•  

  pokaż komentarz

  Młodzi mają takie walenie p?%!$@!enie w dupie.
  Dlaczego?

  Bo to wina takich "elit" jak Wellman, kicających po łączce wśród tęczy i mających hajsu jak lodu, że jest jak jest.

  Szlachta sobie umyśliła że czy to Boże Narodzenie, czy to wakacje, starzy, młodzi, najlepiej wszyscy mają nadstawiać łeb za kawiorową lewicę która sobie będzie p?%!$@!ić na wizji o demokracji na kiju, a 5 minut później o sposobach domowych na pryszcze na dupie.

  Tymczasem młodzi zapierdalają.
  I to zap$$#???ają w robocie. 8 godzin, 12 godzin dziennie. Przerwa po 6h, zazwyczaj 10 minut, 15 to luksus.
  Wracają do domu styrani i przez pierwszą godzinę leżą plackiem, dopiero myjąc się, szykując żarcie i piwo przed TV by suma sumarum zasnąć zaraz po pierdylionowym razie puszczanym klasyku z lat 90-ych(bo TV syf nic nie puszcza innego).

  Meanwhile wielki dziennikarzy pojdzie sobie do TV gdzie mu zaparzą kawki, upudrują nosek, dupę podetrą jak trzeba i piękniś po powiedzeniu 2-3 słów, leci do redakcji gdzie pierdzi w stołek i pisze felietony na zasadzie "NO NIE ZNAM SIĘ ALE MNIE SIEM WYDAJE ŻE...", wraca o 15 do domu i ma cały dzień dla siebie.
  Ba-STAĆ GO mieć dzień dla siebie.

  Taka Wellman mogłaby wj#%%ć z buta do pierwszego lepszego butiku i wykupić cały jego asortyment. Żre w najlepszych restauracjach, korzysta z najdroższych spa.

  ŻADEN z "elit" nie zna życia poza swoim strzeżonym warszawskim osiedlem, studiem telewizyjnym i drogą z pracy do domu.

  I mają jeszcze czelność pieprzyć co zwykły człowiek ma robić.
  Zamknij k!?!a ryj jeden z drugim i spędź więcej czasu na ulicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: wszystko się zgadza oprócz określenia pieknis w kontekście Wellman

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: a ch*j z taką demokracją, gdzie człowiek w wielu miastach może pomarzyć o 3 na rękę.

   Wy się bijcie, to wy na miesiąc macie po 20-30 tys. zł. A jeszcze te zaj*biste emerytury. Moja znajoma ma dostać 1200 zł brutto, a pracuje od 18 r. życia, nigdy nie żyła na garnuszku państwa. Człowiek wykształcony, pracujący za biurkiem. Aż się boję ile ja dostanę... jak ktoś dobija do 35 r. życia to ZUS wysyła ile szacują mu emerytury. Mordy z Warszawy nas wyr---chały. Tak samo po '89, gdzie za grosze sprzedawali polskie firmy. Większość dziś zlikwidowana albo transferuje zyski zagranicę. Piep---rzone mordy.

   To nie jest moja Polska.

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: Właśnie w tym tkwi problem. Polacy po prostu pracują za dużo, jesteśmy jednym z najbardziej zapracowanych narodów w europie jeśli nie najbardziej. Nie mamy czasu po prostu myślec o polityce, demokracji liberalnej i prawach człowieka, mamy czas tylko na myślenie o przyziemnych rzeczach jak typowe pospólstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @LubieRZca: A co ci daje walka o konstytucje czy urzędy warszawskie? Wiesz, że w Wawie prawie 300 tys. osób jest zatrudniona w sektorze publicznym? Wiesz, że są ministerstwa, gdzie kadra zarządcza dawno przekracza 100 osób?

   Oto chcesz się bić? Człowieku, dymają nasz kraj od zawsze. Człowiek myślący nie idzie się bić o ich przywileje!!! Ta konstytucja, SN czy cokolwiek co jest w polskiej polityce to walka dwóch stronnictw o wpływy, a nie o ludzi. W Polsce człowiek pracujący i płacący podatki ma niezwykle ciężko. Jak nie masz kontaktów to zdechniesz. Poczekaj jak IT dostanie po d*pie, bo podatki rosną, a oni dobrze zarabiają. Coraz większe koszty życia, coraz większe podatki. Nawet w Wawie coraz ciężej się żyje tym zdolnym (IT). Zobacz jak mieszkania podskoczyły.

