•  

  pokaż komentarz

  Mecenasem tego odcinka jest portal pewny-prawnik.pl i w związku z tym mam drobny komunikat. Chciałem serdecznie podziękować jednemu z Mirków (nie wiem, czy mogę publicznie powiedzieć o kogo chodzi, jeżeli nie będzie miał nic przeciw, to poniżej sprecyzuję), który za pośrednictwem Wykopu zaproponował mi jedną wymarzoną formę wsparcia. Miałem zrobić film na dowolny temat, dowolnej długości i w dowolnym stylu - w 100% po swojemu tylko z informacją, że ma on mecenasa. Jeżeli wolno wypowiadać głośno życzenia, to chciałbym mieć tylko takie komercyjne doświadczenia - serdecznie i publicznie dziękuję!

  •  

   pokaż komentarz

   @jezus_nigdy_nie_istnial: i dla Bayer, mam tez umowę zlecenie z reptilianami

  •  
   N.........a via Android

   +1

   pokaż komentarz

   @jezus_nigdy_nie_istnial

   Bądź ateistą
   Wierz jednocześnie w wielki ogólnoświatowy spisek firm farmaceutycznych mający na celu zarabianie na naiwnych

   Potrzeba bycia wyjątkowym płatkiem śniegu jest w tobie silna, musisz mieć smutne życie

  •  

   pokaż komentarz

   @Nekromantka: droga katolicka? trupiarnio, w cytacie który ma mnie rzekomo dotyczyć, użyto słowa wierzyć a ja wbrew twoim założeniom takich praktyk w swoim życiu nie uskuteczniam, gdyż wolę WIEDZIEĆ, więc coś słabo idzie ci to wróżenie za pomocą trupów.
   powiesz ile teraz płaco w Glaxo czy Bayerze za tworzenie memów i pisanie proszczepionkowych komentarzy?

  •  
   N.........a via Android

   +1

   pokaż komentarz

   @jezus_nigdy_nie_istnial
   Żądasz ode mnie dowodu na istnienie spisku, którego istnienie sam wyznajesz? Typowe, że żądacie tego od innych, bo sami płaskoziemcy, antyszczepionkowcy ani cały poczet innych antysystemowych zjebów nie potrafi dostarczyć informacji po co ktokolwiek miałby ich okłamywać w sprawach tak prozaicznych jak skuteczność szczepień czy kształt Ziemi, a niby są tak żądni prawdy, że żadna informacja im nie umknie. Ba, są tak nieudolni że przez przeszło dekadę nie potrafią znaleźć jednego przekupionego przez #bigpharma lekarza.
   Chyba że jesteś wyjątkowym płatkiem śniegu co posiada jakiekolwiek dane przelewu czy coś, to pokaż je światu, całą rzesza antyszczepów na to czeka, ja niestety nie jestem tak wyjątkowa jak ty i takiej tajemnej wiedzy nie mam
   Dopóki tych danych nie masz, to nie p#?$@$@ nic o wiedzy, bo jej nie masz i zastępujesz wiarą w spisek

  •  

   pokaż komentarz

   @Nekromantka: droga trupiarnio, ja niczego nie wyznaję i nikomu, niczemu i w nic nie wierzę:
   https://www.youtube.com/watch?v=kV-QiLkOl-w

   czyżbyś była aż tak dalece nieroztropna i nie zauważała związku między hurtowymi zakupami szczepionek za pieniądze podatników a wzrostem ich cen a może kierują tobą inne motywy?
   to ile za wpis dostajesz?

  •  
   N.........a via Android

   +1

   pokaż komentarz

   @jezus_nigdy_nie_istnial prosiłam o dane przelewu, nagrania z rozmów o pracę, coś w tym stylu a nie o 3 minuty 56 sekund wyrwanego z kontekstu dyskusji bo jak już mówiłam, nie jestem tak wybitną jednostką jak antyszczepionkowcy i nie posiadam takiej informacji
   Proszę też o informację jakoby ceny szczepionek wzrosły, o ile wzrosła cena za sztukę na przestrzeni kilku lat i czemu cena szczepionki ma tak ogromny wpływ na wysokość podatków jak próbujesz sugerować
   Za każdy wpis dostaję łzy antyszczepionkowców w kryształowym dzbanie i homeopatyczny spirytus 40ch do leczenia szkieletów z raka po filmikach Zięby. Szkoda, że za spirytus dopłacam bo twardy łeb majo chuje jedne

