•  

  pokaż komentarz

  Kilka ważnych informacji, program emitowany był 2 razy na kanale ttv, jak tylko pojawi się na stronie "Uwaga, po uwadze", napiszę do moderacji prośbę o zmianę linka źródłowego. Materiał musiałem zgrywać telefonem z tv, dlatego jakość jest słaba, w szczególności dźwięk, a w tle słychać kilkanie myszki i klawiatury, za co z góry przepraszam, nagrany jest tylko fragment ekranu, ale tutaj bardziej chodzi o treść.

  Materiał w 3 częściach, opiszę teraz co jest w każdej z nich.

  Część 1
  - Parafianie nie wierzą że coś takiego miało miejsce, choć jedna Pani przyznaje że pojawiały się takie plotki.
  - Nagranie molestowanego chłopaka z ukrytej kamery, w którym rozmawia z księdzem i ksiądz przyznaje się do kontaktów seksualnych.
  - Rozmowa dziennikarza i molestowanego ministranta w której padają kolejne szczegóły.

  Część 2
  -Parafianie atakują młodego chłopaka:

  Jak mu było tak źle, czego chodził na plebanię do tego księdza, gdzie byli rodzice, ja wychowałam 7 dzieci, ja widziałam jak dziecku jest źle

  Tutaj służą ministranci z 6 bloku, bardzo przystojne chłopaki, dlaczego oni się nie skarżą?
  - Dziennikarz z księdzem udają się do rodziny molestowanego ministranta, rozmowa z babcią:

  To się uspokoi. Uśpijmy tę sprawę. Na pewno proboszcz więcej już tego robić nie będzie.
  -Rozmowa z ojcem

  To jest syn, to jest proboszcz. Z jednym silnie związani i z drugim jesteśmy silnie związani, człowiek nie chce ani jednego skrzywdzić, ani drugiego skrzywdzić. Nie możemy być ani po jednej stronie...

  Ale Ty wiesz że możesz taką krzywdę zrobić i księdzu i nam i całej rodzinie.

  Część 3
  -Reakcja kurii
  -Kolejne ataki parafian na ministranta, dlaczego przez tyle lat chodził do proboszcza na plebanię. Jaki miał w tym cel.

  •  

   pokaż komentarz

   @saakaszi: Zaraz zaczną się insynuacje o celowym działaniu ateistów, którzy wymagają aby kościół wybierał kto ma wylądować w więzieniu #pdk

   Chciałbym z tego miejsca pozdrowić @Ignacy_Loyola

  •  

   pokaż komentarz

   @saakaszi: nazwac to ciemnogrodem to za malo... to jest turbociemnogrod i najgorsze tradycje ludu panszczyznianego ...gdzie leb przed panem i plebanem pochylony byc musi.

   Polska XXI wieku...

   źródło: i.imgur.com

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: i jeszcze ta babcia i matka
   typowi przedstawiciele PGRów gdzie ojciec gwałcił córkę a Matka Polka modliła się do Elohima aby somsiedzi nic nie usłyszeli

  •  

   pokaż komentarz

   @saakaszi: kurła, jakim cudem my jako naród wyszliśmy z epoki kamienia łupanego to jest niewyobrażalne, o krzesaniu ognia nawet nie wspominając.

  •  

   pokaż komentarz

   @lossuperktos: Ano takim że jednak znakomita część jest myśląca i nie daje się zaszczuć i zaciemnić obrazu rżeczywistości. Tak8e głąby i tak nic nigdy nie wynajdą, wymyślą itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @saakaszi: Ten ksiądz powinien zostać aresztowany i dostać wiele lat bezwzględnego więzienia. A parafianie, którzy bronią tego księdza zamiast okazać empatię i współczucie ofierze, powinni się wstydzić i zastanowić się nad sobą, zrozumieć, jakimi są durniami i przestać nimi być.

  •  

   pokaż komentarz

   @saakaszi: Czyli sprawa wygląda tak, że znajomy rodziny wykorzystuje seksualnie dziecko. Rodzice i babcia doskonale o tym wiedzą, ale nadal mają zamiar na ten proceder pozwolić, bo nie chcą sobie zepsuć relacji z tym znajomym.

   Czy to nie jest wystarczający powód, żeby odebrać im dziecko? Można jeszcze dorzucić zarzuty za niezawiadomienie o przestępstwie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mam_cie_w_dupie: z tą znakomitą częścią to bym się tak nie rozpędzał :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Leniek: Się czepiacie tych bidnych Księży macających ministrantów, a w Ameryce murzynów bijo, a reżyseży i caaałe holyłód też tak robi - ich się czepcie. A ziemia jest płaska, a szczepionki szkodzo, a na co to mu...
   Pozdro dla obrońców pedofili!

  •  

   pokaż komentarz

   nazwac to ciemnogrodem to za malo... to jest turbociemnogrod

   Polska XXI wieku...

