•  

  pokaż komentarz

  Polecam wszystkim sage bo jest genialna i moim zdaniem, bardzo popularny Wladca Pierscieni jest slaby na wielu plaszczyznach w porownaniu z Mroczna Wieza.
  Informacje o ekranizacji reżyserowanej przez J.J.Abrams pojawialy sie juz wczesniej. Niestety mialem nadzieje ze King sie nie zgodzi bo koles rezyserowal do tej pory filmy ktore cechowala ostra akcja tj. Star Trek(film), Mission Impossible 3, Amragedon :(

 •  
  s.....e

  +3

  pokaż komentarz

  Ja ostatnio przeczytałem " Pod Kopułą ", mam nadzieję, że ta książka też zostanie zekranizowana, bo jest jedną z lepszych Kinga, które czytałem.
  Jakie to szczęście, że literatura horroru w obecnych też czasach nie ogranicza się tylko do kochasiów wampirków.
  Long live the King!

 •  

  pokaż komentarz

  Super, pozostaje tylko jeszcze czekać aż Frank Darabont ruszy dupę i w końcu weźmie się za adaptację "Wielkiego Marszu". Bo jak narazie ma zaklepane prawa do adaptacji i blokuje szanse innym którzy może mają na to dobry pomysł.

 •  

  pokaż komentarz

  Ziarno prawdy.
  Czy ktoś z Was widział dobrze nakręconą ekranizację jakiegoś dzieła S. Kinga? Ja jeszcze nie. Z tego co powstało to filmy klasy B...jak nie C.
  Był kiedyś horror Manitou na podstawie książki Grahama Mastertoona ( moim zdaniem o wiele lepszy pisarz niż King. Mastertoonowi dorównuje jedynie Dean. R. Koontz). Od tamtej pory Mastertoon nie zgadza się na ekranizację swoich dzieł. I tu się zgodzę, bo żaden film nie da takiego efektu końcowego jak książka. Te barwne opisy, niesamowite rzeczy itd..tego nie da się przenieść na ekran.
  Ludzie...czytajcie książki!

 •  
  b......u

  0

  pokaż komentarz

  Z jednej strony aż mnie rozrywa z radości z drugiej boje się żeby nei spieprzono tego wspanialego dzieła.

Dodany przez:

avatar zwiazek_naturalny dołączył
47 wykopali 1 zakopali 1.3 tys. wyświetleń

Mirkujesz już

Czy wiesz, że w tym
czasie mógłbyś
przeczytać
książki?