•  
  t....e

  +431

  pokaż komentarz

  Ciężko mi uwierzyć, że 9-letnie dziecko już wiedziało, jakiej jest orientacji. Myślałam, że takie rzeczy odkrywa się w okresie dojrzewania, koło 15. roku życia. Przykre, że dzieci są pełne nienawiści i doprowadziły do tragedii swojego kolegi.

 •  
  P.........r

  +76

  pokaż komentarz

  Jeżeli 9 latek twierdz, że jest gejem, to znaczy że w domu była mocna indoktrynacja od małego.

  Normalnie wychowywany dzieciak w ogóle nie ma takich dylematów w tym wieku.

 •  

  pokaż komentarz

  Jaki rak w komentarzach. Miejscami wyglądają jakby wypowiadali się ci 9-latkowie, którzy pchnęli chłopaka do samobójstwa.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_welniak: uprawiasz typowy victim blaming (obwinianie ofiary) za winę sprawców. Holokaust też da się tak obronić.

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_welniak: p!!$%$?nięta madka chciała mieć wyjątkowe dziecko i mu namieszała we łbie. mogę się założyć że tego całego coming outu przed mamusią nie było. babsztyl doprowadził dzieciaka do szaleństwa a potem do samobójstw

  •  

   pokaż komentarz

   @invisibleborder: wg mnie wina matki. holokaust daloby sie obronic nawet banalniej - wystarczylo wygrac wojne, lol. k#?!a od razu eskalacja do ww2, shots fired xD

  •  

   pokaż komentarz

   @invisibleborder: Mówimy o samobójstwie, więc tu ofiara jest jednocześnie sprawcą zabójstwa. Takie akty są wyrazem psychicznego niezrównoważenia, a możemy tylko rozważać, jakie czynniki kształtują psychikę. Oczywiście składają się na to dwa czynniki: wpływ środowiska i wychowanie. To pierwsze może być destrukcyjne, a rolą wychowania jest przygotowanie do obrony przed takim wpływem. To zadanie rodziców. Więc analizując ciągi przyczynowo-skutkowe doprowadzenia do samobójstwa, to skutkiem ostatecznym jest śmierć, jego przyczyną zamach na własne życie, to wynikiem słabej psychiki, ona może być kształtowana negatywnie przez środowisko, a pozytywnie przez rodziców i decydujący jest bilans tych wpływów. Można to dalej rozkładać na czynni pierwsze i szukać przyczyn takiego a nie innego zachowania w środowisku, czy grupa rówieśnicza jest zaniedbana, czy są w niej prowodyrzy, czy są prowokowani celowo itd, a także rolę wychowania próbować zdejmować z rodziców i dzielić np. na szkołę, wychowawcę klasy, opiekę społeczną i sąsiadów, którzy niczego nie widzą. Kwestia rozpoznania orientacji, czy był gejem czy nie, czy to akceptował, albo czy był szykanowany, to kwestia zupełnie drugorzędna, bo powodów może być tysiąc, począwszy od cech indywidualnych poza orientacją, jak kolor skóry (rasa), włosów (np. rudy), stan wzroku (zez, albo okulary), kształt nosa (garbaty), albo uszu (odstające) itd., przez wyznawaną religię, poglądy polityczne, sympatię drużyny piłkarskiej itd... nie ma sensu skupiać się na walce z jakimiś przejawami braku akceptacji, ani wymuszać ich tolerancji, tylko trzeba dzieci uczyć samoakceptacji, poczucia własnej wartości, relatywizowania opinii, obalania dogmatów i autorytetów na rzecz samodzielnego myślenia, które jest droga do wolności i dalej poczucia szczęścia w życiu.

  •  
   m........e

   +221

   pokaż komentarz

   @invisibleborder: Powiedz mi, skąd 9 latek wie co to jest gej i jak może stwierdzić w tym wieku, że nim jest? Uprawiał seks z mężczyznami? Może ktoś mu powiedział, że gej to taki chłopak, który lubi chłopców? A w tym wieku normalne jest, że dziecko lubi raczej osoby tej samej płci, bo pociąg seksualny to jeszcze nie jego etap.
   Ktoś dziecku zrobił wodę z mózgu i to nie byli koledzy z klasy... Chcesz szukać winnych? To szukaj gdzie należy. Co za p?!#?%%nięta matka może powiedzieć 9 letniemu dziecku, że "wciąż go kocha", po tym jak oświadcza ono, że jest gejem, zamiast porozmawiać z nim i wytłumaczyć o co chodzi? No, ale prawda może się okazać niewygodna...

   Do tego, dziecko popełnia samobójstwo po CZTERECH dniach dokuczania? Musiało być wcześniej bardzo szczęśliwe, że tak szybko się zabiło... A matka, po tym "comming oucie" nie interesowała się przez te cztery dni, co się dzieje w szkole? Ty w ogóle zastanawiasz się, jak to wszystko brzmi?

   Powinni się uważnie przyjrzeć mamusi i jej roli w tym wszystkim, bo myślę że nap?!#?%%iła dziecku w głowie w imię jakiejś własnej ideologii.