   Tyle dostały po nosie inne miasta po '89, że wali mnie konstytucja. Mam ją tak głęboko, że zaczynam się czuć homo.

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84: Jasne, najlepiej nic nie robić. Z taka postawą to będziemy jak Rosja lub Turcja. Bogaćmy się, rozwijajmy gospodarkę, rozwijamy i edukujmy siebie oraz swoje dzieci, sprowadzajmy ludzi do pracy a jakoś przebrniemy przez to morze gówna zwane III RP. Póki jesteśmy w UE to jestem spokojny, gorzej jak nas wykopią, wtedy stąd uciekam na zachód.

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: Powtarzasz tylko tanią propagandę o niesprawiedliwości świata i nierówności społecznych,
   prawda jest taka, że tacy ludzie zapracowali sobie na swoją pozycję, w młodości zamiast stać pod budką z piwem zapieprzali robiąc po dwa fakultety, a potem zapieprzali po 14h, żeby osiągnąć to co mają. Wellman to żadna elita, tylko zwykła wyższa klasa średnia, w zasięgu każdego kto ma trochę oleju w głowie i odwagi, aby ruszyć cztery litery, żeby coś zmienić - w swoim życiu i w tym kraju, trawionym przez socjalistów krypto-komunistów, którym pasują takie tępe i bierne masy, bo łatwo je manipulować i kontrolować.

  •  

   pokaż komentarz

   @LubieRZca: a co ty chcesz robic? Myslisz, ze jakakolwiek wladza czy to PIS czy PO nie jest w stanie zrobic ci krzywdy? Juz dawno to sie dzieje. Ogarnij sie marzycielu.

   Nie wykopia nas z UE, przestan wierzyc w bajki. Swoboda przeplywu towarow i kapitalu. Za duzo UE na tym by stracila.

   Nie ogladaj polskich mediow, to syf. Robia ludzi wode z mozgu.

   Olej ich. Te ich spory to tylko bitwa o stolki, a pod stolem juz dawno wszystko rozegrane. Beda rzadzic raz jedni, raz drudzy, po to juz dawno dogadane. Zwroc uwage jak solidarnie zadluzaja panstwo. Jestesmy juz od dawna ekonomiczna kolonia.

   A musza tak pajacowac w mediach, aby ci co sa za wolnoscia glosowali na jednych, a ci co sa za krajowa gospodarka na drugich. A bywalo tak ze byly znajomymi takie osoby jak Waltz z Pawlowicz. Ci ludzie sie doskonale znaja i dawno dogadali. Taka taktyka, aby trzymac stery musza udawac roznice (duopol wladzy).

   Olej. Jestes niczym w tym mechanizmie. Nawet 100 tys. na ulicach nie bedzie mialo znaczenia. Za duze pieniadze w tle.

  •  

   pokaż komentarz

   Bo to wina takich "elit" jak Wellman, kicających po łączce wśród tęczy i mających hajsu jak lodu, że jest jak jest.
   @WodzNaczelny: Dokładnie. Ludzie nie zagłosowali na PiS dla socjalu, "reformy" sądownictwa czy "asertywnej" dyplomacji. Oni mieli po prostu dosyć tego wszystkiego co elyta, w tym ww. Dorota Wellman, sobą reprezentują. Oczywiście, z deszczu pod rynnę, ale czemu oni od nas młodych wymagają? Żebyśmy razem z dżumą agitowali przeciwko cholerze? No chyba nie...

   Szlachta sobie umyśliła że (...), najlepiej wszyscy mają nadstawiać łeb za kawiorową lewicę która sobie będzie p?%!$@!ić na wizji o demokracji na kiju, a 5 minut później o sposobach domowych na pryszcze na dupie.
   Żeby to tylko rozbijało się pryszcze na d... Przecież większość tych kawiorowych "autorytetów" ma tak nas***ne w życiorysie, że nie mają moralnego prawa mówić komukolwiek jak ma żyć...