  •  

   pokaż komentarz

   @Nekromantka: droga nekro, w Polsce od 1997 roku obowiązuje tajemnica bankowa, więc z tymi przelewami może być ciężko, ale co powiesz na fakt wcześniejszego zatrudnienia w GSK, a następnie hurtowy, zupełnie niepotrzebny, zakup niedopuszczonych do obrotu na terenie UE szczepionek, których producentem jest firma wcześniej w niej zatrudnionego i zainstalowanego w ministerstwie, które tego zakupu dokonało?:

   https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kolejny-skandal-w-resorcie-zdrowia-ustawili-przetarg-na-szczepionki/t7cc9p9

   "Jeden z koncernów starający się o wygraną w przetargu wysłał do resortu Konstantego Radziwiłła (58 l.) zapytanie, czy można by przyjąć, że mamy w Polsce stan klęski żywiołowej. A ministerstwo orzekło, że owszem! Czyżby władze chciały coś przed nami ukryć? Raczej nie. To po prostu jedyny sposób, by móc legalnie sprzedać w Polsce leki, których nie wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej i które nie zostały dopuszczone na terenie Wspólnoty do obrotu.

   Jak ustaliliśmy, koncern starający się o tak szczególne traktowanie nie jest w stanie wyprodukować w przewidzianym terminie 1,2 mln zamawianych szczepionek. Dlatego chce je sprowadzić z fabryki w Azji. Tyle że zgodnie z prawem szczepionki te musiałyby przejść pełną procedurę rejestracji i badań czy są bezpieczne. A tak koncern ich uniknie.

   Sprawa szokuje tym bardziej, że chodzi o koncern dzięki któremu przez lata świetnie zarabiał wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda (46 l.) oraz jego żona! – O ile fakt objęcia szczepieniami wszystkich dzieci trzeba ocenić pozytywnie, to w normalnych okolicznościach za taki przetarg Łanda już byłby wyrzucony – mówi nam nasz rozmówca z Ministerstwa Zdrowia."

   https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/szczepienia-przeciw-pneumokokom-kontrowersyjny-przetarg/bpyfb6l

   "Niestety, wszystko wskazuje na to, że przetarg został skonstruowany tak, by inne rozstrzygnięcie nie było możliwe. – I to mimo, że producent tej lepszej szczepionki zaoferował cenę o 20 mln zł niższą od puli, którą resort planował wydać – mówi nasz informator z resortu zdrowia. Dodaje, że „najwyraźniej nie chodziło o to, by kupić jak najlepszą szczepionkę”, a wybraną już wcześniej.

   W ocenie ofert tylko 40 procent to była ocena jakości. I tutaj zwycięzca przegrał z kretesem. A gdyby przetarg został rozpisany zgodnie z rekomendacjami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i ministerialnego zespołu ekspertów pediatrów, zwycięski koncern na podpisanie kontraktu nie miałby żadnych szans. A tak wygrał o włos.

   Po raz pierwszy w historii resort zdrowia postanowił zaszczepić za darmo wszystkie nowonarodzone dzieci przeciw pneumokokom. To droga szczepionka, więc dotąd dostępna dla nielicznych. A zagrożenia związane z pneumokokami są coraz bardziej powszechne."

   https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/szczepienia-przeciw-pneumokokom-kontrowersyjny-przetarg/bpyfb6l

   "Dodatkowe 91 milionów złotych z kasy państwa ma zostać w trybie pilnym wydane na szczepionki. Ministerstwo zdrowia zapowiada, że kupi za nie szczepionki przeciwko pneumokokom. Problem w tym, że kupione w zeszłym roku szczepionki zalegają w magazynach, bo rodzice wolą szczepić dzieci lepszymi szczepionkami na własny koszt. Czy na pewno nie ma pilniejszych potrzeb w polskiej służbie zdrowia?

   "Ponieważ na rynku są dostępne szczepionki chroniące przed 13 szczepami bakterii, znaczna część rodziców (ok. 25 proc.) woli dopłacić i zaszczepić dzieci prywatnie. Część rodziców w ogóle odmawia szczepienia. Efekt jest taki, że szczepionki kupione w zeszłym roku zalegają w magazynach. Jak informuje rp.pl zapasy wynoszą około 900 tys. sztuk i starczyłyby na cały przyszły rok. Z kolei z informacji „Faktu” wynika, że część szczepionek może się przeterminować.