  •  
   p........................w via Android

   -1

   pokaż komentarz

   @pan_welniak ehh kolejny wykopek roztropek. Usuń konto

  •  

   pokaż komentarz

   @h33t: dziwne imie matka ci na chrzcie dala, ale adekwatne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @masz-racje: sam sobie własną historyjkę opowiadasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   Zanim poczułeś pociąg seksualny do dziewczyn chyba czułeś, że ci się już dawno wizualnie i fizycznie bardziej podobały. Jest coś takiego jak emocje, one są też u młodszych odczuwane, więc mógł wiedzieć co mu się bardziej podoba. Fakt, że później dopiero to nabierze rozmachu, ale ludzka psychika jest złożona, a z orientacją ukształtowaną wychodzisz już z łona matki i nie jest ona zero-jedynkowa. Więc jak najbardziej jest to możliwe.

  •  
   m........e

   +36

   pokaż komentarz

   @invisibleborder:

   Zanim poczułeś pociąg seksualny do dziewczyn chyba czułeś, że ci się już dawno wizualnie i fizycznie bardziej podobały.
   Nie pamiętam czasów kiedy byłem kilkulatkiem. A na jakiej podstawie ma czuć, że mu się podobają fizycznie, skoro nie odbiera jeszcze tego względem seksualności?

   Jest coś takiego jak emocje, one są też u młodszych odczuwane, więc mógł wiedzieć co mu się bardziej podoba.
   Ty rozmawiasz czasem z kilkuletnimi dziećmi? W takim wieku standardem jest, że chłopcy twierdzą, że dziewczyny są głupie i vice versa. Fajni są koledzy (a dla dziewczynek koleżanki), bo są podobni do nich, lubią te same rzeczy, podobnie się zachowują... To działa na zasadzie "przynależności plemiennej", właśnie dopiero gdy do gry wchodzi seksualność, to jest to bodźcem żeby jednak interesować się płcią odmienną.

   a z orientacją ukształtowaną wychodzisz już z łona matki i nie jest ona zero-jedynkowa. Więc jak najbardziej jest to możliwe.
   Ty w takim wieku wiedziałeś, czy jesteś homo czy hetero? Bo ja to nawet nie wiedziałem wtedy, co to znaczy...

  •  

   pokaż komentarz

   @masz-racje: młodzi się często zakochują platonicznie, zwykła chemia w mózgu, nic seksualnego. Nie jestem seksuologiem i ty też nie, więc żeby sprawdzić czy mógł uważać którąś płeć za atrakcyjniejszą należałoby znaleźć odpowiednie źródła medyczne, a nie gdybać.

   Orientację się ma od urodzenia, jak pisałem, nie jest ona zero-jedynkowa, więc szufladkowanie w pojęcia nie ma tu żadnego znaczenia, związane jest tylko z nabytą wiedzą lub edukacją seksualną, a nie wrodzonym uczuciem. Etykietki nie są tu ważne.

  •  
   m........e

   +39

   pokaż komentarz

   @invisibleborder:

   młodzi się często zakochują platonicznie, zwykła chemia w mózgu, nic seksualnego.
   No właśnie, nic seksualnego. A wydaje mi się, że homo/hetero to orientacje SEKSUALNE?
   Nie raz bywa, że dziecko powie, że kocha kolegę/koleżankę tej samej płci, bo dla dziecka to jest abstrakcja, tak jak sam napisałeś nie ma to nic wspólnego z seksem. A później takie osoby są hetero i nie mają żadnych skłonności do własnej płci.
   Sam używasz argumentu o uczuciach platonicznych, a mieszasz to z orientacją seksualną, żeby na siłę coś udowodnić.

   Orientację się ma od urodzenia, jak pisałem, nie jest ona zero-jedynkowa, więc szufladkowanie w pojęcia nie ma tu żadnego znaczenia, związane jest tylko z nabytą wiedzą lub edukacją seksualną, a nie wrodzonym uczuciem.

   To chyba tym bardziej matka na takim etapie powinna porozmawiać z dzieckiem i wyjaśnić mu, że może bardzo lubi jakiegoś kolegę, ale to wcale nie musi oznaczać, że jest gejem i będzie to wiedział jak będzie starszy, a w jego wieku etykietki nie mają sensu? Ale nie... Trzeba być "postępowym" i dziecko, wbrew temu co piszesz, zaetykietować...

   Skąd dziecku przyszło w ogóle do głowy zabić się po czterech dniach dokuczania w szkole? Bo mi się wydaje, że już wcześniej musiało sporo słyszeć o tym (nie wiem, w domu, w telewizji?), że są osoby o takiej orientacji i z powodu swojej odmienności są dyskryminowane i wybierają samobójstwo.
   Dla mnie to nie jest normalne, że zdrowy 9 latek w 4 dni postanawia się zabić. Powiedział matce, że jest gejem i był skulony ze strachu? Czyli już był nastawiony na jakieś straszne doświadczenia... Na jakiej podstawie? k$?#a wymyślił sobie z niczego? Wątpię... Przecież to dziecko ewidentnie już gdzieś się nasłuchało na te tematy, bo skąd takie reakcje?