   I to zap$$#???ają w robocie. 8 godzin, 12 godzin dziennie. Przerwa po 6h, zazwyczaj 10 minut, 15 to luksus.
   Tia... a oni jeszcze śmią zarzucać młodym, że są bezideowi i pochłonięci konsumpcjonizmem. Ludzie, którzy jednym reportażem o kaszy jaglanej zarabiają więcej niż Ci źli i niedobrzy młodzi przez miesiąc zapieprzu na półtora etatu. Szlachta przez całe życie ani dnia nie przepracowała i nie zrozumie, po prostu... Dla nich mamy to gdzieś, a prawda jest taka, że nie ma czasu... tacy wielce komentatorzy życia politycznego, a nie zauważyli kto w tym kraju strajkuje? Tylko ten kogo UoP nie obowiązuje. A to emeryci, a to niepełnosprawni, a to związkowcy, a to rolnicy. Aż mi się przypomniały te pindy z TVn24, które komentowały kampanię wyborczą w USA XD.

   ŻADEN z "elit" nie zna życia poza swoim strzeżonym warszawskim osiedlem, studiem telewizyjnym i drogą z pracy do domu.
   To najlepiej było widać przy debacie o przyjmowaniu uchodźców. Na tak byli tylko celebryci, którzy siedzą w strzeżonych osiedlach i nie mogą zrozumieć czego proletariat się tak boi... I przez to właśnie przegrywają z PiS-em, przez kompletnie odrealnienie. Jak oni chcą przemówić do serca prostego luda jak kompletnie go nie rozumieją? Normalnie jak Grecy i Bułgarzy, że przytoczę mądrość z Rancza.

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84: Oczywiście że mogą zrobić krzywdę, szczególnie gdy sądy zostały upolitycznione, i nie - nie były tak samo upolitycznione za PO.

  •  

   pokaż komentarz

   @LubieRZca: głupoty gadasz. Za PO było dokładnie tak samo. Przypomnij sobie miniwojenkę policja vs kibice. Czy efekty pracy służb przy aferach np. AmberGold.

   Znam przypadek, gdzie ekipa dostała zakaz stadionowy i wyroki, bo nie chcieli siedzieć na meczu tylko kibicować na stojąco.

   PO = PIS. Oni się już dawno dogadali.

  •  

   pokaż komentarz

   i nie - nie były tak samo upolitycznione za PO.

   @LubieRZca: hahahahaha... zawsze mnie zastanawia głupota ludzi podobnych do ciebie. A sędziowie to się biorą skąd? Z drzewa spadają? Potrzeba min 8-9 lat, żeby wykształcić sędziego. Więc nawet jakby PiS już tak potajemnie działał 8-9 lat temu. To potrzeba przynajmniej 2 pokolenia, aby wymienić kadry w sądach. hahahahaha... co za głupek z ciebie...

  •  

   pokaż komentarz

   prawda jest taka, że tacy ludzie zapracowali sobie na swoją pozycję, w młodości zamiast stać pod budką z piwem zapieprzali robiąc po dwa fakultety, a potem zapieprzali po 14h, żeby osiągnąć to co mają

   @demonoman: pierdolenie.
   Zobacz sobie na rodziców wielkich "dziennikarzy" polskich. Tatuś i mamusia w TV. A ich tatuś i mamusia w radio. Od lat z systemem, wiecznie dzięki znajomości.

   Gdyby było tak jak mówisz, uczciwie pracujący pracownik zostawałby brygadzistą, kierownikiem a wreszcie prezesem.
   Sumienny stażysta pełnoetatowcem, managerem, dyrektorem i wreszcie członkiem zarządu.
   Oboje wiemy że tak nie jest.

   Gdyby system działał, "elity" za dychę by nie istniały. Durny pawian wyleciałby na zbity pysk, wszedłby kompetentny, nie synalek prezesa.
   Problem w tym że rury zatkało, szambo wybiło.

   System "możesz być kim chcesz dzięki pracy" jest spoko. Serio.
   Problem w tym że w polskim wydaniu nie działa bo masz szklany sufit znajomości. A jak ktoś tam kiwnie palcem pośród kawioru, to może się okazać że ledwo do 10-go będziesz dobijać.

  •  

   pokaż komentarz

   Oboje wiemy że tak nie jest.

   @WodzNaczelny: U mnie jest. Bez odbioru.

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: dokladnie. Te elity kodziarskie swietnie obrazuje odcinek ricka i mortiego o nocy samooczyszczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: najlepszy komentarz jaki przecztalem w tym roku. Gratuluje. Bez j$$#nej polityki, a w sedno.

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: dobry wpis.

