•  

  pokaż komentarz

  Osobiście znam pacjenta, co poszedł na pały zgłosić, że wspólnicy po wałku się z nim nie rozliczyli. Ale to jeszcze nic, bo klient miał po dwoje dzieci z trzema siostrami :)!. Piszę miał, bo nie wiem jak sprawa dziś wygląda :) bo kilka lat minęło, a on jeszcze teściową, czyli ich matkę któregoś wieczoru zrobił :)! Pytam? No jak q%#@ :)? No wiesz, wiocha, wieczór, telewizor tylko w jednym pokoju, nie ma co robić to wódeczka, no i samo wyszło :)! Normalnie mistrz :)!

  •  

   pokaż komentarz

   @Zdziardelek
   Gdybym mniej znał życie powiedział bym, że p%%$??#isz. Ale wiem już jakie elementy chodzą po tym świecie i ze takie akcje są prawdopodobne.

  •  

   pokaż komentarz

   @wcinaster: Sam nie wierzyłem w takie historie, ale q!!$ dzban był/jest naprawdę niemożliwy :)! On idąc na sprawę na poważnie myślał, że wszyscy oprócz niego dostaną wyroki, a jemu kasę będą musieli oddać :)! W jego podboje wioskowe to sam nie mogę uwierzyć. Źle. Non-stop mnie fascynuje tok jego/ich rozumowania i postrzeganie świata, bo dla mnie to totalna abstrakcja :)! On tam jeszcze ich kuzynce gówniaka trzepnął :), a i po okolicznych wichurach harcował :)! Nie no, dziś podzwonię po znajomych z dawnych lat i popytam o pacjenta, bo w sumie już kilkanaście lat go nie widziałem i mam taką bekę jak sobie teraz przypominam jego akcje, pomysły, jak zarobić itd. że na pewno w uj doj@@!ł :)!

  •  

   pokaż komentarz

   @Zdziardelek: Daj znac jak dowiesz sie cos o jego losach :)

  •  

   pokaż komentarz

   @kobrys13: To jest nie do ogarnięcia :)! Z tego co się na razie dowiedziałem, pacjent miał kilka odsiadek za takie kosmosy, że jest to nie do opisania i przyjęcia na trzeźwo :)! Jedna na bank za wrzucenie sąsiadowi wiadra przez okno jak wracał nawalony nad ranem :)! A czemu poszedł siedzieć? Bo przed sprawą zrobił 0,7 z kolesiem i na rozprawie wyskoczył z ławy oskarżonych i zaczął tłuc sąsiada, a miał już zawiasy, czy warunkowe :)! Od 2-3 lat w UK robi i żyje, czy żył z następną gwiazdą :)! Oczywiście dorobił jej trzecie, bo pozostałą dwójkę ona ma z innymi :)! Tu natomiast ma chyba 12 gówniaków z 8 panienkami :)! Wszystkie, ta z UK też z okolicznych wsi i się znają :)! Jeszcze dzban kolegów z pod cel na wichury sprowadzał :)! I tak najstarsze córa ma z dwoma jego kolesiami dwójkę dzieci, a druga jedno dziecko z trzecim :)! Oczywiście panowie już dawno nagięli do ich koleżanek na sąsiednie wichury, po drodze zaliczając kilka odsiadek, a one mają nowych menów, oczywiście o podobnych zainteresowaniach i sposobach/pomysłach na życie, czyli rok, półtora na powietrzu i dwa lata odsiadki :)!
   Dla równowagi dodam, że mam też kolesia, taki niebywale inteligentny niebieski ptak, który ma ósemkę z pięcioma panienkami, oczywiście z ich koleżankami i byłymi panienkami znajomych :)! Wszystkie są wykształcone, ustawione i z tego co od czasu do czasu słyszę dalej na zmianę przygarniają kropka :).

  •  

   pokaż komentarz

   @Arst_PL: Raczej nic więcej się nie dowiem, bo kupa czasu minęła, a i kontakty się pourywały. Powiem Ci jedno. Lata 90 przy zachodniej granicy były bardzo ciekawe :)!

 •  

  pokaż komentarz

  Może myślał, że to jak w matematyce – dwa minusy dają plus i po drugiej kradzieży sprzęt się legalizuje.