   Ale brońcie swego...

  •  

   pokaż komentarz

   @masz-racje: i dalej fantazjujesz zamiast sprawdzić. Tak, z pewnością dziecko było działaczem LGBT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Dojrzewanie płciowe może jak najbardziej zacząć się u chłopca w wieku 9 lat:

   https://parenting.pl/dojrzewanie-chlopca
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Pokwitanie
   https://www.pfm.pl/baza_chorob/edukacja-seksualna/fazy-dojrzewania-plciowego/643

  •  

   pokaż komentarz

   @invisibleborder dziecko pewnie nie ale matka zapewne bezglutenowa dieta i lewica...

  •  

   pokaż komentarz

   @invisibleborder

   @pan_welniak: uprawiasz typowy victim blaming (obwinianie ofiary) za winę sprawców. Holokaust też da się tak obronić.

   Tak się zastanawiam skąd 9 letnie dziecko wie jakiej jest orientacji?

  •  
   m........e

   +13

   pokaż komentarz

   @invisibleborder:

   i dalej fantazjujesz zamiast sprawdzić. Tak, z pewnością dziecko było działaczem LGBT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Gdzie napisałem, że dziecko było działaczem LGBT? Nie masz argumentów i nie chcesz zrozumieć, co się pisze, to próbujesz idiotycznie kpić? Niesamowity poziom dyskusji... Pytam: skąd u dziecka taki paraliżujący lęk po powiedzeniu matce, że jest gejem, skoro nie zetknął się wcześniej z informacjami o dyskryminacji? Skąd w ogóle znajomość i rozumienie słowa "gej" w takim razie?
   Nie powiedział matce "podoba mi się kolega", nie... powiedział "jestem gejem" i skulił się ze strachu... No wcale to nie jest dziwne... Normalne zachowanie 9 latka...

   A co do sprawdzenia... To ty zmieniasz co chwilę zdanie. Pisałeś o platonicznych uczuciach, mieszając je z seksualnością, jak zobaczyłeś że zapędziłeś się w kozi róg, to zmieniasz zdanie...

   Co do linków, które wstawiłeś, zacytuj mi gdzie one stwierdzają, że chłopiec w tym wieku dojrzewa i może mieć wyrobioną orientację seksualną... Bo wszstkie informacje w nich wręcz tobie przeczą...
   Przeczytałeś to w ogóle ze zrozumieniem, czy oparłeś się tylko na jednym zdaniu z nagłówka ostatniego linku, nie wnikając w szczegóły?
   Wszystkie te linki stwierdzają, że 9 letni chłopiec w żaden sposób nie jest w takiej fazie dojrzewania...

   plus wiedza szkolna, której w Polsce brak

   Chyba Tobie... Na szczęście u nas jeszcze przeważa wiedza, a nie indoktrynacja ideologiczna. Chociaż też różnie z tym bywa.

  •  
   S.....p

   +13

   pokaż komentarz

   Uprawiał seks z mężczyznami?

   @masz-racje: sprowadzanie orientacji seksualnej do aktu seksualnego...

   Jak dziewczynka ma 14 lat i nie uprwiała seksu z mężczyzną, też nie może powiedzieć, że jest hetero? Cyz to tylko w jedną stronę działa.

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_welniak: Jakiś pojechany jesteś. Ja właśnie w wieku 9 lat wiedziałem kim jestem. A 15 lat to się kończy dojrzewanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @invisibleborder: Błagam cię ja w wieku 9 lat (2 klasa podbazy) bałem się, że jak dotknę dziewczyny to na coś zachoruję.

  •  

   pokaż komentarz

   @dominik-wuYOUTUBE: i skad wiedziales, ze jestes pedziem w wieku 9 lat?

  •  
   m........e

   -5

   pokaż komentarz

   @SinShop: 14 latka jest już na takim etapie dojrzewania, że odczuwa pociąg seksualny. 9 latek chyba niebardzo.

  •  
   S.....p via Android

   +7

   pokaż komentarz

   @masz-racje odsyłam do lektury nt. seksualności dzieci, bo o masturbacji niemowląt zapewne wiesz?

  •  
   S.....p via Android

   +6

   pokaż komentarz

   @pan_welniak a skąd dzieciom w wieku 7 lat podobają się osoby innej płci?

  •  

   pokaż komentarz

   @SinShop: bo moze widza przyklad mamy i taty, zabawa w dom etc.? 'podobaja sie' to chyba za daleko idace zalozenie.

  •  
   S.....p

   +11

   pokaż komentarz

   @pan_welniak: czo? Orientacji seksualnej się uczysz obserwując rodziców? To chcesz powiedzieć? Więc jak rodzice są homo to wychowają dzeicko homo, a jak są hetero to wychoają dziecko hetero? No chyba jednak nie.

   Orientację odkrywasz sam, oczywiście czynniki społeczne mają na to wpływ, ale w społeczeństwie totalne homo 1 na skali i totalne hetero 5 na skali to mniejszości. Tak samo jak trójki czyli Bi. Odsyłam do Kinseya i pokrenych badań.

