•  

  pokaż komentarz

  Jak by byli z jakiegokolwiek innego kraju to tego zakazu by nie znieśli, ale jako że Pakistan jest kozłem ofiarnym na scenie politycznej i to jeszcze z izraelem to ciach mu igłę.

  •  

   pokaż komentarz

   @dekoncentracja:
   To w ogóle taka ciekawostka, w zachodniej Europie rządy działają przeciwko własnej ludności. Obca gwałci lokalną praktycznie przy aprobacie i cichym wsparciu rządów. To jest planowane, to nie jest jakiś szok i niedowierzanie, to nie jest nawet efekt uboczny tej migracji. To jest efekt główny, zamierzony, tak miało być.

   Tylko dlaczego? Dlaczego rządy są zainteresowane niszczeniem własnej ludności? Niszczenie to mało powiedziane. Tu w zasadzie chodzi o specyficzny rodzaj eksterminacji. Długofalowo ta ludność ma być po prostu zastąpiona obcą. Na to nie wpadłby nigdy Hitler ani Stalin.

   Do tego ciekawe jest, że różne kraje - a ta sama metoda. Zauważ, wszędzie anty-biały rasizm i antyeuropejski nazizm jest pod ochroną. Turbany nie boją się krzyczeć w publicznych mediach, że przyjechali nas podbić i podporządkować sobie. Tak więc to nie jest żadna tajemnica czy spisek. To jest oficjalne.

   Ja rozumiem, że jedne europejskie państwo mogłoby chcieć osłabić / zniszczyć inne. Ale tu jakby siła spoza Europy rozwalała Europę od środka. Jaka to siła? Jaki ma plan? Co chce uzyskać i po co?

 •  

  pokaż komentarz

  "Gwałciciele przez wiele lat działali bezkarnie, ponieważ miejscowe władze i służby społeczne nie próbowały występować przeciwko muzułmanom, bojąc się posądzeń o rasizm"
  Tak działa poprawność polityczna.

 •  

  pokaż komentarz

  سلام وعليکم

  pokaż spoiler ہم پاکستانی پناہ گزینوں کو دعوت دیتے ہیں