•  

  pokaż komentarz

  Obie strony mówią na siebie to samo ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Nature has given humanity a roughly one-to-one ratio of adult men to women, but the most attractive women are being taken out of circulation to either join alpha male harems or participate in degenerate lifestyle choices. This leaves the average man practically no choice in settling down with a mentally stable and cute woman in her prime.
  Czy ja dobrze zrozumiałam? Problemem przeciętnego faceta jest to, najatrakcyjniejsze kobiety są nieosiągalne?

  •  

   pokaż komentarz

   @Liwiia: Śmiechłam :D te kilka zdań dobrze podsumowuje jakość artykułu. To samo rakowe podejście co u nas.

  •  

   pokaż komentarz

   @Liwiia: tak - to mają być stabilne emocjonalnie, bardzo ladne, grzeczne i posłuszne dziewice, "w kwiecie wieku"
   I one się należą tym przegrywom.

   Trzeba tu powiedzieć że postulaty seksu socjalnego są na bardziej realistycznych podstawach stworzone...

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @omgiksde: Najlepsze jest to że w swojej postawie roszczeniowej i oczekiwaniach z kosmosu niczym nie różnią się od księżniczek które tak bardzo krytykują. Są nawet gorsi ponieważ taka księżniczka funkcjonuje głównie w swoim własnym zasięgu robiąc to co jej się podoba, oni natomiast organizują się w kluby agresywnie nastawionych krytykantów i wręcz szkodzą społecznie poprzez rozsiewanie nienawiści i propagowanie skrzywionego spojrzenia na świat.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: Dokładnie... to działa jak związek zawodowy czy inna zbrodnicza organizacja zrzeszająca tępy, roszczeniowy prekariat i na tym żerują ideolodzy. Jednego dnia masz milion takich skrajnie biernych "skrzywdzonych" kretynów, następnego dnia do tego się dobierają ludzie od inżynierii społecznej i kanalizują tą całą głupotę i nienawiść - a na końcu masz totalny chaos i 100 milionów trupów.

   A najśmieszniejsze jest to, że nawet te skrajnie zepsute i egocentryczne laski są o wiele lepszymi ludźmi i wszystko z nimi w porządku. Przynajmniej robią to co lubią.

   Z kolei ten męski śmietnik swoją egzystencję opiera o nienawiść do całego świata, tylko dlatego, że ten nie może spełnić ich wyśrubowanych oczekiwań wyciągniętych z dupy które nie mają umocowania w żadnej ani realnej ani urojonej rzeczywistości... co dobrego może wygenerować ten kwik, że ciągle krzywda, źle i za mało.

   Najśmieszniejsze, że ja znam paru takich beciarzy i retoryka zawsze jest taka sama. W każdej dziedzinie życia. Będę dobrze pracował jak mi ktoś porządnie zapłaci. Przestanę być zapuszczoną świnią jak znajdę sobie laskę 11/10. Pójdę do szkoły jak ktoś mi po niej zapewni dobrą pracę... :D Po prostu starzy im nakładli tego socjalistycznego gówna do głowy że wszyscy są im wszystko winni - i zrobili z nich ofiary losu...

   Idziesz ze mną na siłownię - no bym poszedł jakbym miał dziewczynę. No zajebiście to czekaj dalej :D

  •  

   pokaż komentarz

   @omgiksde: @Anna_ @graf_zero
   Ach te zepsute kobiety i ich realna władza nad światem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Liwiia: bzdura ten tekst to chyba pisany przez jakas ofiare zyciowa.

  •  
   a...e

   -11

   pokaż komentarz

   @koragol:
   Roosh jest akurat dość znanym PUA, który z dość przeciętnym wyglądem był w stanie poderwać każdą dziewczynę.

  •  

   pokaż komentarz

   @omgiksde: Niestety tacy ludzie są po prostu ofiarami ideologii, boją się przyznać że poddali się indoktrynacji ponieważ cały ich światopogląd by się rozleciał. Trzeba mieć oczekiwania zgodne z realiami, to przecież naturalne że ludzie dopasowują się do siebie i że zazwyczaj atrakcyjne kobiety wybierają atrakcyjnych mężczyzn i vice versa, podobnie ludzie się dobierają w innych aspektach życia.

