•  

  pokaż komentarz

  Tylko i wylacznie dla zydow Holokaust byl i jest oplacalny. Pamietac tzreba ze wielu historykow uwaza ze to sami zydzi sponsorowali Holokaust. Co poswiadcza to ze NSDAP bylo sponsorowane przez jankeskie banki, ktore to byly pod wladza zydow.

 •  

  pokaż komentarz

  W szkole nic nie uczyli o "nazistowskich" obozach - to były niemieckie obozy zagłady.
  Nazistą nie było tak łatwo zostać - nie przyjmowali każdego.
  W obozach pracowali Niemcy - mordowali Niemcy.

 •  

  pokaż komentarz

  pokaż spoiler Rozwiązanie to zastosowali po raz pierwszy na Filipinach podczas wojny o niepodległość (1899 – 1902). Choć infrastruktura daleka była od późniejszych masowych obozów III Rzeszy czy ZSRR, cel i sposób funkcjonowania był ten sam – poniżenie i zgładzenie tych, którzy byli przeszkodą dla władzy. Dokumenty wskazują na blisko pięć i pół tysiąca ofiar obozu Chabert.


  W tym samym czasie Brytyjczycy prowadzili obozy koncentracyjne dla Burów i rdzennej czarnej ludności w Afryce Południowej. Co prawda nie stosowali komór gazowych, ale liczba ofiar w wyniku chorób i głodu sięgnęła nawet 30 tysięcy osób, 10% narodu.

 •  

  pokaż komentarz

  Informacja nieprawdziwa.

  Wikipedia:

  "Według prof. Władysława Konopczyńskiego obozy koncentracyjne tworzyli Rosjanie dla jeńców polskich, uczestników konfederacji barskiej (II poł. XVIII w.). Istniały trzy takie obozy: w Połonnem, Warszawie i w pewnym miejscu na Litwie. Koncentrowani w nich konfederaci oczekiwali na zesłanie na Syberię.

  Pierwsze obozy zastosowały władze hiszpańskie (gen. Valeriano Weyler y Nicolau) w 1896 roku na Kubie – wobec rebeliantów, ale także wobec chłopów niebędących powstańcami. Obozy nazwano „campos de concentración"."