  •  

   pokaż komentarz

   Ktoś dziecku zrobił wodę z mózgu i to nie byli koledzy z klasy..

   @masz-racje: skąd to wiesz?

   Co za p$%?$$!nięta matka może powiedzieć 9 letniemu dziecku, że "wciąż go kocha", po tym jak oświadcza ono, że jest gejem, zamiast porozmawiać z nim i wytłumaczyć o co chodzi? No, ale prawda może się okazać niewygodna...

   @masz-racje: skąd wiesz, że nie rozmawiała z nim?

   Do tego, dziecko popełnia samobójstwo po CZTERECH dniach dokuczania? Musiało być wcześniej bardzo szczęśliwe, że tak szybko się zabiło... A matka, po tym "comming oucie" nie interesowała się przez te cztery dni, co się dzieje w szkole? Ty w ogóle zastanawiasz się, jak to wszystko brzmi?

   @masz-racje: dlaczego zakładasz, że matka wiedziała, że on powiedział to innym uczniom?

  •  
   m........e

   -3

   pokaż komentarz

   @vitek6:

   Według matki Jamel podobne wsparcie miał nadzieję uzyskać od rówieśników. - Ale koledzy z klasy, po tym, jak oświadczył im, że jest gejem, nie mieli w sobie tyle akceptacji. Doświadczył zastraszania, które doprowadziło do samobójstwa - mówiła matka.

   W sumie to wychodzi na to, że wiedziała o tym. Więc pytanie, czemu nie zareagowała? W 4 dni nastrój dziecka zmienił się na samobójczy, matka wiedziała, że koledzy mu dokuczają i nie podjęła żadnego działania?

  •  

   pokaż komentarz

   @masz-racje: dowiedziała się później i nawet w artykule jest napisane, że żałuję że nie przyszedł z tym do niej.

   Co do samego samobójstwa to prawdopodobnie problem był bardziej złożony ale nic na ten temat nie wiem więc się nie wypowiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_welniak: chyba Ty się brzydziłes dziewczynkami jak miałeś 9 latek

  •  

   pokaż komentarz

   @Arek656: o mamy tu groźnego urodzonego j%?#ke (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   podsumujmy: @masz-racje już jako 10-latek brzydził się dziewczynek, do których koledzy ukradkiem się uśmiechali, jak dookoła akurat nie było zbyt wielu chłopaków, którzy mogliby by się z tego śmiać; dzisiaj jest zagorzałym przeciwnikiem LGBT i postuje na ten temat w internecie; pod artykułem o samobójstwie jakiegoś chłopczyka uparcie snuję swoją teorię o tym, że NO PRZECIEŻ KTOŚ MUSIAŁ mu to wmówić, że jest gejem, bo to jest niemożliwe, że ktoś mógł coś takiego poczuć sam; wypiera ze swojej głowy sporo faktów na temat tego jak i kiedy kształtuje się nasza seksualność i co ma na nią wpływ.

   hmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @masz-racje:
   @olin:
   Najlepsze jest to że oboje macie rację :D ot odnośnie waszych pierwszych wpisów.

  •  

   pokaż komentarz

   @invisibleborder nie ma dzewiecioletnich gejów... dzieciakowi zrobili pranie mózgu

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   m........e

   +1

   pokaż komentarz

   @vitek6:

   dowiedziała się później i nawet w artykule jest napisane, że żałuję że nie przyszedł z tym do niej.

   Wiedziała, że zamierza powiedzieć kolegom w szkole, bo jest z siebie dumny... I mając taką wiedzę nie zainteresowała się rozwojem sytuacji... Zajebista madka... Dobrze, że wie że karę powinni ponieść i rodzice i dzieci... A ona? Niewinna...

  •  

   pokaż komentarz

   @masz-racje: nie wiem, nie znam widocznie sprawy tak jak Ty bo czytałem tylko artykuł powyżej. Więc albo masz więcej informacji albo zwyczajnie wymyślasz.

  •  
   m........e

   +1

   pokaż komentarz

   @vitek6: Masz w powiązanych video z wywiadem, to sobie możesz przesłuchać, zamiast mi zarzucać że "zwyczajnie wymyślam"...

  •  

   pokaż komentarz

   @masz-racje: czyli masz więcej informacji. Ja nagrania nie słuchałem.

  •  

   pokaż komentarz

   Orientację odkrywasz sam, oczywiście czynniki społeczne mają na to wpływ, ale w społeczeństwie totalne homo 1 na skali i totalne hetero 5 na skali to mniejszości. Tak samo jak trójki czyli Bi. Odsyłam do Kinseya i pokrenych badań.

