•  

  pokaż komentarz

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

 •  

  pokaż komentarz

  Jeszcze jakieś dzieci wejdą na wykop, zobaczą plakaty narysowane przez inne dzieci, i pod wpływem tęczy zamienią się w gejów. Tak będzie.

  źródło: tredaleki.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @adam2a: ja dzisiaj dzieciom tęczę pokazywałem, co ja zrobiłem, jak mogłem ???? to już koniec!!!!!!!!!!!!!

  •  

   pokaż komentarz

   @adam2a: obsrywanie dzieci homoseksualnymi symbolami na każdym kroku jest jednak cokolwiek chore i natrętne. Za moich czasów też w podobny sposób obsrywano dzieci, tyle, że leninem, sierpem i młotem. Tylko taka różnica. Widocznie ktoś w ma tym genderowaniu jakiś cel. Pewnie równie porąbany jak krzewienie komunizmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ludzki-Pan: Przychodzi Ludzki-Pan i informuje dzieci co mają prawo malować na konkurs plastyczny, a co jest zakazane. BO KOMUNIZM.

  •  

   pokaż komentarz

   @dejadeja: tęcza to nie tylko znak homoseksualistów, w mitologii wikingów był tęczowy most Bifrost, także wikingowie ten symbol zagarnęli na 1000 lat przed LBGT.

  •  

   pokaż komentarz

   @adam2a: won z tym LGBT ze szkół, nie wszysko kręci się wokół dupy. A w szczególności jeśli chodzi o dzieci.

  •  

   pokaż komentarz

   nie wszysko kręci się wokół dupy

   @Ludzki-Pan: W punkt. Mało co się "kręci wokół dupy" w LGBT. Chodzi tam o samoidentyfikację, akceptację, prawo do dążenia do szczęścia na równych warunkach. Zresztą to widać na tych rysunkach - nie ma żadnego odwołania do seksu.

   Jak w tym kawale - dwóch gejów w Kalifornii bierze ślub. Kogo najbardziej boli dupa? Prawaków w Polsce.

  •  

   pokaż komentarz

   @adam2a: co ty pieprzysz? Dwóch całujących się pederastów na rysunku dziecka i nie ma tu mowy o seksualności? Rysunek byłby równie seksualny gdyby przedstawiał całującą się parę hetereseksualną. I również byłby niestosowny, bo przedstawia sytuację intymną. Seksualizacja dzieci, to jakieś chore pomysły i mokre sny niezrealizowanych pedofilów.

  •  

   pokaż komentarz

   @adam2a: Szkoła to nie miejsce na manifestację zboczeń.

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: Wystawa odbyła się w lokalnym domu kultury.

  •  

   pokaż komentarz

   @adam2a: Ale prace szkolne. Dom kultury to jak sama nazwa wskazuje miejsce dla kultury a nie prymitywnych popędów.

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: Homoseksualizm nie jest zboczeniem, a normalną i naturalną orientacją seksualną - prawidłowym wariantem seksualności człowieka.

   nie ma tu mowy o seksualności? Rysunek byłby równie seksualny gdyby przedstawiał całującą się parę hetereseksualną. I również byłby niestosowny, bo przedstawia sytuację intymną.

   @Ludzki-Pan: Sam w sobie pocałunek nie jest sytuacją 'intymną'. Nie raz pocałunek jest widoczny np. w filmach Disneya, czy kreskówkach. Pocałunki są również na ślubach - nie ma w tym treści seksualnych.

  •  

   pokaż komentarz

   obsrywanie dzieci homoseksualnymi symbolami na każdym kroku jest jednak cokolwiek chore i natrętne. Za moich czasów też w podobny sposób obsrywano dzieci, tyle, że leninem, sierpem i młotem. Tylko taka różnica. Widocznie ktoś w ma tym genderowaniu jakiś cel. Pewnie równie porąbany jak krzewienie komunizmu.

