba: ostatnia rzecz bo sie tak spuszczasz nad Jaruzelskim. PO nigdy nie deklarowało zajadłej walki z rzeczywista lub wyimaginowana komuna. W zwiazku z tym nawet jesli maja w szeregach współpracowników to mnie tak nie razi, jak hipokryzja pisiorków którzy jak piotrowicz z mówinicy sejmowej krzycza precz z komuna.

  •  

   pokaż komentarz

   @fagot: Pisałem człowieczku, że nie musiałem długo szukać. Jeden ZSLowczyk się trafił i już masz problem? Przecież to koalicjant, jeden ch^* czy POskotmuch czy ZSLowczyk. Dawaj teraz PiSowczyków postkomuchów oprócz Piotrowicza, którego tak na każdym kroku wspominacie. Ponadto Piotrowicz nie dorastał im do pięt. Bo to on podlegał PZPR a nie odwrotnie ;)
   Zobaczymy kogo więcej w szeregach miały obie partie ;)
   Co do Jaruzelskiego jeszcze raz wspomnę, żaden poseł PiSu nie poszedł na pogrzeb tyrana, natomiast POwczyków było trochę no ale skoro piszesz, że posłowie PO tak bardzo nie deklarują walki z komuną to wszystko jasne ;)

   Masz więcej ludzi z PO i kolegów koalicjantów z lewej strony POstkomuny:

   26. Waldemar Pawlak - minister gospodarki, od 1985 działacz ZSL, poseł sejmu kontraktowego z listy ZSL
   27. Marek Sawicki - minister rolnictwa, działacz ZSL
   28. Genowefa Tokarska - wojewoda lubelski, działaczka ZSL
   29. Marian Podziewski - wojewoda warmińsko-mazurski, działacz ZSL
   30. Iwona Śledzińska-Katarasińska - PZPR - w PO ekspert od mediów, znana z antysemickich tekstów
   31. Ewa Kopacz premier rządu PO-PSL, ZSL
   32. Piechociński - Min. rolnictwa w rządzie PO-PSL PZPR, ZSL
   33. Danuta Hübner - posłanka do Europarlamentu z list PO - PZPR
   34. Tomasz Nałęcz - doradca Bronisława Komorowskiego.
   35. Leszek Korzeniowski: PZPR - przewodniczy Platformy Obywatelskiej w województwie opolskim.
   36. Magdalena Kochan - PZPR - posłanka PO
   37. Grażyna Ciemniak - I Sekretarz POP PZPR, Posłanka PO na sejm VII kadencji
   38. Dariusz Rosati - PZPR do samego końca - europoseł PO
   39. PO Mieczysław Augustyn - PZPR wiceprzewodniczący PRON w Pile - senator PO
   40. Michał Kaczmarek -kandydat PO do Senatu w okręgu kutnowsko-łęczyckim, absolwent utworzonej przy KC PZPR kuźni partyjnych kadr - Akademii Nauk Społecznych, w PZPR od 1980 do rozwiązania.
   41. Hubert Papaj – członek PZPR, propagandowiec, wiceprezydent Jeleniej Góry z ramienia PO
   42. Marcin Święcicki – członek KC PZPR – poseł PO VII kadencji
   43. Maciej Kobyliński – członek PZPR, prezydent Słupska z ramienia PO
   44. Ryszard Stachurski – członek PZPR, wojewoda pomorski, członek PO
   45. Marek Belka – członek PZPR, prezes NBP wyznaczony przez B. Komorowskiego
   46. Miron Sycz – członek PZPR – PO poseł na sejm VII kadencji
   47. Lena Kolarska-Bobińska – członek PZPR, europosłanka PO
   48. Jerzy Kozdoń – członek PZPR, członek rady wydziałowej Towarzystwa Polsko-Radzieckiego, sekretarz stanu w min. sprawiedliwości PO– członek PO
   49. Tadeusz Zwiefka – członek PZPR związany za PRLu z TVP Poznań, europoseł PO
   50. Władysława Komarnicki - PZPR, Sekretarz PBP - senator PO
   51. Jacek Snopkiewicz, PZPR szczególnie zasłużony propagandzista i cenzor TV oraz prasy w '81r.- odznaczony przez PBK - Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski
   52. Aleksandrę Wiktorow - ZSMP, PZPR (prominentny działacz- doradca premier Kopacz
   53. Witold Orłowski, kontakt operacyjny SB ps. "Wit" - doradca premier Kopacz
   54. Witold Graboś - PZPR - wybrany głosami PO do KRRiT
   55. Zbigniew Meres - PZPR - senator PO
   56. Marek Rocki - PZPR - senator PO XIII i IX kadencji - członek RSP przy PRM

 •  

  pokaż komentarz

  Tak wyglądają wywiady tego „dziennikarza” z ludźmi z PiS.

  źródło: twitter.com

 •  

  pokaż komentarz

  Jak dzisiaj w Wiadomościach to pytanie Trzaskowskiego o nazwisko będzie zmanipulowane np. "Trzaskowski chce uciszyć niewygodnego dziennikarza mediów publicznych" to zgniję srogo xD

 •  

  pokaż komentarz

  Skoro Trzaskowski nie jest wart rozmowy z reporterem TVP, to dlaczego TVP tak często o nim mówi i ciągle zestawia ze wspaniałością Jakiego?

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: i.redd.it

 •  

  pokaż komentarz

  Zrobili sobie drugą Republike z TVP