   Zastanawiam się tylko jaka będzie narracja kiedy te osoby przekroczą 40kę i będą dalej w tym samym miejscu tyle że ze znacznie większym poziomem frustracji. W którymś momencie trzeba się obudzić. Tak naprawdę jedyne co ich ratuje to właśnie ta wspólnota gdzie jeden klepie po plecach drugiego, gdyby nie wspólne towarzystwo to wstydziliby się komukolwiek przyznać do swojego sposobu myślenia i w końcu zabrali za siebie. Takie artykuły jak powyżej tylko utwierdzają ich w swojej racji. Efekt społeczny tego wszystkiego jest taki że stale zwiększa się antagonizm między płciami i chyba o to tu właśnie chodzi. Społeczeństwo rozbite wewnętrznie i bardziej nienawistne jest łatwiejsze do kontrolowania.

   Co jest interesujące, jeśli ta grupa posunie się dalej w skrajnościach to nie będą się wiele różnić od imigrantów nienawidzących kobiet i roszczących sobie prawa do gwałtów. Tamta społeczność to też zamknięte brohood o podobnych poglądach na płeć przeciwną.

  •  

   pokaż komentarz

   @al0ne: Znam trochę środowisko tzw. "trenerów rozwoju osobistego"... to nie żaden rozwój bo 90% tego co widzisz to ściema i manipulacja. Wcale bym się nie zdziwił gdyby to były aktorki :)

   Nie chcę psuć wizji świata ale niestety nie wystarczy "wyjść poza strefę komfortu"... za to gdybyś znalazł sobie dobrego montażystę to zrobiłbyś materiał gdzie nawet przeciętny wykopowy piwniczak po dniu poza domem może zostać wykreowany na mistrza podrywu...

   Wiesz że spora część tych wielkich "guru" od wielkiego biznesu to zwykle nieudacznicy, którzy biorą kasę na lewo, nie płacą faktur a dobre ciuchy kupują na kredyt, przy czym używają technik manipulacyjnych które są dość prymitywne i typowe np. dla sekt. Wystarczy trochę z ludźmi pogadać na żywo i wnioski wyciągnąć, ja tam jestem sceptyczny...

   i będą dalej w tym samym miejscu tyle że ze znacznie większym poziomem frustracji
   @Anna_: Dlatego właśnie takie środowiska są groźne... bo doprowadzają jedynie do samozaorania czym zwiększają poziom nienawiści i roszczeniowości.

  •  
   a...e

   -3

   pokaż komentarz

   @omgiksde:
   czyli wg Ciebie lepiej nie próbować podrywać i płakać w domu żebyś napisał "nie podrywasz to tak masz". Niezła ta Twoja logika sp?!?@?@enia.

  •  

   pokaż komentarz

   @al0ne: Lepiej zainwestować w jakieś hobby i siłownię oraz trzymać się z fajnymi ludźmi - niż słuchać bzdetów że wszystko jest w twojej głowie i każdy przegryw 5/10 może ruchać modelki bo to tylko kwestia nastawienia. Problemem z tymi "coachami" jest to, że to jest płytkie i puste... za tym nie stoi nic namacalnego, mającego jakąkolwiek wartość.

   Bo co z tego, że będziesz super pewny siebie skoro nadal masz gówno do zaoferowania? Nie wiem czy to dociera, ale to są tylko techniki manipulacyjne, za tym nie stoi żaden realny wzrost czegokolwiek... bo czego się możesz nauczyć na parogodzinnym szkoleniu?