   A Wellman tak mnie wk%$?ia, że przenoszę telefony z T-mobile do gdziekolwiek.

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: uwielbiam czytać te komentarze xD

   wasz poziom intelektualny jest poniżej biliarda!!!!

   1. nie ma żadnych elit, wielu z tych ludzi zarabia ledwo średnią-powyżej, to są normalne pieniądze w niemczech, oczywiście tam z tym samym doświadczeniem zarobią odpowiednio więcej, to nie są ŻADNE elity, po prostu są medialni/znani/aktywni politycznie
   2. wellmanowa nie jest wyznacznikiem autorytetu
   3. młodzi nie powinni olewać sytuacji bo tracą coś co im wywalczyli starzy

   generalnie jak zwykle wykopki pieprzą trzy po trzy byle udowodnić coś czego tak naprawdę nie ma, dlatego pluję i będę pluć na wykopową 'hehe- prawicę' bo jesteście mentalnym g...

  •  

   pokaż komentarz

   jeszcze to robienie z siebie ofiary :[ no straszne, było się kształcić i wyjechać, rodzice pewnie ostrzegali, teraz to narzekać może tylko życiowy przegryw i nic więcej

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: Dodam tylko tyle, że to właśnie ta stacja, w której pracuje Wellman promuje najbardziej politykę wstydu. W Polsce wiecznie źle, Polacy powinni się wstydzić, co o nas za granicą powiedzą itd. a na dodatek każdy marsz niepodległości jest równany z gównem i sprowadzany do przejścia oddziałów SS przez Warszawę. Tak więc sami najpierw doprowadzają do tego, że ludzie mają tą całą politykę i ten patriotyzm w dupie, a nagle robi obrót o 180 stopni. Niech sp%$!#%$a na drzewo.

 •  

  pokaż komentarz

  Za co mają walczyć młodzi?Za nieudaczników solidaruchów,którzy zgadali się z komunistami i teraz kłócą się jako PIS-PO,o to kto za przeproszeniem zaj#!?ł gumę do żucia Annie Walentynowicz?Młodzi mają to do siebie,że nie uznają często tzw.autorytetów,które trzeba szanować "bo tak". Nie biorą wszystkiego na pewniak,bo jakiś ziutek moralniak to powiedział.Po za tym w tym kraju za ludzi młodych uznawani są ludzie po 40.Bo pokolenie obecnych 60 latków,kompletnie nie rozumie dzisiejszej rzeczywistości i trzyma się stołków w prawie każdej dziedzinie życia.Każdy normalny pragnie zmian,gruntownych zmian.Mówi się o tym,że młodzi nie mają kompletnie kultury,ale z tego co widać najgorzej zachowują się ci starsi,którzy nie ustoją 5 minut w busie,ale nap#%##??ać parasolkami i krzyczeć na wiecach mogą całe godziny.

 •  

  pokaż komentarz

  Dlaczego dzisiaj tak mało młodych chce dostać pałą po plecach i pójść do więzienia?"

  Moze dlatego, ze nie chca robic za mięso armatnie?
  Niech Welmanówka pokaze jak sie dostaje pała po plecach i niech sama idzie pierdzieć w pasiaki.
  Wkurza mnie ten lewacki ekstremizm, coraz wiecej ludzi pokroju wałesy, welmann, Szlezwik Holsztajn, nawołuje do prawdziwej rebelii, a tak naprawde narażają życie ludzkie, a sami beda siedziec pozniej w blesku fleszy i kamer gdy ci na dole beda ponosic konsekwencje swoich czynów.

  •  

   pokaż komentarz

   Wkurza mnie ten lewacki ekstremizm, coraz wiecej ludzi pokroju wałesy, welmann, Szlezwik Holsztajn, nawołuje do prawdziwej rebelii, a tak naprawde narażają życie ludzkie, a sami beda siedziec pozniej w blesku fleszy i kamer gdy ci na dole beda ponosic konsekwencje swoich czynów.

   @onet12: "...Ktos inny zmienia swiat za ciebie
   Nadstawia glowe, podnosi krzyk
   A ty z daleka, bo tak lepiej
   I w razie czego nie tracisz nic..."

