•  

  pokaż komentarz

  k?#$a nauczcie się, że masowe nap#%@%?$anie jedynek jest do usunięcia w jeden dzien. Do takich akcji powinna powstac grupa bojowa gdzie regularnie wybiera sie ile osob ma dodac jedyneczke i to ma byc sukcesywnie i stopniowo nap#%@%?$ane. Codziennie po 5-6 ocen, od czasu do czasu ocena dwa lub 3. Na wykopie wszystko na hurra jak przebicie szamba i napór silnego strumienia gówna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arturian: bo w takich działaniach nie ma strategii tylko napi******ją bez namysłu dla jaj.

  •  

   pokaż komentarz

   Do takich akcji powinna powstac grupa bojowa gdzie regularnie wybiera sie ile osob ma dodac jedyneczke i to ma byc sukcesywnie i stopniowo nap#%@%?$ane. Codziennie po 5-6 ocen, od czasu do czasu ocena dwa lub 3

   @Arturian: nie wiem co musiałby odj#!%ć taki gość żeby zmotywować grupę niezwiązanych z tematem anonów do takiej sukcesywnej, wielotygodniowej akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież tutaj znaleziska kończą żywot po 24h - głośnia afera z Karpatią trwała ile? 2 tygodnie? i szczerze mówiąc 3/4 ludzi brało w tym udział raczej dla jaj niż z faktycznego wk?$#ienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   a dodawanie takich ocen skryptem jest bardzo łatwe do wykrycia i również do usunięcia jednym kliknięciem (taki algorytm jest np na StackOverflow - jeśli floodujesz kogoś minusami albo używasz skryptu to na koniec dnia wszystko jest cofnięte)

   niestety ale ta wojna nie jest do wygrania w ten sposób

  •  

   pokaż komentarz

   @powaznyczlowiek: ja skryptem nic nie sugerowałem. Prawda jest taka, że rozsądnie prowadzona bojówka Wykopeel im Karola Wojtyły zrobiłaby takie spustoszenie, że sraliby się bardziej niż przed jakimi anonymous.
   Depozycjonowanie, minusy, fejk opinie, dlugofalowe gnębienie.
   Wszystko oczywiście mieszczące się w ramach Kodeksu Anona, który musiałby powstać i nauczylibyśmy kultury i poprawili funkcjonowanie spoleczenstwa. Niewidzialna reka wolnego rynku kiedy wymierzy ostrze swojego gniewu precyzyjnie i rozsadnie będzie siała spustoszenie i przywroci prastary ład Wielkiej Lechii.
   Zapraszam oczywiscie do współpracy.

  •  

   pokaż komentarz

   Zapraszam oczywiscie do współpracy.

   @Arturian: Możesz zrobić mirkolistę chętnych na coś takiego i po prostu sukcesywnie co jakiś w miarę nieregularny czas wołać po kilka osób z tej listy do dodawania ocen, które tym razem będą wyglądały choć trochę wiarygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Arturian: Dobry pomysł na aplikację. Na takim wykopie zapisujesz się do listy, a apka codziennie losowo wybiera kilka osób do wystawienia oceny odnośnie znaleziska.

  •  

   pokaż komentarz

   @Awganowicz: zachecam do wspolpracy. Mam osiagniecia w dziedzinie wymierzania sprawiedliwosci reka czlowieka charakternego.

 •  

  pokaż komentarz

  Bunny Club kasuje Facebook

  Zuckerberg nie będzie zadowolony...

 •  

  pokaż komentarz

  Wiem, że pewnie przerwę wam radosne kółeczko wzajemnej masturbacji, ale w całej tej sprawie wyrobiliście sobie opinie jedynie po wysłuchaniu jednej strony

  OP może pisał prawdę, może nie. Sam zaznaczał, że nie przedstawia żadnych dowodów, a cała relacja była bardzo chaotyczna.

  Obecne skasowanie profilu to też żaden dowód - normalna reakcja właściciela po tym jak został zraidowany.

  •  

   pokaż komentarz

   @mike-mo: a pisanie na profilu byka o nas jako zwierzętach i bydle? Skasował już post ale zrobiłem screen

   Oczywiście rozumiem obawy, tak jak pisałem gdzie indziej, nie jestem w stanie bardziej tego potwierdzić - dlatego oczywiście możesz mieć takie zdanie

  •  

   pokaż komentarz

   @Boquete: ale słabo z Twojej strony że po takiej akcji podpisałeś jakiś kwitek bez konsultacji z konsulatem/ambasadą czy nawet prawnikiem *tylko żeby zapłacić kilkadziesiąt kun mniej). Że nie zrobiłeś zdjęć potłuczeń, że nie zgodziłeś się na wizytę w szpitalu gdy pytała cię o to policja. Nic nie zrobisz z takim podejściem, nawet nie jesteś w stanie pokazać swojego wizerunku by nadać sprawie większego rozpędu. Chciałbym Ci wierzyć, ale dajesz mało argumentów. Jesteś programistą a dałeś się zrobić przez lokalsów jak dzieciak.

