•  

  pokaż komentarz

  wykop.pl zaleca eutanazje amnesty international

  •  

   pokaż komentarz

   @impulse_101: Tak, żeby mogli się cofnąć w czasie i zalecić aborcję swoim matkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @marekmarecki44: @impulse_101:

   Wykop w pigułce, o czym świadczą poniższe komentarze. AI NIGDZIE nie napisało, że zaleca aborcję mężczyznom. Tylko że transpłciowy mężczyzna / chłopiec może jej potrzebować.

   Weźmy sytuację - ktoś jest kobietą, ale od dawna wie, że wewnętrznie jest mężczyzną. Zaczyna proces zmiany płci i zostaje zgwałcony, co kończy się ciążą. Mamy więc osobę, która jest transpłciowym mężczyzną / chłopcem, która nie chce urodzić dziecka.

   Amnesty napisało, że taka osoba może potrzebować skorzystać z zabiegu aborcji.

   Oczywiście nczas to gówno, które produkuje gówno, które jest niezwykle chętnie połykane przez prawackich pelikanów. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

   Zakop za informację nieprawdziwą.

  •  

   pokaż komentarz

   @zkandal: chciales powiedziec ruchala sie bez gumy. Jak to jest ze 99% aborcji robia dla wygody a w dyskusji zawsze stosujecie ten 1% przypadkow gwaltow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @impulse_101: w przypadku transpłciowego faceta, który nie chce być kobietą, skłaniałbym się jednak do gwałtu. Jesteś heteroseksualnym facetem? Jak często uprawiasz seks z innymi facetami, skoro zarzucasz to transpłciowemu facetowi?

   A to, czy ktoś dokonuje aborcji dla wygody, kompletnie mnie nie interesuje, jego życie, jego wybór, jego sprawa. Co wy, prawaki, macie w tych zakutych łbach, że tak chętnie lubicie zaglądać innym do sypialni? Co was obchodzi, że ktoś się bzyka bez gumki a potem dokonuje aborcji, bo tak uważa za słuszne?

  •  

   pokaż komentarz

   @zkandal: interesuje nas to tylko z tego wzgledu ze aborcja jest przerwaniem rozpoczetego ludzkiego istnienia

  •  

   pokaż komentarz

   @impulse_101: wasze współczucie dla ludzkiego istnienia kończy się w momencie, gdy owo istnienie okaże się gejem albo osobą transpłciową. Wtedy takie istnienie nazywacie parszywym zboczeniem, jak nczas w powyższym artykule.

   Poza tym, dyskutowanie o tym, kiedy rozpoczyna się życie albo ludzkie istnienie jest domeną filozofii a nie biologii.

   Więc - jeśli dla Ciebie życie ludzkie zaczyna się w momencie kopulacji (a tak jest dla katolików w skrócie, wszak zabraniają korzystania z antykoncepcji), to ok. Jeśli dla kogoś ludzkie istnienie zaczyna się w szóstym miesiącu ciąży, to ok, ma prawo w to wierzyć. Jeśli dla kogoś ludzkie istnienie zaczyna się po porodzie, to też ok.

   Nie rozumiem natomiast, dlaczego akurat Ty miałbyś się interesować przerywaniem ciąży u osoby z drugiego krańca Polski albo Europy. Coś co dla Ciebie jest grzechem, dla kogoś innego jest jedynie usunięciem ciąży albo stosowaniem pigułki "po". Nie chcesz pewnie, żeby weganie narzucali całej Polsce rezygnację z hodowli zwierząt i jedzenia mięsa, bo jest to według nich nieludzkie i okrutne. Zapewne tak samo jest z kobietą, która usunięcie ciąży traktuje jako normalny akt, od lat przysługujący milionom ludzi na świecie - ona nie życzy sobie, żeby ktoś jej tego zabraniał, bo akurat takie ma poglądy i zamierza to narzucać siłą wszystkim innym.

   Przypomnę także słowa papieża Franciszka, który udzielił wszystkim księżom spowiednikom pozwolenia na rozgrzeszanie wiernych, które dokonały aborcji. Skoro głowa kościoła pozwala na rozgrzeszenie aborcji, to jakim cudem znajdują się ludzie, którzy chcą być mądrzejsi i usiłują wymusić zakaz oparty jedynie na ich własnych przekonaniach (jednocześnie depcząc przekonania innych ludzi, "bo tak").