   @Ludzki-Pan: a za moich czasów dzieciom wciskało się krzyże, matki boskie, jezusy, papieże, kazało im się uczyć na pamięć rymowanek deklarujących wierność idei oraz wpajało im się od małego pojęcie myślozbrodni i że wszystkie ich myśli nie są ich prywatną własnoscią, ale są stale inwigilowane. Za odmowę czekał je krzyk, kary, bicie, poniżanie, zadawanie bólu psychicznego na różne sposob, wmawianie że będą torturowane przez potwory

  •  

   pokaż komentarz

   Jeszcze jakieś dzieci wejdą na wykop, zobaczą plakaty narysowane przez inne dzieci, i pod wpływem tęczy zamienią się w gejów. Tak będzie.
   @adam2a: No to seksualność jest uwarunkowana kulturowo czy nie, bo chyba już się sami w tym gubicie?

   Homoseksualizm nie jest zboczeniem, a normalną i naturalną orientacją seksualną - prawidłowym wariantem seksualności człowieka.
   @artpop: Nazywanie czegoś naturalną orientacją i prawidłowym wariantem jest w tym przypadkiem bardzo arbitralne. Wiesz... jednym z procesów życiowych wyróżnianym przez biologów jest rozmnażanie, tymczasem homoseksualizm tak jakby się z tym gryzie. A że bezpłodność jest uznawana za chorobę... Swoją drogą czy daltonizm jest naturalnym wariantem postrzegania barw?

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: Osoby homoseksualne nie są bezpłodne i jak zechcą mogą mieć dzieci - invitro, inseminacja, surogacja. Istniejemy, zakładamy związki, rodziny jednopłciowe, mamy dzieci.

   No to seksualność jest uwarunkowana kulturowo czy nie, bo
   @Nicolai: Ale zdajesz sobie sprawę, że tamten fragment jego komentarza to sarkazm?

  •  

   pokaż komentarz

   Osoby homoseksualne nie są bezpłodne i jak zechcą mogą mieć dzieci - invitro, inseminacja, surogacja. Istniejemy, zakładamy związki, rodziny jednopłciowe, mamy dzieci.
   @artpop: W takim razie osoby bezpłodne też nie są bezpłodne, bo wprawdzie w naturalny sposób nie doczekają się dziecka, ale istnieje in vitro i surogacja (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Ej, a osoby z astygmatyzmem nie mają wady wzroku, bo przecież istnieją okulary (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

   Ale zdajesz sobie sprawę, że tamten fragment jego komentarza to sarkazm?
   Ale moje pytanie już nie było ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   w naturalny sposób nie doczekają się dziecka, ale istnieje in vitro i surogacja

   @Nicolai: jezeli ktos moze miec swoje biologiczne dziecko w taki sposob to nigdy nie byl bezplodny

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: jest niesmaczny jest blehh i koniec

  •  

   pokaż komentarz

   @Ludzki-Pan bo już ludzie mają sprane mózgi metodą Okna Overtona. A najlepsze są te oszołomy co na każdym kroku widzą prześladowania homo i wszędzie chcieliby ich wciskać, ale jak dziecko zostanie homo to by się wstydzili. Za 15 lat tymi metodami to zoofilia nie będzie niczym nienormalnym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ludzki-Pan: człowieku
   Ja już jak miałem 8/9 lat wiedzielem ze już dziewczyny mnie nie ciągną, a 13 już wiedziałem ze jestem gejem
   Wiec takie pieprzenie ze rysunki kogoś mogą ukształtować to chyba tylko twoje urojenia

  •  

   pokaż komentarz

   @Ludzki-Pan: Tylko ze komunizm jest chora ideologia, majaca kontrolowac ludzi. Nie bylo od niego ucieczki, trzeba bylo sie temu poddac. Natomiast homoseksualizm to naturalna postawa/orientacja. Dzieci to widza i wiedza. I znajduje to odzwierciedlenie w tych pracach. Nie rozumiem, jak mozna porownywac homoseksualizm do komunizmu. Dlaczego nie porownujesz reklam, wmawiajacych ludziom choroby i ich rzekome wyleczenie za pomoca niedzialajacych lekarstw, do komunizmu?