   @SinShop:
   no chcialem sie dowiedziec o co z tym chodzi z ta twoja dziwna skala gejostwa i co, takie cos znalazlem na wikipedii:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Raport_Kinseya
   "Badania Kinseya były później krytykowane ze względu na całkowicie niereprezentatywną grupę badawczą, która była rekrutowana z ochotników (300 osób) w tym w dużej części spośród więźniów osadzonych za gwałty (25%) i męskich prostytutek (5%). Ponadto ochotnicy otrzymywali wynagrodzenie za udział w badaniu – i dlatego istniało spore ryzyko, że część z nich „ubarwiała” swoje wypowiedzi, licząc na wyższą gratyfikację. Wyniki w części dotyczącej seksualności dziecięcej pochodziły w całości z jednego źródła, jakim był pamiętnik anonimowego pedofila prowadzącego go od 1917 roku. Niereprezentatywny dobór grupy badawczej tłumaczył niektóre z szokujących wyników Kinseya i podważył ich wiarygodność.

   Z raportów, które w późniejszym czasie opublikował, wynikało, że purytańskie społeczeństwo Ameryki oparte na monogamicznej, kochającej się rodzinie jest fikcją. Dane, które zebrał, dowodziły, że 90% mężczyzn i 30% kobiet popełnia zdradę małżeńską, zaś kontakty homoseksualne miał co trzeci mężczyzna. Z kolei dzieci miało cechować mocne zainteresowanie seksem, a dla większości z nich kontakt fizyczny miał nie być traumatycznym przeżyciem. Szczególnie to ostatnie było bulwersujące, bo zaczęło być wykorzystywane przez pedofilów. "
   + potem jeszcze jakies dziwne rzeczy typu "małżeństwem był każdy nieformalny związek, spotykających się co najmniej rok, Kinsey za małżeństwo uznawał prostytutkę i jej alfonsa,". co to w ogole jest xD z takich raportow powstaja te lewackie ideologie? ahahhahah

  •  
   m........e

   0

   pokaż komentarz

   @SmugglerFan:

   Jemu tam zjadło literki, nie wiem czy zauważyłeś...

   Odsyłam do Kinseya i pokrenych badań.

   Może miało być "Odsyłam do Kinseya i pokręconych badań" ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @masz-racje: i takie coś miało taki wpływ... "The Kinsey Reports, which together sold three-quarters of a million copies and were translated into thirteen languages, may be considered as some of the most successful and influential scientific books of the 20th century.[38][39] They were also associated with a change in the public perception of sexuality.[38][39] In the 1960s, following the introduction of the first oral contraceptive, this change was to be expressed in the sexual revolution.[citation needed] Additionally, in 1966 Masters and Johnson would publish the first of two texts cataloguing their investigations into the physiology of sex, breaking taboos and misapprehensions similar to those Kinsey had confronted more than a decade earlier in a closely related field."

   niby potem probowali jakos naprawic te bledy w raporcie i wyniki wyszly prawie takie same ale mi ciezko w to uwierzyc, to jakies podejrzane jest.

   "Their conclusion, to Gebhard's surprise he claimed, was that none of Kinsey's original estimates were significantly affected by this bias: that is, the prison population and male prostitutes had the same statistical tendency as those who willingly participated in discussion of previously taboo sexual topics. The results were summarized by historian, playwright, and gay-rights activist Martin Duberman, "Instead of Kinsey's 37% (men who had at least one homosexual experience), Gebhard and Johnson came up with 36.4%; the 10% figure (men who were "more or less exclusively homosexual for at least three years between the ages of 16 and 55"), with prison inmates excluded, came to 9.9% for white, college-educated males and 12.7% for those with less education"

   "W odpowiedzi na krytykę raportu, Paul Gebhard, kolejny dyrektor Kinsey Institute for Sex Research, spędził rok usuwając dane pochodzące od niepewnych źródeł, tj. więźniów, męskich prostytutek. W 1979 roku opublikował poprawiony raport. Okazało się, że w wyniku odrzucenia niepewnych danych, końcowe statystyki niewiele się zmieniły (na poziomie dziesiętnych części procentu). "

  •  

   pokaż komentarz

   @masz-racje: @SinShop: jeszcze to "The impact was immense. Subsequent decriminalisation of gay sex, the introduction of no-fault divorce, liberalisation of abortion law and the current campaign for same-sex marriage can all, plausibly, be traced back to Kinsey's report. Taboos melted before his irrefutable "scientific" evidence. "

   teraz wyczytalem ciekawe informacji o nim z jego biografii:

   "A very different image emerged from James H Jones's 1997 biography. Jones's Kinsey was a tyrant who enforced group sex among his "inner circle". If you worked on Kinsey's project you slept with his wife and he with yours - in the interest of "science", of course.

   In fact, Kinsey wasn't running a science project but a cult, with himself as its L Ron Hubbard. He wasn't a happy Hubbard. Tormented by sexual guilt, he routinely inserted a toothbrush (bristle-end) deep into his urethra and scrubbed vigorously to excruciating climax. His genitals were an area of never-ending fascination and mutilation. On one occasion he performed a self-circumcision in the bathtub, without anaesthetic. On another, as Jones records, "he tied a strong, tight knot around his scrotum with one end of the rope dangling from the pipe overhead. The other end he wrapped around his hand. Then, he climbed up on a chair, and jumped off, suspending himself in mid-air." He survived this unusual bungee jump, thanks to the wonderful elasticity of the human testicle.