   @pk347: oczywiście zgadzam się, chciałem tylko dodać taką obserwację, że za ciemnogród zwykło się uważać tylko ludzi fanatycznych ze strony konserwatywno-religijnej.
   W Polsce jeszcze może tego mocno nie widać ale im dalej na zachód tym tego więcej, otóż ciemnogród w identyczny sposób zaślepiony dogmatem pasożytniczej ideologii, czyli tak samo jak w przypadku religii, przewrotnie narasta również z "drugiej strony". Chodzi o libtardów (aka: postępaków, SJW, etc.). W równie religijny sposób wyznają i próbują wymuszać dogmaty autorytarnej niby "równości" poprzez politykę tożsamości kolektywu dzielonego podług rasy, płci, orientacji i dżenderu.

   Przykładów jest wiele, z dziś choćby znalezisko na głównej o organizacji PETA, która ogłosiła że krowie mleko jest przejawem supremacji białej rasy, jako że tylko biali trawią laktozę. Albo wczoraj było o tym, że Harvard miał zaniżony próg wyniku egzaminów dla czarnych kandydatów na studia, aby było "równo".

   Po co ja tu o tym piszę? Aby zwrócić uwagę, że dogma typu religijnego występuje również po stronie gdzie się jej nie spodziewamy. Niezależnie od jej związku z wiarą w jakieś bóstwa pierze beret i należy taki szajs tępić oraz lansować drogę rozwagi, pragmatyzmu i rozumu bez szkodliwych ideologii.

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: Prawda. Po tym widać, jak patologicznie pojmowany jest katolicyzm przez wielką część Polaków. Ogólnie to obecnie chyba tylko w Polsce i w niektórych krajach afrykańskich jeszcze trzyma się akurat taki rodzaj katolicyzmu, jaki tutaj widać. Bo Irlandia dwadzieścia kilka lat temu znormalniała. Malta w dużej mierze też.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mam_cie_w_dupie: chyba przeceniasz polaków. Takich wiosek i takich ludzi jest jednak więcej, niż ludzi w wielkich miastach.
   A nawet tam są ludzie mocno związani z ciemnogrodem. Chyba zapomniałeś jak silny kościol jest w polsce

  •  

   pokaż komentarz

   Po co ja tu o tym piszę?

   @szpongiel: Piszesz to, ustawiajac sie w roli posrodkowca... zeby sprawe rozmyc i rozwodnic (taki miekki whataboutism - a bo na zlewaczalym zachodzie to...). Niestety. Czy to jest swiadome z Twojej strony czy nie, juz mnie mnie oceniac. Ale tak sie problemu W POLSKIM KK nie rozwiaze.

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: to jest to co powtarzam, w Polsce ludzie widzą w księżach nie wiadomo co, bo za komuny kościół przekazywał paczki z żarciem innymi rzeczami, o które wtedy było ciężko. Nie wiem, nie rozumiem po co chronić kogoś kto jest zaprzeczeniem wszystkich ideałów ducha chrześcijańskiego? bo co? za jakąś przysługę? starsze pokolenie, któremu od małego tłukło się do głowy, że kościół i księżulka to świętość nie widzą innej opcji jak "chronić swego" nawet za cenę życia młodego człowieka, które notabene jest o wiele więcej warte niż tego kutasa który go skrzywdził. Mam nadzieję, że współczesne pokolenie "przekłuje" tą magiczną bańkę jaką otacza się kk, i zobaczy, że wiara to nie instytucja i jacyś dziwni ludzie, a filozofia życia, które trzeba celebrować, bo przecież Boga podobno nie ma.......

  •  

   pokaż komentarz

   @saakaszi: ojciec silnie związany z proboszczem! Może mu gałę robi? Bo nie wiem, jak można mieć silniejszą więź z obcym chłopem, niż z własnym dzieckiem (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  •  

   pokaż komentarz

   @Fugi88888: ...ktory poszedl na ksiedza, zamiast na luzie i po cywilnemu bolcowac kolege... bo prawacy stworzyli taki klimat w kraju, ze z orientacja homoseksualna trzeba sie ukrywac, bo jak nie ma zony to cos z nim nie tak. To jest w zasadzie najwieksza perfidia KK i prawakow. Zastanowcie sie jak bez sensu jest to co robicie - albo te sytuacje gdy gej pod wplywem WASZEJ presji spolecznej poslubia kobiete i psuje jej zycie. Po co taki klimat w kraju? Dajcie kazdemu zyc po swojemu, niech sie ludziom mozgi nie lasuja, a zapewniam ze bedzie mniej tego typu akcji.
   Ja oczywiscie nie tlumacze samego czynu, bo szczegolnie w przypadku osoby nieletniej to jest oblesne s-synstwo i gosc powinen pojsc siedziec na dlugie lata... ale jednak probujmy szukac przyczyn.

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: bynajmniej. Po prostu mieszkam w UK więc jestem bliżej "środka". Tutaj równie palącym problemem jest np. pedofilia w kościele jak pedofilia/gwałciciele pośród "przykopconych".

