Wielu zakopujących uznało, że treść znaleziska to informacja nieprawdziwa

 •  
  atero

  +355

  pokaż komentarz

  to on ku***wa jest chory czy nie chce "zostawić chłopaków" ???, rzygać się chce, co za dno.

  •  

   pokaż komentarz

   @atero: Dokładnie, czuję niesmak. Jak źle to nikt nie trzyma w policji na siłę.

  •  

   pokaż komentarz

   to on ku***wa jest chory czy nie chce "zostawić chłopaków" ???, rzygać się chce, co za dno.

   @atero: brzmi jakby to było kolejne lewe zwolnienie w celu wyłudzenia naszych pieniędzy. Chociaż myślę że jak siedzą w domach to przynajmniej nikomu nie przeszkadzają i nie dręczą ludzi którzy przechodzą np. na czerwonym kiedy nikt nie jedzie.

   Szkoda że skoro społeczeństwo ma ich za nieudaczników i nierobów to tym bardziej starają się udowodnić że tak jest, a może mają inny cel tylko przy ich ilorazie inteligencji trudno im zrozumieć rzeczywistość.

  •  

   pokaż komentarz

   @atero: No co by nie powiedzieć, to przynajmniej lojalny. W głosie dało się wyczuć zdecydowanie i myślenie w stylu "a i tak miałem dość tego chlewu"

  •  

   pokaż komentarz

   @atero: No to Kulson ma przerąbane, a jeszcze jakiś czas temu wróżono mu karierę...

  •  

   pokaż komentarz

   @atero: Dokładnie, czuję niesmak. Jak źle to nikt nie trzyma w policji na siłę.

   @SuperJadzia: niech policyjny Seba idzie pracować na magazyn jak mu w Policji źle, zarobi mniej, nie będzie miał praktycznie pewnego awansu za stać, że o emeryturze w wieku 40-kilku lat nie wspomnę...

   Gardzę porotestującymi.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald
   "Twoich pieniędzy. Naszych pieniedzy"
   Zapewniam cię że ten policjant płaci większe podatki niż ty. Po drugie jak będą cię lać to gdzie zawołasz w pierwszej kolejności o pomoc. Albo jak ci ukradną słoiki.
   Ratunku Policja. Hipokryzja.

  •  

   pokaż komentarz

   @molak83: ja nie wypisuje takich kretynskich komentarzy w internecie więc nikt niema powodu żeby mnie lać. No zabawny jesteś bo ten policjant płaci wszystkie podatki z tego co nam zabiorą, znaczy nam nie tobie. Ludziom którzy pracują ciężko i zarabiają. Kiedy mial bym klopoty to chyba predzej zadzwonie do księdza niz na policję, przy kazdej drobnostce czy kolizji która miałem za każdym j@?%nym razem tak sp%?#%!%i sprawę że czasem się zastanawiam po co to w ogóle istnieje.

  •  

   pokaż komentarz

   @molak83: ja nie wypisuje takich kretynskich komentarzy w internecie więc nikt niema powodu żeby mnie lać. No zabawny jesteś bo ten policjant płaci wszystkie podatki z tego co nam zabiorą, znaczy nam nie tobie. Ludziom którzy pracują ciężko i zarabiają. Kiedy mial bym klopoty to chyba predzej zadzwonie do księdza niz na policję, przy kazdej drobnostce czy kolizji która miałem za każdym j!?$nym razem tak sp!$?%$@i sprawę że czasem się zastanawiam po co to w ogóle istnieje.

