Informacja nieprawdziwa: rozmowa dotyczyła jedynie weryfikacji konta. O taką weryfikację może wystąpić każdy właściciel konta firmowego posiadający prawa do marki. Sugerowanie na podstawie fragmentu rozmowy, że doszło tu do manipulowania treściami na Wykopie, jest zwykłym pomówieniem ze strony autora znaleziska.

Komentarz Michała Białka: https://www.wykop.pl/link/4588017/comment/59336731/#comment-59336731

 •  

  pokaż komentarz

  Oświeci mnie ktoś o jakie znalezisko tu chodzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @darknessprevails: Youtuber z kontrowersyjnym contentem dla dzieci ma podobno wtyki u Michaua i promuje swój content na wykopie, gdzie to społeczność wykopu ma decydować o tym co idzie na główną, a co nie.

   Ogólnie żenada mocno. Jeszcze tylko brakuje najazdu guwniakuw Boxdela. Faceta znam z tego, ze mój młody chrześniak go oglądał i trzeba było mu wytłumaczyć, że to gówno jest. Na szczęście ustawiło mu się angielską główną youtuba i poziom raka zmalał, a młody jeszcze języka liźnie, a do tego chodzi dumny jak paw wśród znajomych bo wie iż polski jutub małpuje zagraniczny i np. x małpuje y.

   No cóż, staramy się polecać dobre kanały, ale jak to u guwniaków, owczy pęd. Dlatego wyszedłem z założenia iż zagraniczny youtube będzie mniejszym rakiem niż polski. Z polskiego to wiadomo iż nie ma szans, by zaintersował się chociażby SciFun'em, ale taki Dakkan już jakoś przejdzie np. jego seria holocron.

   Reasumując: Boxdel to taki poziom jak ten program z licytacji garaży dla dzieci/młodzieży. Głupie niesamowicie, ale się sprzedaje. Żerowanie na najniższych instynktach. On doskonale zdaje sobie sprawę iż tworzy gówno, ale trzeba pamiętać iż on dostosowuje content do poziomu statystycznego widza. A że w internecie mało Grażyn i Januszów po 50stce , robi to, co się dobrze sprzedaje, a że dzieciaki są głupie, naiwne i łatwo nimi manipulować - to w końcu najlepszy target dla youtubera, który rekompensuje mu brak Grażyn i Januszy.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak dodając: to że głupie i naiwne to *widać po chociażby tzw. "armiach". Jak to ogarnąłem (że mój chrześniak był na fb w takiej grupie) to musiałem zrobić rundkę w okół domu żeby rozchodzić ten kosmiczny poziom żenady. Oto młody należy do jakiejś internetowej bojówki, ja p$$$%%#ę. Toż to nie jest już nawet poziom Grażyn i Januszy, żeby robili fancluby Pierwszej Miłości czy innej Mody na Sukces, a poziom toruńskiego Radia Maryja.

   Dzieci trzeba chronić przed tym, bo same są zbyt naiwne by ogarnąć w jakim bagnie siedzą, a prędzej spalę pieniądze niż pozwolę żeby on wysłał z "komórki starego/wuja" tzw. "donejty". Dużo lepszą alternatywą (jak juz musi) jest Patron i pieniądze przelewane na jakiś cel (np. ludzie tworzą ogromną modyfikację gry którą lubi) niż takich ludzi.
   "Słuchaj młody, jak coś mogę ustawić w Twoim imieniu przelew, ale będę to odbijał z kieszonkowego".

   Ot nie zamierzam być frajerem, którego potrfel jest dojony poprzez proxy w postaci dziecka przez jakiegoś cwaniaczka I uświadamiam jak mogę te części rodziny, które internety to jedynie wp/onet/facebook, a mają dzieci w okresie dorastania.

   Trzeba dzieci uświadamiać i ogarniać ich działania w internecie, bo to jak puszczenie dziecka w samopas po mieście "idź gdzie chcesz".

