•  

  pokaż komentarz

  Przecież komisje będą istniały do wyborów. Przed wyborami zostaną rozwiązane. Następnie dwa lata po nowych wyborach powstaną nowe i tak koło się zamyka. Czy któraś z komisji obecnego rządu przyczyniła się do ujęcia i skazania jakiegoś przestępcy? Jest ciągła nagonka, że politycy PO kradli miliardy. Być może tak było, nie neguję ani też nie potwierdzam tego. Faktem jest jednak to że takie słowa i oskarżenia są świetną kiełbasą wyborczą, która wyznawcy obecnego rządu połykają bez jakiejkolwiek samodzielnej analizy. W takich przypadkach świetnie pasują słowa pana Stanisława Michalkiewicza "kopiemy się ale nie wyżej niż po kostkach". Układ okrągłego stołu trwa i ma się świetnie jak widać bo ostatnich wyborach samorządowych. Przykre to.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dawid2689: bo nie chodzi o złapanie zajączka a jego gonienie. Najjaskrawszym przykładem jest komisja jakiego. Po wyborach okazuje się ze komisja pracuje nad raportem zamknięcia. Kolejny wielki sukces.
   Z komisja VATowska jest jeszcze ciekawiej bo człowiek który prawdopodobnie zarobił najwiecej na walkach przy vacie jest doradca komisji...także tego

  •  

   pokaż komentarz

   @krzych0 No niestety komisja VAT została utworzona za późno zresztą Marek Jakubiak mówił o tym w wywiadzie. Najgorsze jednak jest to że wyznawcy chłoną wszystko od komisji smoleńskiej do "wielkiego sukcesu" ustawy o IPN. To jest tragiczne zero jakieś analizy i własnych przemyśleń. Tak nie zbudujemy sprawnego państwa.

 •  

  pokaż komentarz

  Stanie, ponabija się z komisji i pojedzie do Brukseli...

 •  

  pokaż komentarz

  PiS zrobi wszystko, aby naziwsko i osoba Tuska kojarzyły się z jakąś aferą, w tym celu będą zawsze wzywać go na świadka wszelkich komisji śledczych, jakie już powołali, albo powołają.

 •  

  pokaż komentarz

  ...a powinien przed Trybunałem Stanu.

  źródło: donald-t.jpg

Dodany przez:

avatar RickySanchez dołączył
24 wykopali 6 zakopali <1 tys. wyświetleń
Advertisement