  •  

   pokaż komentarz

   @FrasierCrane: dokładnie, dla mnie wiele się nie różnią od matek co narzekają, nic nie robią a 500+ to za mało i "bogaci" powinni płacić wyższe podatki

  •  

   pokaż komentarz

   @molak83: Cała ich pensja to jest podatek od pracujących obywateli.
   @abitbald: Dokładnie jak piszesz. To nieroby, także według moich doświadczeń z nimi. Jak mi zaj%!!li rower, to mi glina poradził, żebym się zapytał złodziei czy by mi nie oddali. No bo to miejscowi i powinienem ich znać. Ja p%%@$!?e, zamurowało mnie. A jak pies mnie ugryzł, właściciel zdążył na wieś go wywieźć zanim przyjechali. Większość z nich to nic niewarte nieroby.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald miłego płacenia podatków w takim razie. Na szczęście mamy demokrację i każdy może mieć swoje zdanie :) pozdr.

  •  

   pokaż komentarz

   @molak83: każdy może mieć, ale nie warto tego wykorzystywać żeby robić z siebie debila.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald może zgłosimy podejrzenie wyłudzenia świadczeń czy jak to się tam zwie na policję, albo do prokuratury. Jakiejs. Taki bajzel że w sumie nie wiem komu się zgłasza takie coś, bo oni nawet pod ZUS nie podlegają. Zresztą tu panuje taka źle pojętą solidarność społeczna i pomimo tego że policja robibzle i to za nasze pieniądze to wszyscy temu przyklaskują

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: co to znaczy bogaci? Kazdy powinien placic tyle samo podatku %. A co jak z ustawy wyniknie ze to ty jestes bogaty? A moze lepiej to biedny niech sie wezmie za robote a nie narzeka na kogos kto jest zaradny.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: @lazyt: Pozdro w udowodnieniu ze L4 wystawione z powodu "stresu wywołanego nieprzewidzianymi okolicznosciami zawodowymi" zgodne z klasyfikacja chorob ICD -10 jest lewe :D

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald debila robi z siebie tylko ten kto ma inne zdanie ? Czy trzeba powielać czyjeś bez pojęcia o czym się mówi. Fale hejtu wylewają frustracji którym nie pozostaje nic innego oprócz klikania palcem po telefonie lub klawiaturze. Plac podatki i płacz. Albo możesz iść do straży policji czy wojska. Ale jeżeli wolisz być sfrustrowanym gościem co mu zaj**** rower i do księcia policja nie przyjechała w 3 minuty. Mnie nic dobrego od 997 nie spotkało, ale rozumiem podstawy państwa jak dobrze funkcjonujące służby. Miłego dnia. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @molak83: jak mnie to wk$$!ia! Pamiętam ze dwa lata temu miałem naprawdę mega kaszel i jak poszedłem do lekarza po l4 to mnie op!$!$%$ił, że z kaszlem mogę do pracy chodzić (nie mogłem wypowiedzieć nawet jednego zdania, żeby nie zakaszleć, potem wylądowałem w szpitalu). Rozwala mnie to, że w opozycji do mojej sytuacji MASOWO biorą L4. Mojej żonie ostatnio praca przestała odpowiadać, to... ją zmieniła. Co to w ogóle za strajk? Gdzie indziej to jakieś głodówki, a tu se siedzą na dupach w domu i biorą kasę. Temat podatków... co miesiąc zus, vat (niby klient płaci, ale i tak wk$$!ia suma) i dochodowy co kwartał, a jakieś łby siedzą na dupach i czekają na wcześniejszą emeryture. Ogólnie zwykle nie wyrażałem się w tego typu sytuacjach, ale ta afera z l4 mnie mocno triggeruje. Niech pały uważają, bo jak się zaraz okaże, że nie widać różnicy jak ich nie ma i się okaże, że nie byli potrzebni. Poza tym - ileż to ja się usłuchałem, że to nie praca tylko służba... no to macie służbę, proszę bardzo, rozchorowała się.

  •  

   pokaż komentarz

   Zapewniam cię że ten policjant płaci większe podatki niż ty.