  •  
   p.......6

   -6

   pokaż komentarz

   @Camilli: Tak zerknąłem na jego najpopularniejsze filmiki i powiem szczerze że nie widziałem tam bagna. Tak gówno, ale widziałem o wiele gorsze gorsze gówno jak pato-streamy. Dzieciaki ogólnei lubią jakieś takie denne rzeczy, więc nie jestem zszokowany. Wiem że ogłądanie polskeigo jutuba zakrawa o masochizm, ale jak masz sugestię narpawdę kontrowersyjnego contentu od neigo to chętnie się przekonam

  •  

   pokaż komentarz

   chrześniak go oglądał i trzeba było mu wytłumaczyć, że to gówno jest

   @pyciak666: to jeszcze mu wytłumacz, że chrzest to też gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @pyciak666:

   No dobrze, w punkt. Ciężko nazwać "ukryte sprawy" kontrowersyjnym contentem. Jednak z tego co widzę to Boxdel jest jakimś wypaczonym arbitrem elegantiarum polskiego youtube'a. Ot komentuje dramaty rodem z telenoweli. Petroniusz gimnazjów.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak dodając: to że głupie i naiwne to *widać po chociażby tzw. "armiach". Jak to ogarnąłem (że mój chrześniak był na fb w takiej grupie) to musiałem zrobić rundkę w okół domu żeby rozchodzić ten kosmiczny poziom żenady

   @Camilli: no ok, ale pozostawiłeś pewien niedosyt - jak to młodemu wyjaśniłeś? Bo mam sytuację dość podobną, choć prawdopodobnie nie tak skrajną :) No jak wytłumaczyłeś młodemu, że to co robi nie tylko on, ale też tysiące innych, jest głupie? Przecież no jak przekonać, że tysiące jego rówieśników też robią głupotę?

   Mi się to wydaje niemożliwe i pomyślałem, że tak może na przeczekanie wziąźć czy coś.

  •  
   a........o

   -2

   pokaż komentarz

   @dinokk: przydupas bombla wyciąga brudy?

  •  

   pokaż komentarz

   @alicjaxoxo: Nie chce mieć nic wspólnego z tym człowiekiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @kepulg: Po pierwsze to trzeba ogarniać jego środowisko. U nas było łatwo, bo wszyscy znajomi. Dzieciaki małpują jeden od drugiego, więc odcięcie tylko jednego mogło powodować jego alienację. Clue było wyśmianie youtuberów i porównywanie ich do chłopków roztropków. Dzieci jak ognia chcą unikać bycia "obciachowym". Także potrzebne są wspólne działania rodziców i ich dobry kontakt z dziećmi.

  •  
   p.......6

   -2

   pokaż komentarz

   @Camilli: dobra przejrzałem co tam się odj%?$ło z tym Fame MMA (lol naprawde ktoś wierzył że polskie MMA i jutuberzy trzymają jakiś poziom?), to faktycznie jest c!$?@wa sprawa.

  •  

   pokaż komentarz

   @kepulg: No i oczywiście dzieciaki całkiem z raka nie zrezygnowały. Jednak udało się na nie wpłynąć (dzieci są dość plastyczne), by nabrały szerszego kontekstu. Jak mówiłem. Podstawą jest zgrane działanie rodziców, dobry kontakt z dziećmi i kilka ogarniętych osób "potrafiących w internet".

   Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na aspekt, by dzieciaki nie obierały sobie autorytetów. Że ci ludzie nie są tacy "fajni", a instagram/fb etc. to po prostu wyreżyserowana wersja życia, a nie faktycznie życie. By oceniać dzieło, a nie autora. Nie przywiązywać się do autorów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli jeżeli to prawda to może jest odwrotnie niż myślałem tzn mihau jest głupszy od niego...

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli:

   (...) bo wszyscy znajomi (...) Dzieci jak ognia chcą unikać bycia "obciachowym". Także potrzebne są wspólne działania rodziców i ich dobry kontakt z dziećmi.

   Hmmm, no to tutaj trochę inaczej, znajomi raczej tacy "szkolni", co to średnio wiadomo nawet jak wyglądają o.O A "wspólnego działania rodziców" to w ogóle nie mogę oczekiwać, się zdziwili na samą sugestię, że mogliby czasem sprawdzić co dzieciak robi w "tych internetach". Oboje w okoliach 40 lat ale technicznie no kurde jak jacyś 70 latkowie o.O

   Miałem cichą nadzieję, na jakiś kungfu-trick co bym sam mógł zdziałać:) A tak to tylko komentuję "jakie to debilowate, głupie, dla kretynów, kto to ogląda?" a w odpowiedzi "wszyscy!!!" i weź tu gadaj.... Szczególnie, że ma dużo racji, patrząc na ilość wyświetleń tego typu gówien :(

   Ale dzięki!