   Potępiam jedno i drugie równie mocno. Poza tym Polska pomimo obecnej przewagi problemu kościoła nie jest wolna od libtardyzmu. Jesteśmy w "zachodniej strefie wpływów kulturowych", zjawisko narasta.
   Ponadto libtardzi są antykościelni, a kościół jest antylibtardzki, więc wielu ludziom omyłkowo się wydaje, że popieranie jednej z tych szkodliwych ideologii jest lekiem na tę drugą. Lepiej aby wszyscy orientowali się zawczasu, że dżuma nie jest lekiem na cholerę ani odwrotnie i tępili obie.
   Głównie dlatego właśnie piszę, jeśli masz wątpliwości co do moich motywów.

  •  

   pokaż komentarz

   Poza tym Polska pomimo obecnej przewagi problemu kościoła nie jest wolna od libtardyzmu. Jesteśmy w "zachodniej strefie wpływów kulturowych", zjawisko narasta.

   @szpongiel: czlowieku, o czym mowisz. Parlament w Polsce sklada sie z samych partii obyczajowo prawicowych/konserwatywnych, kazda z tych partii lezy mniej lub bardziej plackiem przed klerem. No naprawde, trzymajmy sie realiow. I w takiej sytuacji bicie w dzwony bo: "uwaga na nadchodzace lewactwo" jest po prostu idiotyzmem. PS. widze, ze pan mocno konserwatywny... troche jak ci islamisci na zachodzie. Tak im tam zle, a jednak sie garna. Wroc do Polski i bron jej przed lewactwem.

  •  

   pokaż komentarz

   Czy to nie jest wystarczający powód, żeby odebrać im dziecko? Można jeszcze dorzucić zarzuty za niezawiadomienie o przestępstwie.

   @lewoprawo: Nie powinno się dziecka odebrać, tylko zamknąć całą bandę do ciupy.

  •  

   pokaż komentarz

   Ponadto libtardzi są antykościelni, a kościół jest antylibtardzki, więc wielu ludziom omyłkowo się wydaje, że popieranie jednej z tych szkodliwych ideologii jest lekiem na tę drugą. Lepiej aby wszyscy orientowali się zawczasu, że dżuma nie jest lekiem na cholerę ani odwrotnie i tępili obie.

   @szpongiel: Jak mi się ten twój komentarz podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: sporo sobie dopowiadasz na mój temat po tych kilku postach.
   Tak to już jest, że jak ktoś (czyt. np. ja) kieruje się RiGCzem, to lewaki go hejtują za bycie konserwą, a konserwy za bycie lewakiem. No cóż zrobię, że gardzę zarówno libtardyzmem jak i religijnym otępieniem ¯\_(ツ)_/¯

   Drugi raz to napiszę, ale trzeci już nie więc sobie daruj powtarzanie zarzutów. Tak, przyznaję Ci rację, w Polsce temat kościelnej mafii jest bardziej istotny. Zauważ jednak, że najsilniej zwalczający kościelną mafię są właśnie libtardzi. No i to może być spoko, bo wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem. Przestrzegam tylko, aby się nie zagalopować z popieraniem libtardyzmu na fali wspólnego wroga, bo z czasem gdy uda się kościół odciąć od państwowego cyca (oby), to się może okazać, że niszę poń powstałą wypełni nowa szkodliwa ideologia.
   Ponadto, niechętnie to przyznaję, konserwatyzm i zaściankowość naszego społeczeństwa może stanowić swoistą tarczę, przed falą libtardyzmu z zachodu. Ale sam nie wiem co gorsze (╥﹏╥)

  •  

   pokaż komentarz

   @Mam_cie_w_dupie: Najgorzej jak masz rodziców debili i otoczenie pełne debili. Z nikąd pomocy( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Poro6niec:

   i jeszcze ta babcia i matka
   typowi przedstawiciele PGRów gdzie ojciec gwałcił cór

   Gdybym nie znał przypadku z pewnej poPGRowskiej wsi gdzie ojciec zrobił dziecko córce to bym pomyślał że kolejny wyolbrzymiony wpis, się takie rzeczy dzieją się na prawde, tu w Polsce a nie gdzieś w trzecim świecie...w sumie to jest trzeci świat

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347 i tacy ludzie mają takie samo prawo wyborcze........

  •  
   H.........c

   0

   pokaż komentarz

   @saakaszi: Dobra robota. Dzięki. Na moim kanale youtube demaskuję oprócz Kościoła Katolickiego zbrodniczy program jakim jest Chrześcijańśtwo. Jak zapoznacie się od strony okultystycznej/duchowej czym jest ten rak to zrozumiecie tą pozbawioną empatii reakcje niektórych gojów. Prócz tego dojdzie do was że jedna z kobiet broniąca księdza to rasowa żydówka. Mój kanał Hadrian d'Arc

  •  
   H.........c

   -2

   pokaż komentarz

   @saakaszi: Mówią że prawda was wyzwoli ... dodam że na początku was WK*WI.
   Na blogu Czarnego Żmija znajdziecie dokument **Demaskowanie Chrześcijańśtwa
   zapoznajcie się z nim.