   @molak83: czyli jednak zarabia bardzo dobrze? :)

   A tak faktycznie - płacenie podatków od pensji budżetowej to tylko generowanie niepotrzebnych papierków i zwiększanie biurokracji. Od razu powinni mieć potrącone z pensji - bo pieniądze dostają z budżetu więc w ich przypadku opłacenie podatku to zwrot pieniędzy do budżetu. Tyle, ze skomplikowany i angażujący niepotrzebnie wielu urzędników.

   A 100% ich pensji pochodzi z podatków innych - w tym podatek, jaki płacą.

   To tak, jakby dziecko z kieszonkowego otrzymywanego od rodziców dawało im z powrotem kilka PLN i mówiło, że też utrzymuje rodziców :)

  •  

   pokaż komentarz

   @grzegorzo każdego z osobna - byłby problem. Ale fakt że to działanie z premedytacją i ogólna zmowa - tylko idiota nie widzi.

  •  

   pokaż komentarz

   może zgłosimy podejrzenie wyłudzenia świadczeń czy jak to się tam zwie na policję

   @lazyt: wezwą Cie na posterunek, otoczą i zażądają, żebyś złożył zeznanie i palcem wskazał przestępców... :) Ciekawe, czy można to nazwać "działaniem w zorganizowanej, zbrojnej grupie..."? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @atero: k@#!a cała Polska szumi że protest policji, chodzą na L4 a Ty wielce zdziwiony że "chłopaków nie zostawi". Jebnij Ty się z rozbiegu w ścianę chłopie.

  •  

   pokaż komentarz

   @air-kajda: lol to chyba jedyny taki lekarz w Polsce. Mi az wciskaja te zwolnienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @atero: mundurówka to nie praca tylko służba, oni nie mają czegoś takiego jak "protest", te lewe zwolnienia to jedyny sposób na niepojawianie się w pracy bez poważnych konsekwencji prawnych. Nie będę ich bronił, ale jak chcą wywalczyć to niech walczą.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald ale ty plujesz jadem chłopie, każdy walczy o swoje, a sytuacja nie jest rewelacyjna, jest taka a nie inna metoda "protestu" więc nie wiem o co płacz. Teraz obrażasz a gdy będziesz miał problem z tym że ktoś cię ocygani albo będziesz miec kolizje i druga strona nie da ci ubezpieczenia to będziesz dzwonić po patrol właśnie. Głupie podejście głupi i niepotrzebny wywód. I nie ma co mierzyć wszystkich miara jednego, to właśnie świadczy o twoim ilorazie inteligencji mędrcze.

  •  

   pokaż komentarz

   a Ty wielce zdziwiony że "chłopaków nie zostawi"

   @Soviel: on nie jest zdziwiony. On wskazuje, ze oni oficjalnie mówią, że L4 nie jest z powodu choroby i nie obawiają się, że poniosą konsekwencje oszustwa. Oficjalnie przyznają się do łamania prawa (w tym Ustawy o Policji) Gdyby grupa "normalnych" pracowników nagłośniła, że biorą masowo lewe zwolnienia i świadczenia 100% za nie - to już by sie nimi zajmowała... właśnie Policja.
   Sami chętnie wsadzą na 24 kogoś, kto po plaży łazi z wykrywaczem metalu, zawyżą wskazania Iskry żeby pozbawić kierowcę możliwości wykonywania pracy - a wszystko tłumaczą tym, że "nie mają wyjścia, bo takie jest prawo".
   Jednak, kiedy mają w tym interes, to już prawa przestrzegać nie muszą - mogą w zorganizowany sposób dokonać wyłudzenia znacznych pieniędzy z budżetu (jakieś 20 mln PLN lub więcej), poświadczać nieprawdę i łamać zakaz protestowania. Jednocześnie zachowując wszystkie benefity dane w zamian za zakaz protestów.

   Oni śmieją ci się w twarz mówiąc: "my możemy łamać prawo a ty nie, bo to my jesteśmy Policja!". Leją ci na twarz a ty twierdzisz, że to deszcz...

   Jebnij Ty się z rozbiegu w ścianę chłopie.