   Kinsey was probably homosexual and possibly a pederast. For him there was only one sexual abnormality: abstinence. When he died, prematurely, in 1956, the cause of death was given as heart failure: it was more likely failure of his long-suffering gonads. "

   czyli wyglada na to ze byl chorym p$%@%em, ten jego "raport naukowy" mogl byc stworzony po to by zgenerowac seksualnie spoleczenstwo i widocznie mu sie to udalo. taki sukces lewactwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @masz-racje: @SinShop:

   For example, two of his "co-investigators" were serial rapists: Rex King, convicted of 800 counts of child rape involving both sexes, and Fritz von Balluseck, an ex-Nazi convicted of the rape-murder of a ten-year-old girl in Berlin. For years, both men submitted written accounts of their various boy and girl rapes to Kinsey for inclusion in his database.

   Brinkmann cites Susan Brownmiller’s quote of Kinsey on rape: "The only difference between rape and a good time depends on whether the girl’s parents were awake when she finally came home."

   taki wyglad lewactwa jest

  •  
   S.....p

   0

   pokaż komentarz

   @SmugglerFan: ale co to ma do rzeczy w kwestii pogłowia różnych orientacji w społeczeństwie?

  •  

   pokaż komentarz

   @SinShop: jak przeczytalem o twojej skali gejostwa to myslalem ze to jakies patologiczne lewackie wymysly, cos jak te 50 pare plci, czy tam spektrum plci, plcie psychiczne i fizyczne itd. no i chcialem sie wiecej o tym dowiedziec i jest jeszcze gorzej niz myslalem. czytam o tym raporcie i o tym typie co ten raport napisal i widze jakies straszne rzeczy, autorytet lewacki ktory zainspirowal w jakims widocznie duzym stopniu seksualna rewolucje w USA jest chorym patolem. moze dla lewakow to jest normalne wkladac sobie szczotke do zebow do penisa, podwieszac sie za jaja, wspolpracowac z pedofilami itd. wolalbym zyc w spoleczenstwie ktore nie jest tolerancyjne dla takich patologii i promowane jest bycie normalnym a nie dzikim hedonistycznym zwierzem.

   a o tej skali kinseya to czytam ze to jest skomplikowane i ze ta skala nawet nie wystarcza. ze sa rozne "sexual indentity" i ciezko je opisac jedną nazwą czasami i jeszcze ludzie w trakcie zycia je sobie zmieniaja. i to jest ciekawe bo jak to jest takie "plynne" to przeciez mogloby sie zmienic nawet od popularnej teraz propagandy lgbt. a lewacy czesto sie z tego smieja ze przeciez propaganda lgbt nie moze byc zla, jest bezpieczna dla dzieci, przeciez nikt nie zostanie gejem przez propagande itp. moze jednak lepiej dla spoleczenstwa jak te dziwne zachowania seksualne pozostana dziwnymi, w tej sferze tabu, i nie beda promowane.

  •  
   S.....p via Android

   -1

   pokaż komentarz

   @SmugglerFan misiu kolorowy, ale seks pod kołderką w ubraniu to twoja babcia i dziadek uskuteczniali. Poczytaj sobie inne badania jak wygląda spektrum zachowań seksualnych u ludzi. To co dla ciebie jest normą może budzić obrzydzenie u innych, to co dla innych przyjmę może nie podobać się tobie. Popatrz na kontekst historyczny kiedy Kinsey te badania robił. Ja wiem że prawaki fantazjują skrycie o powrocie do lat 20. albo w ogóle do XIX wieku, ale to se nie wrati misiu. To że ty nie lubisz seksu analnego, albo lodzika to nie znaczy że komuś to się nie podoba, i tak ostatecznie to ch... ci do tego kto jak się zaspokaja i co lubi. Do czasu kiedy nie robi krzywdy bez pozwolenia drugiej osobie to jego sprawa. Normowanie zachowań seksualnych to największa patologia jaką można sobie wyobrazić. Kinsey popełnił mnóstwo błędów, jego badania dawno już zdyskredytowane i nikt nie uważa go za "guru", ale rewolucja seksualna została zapoczątkowana przez niego właśnie u i to on dał podstawę do wielu późniejszych badań i odkryć w tym temacie. Choćby do tego, że homoseksualizm został znów uznany za normalną orientację.

  •  

   pokaż komentarz

   wolalbym zyc w spoleczenstwie ktore nie jest tolerancyjne dla takich patologii i promowane jest bycie normalnym a nie dzikim hedonistycznym zwierzem.

   @SmugglerFan: aja bym wolał żyć w społeczeństwie, które się nie wpieprza z butami w życie innych. Niestety przez ludzi jak Ty, którzy uważają, że mają jakieś prawo decydowania co jest normalne a co nie, co się powinno w czego nie, co można robić a co nie nigdy tak nie będzie. Nabijasz się tak z tego lewactwa a sam proponujesz zamordyzm.