   Mnie jakby typ oszukał i pobił to bym tego nie zostawił. Chyba bym nawet poszedł na śmierć bo jestem trochę nerwowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @januszniepije: dałem się zrobic jak dzieciak bo jestem dzieciak mimo wszystko.

   Zdjęcie pyska obitego mam, mogę moderacji podrzucić czy coś (serio chce uniknąć wrzucanie swojej twarzy gdziekolwiek, szczególnie tutaj).

   Tak jak mówiłem - nie myślałem wtedy logicznie do czego się przyznaje i żałuję że nie załatwiłem inaczej, ale już tego nie odkręce. Jedyne co mogę zrobic to żeby nikt inny nie miał takiej sytuacji.

   Również zanim skasowali FB były komentarze gości z Rosji z dokładnie taka sama sytuacja (sprzed mojej afery długo)

  •  

   pokaż komentarz

   @Turboknot: wejdź na mój profil dodałem znalezisko (sorki na telefonie jestem)

  •  

   pokaż komentarz

   @Boquete:
   https://www.facebook.com/pg/TheBunnyClubPartySeason/reviews/

   Komentarz kacapów wisi nadal:
   Grigor R. Barseghyan

   Гавно клуб. Хозяин сам кидала и нанимает себе таких же кидал как он сам. Попрошайничает у диджеев деньги и не платит агентствам. Строго не рекомендуется работать с этими людьми.

   Leya Leya

   Что можно сказать о самом гавно клубе в мире? Только повторить что это МЕГА ГАВНО КЛУБ!!!

   Aleksandra Tomilina

   Хозяин полный треш и кидала! Гавно клуб #1!

   Галина Скороходова

   #trashclub Number 1.

  •  

   pokaż komentarz

   @Szejker-Szejker: fanpage? mi się wyświetla, może zablokowali Polskę. Śmigaj na Hola (takie rozszerzenie, widżet do przeglądarki).

  •  

   pokaż komentarz

   @mike-mo: Dokładnie to samo napisałam pod tamtym znaleziskiem.
   Żadnego szpitala, obdukcji, nic...
   Historia faktycznie mogła mieć miejsce, ale biorąc pod uwagę nieporozumienia językowe (OP nie rozumie treści mandatu, a w klubie gadali łamanym angielskim), to w sumie mogło pójść o wszystko.
   Widziałam profil ochroniarza i... co tu dużo mówić, właśnie takich ludzi zatrudnia się na bramkę, mają w jakiś tam sposób chronić klub i nie zdziwiłabym się, gdyby Chorwaci myśleli, że po prostu chcecie ich "okraść", wychodząc bez płacenia (mam wątpliwości co do tego, że na pewno dogadaliście się, że shoty są darmowe)

  •  

   pokaż komentarz

   normalna reakcja właściciela po tym jak został zraidowany.

   @mike-mo:

   zraidowany

   zraidowany

   ZRAIDOWANY

   Z R A I D O W A N Y


   pokaż spoiler zraidowany

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   Wiem, że pewnie przerwę wam radosne kółeczko wzajemnej masturbacji, ale w całej tej sprawie wyrobiliście sobie opinie jedynie po wysłuchaniu jednej strony

   OP może pisał prawdę, może nie. Sam zaznaczał, że nie przedstawia żadnych dowodów, a cała relacja była bardzo chaotyczna.

   @mike-mo: dokładnie. Już wiele było takich sytuacji w których ochoczo biegło stadko baranów... a później okazywało się, że prawda jest nieco inna. W załączeniu ktoś wrzucił profil DJa i OP nie zaprzeczył, zdaje się wręcz potwierdzać, że to on. Czy pasuje do niego opis wielki byk ważący dosłownie 150kg? No ni chuja...
   Jaką więc mamy gwarancję, że reszta również nie jest mocno podkoloryzowana?

  •  

   pokaż komentarz

   @KiedysMialemBordo: Podkoloryzowana to jest na pewno. Byc moze "nasi" zle zrozumieli, mysleli ze drinki byly za darmo a wcale nie byly albo cos w tym rodzaju. Stwierdzil, ze nie beda placic, od slowa do slowa wyszla przepychanka. Bo i raczej nikt nie bierze 100 zl czy tam nawet dwustu "haraczu".
   Najbardziej podobal mi sie opis po tym jak dostal cios i przelecial przez barierke ;-) a potem skoki ze schodow. Normalnie akcja lepsza niz w Rambo.
   Trzeba byc naiwnym, zeby w to uwierzyc.

   A jesli rzeczywiscie tak nieprawdopodobna akcja sie wydarzyla to niech wrzuci film, zdjecia obrazen, z obdukcji etc.
   Jeszcze debil utworzyl 10 znalezisk.

  •  

   pokaż komentarz

   @stefan_banach:
   Normalna sprawa że jak ktoś spada ze schodów i dostaje w mordę pierwsze co robi to nagrywa filmik z tych zdarzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Proponuję zatem użyć opcji "zaproponuj zmianę" i tak jak jak zmienić nazwę klubu na:

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Nowy obraz mapy bitowej.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Facebook ich Fanpage też mi się nie wyświetla, wygląda że go skasowali / zablokowali