  •  

   pokaż komentarz

   ale ty plujesz jadem chłopie, każdy walczy o swoje, a sytuacja nie jest rewelacyjna, jest taka a nie inna metoda "protestu" więc nie wiem o co płacz.

   @krul_europy: jakby metodą protestu było wybijanie ludziom szyb i przebijanie opon, czy kradzieże w sklepach też byś tak tłumaczył? Przestań skomleć i bronić ludzi którzy postępują niemoralnie oraz nieetycznie.

   będziesz miec kolizje i druga strona nie da ci ubezpieczenia to będziesz dzwonić po patrol właśnie.

   Skąd ktoś taki jak ty może wiedzieć co ja akurat zrobię i w jakiej sytuacji?

   Głupie podejście głupi i niepotrzebny wywód.

   Świetne samo-podsumowanie.

   I nie ma co mierzyć wszystkich miara jednego

   Ty mam wrażenie kiedyś spotkałeś jednego normalnego lub widziałeś w TV i stąd ten Twój cały gorzki żal. Oceniam na podstawie znacznie szerszej skali.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald Nie ma co z tobą gadać, z wybijaniem szyb poleciałeś w kosmos, widać że nie masz pojęcia co gadasz skoro dajesz takie porównania.

   Zrozum to co ciężko niektorym pojac, że jeśli nic się nie zmieni w tej formacji to za kilka lat nie będzie komu robić, jest tragedia i taki protest to szansa na to że młodym będzie się chciało wstąpić do służby. Za kilka lat przy takiej sytuacji jak teraz policję możesz zobaczyć na obrazku, licz się z tym. Wtedy dopiero będzie sraczka. Ale i tak powiesz że to dobrze bo nie będą dawali na nich twoich ciężko zarobionych pieniędzy z podatku, normalne. Elo

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ma co z tobą gadać, z wybijaniem szyb poleciałeś w kosmos, widać że nie masz pojęcia co gadasz skoro dajesz takie porównania.

   @krul_europy: jeśli nie rozumiesz prostych spraw, działań przestępczych uderzających w interes obywateli to faktycznie nie jesteś partnerem do dyskusji i nie masz o czym ze mną gadać.

   że jeśli nic się nie zmieni w tej formacji to za kilka lat nie będzie komu robić, jest tragedia i taki protest to szansa na to że młodym będzie się chciało wstąpić do służby

   Powiedz mi jeśli nie tak to gdzie te bystrzaki znaleźli by pracę? Jeśli znaleźli by gdziekolwiek indziej już dawno by się zwolnili i tam pracowali, chętnych do takiej prostej i niewymagającej pracy, pozwalającej leczyć swoje kompleksy znajdzie się zawsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @ostatni_i_sprawiedliwy: No i dobrze, beton który ich wk?@$ia dobrze wie że przy takim niedostatku policji mogą im c@##% zrobić a od czegoś zmiany trzeba zacząć. Ja tam jestem za nimi. Niech pełnią swoją służbę z satysfakcją to obywatel też to odczuje. Dalsze zmiany może spowodują to że skończą się posadki dla pociotków i oszustwa na np. radarach aby na nich zarobić.

  •  

   pokaż komentarz

   @lazyt: ok, ale musisz miec podstawy prawne by kogokolwiek ukarac - a tutaj nie ma takich. Nie ma przepusu ktory oznacza ze gdy wiecej niz 10% policjantow w jednostce idzie na L4 to nalezy im sie kara :D Kazdy wie ze chodzi tutaj o skrajne i mocne dzialanie policjantow. Prawnie jednak są bezpieczni.

  •  

   pokaż komentarz

   @molak83:
   1. Place na pewno wieksze podatki niz on
   2. Jak beda mnie bic to bede ich wolal, ale zjawia sie za pozno, pewnie zdaze umrzec...
   3. Jak mnie dwa razy okradli to za kazdym razem umorzyli...
   4. Jak mnie wariat na autostradzie chcial zepchnac z drogi, dostarczylem film z DVR z numerem rejestracyjnym, podalem dokladny rysopis, bylem na komendzie przesluchiwany, a umorzyli bo nie mozna zidentyfikowac sprawcy...