  •  
   a...e

   +1

   pokaż komentarz

   @omgiksde:

   Lepiej zainwestować w jakieś hobby i siłownię oraz trzymać się z fajnymi ludźmi - niż słuchać bzdetów że wszystko jest w twojej głowie i każdy przegryw 5/10 może ruchać modelki bo to tylko kwestia nastawienia.
   i tak robimy. Seks kosztuje 200 zł tylko my nie szukamy kogoś do seksu tylko kogoś do założenia rodziny.

  •  

   pokaż komentarz

   @omgiksde Nie do końca się z toba zgodzę, bo faktycznie połowa sukcesu to to, co masz w głowie, jakie masz nastawienie do kobiet, do samego siebie, a nawet do innych facetów uwodzących kobiety. Być może nawet więcej niż połowa. Jeśli facet ma niepoukladane sprawy w głowie to choćby nie wiadomo jak swoja pewność siebie manifestowal na zewnątrz, zawsze wewnątrz bedzie sie sabotowal i sam skazywal na ciągłe niepowodzenie i z reguły obarczając za to wina wszystkich innych, a nie siebie. "Przegryw" to również latka we własnej głowie. Zeby pojawiła się wartość musisz sam ja prezentować wewnątrz, wtedy rzeczy przychodzą łatwiej.

   Oczywiście jasnym jest, że masa trenerów wykorzystuje ten fakt na nieświadomych facetach wciskając im bajki o nastawieniu i pewności siebie, przy czym sami maja względnie małe pojęcie na ten temat a i przekazują to w tragiczny sposób - często bez odpowiednich narzędzi czy kontekstu. Ktoś nieświadomy łyka wszystko bez opamiętania i bez zastanowienia, kompletnie nie myśląc nad tym, że pewne rzeczy maja swój kontekst i trzeba je dopasować do sytuacji. Łatwy cel, a co za tym łatwy zarobek i tak powstaje patologia, której pełno w tej branży.

  •  

   pokaż komentarz

   @Liwiia

   Problemem przeciętnego faceta jest to, najatrakcyjniejsze kobiety są nieosiągalne?

   Nie.
   Problemem jest to, że pasztety żyją w celibacie czekając na Greya z wiertaljotem.
   Bo spodobała im się książka napisana przez starą pannę.

   Wolne panienki w granicach 30 to głównie zbzikowane nauczycielki i panny które zapominały wrócić na wieś po skończonych studiach.
   Prawie nie uświadczysz singielek poza pracą biurową, w handlu, czy innych zawodach niższego szczebla.

   Nie powiedział bym że korzystają z życia, są wybredne i sfrustrowane samotnością.

  •  

   pokaż komentarz

   @Liwiia: Przecież to j!$## incelstwem na kilometr. Zakopujcie to gówno zanim na dobre opanuje wykop.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: jak Tys to podsumowala pieknie (ꖘ⏏ꖘ)

  •  

   pokaż komentarz

   @Przemysluaw: A skąd ty możesz tak dokładnie wiedzieć jakie są takie panienki koło 30 (nie, to nie mój przedział wiekowy) Mogą chcieć być wolne, albo po prostu nie spotkały nikogo dla siebie. Faktycznie, kobiety wolą być same niż z tzw. przegrywem a oni odwrotnie, z łaski wezmą cokolwiek. Ten tzw. przegryw siedzi jednak w dużej mierze po prostu w głowie.
   Wiele razy czytałam i słyszałam o tym, że dla mężczyzny najważniejszy jest szacunek, ważniejszy nawet od miłości. Ale taka saska pierdoła nie będzie szanowana nawet przez innych mężczyzn, a co dopiero przez kobiety, więc jakikolwiek związek nie wyleczy go z poczucia bycia gorszym, nawet taka most attractive mentally stable and cute woman in her prime.

  •  

   pokaż komentarz

   @Liwiia
   Bejbe, masz dla mnie jakieś argumenty, bo to nie jest portal randkowy.
   Tu trzeba się wysilić.

   Gdyby wolały być same niż z przegrywem to skąd ta frustracja i jad?

   To są grzeczne dziewczynki które całe życie podążały za poleceniami w szkole.
   Nagle w dorosłym życiu trzeba coś zaryzykować, swój czas, nerwy, przyjemności, nikt nie da ci gotowego przepisu punkt po punkcie.