  •  

   pokaż komentarz

   @kolorofon: Mihau to przedsiębiorca. Cały obraz sytuacji oddaje post kota srającego w blasku zachodu słońca, gdy Mihau włączył opcję płatnej głównej. To nie ma być portal na poziomie, ten portal ma zarabiać.

   To od nas - użytkowników, zależy czy z wypoku zrobi się ściek pokroju jutuba czy onetu, czy będziemy hamować zapędy Mihaua i trzymać tu jakiś poziom.

   @kepulg:

   Hmmm, no to tutaj trochę inaczej, znajomi raczej tacy "szkolni", co to średnio wiadomo nawet jak wyglądają

   U nas pomógł fakt iż młodzi to banany, którzy chodzą to takich elitarniejszych szkół. Mniejsze klasy, kontakt nauczyciel-rodzice to kompletnie inny poziom. Że tak powiem, zaprocentowało w końcu wydawania cebulionów na szkołę młodych ( nie ze względu na poziom, czy jakiś nowobogacki splendor, ale prosty fakt żeby kilka dzieciaków z patologicznych rodzin nie zniszczyło lat wychowywania młodych, dzieci to istoty cholernie stadne). Min. z tego powodu rodzice się dość dobrze znają. Gdyby to było publiczne gimnazjów to nawet nie podjąłbym próby poruszenia tego tematu, bo takiego cyrku nie oswoi żaden treser.

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli jasne, to są tylko pieniądze ale wiązać się z jakąś chwilową, gimnazjalną celebrytką z YT która jeszcze papla o tym na lewo i prawo - świadczy wyłącznie o głupocie. Ktoś tu na więcej szczęścia niż rozumu. Just saying...

  •  

   pokaż komentarz

   @kolorofon:

   sne, to są tylko pieniądze ale wiązać się z jakąś chwilową, gimnazjalną celebrytką z YT która jeszcze papla o tym na lewo i prawo - świadczy wyłącznie o głupocie. Ktoś tu na więcej szczęścia niż rozumu. Just saying...

   Jaką gimnazjalną celebrytką? Za bardzo nie rozumiem. Mógłbyś rozwinąć?

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli wiąże biznesowo. A gimnazjalną celebrytką jest ten chłopczyna w czapce.

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli:

   mam podobne podejście.
   nie interesuję się patostremami, nie oglądam letsplajów
   a o patostrimach wiem wyłącznie z wykopu,
   w końcu to elyta internetów :/

   ale jakiś czas temu usłyszałem jakieś dziwne odzywki u dzieciaków, przejrzałem "ich" yt, odfiltrowałem debili
   pokazałem normalnych recenzentów
   normalne letsplaje
   nie zakazałem, bo nie chcę ich wykluczać i narzucać mądrości ojcowskich
   ich rówieśnicy oglądają letspleje i śmieszne filmiki, więc też niech oglądają, z tym ze ja sprawdzam co jest w tych filmikach

   i gitara, oglądają z takim samym przejęciem tych nie patologicznych jutuberów jak wcześniej oglądali debili z durnymi odzywkami.

   przy okazji pokazałem emce kwadrat i chwyciło
   i oglądają z zapałem

   często też oglądali smieszne filmiki gdzie na koniec pokazują małe dziewczynki skąpo ubrane tańczące na musica.ly.
   masakra k!!!a,
   czasem niby jako smieszkowe parodie, czasem nie
   te kompilacje zawsze miałem na oku ponieważ czesto pod tytułem funny video na yt był spaczony humor i pokazywali wypadki itp
   też tłumaczyłem powiedziałem że to głupie
   i teraz widzę jak reagują, jak przyjmują to co tam oglądają. dzieci nie są głupie
   chłonne ofkors, owczy pęd też jest
   jednak uważam że już jakiego 8-10 latka można uczyć co jest najzwyczajniej w świecie głupie a co wartościowe

 •  

  pokaż komentarz

  Układy i układziki ehhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  
  a...........r

  +198

  pokaż komentarz

  Jak moge spokojnie dawać wpisy na mirkoblogu jak na wykopie łamana jest konstytucja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Ale ten screen nie udowadnia, że Białek manipuluje znaleziskami tylko weryfikował konto FameMMA jako oficjalne xD

 •  

  pokaż komentarz

  Sprzedał się za wejściówkę na fame mma 2 XD

  źródło: mb.png

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna