•  

  pokaż komentarz

  Wszystko ok ale gdzie te bójki stadionowe na Wiśle?

 •  

  pokaż komentarz

  W dyskusji po reportażu wypowiedział się dziennikarz GW, który powiedział, że środowisko pseudokibiców też nie jest jednorodne i są ultrasi, którzy przygotowują oprawy i co prawda odpalają zakazaną przez prawo pirotechnikę, ale po meczu rozchodzą się do domów i są chuligani, z którego środowiska bierze się ludzi do zorganizowanych grup przestępczych.

  Zawsze wyborcza niesłusznie pakowała wszystkich do jednego wora. Ciekawa odmiana, która pokazuje, że jednak dziennikarze wyborczej potrafią myśleć i być obiektywnymi.

  Co do samego materiału - nie była to tajemnica, że Wisła Kraków jest rządzona przez mafię. Aczkolwiek poraża skala.

  Bojówki chuligańskie takie jak Sharks, Teddy Boys, Jude Gang, Psychofans czy Destroyers Hooligans Widzew od dawna nie mają nic wspólnego z piłką nożną. Grupy często ze sobą współpracują mimo animozji - przykładowo w Łodzi chuligani Widzewa prowadzą interesy z chuliganami ŁKSu. Pecunia non olet. Te wszystkie grupy przestępcze zajmują się haraczami, porwaniami, pobiciami i handlem narkotykami. Te krakowskie dodatkowo parają się również zabójstwami. Przecież taka Wisła Kraków nagle nie zaczęła się lubić z Ruchem czy Widzewem z powodów kibicowskich. Doszło po prostu do zawiązania czegoś w rodzaju kartelu.

  Coraz mniej jest ustawek w środowisku, coraz mniej jest awantur na stadionach, coraz mniej akcji dotyczacych krojenia flag przeciwnej ekipie. CBŚ odwala w tej materii na tyle dobrą robotę, że nie opłaca się nikomu narażać głowy z powodu klubu piłkarskiego, bo to w ogóle nie jest dochodowe.

  Zastanawiające jest kto sypnął Miśkowi, że kroi się akcja CBŚ. Obstawiam kogoś w prokuraturze. Na pewno nie zrobił tego nikt z podrzędnych policjantów biorących udział w akcji, bo o wszystkim dowiadują się na odprawie w dniu tejże.

  •  

   pokaż komentarz

   od dawna nie mają nic wspólnego z piłką nożną

   @Pooodi: oprócz tego, że rządzą klubem. Mnie najbardziej rozwaliła akcja "charytatywna", gdzie cała drużyna deklarowała solidarność z patusem rannym w strzelaninie pod burdelem, którego po całej akcji koledzy z mafii podrzucili pod szpitalem xD

   źródło: weszlo.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Pooodi: ja jestem ciekaw też, jak zachowają się sponsorzy. Ci ,którzy mają głowy na karku powinni jutro się w jakiś sposób, do całej sytuacji odnieść, jednak czy to zrobią... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Ciekawa odmiana, która pokazuje, że jednak dziennikarze wyborczej potrafią myśleć i być obiektywnymi.

   @Pooodi: nie zawsze.

  •  
   NosaczZpassata

   -1

   pokaż komentarz

   Zastanawiające jest kto sypnął Miśkowi, że kroi się akcja CBŚ. Obstawiam kogoś w prokuraturze. Na pewno nie zrobił tego nikt z podrzędnych policjantów biorących udział w akcji, bo o wszystkim dowiadują się na odprawie w dniu tejże.

   @Pooodi: Typa razili paralizatorem bo przyznał się na policji, że coś ukradł na stacji, a zasady są takie, że nigdy się nie przyznajesz. Po czym Miśiek sp!?#?$!ił za granicę zostawiając swoją prawą rękę w kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Zasady są tylko dla nisko postawionych.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeżeli z okrzepłym i natywnym środowiskiem państwo sobie nie radzi, to co będzie z multikulti?

 •  

  pokaż komentarz

  MISIEK jeden z grozniejszych gangsterów w kraju uciekł dwa dni przed akcja CBŚ?
  No proszę, ale miał szczęście...
  Brawo Ziobro i Błaszczak!