   Mimo takiej sytuacji resort zdrowia planuje powtórzyć zakupy sprzed roku i zakupić kolejną transzę szczepionek chroniących przed 10 szczepami bakterii. W obliczu strajku lekarzy rezydentów i braku środków na refundację wielu potrzebnych pacjentom leków dziwi lekka ręka, z jaką resort zdrowia wydaje pieniądze na ten cel."

   czy powyższe to nie jest przypadkiem wystarczający dowód na istnienie szczepionkowego spisku big pharmy w łonie ministerstwa "zdrowia" RP?

   a tak poza tym to gdzie sugeruję że "cena szczepionki ma tak ogromny wpływ na wysokość podatków" ?

   co do informacji czy dana szczepionka podrożała możesz ją sobie sama sprawdzić udająć się np. do zaprzyjaźnionej apteki i wypytując o ceny za szczepionkowy syf przed i po wygraniu ustawionych przetargów

  •  
   N.........a via Android

   0

   pokaż komentarz

   @jezus_nigdy_nie_istnial na razie mam info że ktoś kupił jeden rodzaj szczepionki taniej, koniec. Żadnych informacji dlaczego te szczepionki są złe, i na tej "podstawie", a raczej jej braku generalizowanie że wszystkie są złe. Na razie to udowadniasz że polska służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia a nie szkodliwość szczepień
   Poza tym jak jest wyraźnie napisane w drugim artykule, kupienie tych lepszych szczepionek wynika z waszego własnego antyszczepionkowego kwiku, bo "mondrzy" rodzice wolą szczepić na własną rękę albo wcale. Kupili specjalnie dla was niby lepsze szczepionki bo zagrożenie jest realne. Sam nie czytasz tego co podajesz

   Poczytaj sobie, co to jest gish galop i dlaczego tym nie wygrasz
   Nie nazywaj szczepionek syfem dopóki nie udowodnisz swojej racji bo na razie ci nie wychodzi
   No i daruj sobie "RTENC I ALUMINIUM", najgłupsze antyszczepy rzadko tego używają

  •  
   N.........a via Android

   0

   pokaż komentarz

   Z tych dwóch źródeł wynika, że jak ministerstwo zdrowia wydaje mniej pieniędzy na szczepionki to źle, bo dostajemy rzekomo szczepionki gorszej jakości, a jak kupią specjalnie lepsze żeby antyszczepionkowe jełopy zaszczepili swoje koźlaki to też źle, bo mogli dać te stare, gorsze. Nie dogodzisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nekromantka: w twoim pierwszym komentarzu do mnie piszesz:

   Bądź ateistą
   Wierz jednocześnie w wielki ogólnoświatowy spisek firm farmaceutycznych mający na celu zarabianie na naiwnych


   w drugim:

   Chyba że jesteś wyjątkowym płatkiem śniegu co posiada jakiekolwiek dane przelewu czy coś, to pokaż je światu, całą rzesza antyszczepów na to czeka, ja niestety nie jestem tak wyjątkowa jak ty i takiej tajemnej wiedzy nie mam
   Dopóki tych danych nie masz, to nie p%$%#?# nic o wiedzy, bo jej nie masz i zastępujesz wiarą w spisek


   teraz po dostarczeniu danych na ustawiane przetargi nagle zmieniasz zdanie i chcesz żebym udowodnił ci szkodliwość szczepień:

   na razie mam info że ktoś kupił jeden rodzaj szczepionki taniej, koniec. Żadnych informacji dlaczego te szczepionki są złe, i na tej "podstawie", a raczej jej braku generalizowanie że wszystkie są złe. Na razie to udowadniasz że polska służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia a nie szkodliwość szczepień

   i zakładasz przy tym błędnie że nie czytam tego co przytaczam:

   Poza tym jak jest wyraźnie napisane w drugim artykule, kupienie tych lepszych szczepionek wynika z waszego własnego antyszczepionkowego kwiku, bo "mondrzy" rodzice wolą szczepić na własną rękę albo wcale. Kupili specjalnie dla was niby lepsze szczepionki bo zagrożenie jest realne.Sam nie czytasz tego co podajesz

   Nie lubisz jak ktoś podwarza twój autorytet i robi coś na własną rękę?
   Kto dla kogo kupił szczepionki?