  •  

   pokaż komentarz

   @Ludzki-Pan: Mokre sny to masz ty, skoro wszedzie widzisz seks i sytuacje intymne. I to jest najwiekszy problem ludzi, ktorzy pienia sie ze zlosci przy kazdym temacie zwiazanym z homoseksualizmem - jestescie zboczeni i odnosicie wszystko do seksu. Macie problemy z wlasna seksualnoscia, ciazy wam brak pewnosci siebie w sytuacjach intymnych i dlatego homoseksualizm tak bardzo was oburza (a nawet wkurwia) - czujecie sie tak, jakby ktos obnazal wasze slabosci.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop:
   Już nie raz pisałem, człowiek jest wypadkową ewolucji komórkowej, każda komórka dąży do prokreacji, każde zaburzenie uniemożliwiając prokreację jest choroba
   k@@!a jego j$?$na... Jakim cudem możesz nazywa. Się normalna orientacja? Gdyby wszyscy byli jak ty, gatunek ludzki wyginalby w jedno pokolenie, masz jakieś logiczne argumenty czy tylko wystywy pisane przez pseudo LGBT naukowców?

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: @Polny_wiatr: @enterprize: Cale szczescie, ze wy i wasi koledzy - seksuolodzy, psycholodzy, behawiorysci - znajdujecie chwilke, zeby zajrzec na wykop i wytlumaczyc nam, ze homoseksualizm to choroba, a nie naturalna orientacja. Caly czas myslalem, ze geje i lesbijki to normalni ludzie, gdyz tak wyczytalem w pismach i publikacjach naukowych. Okazuje sie jednak, ze to wy macie racje, a nie jakies tam barany, ktore cale zycie badaja jakies zjawisko czy temat.
   Ekspertami od astronomii i astrologii tez jestescie? Bo mam pytanie dotyczace supernowej. Rozumiem, ze moge smialo pytac.

  •  

   pokaż komentarz

   @adam2a: Dokładnie, w telewizji, w kinie w teatrze też powinni zlikwidować ograniczenia wiekowe! Przecież dzieci oglądając sceny brutalnego seksu, gwałtu, morderstw nie staną się od razu gwałcicielami i mordercami! Chyba że k?%?a jakieś mądre głowy wpadły na to że rozumek dziecka jest jak gąbka i szybko chłonie takie treści? Ale nie z LGBT jest inaczej, to na dziecku nie zrobi większego wrażenia, chłopczyk nie będzie ciekawski aby pocałować kolegę. Każde małe dziecko jest podatne na manipulację, tak jak kościół wywiera wpływ na dzieci tak i LGBT stara się przemycać swoją propagandę.

  •  

   pokaż komentarz

   @adam2a: juz widze jak dziecko samo to namalowalo xD wykorzystywac dzieciaki do szerzenia zboczen to juz przesada

  •  

   pokaż komentarz

   Cale szczescie, ze wy i wasi koledzy - seksuolodzy, psycholodzy, behawiorysci - znajdujecie chwilke, zeby zajrzec na wykop i wytlumaczyc nam, ze homoseksualizm to choroba, a nie naturalna orientacja. (...) Okazuje sie jednak, ze to wy macie racje, a nie jakies tam barany, ktore cale zycie badaja jakies zjawisko czy temat.
   @lewymike: No fajnie, że sobie pobuczałeś, a masz coś konkretnego do powiedzenia poza "ch... się znacie"? Pokaż mi proszę medyczne przesłanki, które skłoniły naukowców do uznania homoseksualizmu za normalny. No słucham, podobno czytałeś... W ogóle jak można badać naturalność homoseksualizmu?

   Caly czas myslalem, ze geje i lesbijki to normalni ludzie, gdyz tak wyczytalem w pismach i publikacjach naukowych.
   Ciekawe... bo ostatni raz jak sprawdzałem to WHO usunięcie części zaburzeń seksualnych, w tym homoseksualizmu, z listy chorób motywowało tolerancją, a nie kwestiami biologicznymi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: A dlaczego homoseksualizm ma być uznany jako choroba? Ani nie może być wyleczony, ani nie zagraża organizmowi w żaden sposób, sami homoseksualiści czują się z tym dobrze, o ile są w tolerancyjnym społeczeństwie oczywiście. Powód z dziećmi jest sprowadzaniem człowieka to maszyny mającej na celu tylko reprodukcję. Czy w takim razie osoby niechcące mieć dzieci są chore psychicznie?
   Do przemyślenia: niecały wiek temu leczono z leworęczności. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: To moze ty pokazesz mi przeslanki, ktore sklonily ciebie do uznania homoseksualizmu za chorobe? W koncu to ty pierwszy napisales, ze to choroba. A medyczne istnieja nie przeslanki, tylko dowody na to, ze homoseksualizm nie jest choroba - mozg osoby homoseksualnej jest rozwniety tak samo, jak moj czy twoj. Pedofilia to choroba, gdyz obszar mozgu odpowiedzialny za seksualnosc zatrzymal sie u pedofila w rozwoju, kiedy ten czlowiek mial kilka, kilkanascie lat. Stad seksualnie wciaz jest dzieckiem. W mozgach osob homoseksualnych nie stwierdzono zadnego niedorozwoju czy obszarow, ktore rozwinely sie w nieprawidlowy sposob.
   Pokaz prosze dokument, w ktorym WHO motywuje usuniecie homoseksualizmu z listy chorob. Pamietaj, ze nauka nie boi sie krytycyzmu i kazdy szanujacy sie naukowiec przyzna sie do bledu. Kiedys tym bledem moglobyc wpisanie homoseksualizmu na liste chorob/zaburzen.

  •  

   pokaż komentarz

   A dlaczego homoseksualizm ma być uznany jako choroba?
   To moze ty pokazesz mi przeslanki, ktore sklonily ciebie do uznania homoseksualizmu za chorobe?

   @witamina_m: @lewymike: Um... przecież podałem ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   No fajnie, że sobie pobuczałeś, a masz coś konkretnego do powiedzenia poza "ch... się znacie"? Pokaż mi proszę medyczne przesłanki, które skłoniły naukowców do uznania homoseksualizmu za normalny. No słucham, podobno czytałeś... W ogóle jak można badać naturalność homoseksualizmu? <
   Ciekawe... bo ostatni raz jak sprawdzałem to WHO usunięcie części zaburzeń seksualnych, w tym homoseksualizmu, z listy chorób motywowało tolerancją, a nie kwestiami biologicznymi.


   Nie, nie podales.

  •  

   pokaż komentarz

   Pokaż mi proszę medyczne przesłanki, które skłoniły naukowców do uznania homoseksualizmu za normalny. No słucham, podobno czytałeś... W ogóle jak można badać naturalność homoseksualizmu?

   @Nicolai: Poczytaj sobie o ostatnich odkryciach nt. genezy męskiego homoseksualizmu. Jest on wrodzony, nie można się nim "zarazić". Jedynie co może wpływać na jego widoczność to ilu z nich się po prostu nie ujawnia.

   http://kopalniawiedzy.pl/efekt-starszego-brata-homoseksualista-uklad-odpornosciowy-matka,27455

   https://oko.press/gotowe-biologia-glupcze-badania-dowodza-ze-rodzimy-sie-jako-homo-lub-hetero-zycie-plodowe/

   https://www.newscientist.com/article/2156010-we-may-know-why-younger-brothers-are-more-likely-to-be-gay/

  •  

   pokaż komentarz

   Poczytaj sobie o ostatnich odkryciach nt. genezy męskiego homoseksualizmu. Jest on wrodzony, nie można się nim "zarazić". Jedynie co może wpływać na jego widoczność to ilu z nich się po prostu nie ujawnia.
   @sosn: Jak daltonizm? Daltonizm nie jest wadą wzroku!

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: Nie, homoseksualizm nie jest wadą wzroku.

   Ale wiem do czego zmierzasz - homoseksualizm nie jest chorobą, chociaż w kontekście naszej monogamicznej (przynajmniej w założeniach) cywilizacji faktycznie może być postrzegany jako niedostosowanie. Pierwotnie męski homoseksualizm mógł być strategią ewolucyjną - po co mieć wielu synów konkurujących o samice, lepiej tylko paru, a pozostałe młodsze samce niech wspierają starszych braci - w końcu to w dużej mierze te same geny.

  •  

   pokaż komentarz

   @sosn: Tak samo daltonizm. To w pełni naturalna orientacja barwna, w końcu ludzie się z tym rodzą. Z ciekawości... jest jakikolwiek inny aspekt ludzkiego życia, który się definiuje się tak jak seksualność? Nigdy nie słyszałem, że wystarczy urodzić się, nie wiem, z jedną ręką żeby stwierdzić, że to normalne, naturalne i o żadnej wadzie rozwojowej nie może być mowy...

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99sie%C5%84_d%C5%82oniowy_d%C5%82ugi

   Mam wrażenie jakbyś za punkt honoru postawił sobie wykazanie że homoseksualizm to CHOROBA i że to NIENORMALNE jak facet kocha się z drugim facetem. Spór o te kwestie można oprzeć o definicje słownikowe i możemy tutaj ugrzęznąć na wieki.
   Ci ludzie mogą żyć pełnią życia, nie są w żaden sposób biologicznie ograniczeni, a jedyne utrudnienia mogą wynikać z ostracyzmu społeczeństwa. Dlaczego więc chcesz nazywać ich chorymi? Ja bym to prędzej określił trzecią płcią, niźli chorobą. Ewolucja nie potrzebuje wszystkich samców do rozrodu, wystarczy nawet 20-30%, resztę może zagospodarować do innych celów.

  •  

   pokaż komentarz

   Mam wrażenie jakbyś za punkt honoru postawił sobie wykazanie że homoseksualizm to CHOROBA i że to NIENORMALNE jak facet kocha się z drugim facetem.
   @sosn: I vice versa ¯\_(ツ)_/¯ Ogólnie to często w tę tematykę się za często nie wdaje, ale jak już to zrobię to zawsze się pośmieję ( ͡º ͜ʖ͡º) A to "bo hurr durr amerykańskie naukowcy Ty głąbie", a to "jak się tacy urodzili to jest to naturalne", a to "ale czemu Ci tak zależy" (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Ja im konkretne pytania i tezy, a oni jakby robili zawody w odpisywaniu jak najbardziej na okrągło (-‸ლ)

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: Ilu ludzi tyle definicji "normalności" czy "naturalności". Podaj swoją definicję to pogadamy.

   Z punktu widzenia biologii nie ma podstaw by uznać homoseksualizm za chorobę. Ciężar dowodu spoczywa na tym co twierdzi. Jeżeli więc uważasz że jest inaczej - podaj argumenty.

 •  

  pokaż komentarz

  No ale krzyżyk z trupem jest ok

 •  

  pokaż komentarz

  Dzieci siem zarażom pedalstwem. Tak będzie.

 •  

  pokaż komentarz

  Autorami tych prac są na pewno dzieci z in vitro. One częściej zostają homoseksualistami ponieważ nie czują ciepła matki tylko chłód zamrażarki.( ͡° ͜ʖ ͡°)