  •  

   pokaż komentarz

   @kobrys13 wejdź na stronę www.google.com tam można wpisać różne rzeczy i wujek google ci powie kto w Polsce płaci jakie podatki. Gwarantuję ci że znajdziesz odpowiedz na to pytanie i się zdziwisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @molak83: Prosze Cie skieruj mnie w odpowiednie miejsce bo to co znalazlem stwierdza, ze komendant miejski placi siesznie niskie podatki w stosunku do mnie...

  •  

   pokaż komentarz

   Zapewniam cię że ten policjant płaci większe podatki niż ty.

   @molak83: nie mam nic personalnie do policji, nigdy nie miałem z nimi większych problemow ale tu się generalnie mylisz.
   Dostają kasę z naszych podatków wiec to ze im państwo z powrotem cześć zabiera nie znaczy ze dokładają się do podatków. Sami w sobie nic nie tworzą wiec i nie generują pieniędzy, chyba ze liczyć mandaty ale czy można to liczyć jako wypracowane pieniądze to już kwestia względna, są potrzebni do utrzymywania porządku i to tyle.
   Jeśli dam Ci 50zl i zabiorę 20 to w ostatecznym rachunku, Ty płacisz mi 20 czy ja Tobie 30?

  •  

   pokaż komentarz

   @Charakternik_: Za kazdym razem jak krzykniesz siadaj Kulson Lewakowi na tylku wyrasta wrzód

  •  

   pokaż komentarz

   @Kosajk wreszcie ktoś kto pisze normalnie i z sensem. Merytorycznie a nie jak reszta która pompuje się od rana i mało co im mózgu nie rozsadzi że ktoś może myśleć inaczej niż oni. Rozumiem co masz na myśli. Z budżetówką jest inaczej, ale spiny ludzi na tym forum że banda złodzieji z moich podatków to frustraci.

  •  

   pokaż komentarz

   @FrasierCrane: mniejsza o reszte... ale nie chcialbys takiej emerytury jaka policjant dostaje w wieku 40 lat

  •  

   pokaż komentarz

   @deeper: i z tym się nie zgodzę, bo możesz sobie zawsze porobić dłużej albo dorobić na 1/3 etatu gdziekolwiek a jednak kasa pewna i o ile większa szansa ze jednak skorzystasz, nawet biorąc pod uwagę charakter pracy.
   Wiek emerytalny jest tak wyliczony żeby przypadkiem każdy z tych sowich "odłożonych" pieniędzy za dużo nie po korzystał, zwłaszcza ze zus przejada je na bieżąco.
   Ja tam się nie łudzę ze odzyskam cala kasę którą mi wydzierają, na emeryturze.

  •  

   pokaż komentarz

   @molak83: Zadzwoni wtedy na policje przyjadą jak będzie po wszystkim a za 2 miesiące dostanie umorzenie.
   A czemu tam zadzwoni? Bo Policja jest od tego jak dupa od srania.

   Zakładów pogrzebowych też nikt nie lubi ale czasem trzeba tam iść.

 •  

  pokaż komentarz

  No i jedyne w tej rozmowie co mnie dziwi to odpowiedzi tego podwładnego...
  "Wrócisz czy nie"
  "Nie będę zostawiał chłopaków"

  To jest formacja mundurowa. A ich zachowanie to nic innego jak bunt. Za to grozi nie tylko wyrzucenie ze służby - służba ponosi konkretne :
  a) koszty
  b) naraża życie i zdrowie tych kolegów którzy zostali (jak rozumiem ten chorujący tutaj skrupułów nie ma, że zostawia ich samych na jednostkach)

  Dziwię się dowództwu... naprawdę nie tak powinno się traktować niesubordynację zwłaszcza w służba uprzywilejowanych. No ale cóż...