  •  

   pokaż komentarz

   Z tych dwóch źródeł wynika, że jak ministerstwo zdrowia wydaje mniej pieniędzy na szczepionki to źle, bo dostajemy rzekomo szczepionki gorszej jakości, a jak kupią specjalnie lepsze żeby antyszczepionkowe jełopy zaszczepili swoje koźlaki to też źle, bo mogli dać te stare, gorsze. Nie dogodzisz.

   @Nekromantka: twoja interpretacja dwóch źródeł jest błędna.
   tytuł trzeciego artykułu brzmi: "Miliony na niepotrzebne szczepionki, a brakuje na leki na raka!" z którego wynika że zamiast w ogóle, a nie mniej jak twierdzisz, wydawać kasę na szczepionki przeciw pneumokokom, które i tak będą zalegać w magazynach, lepiej tę kasę byłoby wydać na walkę z rakiem.

  •  
   N.........a via Android

   0

   pokaż komentarz

   @jezus_nigdy_nie_istnial ktoś kupił szczepionki taniej, bo tak było ustalone. Dalej nie wiem kto brał udział w tym przetargu, jakie każdy z koncernów oferował szczepionki, kto na tym miał zarobić, nie dałeś żadnego dowodu na to że ktoś te zarobione pieniądze wziął sobie do kieszeni. Jest marna próba grania na emocjach. Więc widmo potwierdzeń przelewów dalej wisi
   Nawet jeśli ktoś kupił te szczepionki taniej to i tak nic z tego nie wynika, dopóki nie udowodnisz, że są szkodliwe. Stare, źle przechowywane, nieaktywne. Stąd te pytanie.
   No i podajesz sprzeczne ze sobą artykuły. Jeden mówi, że to źle, że zakupiono szczepionki tańsze, bo niby są gorszej jakości, z kolei inny, że zakupiono szczepionki lepsze dla osób które nie ufają darmowym szczepieniom i chcą szczepić na własną rękę i to też źle bo mogli podać stare.

  •  
   N.........a via Android

   0

   pokaż komentarz

   @jezus_nigdy_nie_istnial nic nie podważyłeś i nie udowodniłeś
   A nie, czekaj, bo po raz kolejny udowadniasz, że czytasz tylko nagłówki, ale samego artykułu już nie, bo dalej jest wyraźnie napisane, że ministerstwo wydało pieniądze na nowe szczepionki dla tych którzy chcą się zaszczepić prywatnie, bo nie ufają szczepionkom podawanym za darmo. Wasza własna inicjatywa, kochani antyszczepionkowcy, też uważam że państwo jest dla was zbyt łaskawe

  •  

   pokaż komentarz

   ktoś kupił szczepionki taniej, bo tak było ustalone.

   @Nekromantka: błędne założenie. prawdziwe jest takie: ktoś w ogóle ogłosił przetarg bo tak było ustalone.

   Dalej nie wiem kto brał udział w tym przetargu, jakie każdy z koncernów oferował szczepionki, kto na tym miał zarobić, nie dałeś żadnego dowodu na to że ktoś te zarobione pieniądze wziął sobie do kieszeni.

   Przetargi na szczepionki nie są tajne i łatwo to wszystko sprawdzić. Zadaj sobie choć odrobinę trudu i to sprawdź.

   Jest marna próba grania na emocjach. Więc widmo potwierdzeń przelewów dalej wisi

   Dlaczego od razu przelew? może być upominek? samochód? mieszkanie? a może pomóc się córce dostać na wymarzone studia? na medycynę?

   Nawet jeśli ktoś kupił te szczepionki taniej to i tak nic z tego nie wynika, dopóki nie udowodnisz, że są szkodliwe. Stare, źle przechowywane, nieaktywne. Stąd te pytanie.

   Nie przeszły procedur rejestracji, badań na bezpieczeństwo i nie są dopuszczone do obrotu na terenie UE i pisze o tym w pierwszym z cytowanych artykułów. By dopuścić je do obrotu na terenie Polin, GSK z ministerstwa "zdrowia" zastosowało wybieg w postaci uznania epidemii lub stanu klęski żywiołowej. Nie czytałaś artykułów?