  •  

   pokaż komentarz

   @zkandal: nie ma czegos takiego jak transplciowy mezczyzna. Albo jestes mezczyzna i masz jaja, albo nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @zkandal: nie wiesz na czym polega rozgrzeszenie w kk, nie wiesz dlaczego zabrania sie antykocepcji ani kiedy przypisuje sie poczecie czlowieka, nie potrafisz rozroznic zabicia czlowieka od jedzenia miesa.. dluga droga przed Toba ¯\_(ツ)_/¯
   Moze zacznij od filozofi i jej elementow takich jak logika i uniwersalizm, to pozwoli troszeczke uporzadkowac niektore elementy.

  •  

   pokaż komentarz

   @impulse_101: a skąd takie przypuszczenia? Od siódmego roku życia byłem ministrantem, od pierwszej komunii do czasów studiów - lektorem. Stary i nowy testament znam od podszewki, długo fascynowałem się księgą Daniela oraz Apokalipsą, jako osobliwie wyróżniającymi się fragmentami pisma.

   Jednocześnie cały czas zajmowałem się filozofią oraz naukami ścisłymi, starałem się ogarnąć wpływ jednego na drugie, biorąc pod uwagę religie tego świata. Uważasz, że logika i uniwersalizm są w stanie wytłumaczyć i uargumentować wszystkie przypadki? To dlaczego zasłaniasz się mitycznym 1% dzieci pochodzących z gwałtów? Skoro jesteś takim wielbicielem logiki, poproszę o dokładne dane na temat ilości dzieci pochodzących z gwałtów, którymi zaopiekowały się po porodzie rodziny prawaków, bo matka nie była w stanie ich wychowywać.

   I pamiętaj, w naszym homogenicznym, katolickim kraju, zgwałcono dzisiaj cztery kobiety. Jutro cztery kolejne czeka ten los. I piszę jedynie o tych, które miały odwagę zgłosić gwałt. Pozwolę sobie w takim razie zapytać - ile niechcianych dzieci, poczętych w przypadku gwałtu, wspomagasz materialnie, bądź adoptowałeś, jako osoba żywo zainteresowana wspieraniem życia?

 •  

  pokaż komentarz

  Wat? No... chyba, że chodzi im o "męską aborcję", czyli "wypisuję się z tego dziecka, więc o żadnych alimentach czy prawie do spadku nie ma mowy" ale już widzę jak się feministki na to godzą ¯\_(ツ)_/¯ Teraz to mnie jedna rzecz zastanawia... AI zmieniło się przez te kilka lat w lewacką bojówkę czy jednak zawsze takie było i po prostu my sobie nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy? Niemniej prawda jest taka, że jak jakaś organizacja nie jest zdefiniowana ideologicznie to będzie siłą rzeczy dryfować w kierunku lewicy. Dlaczego? Dlatego, że będą zatrudniać ludzi bez klucza światopoglądowego, a to z lewa, a to z prawa, a to z centrum. I jak się zbierze więcej tych pierwszych to w końcu zaczną ciągnąć w swoją stronę... aż dociągną.

  źródło: i0.kym-cdn.com

  •  

   pokaż komentarz

   Wat? No... chyba, że chodzi im o "męską aborcję", czyli "wypisuję się z tego dziecka, więc o żadnych alimentach czy prawie do spadku nie ma mowy" ale już widzę jak się feministki na to godzą ¯_(ツ)_/¯

   @Nicolai: Jakbyś przeczytał źródło, zamiast nagłówka, to byś wiedział o co chodzi.

   Pomogę Ci - chodzi o osoby, które urodziły się jako kobiety, ale zmieniły płeć na tą zgodną ze swoją psychiką.

   Ich ciała mają możliwość zajścia w ciąże, pomimo tego, że są już oficjalnie mężczyznami.

   źródło: i.imgur.com

 •  

  pokaż komentarz

  Wykonania zabiegu aborcji potrzebować mogą także osoby interseksualne, transpłciowi mężczyźni i chłopcy, a także osoby o innej tożsamości płciowej, którzy mają zdolność zajścia w ciążę.
  W wielu krajach mozna urzedowo zmienic plec, biologicznie zachowujac organy potrzebne do zajscia w ciaze. Takim przykladem jest: https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Beatie

 •  

  pokaż komentarz

  tzn. zakładając lewacki światopogląd, jak kobieta zmieni płeć na mężczyznę, to dalej może rodzić dzieci, a więc robić aborcję.

  no ale zakładając lewacki światopogląd