  •  

   pokaż komentarz

   @vitek6: promowanie takich zdegenerowanych postaw wplywa na cale spoleczenstwo. "nie wpieprza z butami w życie innych" moze sie skonczyc tym ze nasz kraj (i inne kraje) zmieni sie w np. tajlandie albo jakis inny nie wiadomo jaki syf (cyberpunk 2077 lol). teraz sobie mozesz mowic ze np. ktos sobie moze robic tatuaze i piercingi a ktos nie, jest wolny wybor itd. ale jak sie spoleczenstwo zdegeneruje to moze byc ciezko normalnemu czlowiekowi znalezc normalna partnerke bo wszystko jest zdegenerowane. "jak to, nie lubisz sobie nożem grzebac w ciele bez znieczulenia? przeciez kazdy to robi, nienormalny jestes? to jak ty chcesz w orgiach uczestniczyc jak tego nie lubisz? co, orgii tez nie lubisz? moze jeszcze powiesz ze nigdy gówna nie jadłeś?". a co jak prawie kazdy bedzie uzalezniony od narkotykow i bedzie jakims zulem? tez dla ciebie normalne, bo sobie to wybrali i nie mamy prawa wpieprzac sie z butami w ich zycie? bo drugiej osoby nie robia krzywdy bez pozwolenia wiec wszystko ok?

  •  

   pokaż komentarz

   "jak to, nie lubisz sobie nożem grzebac w ciele bez znieczulenia? przeciez kazdy to robi, nienormalny jestes? to jak ty chcesz w orgiach uczestniczyc jak tego nie lubisz? co, orgii tez nie lubisz? moze jeszcze powiesz ze nigdy gówna nie jadłeś?"

   @SmugglerFan: opisałeś dokładnie to co Ty chcesz tylko z inną definicją normalności, która Tobie nie pasuje.

   bo sobie to wybrali i nie mamy prawa wpieprzac sie z butami w ich zycie? bo drugiej osoby nie robia krzywdy bez pozwolenia wiec wszystko ok?

   @SmugglerFan: tak.

   Dlaczego to niby Ty masz decydować co jest normalne a co nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @vitek6: moja definicja normalnosci to generalnie tak jak bylo kilka\kilkanascie lat temu w polsce, to nie jest tylko moja definicja, tylko cos co wiekszosc ludzi uznaje za normalne i nie tylko w polsce ale w wielu innych krajach tez.

  •  

   pokaż komentarz

   @SmugglerFan: super ale istnieją ludzie, którzy uważają inaczej. Co chcesz z nimi zrobić? Zamknąć ich? Zaszczuć tak jak tego chłopca? Siłą narzucisz im swoją normalność?

  •  

   pokaż komentarz

   @vitek6: co. maja wiedziec ze to co robia jest nie normalne. i sie tego wstydzic, nie chwalic sie tym, w mediach i innych miejscach (jakies tramwaje jak ostatnia z tymi flagami LGBTQ, filmy, teledyski, gry itp.) nie promowac jedzenia kału, tatuazowaniu oczów, wykrecania sutow i innych takich rzeczy. ludzie nie powinni tolerowac tego, tylko uwazac to za chore.

   i niech ci chorzy ludzie sie nie posuwaja coraz dalej bo zrobia sobia krzywde albo beda robic coraz bardziej chore rzeczy jak jakies cpuny. tez powinni miec swiadomosc tego do czego ich degeneracja prowadzi. nawet ogladanie pornografii ma skutki uboczne - wlasnie podobne do tych degeneracji bo jednym ze skutkow ubocznych ogladania pornografii jest to ze mozesz sie znudzic ogladaniem typowych scen i wybierac te coraz bardziej chore. a obecnie ogladaja pornografie nawet dzieci. i nie mowie zeby to blokowac bo to wydaje sie niemozliwe teraz jak jestesmy do tego przyzwyczajeni (poza tym otwiera to droge do cenzury internetu), ale sa kraje gdzie takie blokady sa, np. niedawno w izraelu ograniczyli dostep. o zgode na ogladanie pornografii musisz prosic swojego ISP. wysyla to sygnal do ludzi ze pornografia nie jest taka fajna i bezpieczna. poza izraelem, na swiecie, zydostwo propaguje degeneracje ale o swoj kraj dbaja, wiec polityke na wiele spraw maja przeciwna.

  •  

   pokaż komentarz

   @SmugglerFan: ok. Co kto lubi. Ja wolę nie być trzymany za pysk i być wolnym człowiekiem. Ty chcesz być niewolnikiem, któremu się mówi co może a czego nei może robić. I nabijasz się z lewactwa :D

  •  

   pokaż komentarz

   @vitek6: tak, niewolnikiem, bo spoleczenstwo uwaza wkladanie sobie przedmiotow do penisa za nienormalne. no pozdro. milego dnia, wolny czlowieku.

  •  

   pokaż komentarz

   @SmugglerFan: nie. Bo uważasz, że to co jest w Izraelu jest dobre.

   A to co sobie ktoś wsadza do penisa to tylko i wyłącznie jego sprawa. Co to za ogóle Ciebie obchodzi?

  •  

   pokaż komentarz

   nie. Bo uważasz, że to co jest w Izraelu jest dobre.

   @vitek6: przeczytaj jeszcze raz co napisalem o tym. bo cos nie zrozumiales.