   No i podajesz sprzeczne ze sobą artykuły. Jeden mówi, że to źle, że zakupiono szczepionki tańsze, bo niby są gorszej jakości, z kolei inny, że zakupiono szczepionki lepsze dla osób które nie ufają darmowym szczepieniom i chcą szczepić na własną rękę i to też źle bo mogli podać stare.

   Zacytuj konkretne zdania potwierdzające sprzeczności które zauważyłaś z tych rzekomo sprzecznych ze sobą artykułów.

  •  
   N.........a via Android

   0

   pokaż komentarz

   @jezus_nigdy_nie_istnial

   zgodnie z prawem szczepionki te musiałyby przejść pełną procedurę rejestracji i badań czy są bezpieczne. A tak koncern ich uniknie. 
   Co na to resort? Twierdzi, że wykonawca zapewnił, że do oferty dołączy oświadczenie potwierdzające, że oferowany produkt jest identyczny jak produkt zarejestrowany w Polsce w zakresie składu oraz kopię pozwolenia na dopuszczenie do obrotu na terytorium Polski. Do sprawy na pewno będziemy wracać. Tu chodzi nie tylko o brudne interesy, ale przede wszystkim o życie i zdrowie polskich dzieci!


   Tutaj wyraźnie jest napisane, że koncern sprzedaje szczepionki formalnie nie dopuszczone do obrotu w Polsce, przez co MOGĄ być gorszej jakości. Nie muszą.

   Dodatkowe 91 milionów złotych z kasy państwa ma zostać w trybie pilnym wydane na szczepionki. Ministerstwo zdrowia zapowiada, że kupi za nie szczepionki przeciwko pneumokokom. Problem w tym, że kupione w zeszłym roku szczepionki zalegają w magazynach, bo rodzice wolą szczepić dzieci lepszymi szczepionkami na własny koszt. 

   Źle odczytałam artykuł, ale niespójność z pierwszym artykułem pozostaje. Pierwszy zakłada stwierdzenie, że przetarg nie powinien był dojść do skutku, bo chodzi o zdrowie i życie dzieci. W drugim, że ministerstwo nie powinno kupować nowych szczepionek, bo można by podać dzieciom stare szczepionki zalegające w magazynie. Rozumiem, że z obiema opiniami się zgadzasz?

   Mimo że praktyk ministerstwa nie popieram bo w ch%? to nieodpowiedzialne, to i tak, jeśli nie ma jednoznacznych dowodów na szkodliwość szczepionki, to spisek pozostanie teorią spiskową. Z założenia waszej teorii "bigpharma" chce zarobić na depopulacji ludzkości (?!) lub produkcji niepełnosprawnych (z których państwo kupujące leki nie ma wielkiego pożytku, nawet dokłada do ich egzystencji. Wiele rodzajów niepełnosprawności nie wymaga leków albo ich nie ma, więc koncerny też za dużo nie zarobią)
   Na razie rzekoma szkodliwość jest tylko na papierze, interesują mnie statystyki występowania ciężkich odczynów po tej szczepionce w 4 tygodniach po zaaplikowaniu, bo w tej chwili cisza, o sprawie zapomniano a artykuł jest z 2016 roku

  •  

   pokaż komentarz

   Tutaj wyraźnie jest napisane, że koncern sprzedaje szczepionki formalnie nie dopuszczone do obrotu w Polsce, przez co MOGĄ być gorszej jakości. Nie muszą.

   Nie przeszły procedury więc nie wiadomo czy są bezpieczne.

   GSK z ministerstwa stwierdziło że:
   https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kolejny-skandal-w-resorcie-zdrowia-ustawili-przetarg-na-szczepionki/t7cc9p9

   "do oferty dołączy oświadczenie potwierdzające, że oferowany produkt jest identyczny jak produkt zarejestrowany w Polsce w zakresie składu oraz kopię pozwolenia na dopuszczenie do obrotu na terytorium Polski."

   ale to o niczym nie świadczy, bo zdarzają się przecież serie leków, które teoretycznie powinny mieć skład identyczny z tymi dopuszczonymi już do obrotu, a okazuje się że są wycofywane z obrotu właśnie ze względu na brak zgodności ze składem.
   Więc pitulenie skorumpowanego przez GSK wiceministra jakoś mnie nie przekonuje i dopóty dany lek nie przejdzie całej procedury rejestracji, dopóty nie można uznać go za zgodny ze składem i teoretycznie bezpieczny.

