•  

  pokaż komentarz

  Jeśli faktycznie Frog kierował może to oznaczać dwie rzeczy:
  1. Ma zryty łeb i sporo siana żeby w razie czego posmarować komu trzeba.
  2. Ma trochę siana i kogoś wysoko postawionego w rodzinie. Wszystkie telewizje trąbiły o jego "wyczynach" a on dalej jeździ.

  •  

   pokaż komentarz

   @szyps: Z fb froga "Wiele osób prosiło o zajęcie stanowiska w poniższej sprawie. Od kilku lat żyję zgodnie z prawem i obowiązującymi normami społecznymi. Mam zakaz prowadzenia pojazdów i konsekwentnie po ulicy jeżdżę jedynie rowerem. BMW M3, o którym pisze prasa faktycznie było w ofercie Frocar, nie rozumiem jednak dlaczego po raz kolejny moja ksywka widnieje w nagłówkach śmietnikowych artykułów, tworzonych tylko na potrzeby sensacji i zarabiania na reklamach. Do końca życia wizerunkowo mam odpowiadać za wszystkie przewinienia piratów drogowych? Frog to nie napis na dropsach. To synonim przemiany i dojrzałości a także skutecznej resocjalizacji! Jestem dowodem na to, że każdą, nawet najgorszą sytuację można przekształcić w coś pozytywnego. Przechodząc do meritum, SAMOCHODEM NIE KIEROWAŁEM JA. Gdybym był na miejscu zdarzenia to faktycznie dokonałbym "obywatelskiego zatrzymania"... ale mężczyzny, który bezmyślnie wtargnął na ulicę i rzucił się na maskę powodując realne zagrożenie. Takimi donosicielskimi akcjami jak ta, pokazujemy jedynie jak bardzo nasza polska mentalność zniszczona jest nienawiścią i zawitością wobec drugiego człowieka. Drogie auto, głośny wydech, delikatne dodanie gazu... Wystarczy iskierka aby wybuchły wszystkie złe emocje, które tłamsimy w sobie przez całe życie. Niech rzuci kamieniem ten, kto nie zasmakowałby możliwości tego auta gdyby tylko było go na to stać. Pozdrawiam wszystkich, trzeźwo myślących. P.S. Zrobię wszystko aby osoby, które pomawiają mnie w tej sprawie odpowiedziały za to prawnie i publicznie mnie przeprosiły."

  •  

   pokaż komentarz

   @Roofdier: ja bym pierwszy rzucil kamieniem.pewnie by przestal jezdzic po mojej ulicy po takim bombardowaniu.co za typek|૦ઁ෴૦ઁ|

 •  

  pokaż komentarz

  Ludzie, facet się zachował porządnie a wy się z niego śmiejecie... Brawo dla was

 •  

  pokaż komentarz

  I tak najlepszy jest sąsiad z psem-mutantem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Państwo teoretyczne, chuj, dupa i kamieni kupa.

Dodany przez:

avatar Gandalf_bialy dołączył
23 wykopali 4 zakopali 1.6 tys. wyświetleń
Advertisement