  PS3.
  Zaczynam się co raz bardziej zastnawiać czy to Państwo przypadkiem nie jest rozbierane przez inne służby - wzniecanie zorganizowanych pożarów o duzej skali w krytycznych dla funkcjonowania Państwa sektorach:
  - sady
  - ostatnio lot
  - teraz policja

  co za chwilę, straz porazna i sluzby medyczne a potem przewrot wojskowy?

  •  

   pokaż komentarz

   @mrsomeone: silne te służby, jeśli kontrolują rząd i wzniecili pożar w sądownictwie

  •  

   pokaż komentarz

   @mrsomeone: To jak mają traktować niesubordynację? Wiesz, że większość szeregowych policjantów strajkuje? Kto miałby ich "połapać"? Straż miejska? Wojsko?

   Przecież jakby wojsko musiało wkroczyć to by była totalna kompromitacja władzy na arenie między narodowej, plus czuję, że cywile staneli by po stronie Policji a wojsko nie za bardzo by chciało interweniować.

  •  

   pokaż komentarz

   @timorex: musiałaby być objazdowa komisja lekarska sprawdzająca, czy policjant faktycznie jest chory
   W razie wykrycia nieprawidłowości dochodzenie i ew. konsekwencje dla 'chorego' i lekarza, który wystawił lewe zwolnienie

  •  

   pokaż komentarz

   @mrsomeone problem jest taki, że dyscyplinarka dla tych, którzy są na lewych L4 mogłaby sparaliżować pracę policji na wiele lat, i protestujący o tym wiedzą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pavjush: przeciez nie mowie ze wszystkich naraz trzeba wyrzucac... zaczac od tych ktorzy rozpoczeli ten festiwal... policja wbrew pozorom ma calkiem niezle przywileje - a protestujacy klada te przywileje na szali...

   inna sprawa - nie kazdy protestuje - Ci powinni byc wyznaczeni do awansow w przyszlosci - za subordynację.

   Protest protestem - ale robia to z premedytacja - prawdopodobnie oszukuja - ludzie ktorzy powinni oszustow gonic - czyz nie? za to moim zdaniem nie tylko powinni ich zwalniac ale tez zwracac sie o zwrot kosztow ktore wywoluja te oszustwa...

  •  

   pokaż komentarz

   @timorex: Tak bo cywile lubią zapierdzielać na tych kombinatorów i cwaniaczków i na ich przywileje. Ja jestem wkurzony, że jeszcze nikt się nie bierze za ten psi cyrk.

  •  

   pokaż komentarz

   "Nie będę zostawiał chłopaków"

   @mrsomeone: według mnie, to sam się podłożył. Po powrocie powinien otrzymać wypowiedzenie umowy bez wypowiedzenia z winy pracownika, oraz zostać pozwany o celowe działanie na szkodę pracodawcy - 3 miesięczne odszkodowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   problem jest taki, że dyscyplinarka dla tych, którzy są na lewych L4 mogłaby sparaliżować pracę policji na wiele lat, i protestujący o tym wiedzą.

   @Pavjush: niech wezmą tych z obrony terytorialnej tymczasowo, albo wojsko co i tak się nudzi i zrobią nową rekrutację. A tych szmaciarzy wyj@@$ć i pozwać. Do tego lekarze powinni dostać po kieszeni. Podnieść pensję, ale zlikwidować wszelkie przywileje emerytalne.

  •  

   pokaż komentarz

   silne te służby

   @tabee: mosad to bardzo silny wywiad.

