•  

  pokaż komentarz

  Walnie ICO i walutę Tesla, więcej kasy zrobi w tydzień niż na tej całej giełdzie...

 •  
  7.......n

  -2

  pokaż komentarz

  Była akumulacja - kiedy to musk się celowo zachowywał jak pijany patus/gimnazjalista, a cena nie spadała bo fundy zbierały papier, teraz pump bo przeciez i tak będzie musiał wykupić te stocki, a potem no sorry nie dalo rady wycofać i dump.

  •  

   pokaż komentarz

   @7krystian: Znasz ten dowcip o dwóch kotach na Saharze? "Chłopie, nie ogarniam tej kuwety!"
   Po przeczytaniu tego co napisałeś też nie ogarniam o co ci chodzi i jak to, i czy w ogóle, to się jakoś ze sobą wiąże...

  •  
   7.......n

   -1

   pokaż komentarz

   @anon-anon: Wyjaśnieć. Giełda papierów wartościowych to takie urządzenie które ma pomóc typowym ludziom (znanym w biznesie jako "frajerzy") rozstać się z ich ciężko zarobionymi funduszami. Jeden z prostych sposobów: najpierw ich przekonujesz żeby sprzedali ci papier(akcje) tanio, a zaraz potem ich przekonujesz żeby odkupili od ciebie drożej, licząc że zarobią na tym kokosy. Następnie cena się załamuje przez wolumen który opyliłeś i zostają z gołymi tyłkami a ty lecisz na bahamas prywatnym odrzutowcem. Paniatna? Jak chcesz przykład to na giełdzie w Polsze w Rosji i w innych tym podobnych krajach dzieje się tak w kółko, np taki Krezus ostatnio na dniach.

Dodany przez:

avatar O....Y dołączył
355 wykopali 25 zakopali 13 tys. wyświetleń
Advertisement