   Ten tekst lombardu wciąż aktualny (-‸ლ)

  •  

   pokaż komentarz

   @onet12: tyle ze bez gotowosci na to juz przegralismy ;/

  •  

   pokaż komentarz

   @Rade86B: no właśnie nieaktualny, już mało kto chce nastawić kark za tłuste Wellmany

  •  

   pokaż komentarz

   @dbc4razy: ( ͡° ͜ʖ ͡°) to była ironia ...

  •  

   pokaż komentarz

   tyle ze bez gotowosci na to juz przegralismy ;/

   @Aster1981: No, już nie płacz

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   no właśnie nieaktualny, już mało kto chce nastawić kark za tłuste Wellmany

   @dbc4razy: ale nie chodzi o nadstawianie głów za Wellmany

   Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
   Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
   Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
   Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
   Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

  •  
   L...............i

   +49

   pokaż komentarz

   Moze dlatego, ze nie chca robic za mięso armatnie?
   Niech Welmanówka pokaze jak sie dostaje pała po plecach i niech sama idzie pierdzieć w pasiaki.
   Wkurza mnie ten lewacki ekstremizm, coraz wiecej ludzi pokroju wałesy, welmann, Szlezwik Holsztajn, nawołuje do prawdziwej rebelii, a tak naprawde narażają życie ludzkie, a sami beda siedziec pozniej w blesku fleszy i kamer gdy ci na dole beda ponosic konsekwencje swoich czynów.


   @onet12: Jakby to miała być całkowita wymiana elit itd. to jeszcze można by się było zastanowić.

   Ale oni chcą, żebyś ty, młody człowieku, poświęcał swój, czas, energię, zasoby, a w przypadku bójek z policją (czego nie popieram, ale oni już tak) nawet zdrowie i wolność, żeby potem, jak już wygrasz i odsuniesz PiS i innych od władzy, przyszedł Schetyna, Petru, Wellman i cała reszta tej hałastry, żeby "rzondzić".

   Ty poniesiesz całe koszty, żeby jakieś mordy z poprzedniej władzy przyszły i spiły śmietankę w postaci władzy i stanowisk, a potem będą mieli w poważaniu ludzi, którzy dali im władzę.

   PO przed wyborami w 2005 roku też obiecało program 3X15%, czyli 15% PIT, 15% CIT i 15% VAT, a gdy niedługo później doszło do władzy, to zamiast obniżyć podatki, je podnieśli.

   Teraz nawołują innymi obietnicami do poparcia, a pewnie wywiążą się z nich tak jak wtedy.

   "...Ktos inny zmienia swiat za ciebie
   Nadstawia glowe, podnosi krzyk
   A ty z daleka, bo tak lepiej
   I w razie czego nie tracisz nic..."
   Ten tekst lombardu wciąż aktualny (-‸ლ)


   @Rade86B: Wtedy miliony ludzi protestowały przeciw komunie, ale koniec końców władzę w III RP przejęli tacy ludzie jak Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyńscy i Tusk.

   Teraz będzie to samo: ludzie coś ugrają na protestach a przyjdzie samozwańcza elita i ustawi się do koryta.

  •  

   pokaż komentarz

   @megawatt: jeśli piszesz to odnosnie Policji to zgadzam się w 100% - kto ich obroni przed zdziczałymi świrami?

  •  

   pokaż komentarz

   PO przed wyborami w 2005 roku też obiecało program 3X15%, czyli 15% PIT, 15% CIT i 15% VAT, a gdy niedługo później doszło do władzy, to zamiast obniżyć podatki, je podnieśli.

   @Lawrence_z_Arabii: proponuję doczytać: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_finansowy_od_2007

  •  
   L...............i

   +20

   pokaż komentarz

   proponuję doczytać: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_finansowy_od_2007

   @megawatt: W Polsce nie było kryzysu, już zapomniałeś? Byliśmy zieloną wyspą, którą kryzys ominął, rzekomo dzięki Tuskowi.

   Poza tym nie bardzo ogarniam jak można pomóc gospodarce, jeszcze bardziej dociskając ją fiskalnie.

   Podatki podnosi się, gdy ludzie mają więcej pieniędzy i stać ich na więcej, a nie wtedy, gdy i tak dostają po dupie kryzysem.

  •  

   pokaż komentarz

   W Polsce nie było kryzysu, już zapomniałeś? Byliśmy zieloną wyspą, którą kryzys ominął, rzekomo dzięki Tuskowi.

   @Lawrence_z_Arabii: nie ominął, tylko nie dotknęła nas recesja - taka drobna różnica

   Poza tym nie bardzo ogarniam jak można pomóc gospodarce, jeszcze bardziej dociskając ją fiskalnie.