  •  

   pokaż komentarz

   @Poro6niec widzę że ładnie miałeś poukładane w swojej rodzinie . Niezła patologia .

  •  

   pokaż komentarz

   @saakaszi zastanawiam się co trzeba mieć w głowie żeby nagrywać program o molestowaniu jakiegoś randomowego ministranta (no chyba to to ty nim jesteś ) bo ja mam takie rzeczy kompletnie gdzieś.

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby w takiej sytuacji oczerniać swoje dziecko. Przecież to jest wyższy poziom prania mózgu i dulszczyzny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Trojden zastanawiam się, kto mógł zminusowac twoja odpowiedź ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   Patokatole nawet wśród nas. Brrr.

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: Niestety nawet nie chodzi o religię ale mentalność plebsu. Pewni ludzie po prostu lubią być oszukiwani i nawet jak im narobisz klocka na głowę to powiedzą że jesteś klawy kapelusznik. A jak jesteś milimetr wyżej od nich to już dadzą sie ruchać po całości.
   Historia z moją była. Ojciec klasa średnia, urzedas. Matka ze wsi, szwaczka ,IQ na poziomie pieczarki, ambicje i roszczeniowość. W ich otoczeniu pojawił się Pan X. technik stomatolog. Mogli u niego czasem po taniości zrobić plombę i miał nieco lepsze TICO od nich . Miał domek nad Jeziorem więc był dla nich gościem. Matka ex ciągle sie spuszczała jaki zaradny przedsiębiorca , to jest kurła ktoś . :Patrz Mireczku ,on potrafi a ty (serio mój niedoszły teściu to Mirek) "

   Gość wielokrotnie zapraszał ich na te swoje wakacyjne spotkania. Dzieciaki siedziały na plaży a oni grali w karty i popijali. Taka PRLowa casablanca . Wszystko fajnie tylko dobry wujek wielokrotnie molestował moją była gdy miała 10-11 lat. Palcówki itp. Po którymś razie uciekła .Szukali jej 3 godziny cała rodzina. Opowiedziała wszystko ze szegółami (nawet jakie znamię ma na udzie od wewnątrz) .Reakcja rodziców- Dostała wp#!@%!! za kłamanie. Matka piekła ciasta żeby go przeprosić za to fauxpas . Ojciec obrażony na matkę że źle mu córkę wychowała. Młoda jeszcze parę razy podejmowała temat. W końcu wyparła i wiele lat nawet nie pamietała. Mając 17-18 zaczęły sie akcje typu bordeline itd. Chodziła na terapie i w końcu poprzerabiała to ,przestała wypierać itd. Cholernei dużo roboty . W końcu mieli gorszy okres z kasą a jej sie rozwalił ząb. Ojciec powiedział że ma znajomego co jej zrobi taniej. Podwiozłem tam ją i weszliśmy a to ten sam TYP. Długo rozkminiała , drgawki . W końcu weszliśmy. Obadała jaki ma dom. Że mu sie powodzi . I co zrobiła pragmatyczna kobieta . Zrobiła u niego ze zeby żeby mieć taniej .Parę dni później długo gadaliśmy w końcu powiedziała ojcu wprost że to ten gość i serio ją molestował. A ojciec co. "No rozumiem ale nic już nie zrobimy, a lekcje odrobiłaś ". Skończyło się na tym że sam do niego chodził i matka bo mieli taniej. Moja Ex w końcu znowu to wyparła i była na mnie zła że sobie całą akcję wymyśliłem. Obiawy BPD wróciły. 2 próby samobojcze, depresja, zmiany orientacji itd. Odj!#@ło konkretnie. Rozstaliśmy się. Ja jestem nadal dla nich dziadem a on KIMŚ

  •  

   pokaż komentarz

   @DonMirabello: po prostu nie wiem... nie wiem co napisac...

   GIF

   źródło: wykop.pl (417KB)

  •  

   pokaż komentarz

   @DonMirabello: ała....słabo ..... Ja bym mu łeb rozj@#?ł w tym gabinecie gdyby byl na twoim miejscu .... Zazdroszczę opanowania

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: Problem w tym że to wyparła i rozwaliłe sobie głowę tym i tą rodzinką . Zrywała ,wracała, nie seksiła rok potem nagle 3 osoby jednej nocy, jechała na pielgrzymki a potem ogłaszała sie na odlotach ,Na końcu 2 lata chodziła za mną i chciała powrotu. Ideał kobieta ,bez zarzutu i w końcu uwierzyłem i sie zgodziłem . Wróciliśmy do siebie. Sama mi się oświadczyła po pół roki . Pojechaliśmy do rodziny , wójtowie stryjowie itd. ten Typ też zaproszony. Ona nagle jakaś zimna już na tym spotkaniu itd. "Kochanie musimy jeszcze to przemyśleć:". W końcu uznała że to to i zawsze ze miała ze mną najlepiej .Wielka miłość. Wylaszczyła sie.Serio nie poznalibyście jej na przestrzeń 4-5 dni .Inna osoba. Zdradziła z randomowym dindu następnego tygodnia. Odszedłem . Zrobiła ze mnie stalkera i ogólnie patusa (ponoć oddaliła się przeze mnie od rodziny bo chciałem ją kontrolować )

   Poznała innego faceta w ciągu nastepnych 2 tygodni i są już 2 lata. Spokojna skromna dziewczyna. Koleś starszy o 16 lat. W chu podobny do tego "dentysty" z wyglądu . Mówi jej jak ma żyć i ogólnie relacja córka-tatuś .