   Koleżanki które zaryzykowały i zbudowały udane związki są obiektem zazdrości.
   Najchętniej zajęły by miejsce koleżanki zakopując ją w ogródku.
   Jednocześnie gdyby ten sam facet był wolny to nie miałby szans u kociary, bo nie był jeszcze w długim związku i jest niepewny.

   Męski przegryw - wszystkie kobiety lecą na kasę.
   Kobiecy przegryw - wszyscy dobrzy faceci są zajęci.

   Tu masz rację przegryw jest tylko w głowie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przemysluaw:

   Bejbe, masz dla mnie jakieś argumenty, bo to nie jest portal randkowy. Tu trzeba się wysilić
   Po pierwsze to dla ciebie żadne bejbe. Po drugie poza (twoim własnym) opisem jakiejś niezidentyfikowanej grupy kobiet to też nic ciekawego nie napisałeś To co napisałeś i tak nie na temat, bo znalezisko jest o innym typie kobiet.

  •  

   pokaż komentarz

   @Liwiia

   Po pierwsze to dla ciebie żadne bejbe

   To nic nie wnosi do dyskusji bejbe.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_ To niech siem nie ruchajom gupie baby kuhwa nie widzem problemu

 •  

  pokaż komentarz

  Brakuje kobiet nie pijących, nie palących, nie imprezujących i dziewic na rynku
  @al0ne zesram się ze śmiechu kiedyś z tych waszych stulejarskich wymagań xDDDDDDD

 •  

  pokaż komentarz

  Normalna = nie paląca + nie pijąca + nie lubiąca się bawić + do tego dziewica xD

  WSZĘDZIE TE PSYCHOPATKI

  •  

   pokaż komentarz

   @Bonanzaa: nic tam nie napisał o lubiącej wp#?##%@ 12-latce ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @niezwornowazony:
   Zakładając że nasz przeciętny mirek:
   1. wygląda przyzwoicie (higiena, kondycja, zdrowie)
   2. ma dobrą pracę (niezależnie czy kładzie kafelki czy jest programistą - co najmniej średnia krajowa)

   Podejrzewam, że oferując to wyżej, wymagania dotyczyły:

   1. nie paląca (regularnie)
   2. nie pijąca (chyba że kulturalnie wino lub piwo)
   3. nie lubiąca się bawić (na imprezach gdzie dziewczyna dostaję darmową wejściówkę i drinki tylko po to aby przyciągnąć płacących stulejarzy mających nadzieję na ruchanie)

   4. dziewica - a przynajmniej mile widziane 1 partner seksualny w 1 odcinku czasowym.

   Ostatni punkt świadczy o kondycji naszej cywilizacji. Sory, nie da się stworzyć witalnego społeczeństwa na matkach-k!!$ach.

   Ewolucyjnie (pod względem rozprzestrzenienia wartościowych genów) najkorzystniej byłoby aby tylko ci lepsi samce ruchali jak najwięcej (i niekoniecznie pomagali przy wychowaniu dzieciaka) - ale w ten sposób będziesz miał technologicznie Afrykę, nie Europę.

   Cywilizacja wymaga dyscypliny i poświęcenia części wolności zarówno ze strony mężczyzny jak i kobiety.
   Nie ma innej drogi.

   Problem polega na tym, że przejadanie dziedzictwa jest cholernie trudne - i minie jeszcze kilka pokoleń zanim Europa wpadnie w kryzys.

   Równie dobrze 80% populacji wtedy może już nie być potrzebna do funkcjonowania cywilizacji.

   Ergo soma i VR (chleb i igrzyska) w wariancie humanitarnym (w opozycji dla wariantu a la hitler)

  •  

   pokaż komentarz

   @TamamShud: domyślam się, że było to uproszczenie, ale wyszło stwierdzenie abstrakcyjne i niedojrzałe. To jest rozpatrywanie ludzi w systemie zerojedynkowym, a pozory mylą w wielu przypadkach.

   Jest wiele ambitnych i inteligentnych kobiet które uwielbiają się bawić i podróżować. Jest równie dużo wykształconych kobiet z pasjami które traktują sex jako jedną z nich. Wiele jest w końcu "szarych myszek dla anonka" które marzą o tym, by poczuć się w końcu jak aktorka hard porno. Jest mnóstwo kobiet które nie chcą mieć dzieci w ogóle, ale więcej jest mężczyzn o takim nastawieniu.

   Mi osobiście palenie u kobiet nie przeszkadza, bo bardziej biorę pod uwagę kulturę palenia, niż sam fakt. Są kobiety które z papierosem w kącie ust popijają Perłę i rzucając pety na chodnik, a są takie które nie zapalą nawet idąc chodnikiem by komuś nie smrodzić dymem.

   Mam 27 letnią koleżankę która skończyła Oceanotechnikę na Politechnice, bongo u niej w domu jest wiecznie gorące, do tego lubi kluby i flirt z dziewczynami. Obecnie pracuje w USA w stoczni jachtowej, a jednym z jej fetyszy są starsi faceci i sobie znalazła 52 letniego chłopa, bo lubi... Czemu mam ją oceniać?

   Żyć drugi raz nie będziemy, a wpasowywanie się w wyznaczone przez nie-wiadomo-kogo ramy społeczne to moim zdaniem jedna z największych krzywd które można wyrządzić sobie samemu. Dostosowywanie się do czyjejś wizji i stworzonego przez kogoś systemu. Ci którzy próbują spełnić swój cywilizacyjny obowiązek umrą jak wszyscy... Mnie osobiście taka wizja życia od dzieciaka przerażała - począwszy od pracy na etat po 8 godzin dziennie, na rodzince 2+2 kończąc.

   Egoizm? Można tak powiedzieć, do tego z odrobiną próżności. Moim zdaniem jednak to zwykła miłość do życia.

   - Co by było, gdyby wszyscy myśleli w taki sposób?
   -- A myślą?
   - Nie.
   -- To dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   do tego dziewica

   @niezwornowazony: Pamiętaj, że jeszcze musi być dobra w łóżku...( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @niezwornowazony: was liberalnych lekkoduchów zastąpią katolickie dziecioroby. To fakt globalny.

  •  

   pokaż komentarz

   2. ma dobrą pracę (niezależnie czy kładzie kafelki czy jest programistą - co najmniej średnia krajowa)

   @TamamShud: A nauczyciel się łapie ?( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @niezwornowazony:

   To jest rozpatrywanie ludzi w systemie zerojedynkowym, a pozory mylą w wielu przypadkach.

   Chyba nie oczekujesz że napiszę pracę doktorską, uwzględniając wszystkie edge cases?
   Oczywiście zgeneralizowałem.
   Ja na przykład lubię wypić 1 wino na głowę i naj%$?ć się jak świnia, ale ogólnie rzecz biorąc to mam normalną pracę i nie ciągnie mnie do alkoholu (kilka miesięcy asystencji)

   Umówmy się, kobieta może wypalić paczkę 1 wieczora, naj%$?ć jak świnia, dać dupy jak dziwka (ale 1 partnerowi). Ale normalnie prze 99.9% czasu to jest to ułożona i odpowiedzialna kobieta, która nie sprawia idiotycznych problemów swojemu mężczyźnie.

   Problem z ludźmi polega na tym, że nie możesz im powiedzieć "możecie sobie w życiu poszaleć".

   Najpierw trzeba ich zdyscyplinować, a dopiero potem ci co mają mózg, mogą sobie zluzować dyscyplinę i nic złego się nie dzieje.

   Wiesz "dla ludzi jest wódka, dla świń jest woda".

 •  

  pokaż komentarz

  serio ktoś chce niepijącą dziewicę? u mnie w pracy jest taka. ma ponad 40 lat ;) mogę dać namiar

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna