•  

  pokaż komentarz

  Komornicy w Polsce.maja tak wypiedolone że.mala.bania. 80% nich działa niezgodnie z prawem, ale mają to w dupie bo nikt im nic nie zrobi. 0

 •  

  pokaż komentarz

  Ehh, tradycyjnie. Komornik podjął czynności, sąd je uchylił ale nie doręczył jeszcze orzeczenia, a komornik i tak bez tego nic nie może zrobić a w mediach hejt na złych komorników. Afera o nic. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @PanAmericana: jak o nic? Zabrał sprzęt do którego nie miał prawa. Normalnie złodziej.

  •  

   pokaż komentarz

   @slawekwykop: mi ostatnio stomatolog zakładał plombę. Za 20 minut roboty i kawałeczek jakiegoś białego gówna wielkości paznokcia, które mi wkleił zapłaciłem 150 zł!! j#?@ny złodziej!
   Znasz się na prawie mniej więcej tak samo, jak ja na stomatologii, kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @PanAmericana historia o dentyście c!%$!wa i nie na temat Mirku( ͡º ͜ʖ͡º) Co ma znajomość prawa do tego, że komornik zabrał sprzęt niesłusznie? Potwierdzone sądownie.

  •  

   pokaż komentarz

   @kolorofon: to, że zabrał niesłusznie (co sąd był w stanie stwierdzić dopiero po 3 latach po fakcie) nie oznacza, że należy nazywać go złodziejem. Jakoś Mirkowie nie dociera do Was fakt, że biedny pan rolnik przez te 3 lata nie zapłacił swojemu wierzycielowi kasy. Wierzyciele też mają żony, dzieci i kredyty na karku.
   Myślenie i czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli...

  •  

   pokaż komentarz

   @PanAmericana czasem boli i to bardzo, wszystko zależy od tego co czytam. Ja pisałem o czymś innym: powołałeś się na nieznajomość prawa a to wg mnie ma się średnio do sytuacji. Gość zabrał niesłusznie, inna sprawa to, że wątpię żeby nie znał prawa.

   Fakt, że ktoś go nazwał złodziejem to tylko konsekwencja jego działań.

   Tak, komornik to potrzebne i bardzo pozytywne społecznie zajęcie. Trzeba być (ups) złodziejem albo mieć 6 lat żeby to kwestionować.

  •  

   pokaż komentarz

   @PanAmericana: Twój komornik zajął sprzęt niezbędny do pracy!!! Twój komornik to chuj, zresztą jak każdy komornik. Twój komornik nie wie, że się nie zajmuje sprzętu niezbędnego do pracy wielkie najmądrzejszy inteligencie. Kolejny k@%%a prawnik... Płyn lugola zamiast mózgu, ale jaki to ja mądry i wykształcony.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomek77a: w zasadzie to masz rację. Powinien był zająć i sprzedać po prostu ziemię. I szybciej by poszło i nie byłoby pierdzielenia, że sprzęt niezbędny a taki niesłusznie odebrany. Zachodze w głowę, dlaczego wierzyciel nie złożył takiego wniosku...
   Tak patrząc po Twojej agresji, nasuwa się pytanie, ile sam razy miałeś do czynienia z komornikami, bo stosunek do nich masz ewidentnie osobisty. Długi się po prostu spłaca, Mirku.

  •  

   pokaż komentarz

   @PanAmericana: czy ten stomatolog zjawił się u ciebie chroniony przez prawo, bez zaproszenia i dłubał ci w jamie ustnej wbrew twojej woli; bo pomylił ciebie z twoim sasiadem?

  •  

   pokaż komentarz

   @uhu8: mówimy o sytuacji, gdyby zjawił się chroniony przez prawo, które ja faktycznie bym naruszył? Hmm...
   A w artykule nikt nikogo z nikim nie pomylił. Czytałeś w ogóle?