   Czasem nam sie wydaje "pomacał tylko i o co taka IMBA"a nie wiemy jakie to potem może mieć efekty nie dla jednej a dla naprawdę wielu osób.

  •  

   pokaż komentarz

   @PR08L3M: Ona była już tak urobiona że sama mi tam u niego zaczęła kwestionwać własne wspomnienia. Że może to sen ,albo że przejaskrawiła. Albo że tak tyle tego w TV to je sie pomieszała jawa z jakimś programem. Albo że on jest w końcu lekarzem i coś tylko sprawdzał. Tak zamotała że gdybym coś mu zrobił to wyszedłbym na debila.

   Byłem przy tym jak mówiła o tym ojcu 1 raz po latach jako już dorosła. Bardziej stulejarskiej reakcji w życiu nie widziałem "Nic już nie zrobimy" i zaczął oglądać dalej milionerów.

   #przegrywwgenach

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Nawet można by oskarżyć o współudział bo chłopak nieletni był więc na pewno rodzice wysyłali go do posługi bo ulubieniec proboszcza. Powiedziałbym więcej, czerpali z tego korzyści bo proboszcz patrzył na nich łaskawszym okiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @DonMirabello: czyli krótko , wina jej rodziców z córki zrobili wrak człowieka.Zycze Ci powodzenia mam nadzieję że ta chora akcja nie odbila się na twej psychice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @DonMirabello: moja kolezanka zwierzyla mi sie jak mialysmy po 13 lat, ze ja przebolcowal brat matki, jak razem spali (dzieciak spi z wujkiem, super pomysl kurwo!). To wydarzylo sie kilka lat wczesniej. Powiedziala matce, a ta nie uwierzyla!!! Szok i niedowierzanie. Po co spokojna, niesmiala dziewczynka mialaby sobie wymyslac takie rzeczy? To trzeba byc p@!!%$?nietym rodzicem, zeby w ogole przyjmowac takie zalozenie. Az sie gotuje jak czytam takie historie, jak Twoja.

  •  

   pokaż komentarz

   @saakaszi:
   Parafianie?
   Bezmyślne bezmózgie stado baranów w owczym pędzie...

  •  

   pokaż komentarz

   @Leniek: Sam byłem ciekaw, jak tym razem @Ignacy_Loyola będzie bronił tych sku@$#(ynów.
   Wychodzi na to, że odprawia mszę i nie ma czasu.

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: nie radzę z nim dyskutować, wczoraj twierdził, że 13-latek uprawiający seks z 27-latką za jego zgodą jest w sumie spoko i libtardzi powinni się odp@$%%??ić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: puu.sh

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347:
   https://m.facebook.com/gradywoniecko.kontakt to link do strony którą ktoś założył za zgodą chłopaka można tam go wesprzeć słowem pozdrawiam.
   Jestem z okolicy i ludzie tu są okropni w stosunku do niego.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @saakaszi: Waginosceptyk molestował chłopaka. Typowe

  •  

   pokaż komentarz

   @PR08L3M: Odbiło. 12 lat robi swoje ale jest już o wiele lepiej.Są plusy . Jak moim znajomym czy ich dzieciom się krzywda zadzieje to od razu wiedzą gdzie dzwonić bo wiedzą że "nie sąd cie skaże... " u mnie weszło mocno.

  • więcej komentarzy(37)

 •  

  pokaż komentarz

  W Klerze jakos to ladniej pokazali, mniej ordynarnie :)

  •  

   pokaż komentarz

   @giku: No właśnie tyle się mówi, że Kler pokazuje nieprawdę, że takie akcje są zmyślone. I faktycznie, w Klerze chcieli zlinczować księdza-pedofila na wsi a w realnym świecie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @holka-kofolka: Zlinczowaliby prędzej ofiarę. Gdyby pedofilem był świecki, ten ojciec chyba pierwszy poszedłby urwać jaja przy samej dupie zboczeńcowi, a za nim cała wieś. No ale to ksiądz to prawie tak jak Pan Jezus.

  •  
   M............y

   +137

   pokaż komentarz

   @giku: Okazuje się, że "Kler" tak naprawdę pokazuje księży w lepszym świetle, niż to to wygląda w rzeczywistości.
   Przecież ten proboszcz to skończony zwyrol. Cyniczny, zdemoralizowany socjopata. Piwko, pecik, a do ministranta: "podświadomie Ci się na pewno podobało".
   A ludzie go bronią, bo na pokaz zakłada perfekcyjną maskę świątobliwego dobrodzieja.
   Do katolików: wszystkich was ruchają, nie tylko ministrantów.

  •  

   pokaż komentarz

   @galicjanin: Niestety masz rację. Na polskiej wsi nadal bardzo mocno trzyma się mentalność folwarczno-pańszczyźniana, w której ksiądz jest stawiany na bardzo wysokim piedestale, jako praktycznie święty. Ot, taki ludowy katolicyzm.

   Jakże kontrastuje to z pochodzącymi z Katowic członkami zespołu KAT, który śpiewa "Prącie trzy na metr, czarne jak w habicie ksiądz, chłoszcze brzuch, gwałci cię na krzyżu wszelkich wiar". :) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oraz "Zduszonym głosem szeptał ci "Módlmy się, módlmy się"! Pchnęłaś go, głową w dół z ambony spadł...".

   A także z tekstami częstochowskiego zespołu "Infernal War" jak "Jesus fucking christ, bastard son of the jewish whore, Lord of the weak, blind and sick, i invert your cross".

   W sumie to ciekaw jestem, jakie miny mieliby mieszkańcy wsi, gdyby na cokole posągu Maryi ktoś napisał wielkimi literami napis w stylu "Maryja to żydowska k$%!a, a Jezus to bękart tej żydowskiej kurwy". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   H.........c

   -1

   pokaż komentarz

   @MiloszPrzemily: Kościół to czysta emanacja raka duchowego i umysłowego jakim jest Chrześcijaństwo.
   Zapoznaj się z nagraniem Judeo-satanizm zdemaskowany w CAŁOŚCI to zrozumiesz skąd wziął się ten upadek moralny. Z innych nagrań dowiesz się jak programowanie umysłów owieczek jest wspierane okultystycznie aby było trwałe i głębokie. Stąd takie sytuacje jak obrona księdza, który sam się przyznał do krzywdzenia chłopaka.

  •  

   pokaż komentarz

   jak programowanie umysłów owieczek jest wspierane okultystycznie aby było trwałe i głębokie.

   @HadriandArc: ale wiesz, że raka rakiem nie zwalczysz, a ty właśnie to robisz XD

  •  
   H.........c

   -2

   pokaż komentarz

   @jas_wedrownik: Od kiedy Prawda to rak? Sat - to prawda w Sanskrycie najstarszym języku ludzi.
   Widzę że nie kłopotałeś się nawet przesłuchać a wydałeś werdykt - to jest prawdziwy rak Ludzkości.

 •  

  pokaż komentarz

  No dobra, sam się do tego przyznał. Idzie do więzienia czy nie?

 •  

  pokaż komentarz

  Widzę że ksiądz tomasz tommy16 już zakopał w obronie swoich

 •  

  pokaż komentarz

  To jak można indoktrynować człowieka jest niesamowite. Przy odpowiednio dużych środkach i rozpoczynając na odpowiednio wczesnym etapie życia, jesteś w stanie wmówić dowolnej osobie, dowolną rzecz - nawet to, że Twoje własne, zgwałcone dziecko jest winne kuszenia księdza.

  •  

   pokaż komentarz

   @gzres: OJ tam oj tam jeden zgwałcony... ALE SZEŚCIU CIASNYCH! i to ponoć przystojnych, tak babcia i sąsiadka mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @gzres: Czy ja wiem, czy takie niesamowite? Albo jest się ograniczonym debilem, albo nie jest. Albo ma się klapki na oczach, albo nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @waciak: Myślisz, że kwestia wiary jest powiązana z byciem "ograniczonym debilem" i posiadaniem "klapek na oczach"? Ja tak nie uważam. Znam dużo osób wierzących, którzy nie mają klapek na oczach. Istnieją osoby, które są skrajnie zindoktrynowane i jednocześnie inteligentne. Podejrzewam, że po prostu inne mechanizmy odpowiadają za tego typu rozróżnienie w mózgu, ale musiałbym doczytać.

  •  

   pokaż komentarz

   @gzres: albo np. że twoje własne dziecko może sobie samo wybrać płeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   pokaż spoiler mój wpis nie ma na celu bagatelizowania problemu opisywanego przez znalezisko

  •  

   pokaż komentarz

   Myślisz, że kwestia wiary jest powiązana z byciem "ograniczonym debilem" i posiadaniem "klapek na oczach"? Ja tak nie uważam.
   @gzres: Wiary raczej nie ale już bycia religijnym i fetyszyzacji wiary oraz bezrefleksyjnego bronienia ludzi w sukienkach jako "boskich wysłanników", którzy przecież "nigdy nic złego by nie zrobili, no bo jak to tak", to trzeba już być ograniczonym debilem.

  •  

   pokaż komentarz

   @gzres:

   Istnieją osoby, które są skrajnie zindoktrynowane i jednocześnie inteligentne.
   To akurat faktycznie się zdarza. Chyba jeszcze częściej po stronie ulegającej indoktrynacji ideologicznej, a niekoniecznie religijnej. Dwójmyślenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   Już dyskutowałem kiedyś na ten temat, łap :*
   Osoby z Gender studies, które postulują ileś tam płci, mają na myśli nie płeć biologiczną tylko np. psychiczną czy mózgu. Więc na pierwszy rzut oka takie stwierdzenia brzmią głupio, ale po prostu dlatego, że mowa o zupełnie innej rzeczy. Przydałoby się oddzielne słowo do tego. W angielskim jest chociaż sex/gender. U nas jest tylko płeć.

   Obawiam się, nie znasz skali zindoktrynowania ideologicznego humanistycznych środowisk akademickich. Tym o czym tu piszesz zajmowała się od dawna antropologia i ja nie neguję badania aspektu społecznego płci. Tylko, że on w istotnym stopniu wynika z różnic biologicznych, w tym tych które przejawiają się jako różnice psychiczne (choćby poziom i rodzaj hormonów). Nie mniej jednak gender studies to nie antropologia tylko postmodernistyczny radykalny konstruktywizm - ideologiczny bullshit 100%. Kawałek w załączonym filmiku jakimi przekonaniami indoktrynuje się studentów w ramach gender studies. Zaznaczam, że nie chodzi o Jordana Petersona, którego widać na miniaturce, a którego wielu nie lubi jako "zdyskredytowanego" (wg mnie pochopny osąd ale trudno), tylko o wypowiedź gościa, tego "młodego Obi-One'a", który jest wykładowcą i sam się okopał jak zobaczył czego "uczą" na jego uczelni.

   Tutaj zaś dość długi artykuł ale gorąco polecam, będziesz miał obraz co się odp!#?@%!a na uczelniach, a czego chyba nieświadomie bronisz:
   https://areomagazine.com/2018/10/02/academic-grievance-studies-and-the-corruption-of-scholarship/
   Oczywiście, w PL zjawisko może jeszcze być marginalne ale to nie znaczy, że nie istnieje. Ponadto jesteśmy w "zachodniej strefie wpływów kulturowych", więc trend jest niestety oczywisty.

   Więc jak widzisz, nie jest to takie oczywiste. Płeć w znaczeniu tym, które przychodzi nam na pierwszą myśl - płeć biologiczna, to tak, 73 płcie to kompletna głupota. Płeć w znaczeniu innym, szerszym to już może być kwestia sporna. Ja akurat się nie zgadzam, żeby tak o tym mówić, ale sam widzisz, że jest to kwestia dyskusyjna i nieoczywista.
   Mogę się zgodzić z twoją wypowiedzią, sęk w tym, że libtardzi tego tak nie przedstawiają. Dlań coś takiego jak płeć biologiczna, czy w ogóle obiektywna rzeczywistość nie istnieje (patrz: konstruktywizm, postmodernizm). Badania, statystyki, biologia... to są wszystko tylko narzędzia opresji w rękach heteroseksualnego patriarchatu białych mężczyzn jeśli akurat nie pasują do ideologii.
   To już zaszło na tyle daleko, że postulowane jest opóźnianie dojrzewania u dzieci przy pomocy hormonów, aby mogły wybrać sobie płeć gdy dorosną:
   https://journalofethics.ama-assn.org/article/suppression-puberty-transgender-children/2010-08

   pokaż spoiler nie jestem pewien czy ten artykuł akurat to dobry przykład, gdyż znalazłem go na szybko, być może tu akurat ma to uzasadnienie medyczne choć też raczej jest to mocno wątpliwe. Natomiast chodzi o takich fanatyków co by chcieli u wszystkich dzieci hamować dojrzewanie, jakie to by miało konsekwencje dla zdrowia i psychiki to nawet strach myśleć

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @szpongiel: W zasadzie zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Chciałbym jedynie wierzyć, że skala tego o czym piszesz jest dużo mniejsza, niż się o tym mówi. Mam nadzieję, że tak jest, ale nie wiem jak do końca wygląda sytuacja. Jeżeli jest tak jak to przedstawiasz to tylko mogę napisać - dramat.

   Obawiam się, nie znasz skali zindoktrynowania ideologicznego humanistycznych środowisk akademickich. (...) Nie mniej jednak gender studies to nie antropologia tylko postmodernistyczny radykalny konstruktywizm - ideologiczny bullshit 100%.