   A to co sobie ktoś wsadza do penisa to tylko i wyłącznie jego sprawa. Co to za ogóle Ciebie obchodzi?
   przeciez wyzej wlasnie pisalem o tym. nie bede tego tutaj teraz przepisywal.

  •  

   pokaż komentarz

   @SmugglerFan: przeczytałem i z tego wynika, że żałujesz, że nie możemy już tego wprowadzić

   Poza tym mowi nie ludziom co mogą a czego nie mogą robić to jest zamordyzm i totalitaryzm na który się nie godzę. Nie wszyscy chcą powrotu do dawnych czasów

  •  

   pokaż komentarz

   przeczytałem i z tego wynika, że żałujesz, że nie możemy już tego wprowadzić

   @vitek6: przeciez napisalem "i nie mowie zeby to blokowac bo to wydaje sie niemozliwe teraz jak jestesmy do tego przyzwyczajeni (poza tym otwiera to droge do cenzury internetu),"

   Poza tym mowi nie ludziom co mogą a czego nie mogą robić to jest zamordyzm i totalitaryzm na który się nie godzę. Nie wszyscy chcą powrotu do dawnych czasów
   mowienie ludziom co moga a czego nie -> przeciez tak dziala wychowanie dziecka. kampanie spoleczne to tez mowienie spoleczenstwu co jest dobre a co nie i co powinno sie myslec i robic. media i inne dziela rozrywkowe sa obecnie pelne propagandy lewackiej, wiec tez wplywaja na to co spoleczenstwo mysli, robi, toleruje itd. wytyczne w korporacjach, jakies szkolenia o tolerancji i roznorodnosci w pracy, teczowe flagi w logach firm, na budynkach, w tramwajach. przyklady mozna mnozyc. wiec nie, "mowi nie ludziom co mogą a czego nie mogą robić to jest zamordyzm i totalitaryzm" - to nie jest zamordyzm i totalitaryzm, jest mnostwo innych sposobow by wplywac na spoleczenstwo i dzieje sie to takze obecnie. tylko ze ten wplyw obecnie dzieje sie w zla strone...

  •  

   pokaż komentarz

   i nie mowie zeby to blokowac bo to wydaje sie niemozliwe teraz jak jestesmy do tego przyzwyczajeni

   @SmugglerFan: czyli jakby to było możliwe to nie masz nic przeciwko.

   Proponuję skończyć rozmowę bo niewolnik i tak nie zrozumie wolności.

  •  

   pokaż komentarz

   @vitek6:

   czyli jakby to było możliwe to nie masz nic przeciwko.
   "jakby to było możliwe" - ale w takim sensie ze pornografia jeszcze jest nieznana (co najwyzej jakies gazety czy filmy na kasetach), internet dopiero sie popularyzuje, wtedy moze jakby ocenzurowali to moze by bylo dobrze. bo nikt by nie byl jeszcze uzalezniony od pornografii w internecie i nie mialby problemu ze zabieraja mu cos co do czego on juz sie przyzwyczail. cos w stylu "czego oczy nie widza, tego sercu nie zal"

   ale to bym musial miec wiecej wiedzy na te tematy, nie jestem do tej cenzury do konca przekonany. wiec ciezko mi sie wypowiadawac na ten temat. moze by wystarczylo ze ludzie sa bardziej wyedukowani i sie boja w ogole tej pornografii ogladac bo to jest wstydliwe, zdegenerowane itp.

   Proponuję skończyć rozmowę bo niewolnik i tak nie zrozumie wolności.
   to juz wole byc tym niewolnikiem. nie chce takiej wolnosci w ktorej mozesz sobie kupic czołg i jezdzic nim po miescie, kupic dowolne narkotyki, nie szczepic dzieci, lazic na ulicy goly bez ubran, robic kupe w dowolnym miejscu, jezdzic pociagiem jak tutaj w indiach https://ichef.bbci.co.uk/news/624/cpsprodpb/5B73/production/_87211432_trainmathurreuters.jpg itd.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @SmugglerFan: no właśnie. Nie zrozumiesz. Żegnam.

  •  

   pokaż komentarz

   @invisibleborder: 9 letni gej ... DZIEWIĘCIO LETNI GEJ .... ROZUMIESZ TO ?? bo ja nie rozumiem.
   Tak samo jako 9 letnia żona, ... 9 letnia żona jest winą rodziców (najczęściej z zwyrodniałej frakcji religijnej) 9letni gej jest winą CHOREJ PSYCHICZNIE MADKI, 9 letnie dziecko nie ma prawa mieć orientacji seksualnej ....

  •  

   pokaż komentarz

   @jumalafaq: nawet noworodki mają orientację seksualną, dorastając ją tylko coraz bardziej odczuwają! Tak mówi medycyna. A Twoje fantazje skąd się biorą? rozumiem że z Fronda i pch24.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Orientacja_seksualna

 •  

  pokaż komentarz

  Wykopki już sobie przyjęły tezę, że matka wychowała go na geja. Nieźle.

1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 następna

Dodany przez:

avatar Cziken1986 dołączył
460 wykopali 75 zakopali 19.5 tys. wyświetleń