   @Lawrence_z_Arabii: jak się nie da ciąć wydatków (patrz emerytury, socjal - takie 500+ czy emerytura dla matek) to można podnosić podatki i zwiększać inwestycje publiczne (współfinansowane długiem). Spróbuj zabrać socjal, na taczkach wywiozą od razu.

   Podatki podnosi się, gdy ludzie mają więcej pieniędzy i stać ich na więcej, a nie wtedy, gdy i tak dostają po dupie kryzysem.

   @Lawrence_z_Arabii: wtedy spłaca się dług, tak jak robią to Niemcy czy Czechy - u nas zwiększa się wtedy socjal

  •  
   L...............i

   +7

   pokaż komentarz

   nie ominął, tylko nie dotknęła nas recesja - taka drobna różnica

   To bardzo duża różnica.

   jak się nie da ciąć wydatków (patrz emerytury, socjal - takie 500+ czy emerytura dla matek) to można podnosić podatki i zwiększać inwestycje publiczne (współfinansowane długiem). Spróbuj zabrać socjal, na taczkach wywiozą od razu.

   @megawatt: Za PO nie było ani 500+ ani emerytur dla matek.

   wtedy spłaca się dług, tak jak robią to Niemcy czy Czechy - u nas zwiększa się wtedy socjal

   Czyli podatków nigdy się nie obniża, bo gdy jest kryzys, to się je podnosi, a gdy nie ma kryzysu, to się je utrzymuje, żeby spłacać długi?

  •  

   pokaż komentarz

   @onet12: Kiedyś oglądałem taki amerykańcki dokument - "Zabawy z bronią"

   pokaż spoiler Dokument nie pornos, świńtuchy :D


   Gdzie gość chodził po Waszyngtonie i proponował spotykanym kongresmenom żeby ci podpisali zgodę na pobór do armii swojego dzieciaka. Zgadnij ilu podpisało.
   Takie tuczniki jak ten Bezkręgowiec czy #smiecholitycy na front nie pójdą, oni czują się wybrani do wyższych celów. Między innymi wysłanie Ciebie, mnie i Ciebie, i jego na pierwszą linię frontu jako mięcho armatnie.
   Więc jak ktoś z Was spotka się z takimi nawoływaczami to plujcie im prost w ryje i każcie im SPIE$#%^#$%#$%RDALAĆ w podskokach na linię frontu.

  •  

   pokaż komentarz

   a gdy nie ma kryzysu, to się je utrzymuje, żeby spłacać długi?

   @Lawrence_z_Arabii: a kto tak powiedział? jak się zredukuje zadłużenie to należy je obniżyć - tak żeby trzymać się bezpiecznego poziomu długu i zachować rozwój

  •  

   pokaż komentarz

   @onet12: Bo na ich garbach chcę pojechać do koryta. To samo z każdą inną rewolucją. Zwykły człowiek dostanie wpiernicz, a ci na górze dostaną nowe stanowiska, przywileje i hajs. Szaraczek nadal będzie szaraczkiem trybikiem. Jedyna zmieni się maszynka w której będzie się kręcił.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rade86B: tja... q@@@ nastawia kark... jaki q@@@ kark? idź wygraj wybory i se rządź, a nie drzyj ryja bo twoi przegrali!

  •  

   pokaż komentarz

   @Lawrence_z_Arabii: weź z łaski swojej zamilknij bo nie masz zielonego pojęcia o ekonomii ani o polsce, to że podwyższyli podatki to dobrze bo był kryzys a to lepsze niż się zadłużać bo budżet siada, to że podwyższyli to pikuś bo w polsce w tamtym okresie było mniej podatków [polska generalnie ma ich mało w porównaniu z większymi państwami]

   jak deb. nazwać deb. bez przeklinania... aż się ciśnie na usta paszoł won!

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wiem jakich "młodych" zna pani Wellman. Ja znam wielu myślących, wspaniałych ludzi, interesujących się polityką, ale też kwestiami społecznymi i wielu innymi, którzy nie boją się wyrażać swoich poglądów, działają, są aktywni.

 •  

  pokaż komentarz

  Bezkręgowec to najchętniej młodych wyprowadził na ulicę żeby się szlachtowali. Chora baba.

1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 następna