  •  

   pokaż komentarz

   @DanielPlainview: Ale o sytuacji w Wiśle nie mówi się non stop w mediach, a o sprawach Cygan czy Żuk wałkowali sporo czasu. Jeśli sprawa Wisły wypłynie na szerokie wody, to zaraz Ziobro będzie karał z mównicy, że on się tym zajmie i że nie ma pobłażliwości dla tych ludzi, a potem gdy sprawa ucichnie schowa głowę w piasek i cisza.

  •  

   pokaż komentarz

   Brawo Ziobro i Błaszczak!

   @DanielPlainview: wytłumacz mi co ma Ziobro i Błaszczak, do tego ze jakis policjant sie rozpruł???
   Takie przecieki zdarzaja sie w KAZDYM państwie, czy to USA, UK, Francja, etc...
   Tylko bardzo naiwna osoba moze uwazac, ze wszyscy policjanci, prokuratorzy, cze sędziowie sa nieprzekupni...
   Zyjemy w realnym swiecie i korupcja bedzie zawsze istniała w kazdym kraju, kwestia tylko w jakiej skali.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   B.....8

   +17

   pokaż komentarz

   @PKREKTKEK: Nawet w grupie są słabi jak zobaczą policję. Z daleka kozaczą i się drą, a jak się w nich wchodzi jak w masło, to kładą się jak zboże na żniwach.

  •  

   pokaż komentarz

   @PKREKTKEK: To jest poj!@!ne w tym kraju, śmiejemy się z USA i ich gangów murzynów i latynosów, z zachodu i ich gangów arabów a nie możemy dać sobie rady (możemy ale nie ma na to przyzwolenia politycznego) z bandą przygłupów, do tego te zwierzęta nazywają siebie patriotami i mają czelność łamać prawo mając na sobie ubrania z symbolami za które ginęły setki tysięcy naszych przodków. Już za ten sam fakt pluje na nich.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: Najlepsze gdy z daleka krzyczą "zawsze i wszędzie policja j?!?na będzie" albo "raz dwa trzy j?!?ć psy" a gdy ustawisz się za nimi z pałkami to dupa cicho i wzrok w ziemię, zawsze cisnę z tego beke

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88 wczoraj wracałem z meczu wisły. Jeden typek coś tam próbował zagadywac do policjantów, spokojnie. Drzwi od trama się zamknęły to zaczął rznac Kozaka że co on by im nie zrobił, że policję to j!%%c i wgl wielkie jp na 80%.

   Później nam, normalnym kibicom się dostaje...

  •  

   pokaż komentarz

   @PKREKTKEK: Widzisz, policjanci mają z tymi patusami do czynienia bez przerwy a Ty miałeś raz w pociągu więc wyobraź sobie jak to ryje psychikę, zatrzymujesz dziadów co tydzień i mimo to chodzą na wolności jak Stachowiak, gość w wieku 25 lat miał na koncie tyle że mi by życia brakło, gdyby był w więzieniu gdzie jego miejsce wszystkiego udałoby się uniknąć. Inna sprawa że z patusami jest jak z mięsem, każdy by chciał zjeść kotlet do obiadu i każdy by chciał żeby patusy siedziały w pierdlu gdzie ich miejsce, szok jest wtedy kiedy się zobaczy jak to wygląda od środka, no bo jak policjant śmie krzyczeć i używać wulgaryzmów (bo wp$?$%$$ ostatni raz widziany był 15 lat temu na komendach wbrew zapewnieniom Sebixów, którzy wymyślą każdą bajkę żeby wytłumaczyć się ziomkom dlaczego się rozpruli)

  •  

   pokaż komentarz

   @soxn: Z drugiej strony jeżeli środowisko kibicowskie ma być traktowane na poważnie a nie jak bydło to samo powinno eliminować takich zjebów, gdyby koledzy powiedzieli mu weź nie pajacuj bo na widok policji lejesz w majty to by nie udawał kozaka a tak debile się nakręcają, zwykli kibice pozostają bierni i wszyscy mają taką opinię jaką mają.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kezcliw ale jacy my? Ty czy ja możemy coś zrobić? Przecież jest napisane że gangusy mają swoich w policji, pewnie razem wciągają koks z dup małolat w każdą sobotnią noc. To jak się ma to skończyć? To nie to, że sobie nie radzą, oni po prostu nie chcą bo im to nie na rękę.