  •  

   pokaż komentarz

   @gzres: nie wiem na ile chce Ci się wnikać i czy po angielsku wciągniesz ale ten pierwszy link co dałem opisuje jak empirycznie wykazano skalę problemu w środowiskach akademickich w USA.
   Głównie właśnie chodzi o środowiska akademickie oraz media, czyli ośrodki kulturotwórcze. Po pierwsze całe pokolenia młodych ludzi przechodzą przez indoktrynację na uczelniach. Po drugie z czasem to co wykiełkowało w środowiskach "naukowych" przechodzi jako wzór na inne obszary naszej cywilizacji, choćby do polityki, czy miejsc pracy, itd.
   W Polsce jesteśmy od tego jeszcze dość daleko, ale im dalej na zachód tym gorzej. Pisaliśmy jedynie o płci ale to jest ten sam motyw z polityką tożsamości i podziałem na grupy "mniejszości" podług rasy, wyznania, pochodzenia etnicznego, orientacji seksualnej, etc. Istotnie dramat. Kojarzysz np. pojecią trigger warning albo microagression?
   Jeśli będziesz miał kiedyś trochę czasu to polecam posłuchać naprawę ciekawych podcastów Joe Rogan Experience z gośćmi (najlepiej zaczynać od najstarszych):
   - Gad Saad (behawiorysta ewolucyjny, taki trochę liberał, a trochę konserwa)
   - Bret Weinstein (biolog ewolucyjny, liberał ale nie libtard)
   - Jordan Peterson (psycholog kliniczny, raczej konserwa)
   To pewno będzie łącznie ze 30h materiału ale można na telefonie w tle se słuchać w drodze do pracy czy robiąc kanapki np. z apki Podcast Addict.
   Podkreślę tylko, to nie są rozmowy jedynie o lewactwie i poprawności politycznej. Naprawdę kawał ciekawych rozmów do posłuchania. Jednak angielski na odpowiednim poziomie wymagany.

  •  

   pokaż komentarz

   @gzres: To jest Szatan pod postacią ministranta.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   H.........c

   -3

   pokaż komentarz

   @gzres: Na moim kanale dowiesz się dlaczego taka indoktrynacja ma miejsce dlaczego jest skuteczna.
   Zacznij od Judeo-satanizm zdemaskowany

  •  

   pokaż komentarz

   @szpongiel: "Whataboutism" jaki tu uprawiasz jest strasznie krzywy, wygląda na to, że bronisz razem z tymi parafianami księdza z filmu

  •  

   pokaż komentarz

   @gzres: wyzszosc kultury nad genami. W Islamie byly przypadki, ze ojciec mordowal swoje dzieci, bo te splamily honor rodziny - np corka umowila sie na randke z katolikiem . Dziwny jest ten swiat

  •  

   pokaż komentarz

   @pokokoko1: Ja tego tak nie odebrałem, domyślam się, że stąd ta fala minusów pod naszą wymianą zdań. Ja to odebrałem jako chęć pokazania, że tego typu indoktrynacje mogą się pojawić w każdym kierunku i po każdej ze stron. Sytuacja związana z głównym wątkiem jest oburzająca i @szpongiel na pewno też jest co do niej zniesmaczony. Nie sądzę by jakkolwiek, gdziekolwiek miał zamiar odchodzić celowo od tematu by bronić księdza.

  •  

   pokaż komentarz

   "Whataboutism" jaki tu uprawiasz jest strasznie krzywy,
   Spoko chochoł ale to twoja opinia, a nie moja intencja.

   wygląda na to, że bronisz razem z tymi parafianami księdza z filmu
   Tak, problem polaryzacji binarnej społeczeństwa jest niestety narastającą plagą. Przykro mi, że nie potrafisz patrzeć na świat inaczej niż dwu-biegunowo na zasadzie "kto nie z nami ten przeciw nam". Dokładnie na tej zasadzie POPiS gra plebsem w ping-ponga przy urnach.
   Skoro udało Ci się z moich komentarzy w jakiś przewrotny urojony sposób wyczytać, że bronię księdza pedofila to pozostaje mi tylko wkleić jedyne adekwatne meme dla twojego przypadku ¯\_(ツ)_/¯
   @pokokoko1:

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   Ja tego tak nie odebrałem, domyślam się, że stąd ta fala minusów pod naszą wymianą zdań. Ja to odebrałem jako chęć pokazania, że tego typu indoktrynacje mogą się pojawić w każdym kierunku i po każdej ze stron.
   Dziękuję, przywracasz wiarę w ludzi.

   Sytuacja związana z głównym wątkiem jest oburzająca i @szpongiel na pewno też jest co do niej zniesmaczony.
   Oczywiście, nawet więcej niż zniesmaczony. Nie wiem co jest bardziej przykre, to że osoba zaufania społecznego taka jak ksiądz gwałci dzieci, czy to jak zindoktrynowane "owieczki" bronią "świętości" tego osobnika pomimo, że mają do czynienia z bestią.

   O libtardach pisałem dlatego, aby pokazać przykład, że taki mechanizm zindoktrynowania zachodzi nie tylko w kontekście oszołomstwa religijnego ale ideologicznego w ogóle oraz aby ludzie byli świadomi, że podobny szajs może nadejść ze strony, z której się go najmniej spodziewają, czyli od swoich - jak myśleli - sprzymierzeńców.
   Nigdy moim zamiarem nie było odwracanie kota ogonem na zasadzie "a bo u was bijo murzynów".
   @gzres:

  • więcej komentarzy(6)

1 2 3 4 5 6 7 ... 24 25 następna