   Źle odczytałam artykuł, ale niespójność z pierwszym artykułem pozostaje. Pierwszy zakłada stwierdzenie, że przetarg nie powinien był dojść do skutku, bo chodzi o zdrowie i życie dzieci. W drugim, że ministerstwo nie powinno kupować nowych szczepionek, bo można by podać dzieciom stare szczepionki zalegające w magazynie. Rozumiem, że z obiema opiniami się zgadzasz?

   W trzecim artykule z cyklu, źle podałem link do drugiego - http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/szczepionki-gorsze-ale-za-to-od-kolesiow/9796vlm, stoi że:

   "Jak informuje rp.pl zapasy wynoszą około 900 tys. sztuk i starczyłyby na cały przyszły rok. Z kolei z informacji „Faktu” wynika, że część szczepionek może się przeterminować."

   więc znowu coś błędnie zinterpretowałaś, bo Fakt nigdzie nie namawia do tego by szczepić przeterminowanymi szczepionkami zalegającymi w magazynach.

   Mimo że praktyk ministerstwa nie popieram bo w ch@! to nieodpowiedzialne, to i tak, jeśli nie ma jednoznacznych dowodów na szkodliwość szczepionki, to spisek pozostanie teorią spiskową.

   Jakiej szczepionki?
   Na pneumokoki zakupionej w ustawionym przetargu przez agentów GSK z ministerstwa "zdrowia"?

   Z założenia waszej teorii "bigpharma" chce zarobić na depopulacji ludzkości (?!) lub produkcji niepełnosprawnych (z których państwo kupujące leki nie ma wielkiego pożytku, nawet dokłada do ich egzystencji. Wiele rodzajów niepełnosprawności nie wymaga leków albo ich nie ma, więc koncerny też za dużo nie zarobią)

   Na ten temat wypowiada się w różnych wywiadach, spadkobierca eugenicznych pomysłów swojego tatusia, Bill Gates, więc trudno oprzeć się wrażeniu, że ta teoria jak ją określasz, mogła już jakiś czas temu stać się rzeczywistością dzięki Billowi i jemu podobnych:
   https://www.youtube.com/watch?v=Mm6RQqbKUN0
   https://www.youtube.com/watch?v=TzPiX5abxJ8

   "Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci."

   Na razie rzekoma szkodliwość jest tylko na papierze, interesują mnie statystyki występowania ciężkich odczynów po tej szczepionce w 4 tygodniach po zaaplikowaniu, bo w tej chwili cisza, o sprawie zapomniano a artykuł jest z 2016 roku

   trzeci z cytowanych arykułów jest z października zeszłego roku, więc wygląda na to, że sprawa nie została zapomniana i może być w toku.

 •  

  pokaż komentarz

  Ludzie wierzą w to, co jest dla nich miłe, przyjemne, wygodne. Wierzą w to, że szczepionki powodują autyzm, bo dzięki temu mogą uważać się za mądrzejszych od każdego naukowca. To wszystko sprowadza się do pompowania swojego ego.

  (w drugą stronę też to działa - ludzie wierzą że np współczesna medycyna jest krystalicznie czysta i nie ma w niej przekrętów, bo przez to mogą czuć się mądrzejsi od innych, którzy mówią odwrotnie, stawiają się w ten sposób w kaście uprzywilejowanych, posiadających wiedzę, chociaż tak naprawdę witaminy od półcegłówki nie odróżnią)

 •  

  pokaż komentarz

  Mamy dowody, ze ziemia nie jest płaska. Mamy dowody, ze ziemia nie ma 6 000 lat. Mamy dowody, ze szczepionki działają. Mamy dowody, ze wszczepienie do pomidora genu ryby to nie będzie ona smakować jak ryba, ale czy mamy dowody, ze ziemią nie rządzą jaszczury, ktore potrafią potrafią przybierać ludzką formę xD?

  Pytam całkowicie poważnie, czy ktoś próbował naukowo udowdnić nieprawdziwość tej teorii?

  Choc teoria niesamowicie absurdalna to wydaje mi się, ze proba udowodnienia czegoś takiego jest tak samo możliwa jak tego, ze Boga nie ma.