  •  

   pokaż komentarz

   @mrsomeone: @tabee:
   lotem to bym się w ogóle nie przejmował jeśli już to raczej robota opozycji bo szum duży a w skali kraju czy to padnie czy nie nie ma praktycznie żadnego realnego znaczenia, ludzie pewnie po miesiącu i tak by zapomnieli
   Co do reszty - może to służby ale na taką skalę? Przyczyny mogą być inne:
   - opozycja kopie dołki pod PiS
   - głupia propaganda "sramy pinindzmi i jest super" zachęca każdego do wyciągania łapy - w końcu 1+ mld na wyprawkę rząd wytrzasnął "od tak z dupy" - to co za problem wyszarpać jeszcze parę miliardów?
   - nieudolność rządu - może za PO się bali że za lewe L4 lecą na ryj, a PiSu się nie boją w końcu PO im dało ładniej po dupie i jakoś inb nie było
   Może wszystko po trochu łącznie z obcymi służbami.

  •  

   pokaż komentarz

   problem jest taki, że dyscyplinarka dla tych, którzy są na lewych L4 mogłaby sparaliżować pracę policji na wiele lat, i protestujący o tym wiedzą.

   @Pavjush: To takim sposobem mogą paraliżować cały kraj. Ty byś na to pozwolił bo ja bym nawet kosztem problemów zrobił z tym porządek raz i porządnie. Przepis o tym że nie mogą strajkować nie jest bez powodu.

  •  

   pokaż komentarz

   co za chwilę, straz porazna

   @mrsomeone: straż pożarna już ma akcję protestacyjną od kilku tygodni. Na jednostce niedaleko mojego domu od bardzo dawna wisi baner informujący o proteście. Czekać tylko jak zaczną strajkować.

  •  

   pokaż komentarz

   silne te służby, jeśli kontrolują rząd i wzniecili pożar w sądownictwie

   @tabee: nie takie rzeczy potrafią tajne służby. Poczytaj o operacjach tajnych służb, wiele informacji jest już jawnych.

  •  

   pokaż komentarz

   Zaczynam się co raz bardziej zastnawiać czy to Państwo przypadkiem nie jest rozbierane przez inne służby - wzniecanie zorganizowanych pożarów o duzej skali w krytycznych dla funkcjonowania Państwa sektorach:

   @mrsomeone: Nawet gdyby to PiS stworzył ku temu dobre podwaliny - rozdaja kasę na lewo i prawo a dla służb które od zawsze są niedofinansowane kasy nie ma.

  •  

   pokaż komentarz

   @mrsomeone: Może po prostu nie zaklina rzeczywistości bo każdy, w tym jego dowódca, wie jak jest?

  •  

   pokaż komentarz

   cywile staneli by po stronie Policji

   @timorex: Takiego wała. System jest nagi, a obnażyli go sami policjanci. Może nie zarabiają kokosów, ale nawet za te pieniądze grają w ch... na maks. Jak dla mnie można zwolnić 50% i przyjąć nowych.
   Można tym nowym nawet więcej zapłacić, (dlaczego nie, skoro i tak miałoby się płacić tym obecnym)
   A więc nowym zapłaci się więcej, ale już k.... na nowych zasadach bez gry w pana.

  •  

   pokaż komentarz

   @mrsomeone: a co się dzieje sadownikom że protestują?

  •  

   pokaż komentarz

   @mrsomeone: Jakas budzetowka nieustannie strajkuje od '89 - kazdy strajk sterowany jest przez Solidarnosc.
   Jesli ktos wlasnie konczy strajkowac to za chwile ktos inny zacznie - mysle, ze przed nowym rokiem ktos inny bedzie juz w mediach strajkowal chociaz jesli zima bedzie sroga to byc moze dopiero kolo marca.

  •  

   pokaż komentarz

   No i jedyne w tej rozmowie co mnie dziwi to odpowiedzi tego podwładnego...
   "Wrócisz czy nie"
   "Nie będę zostawiał chłopaków"


   @mrsomeone: Jest taka opcja L4 na opiekę, czyli ze jesteś na zwolnieniu nie z powodu własnej choroby, ale dlatego, że opiekujesz się chorym członkiem rodziny. No i on się właśnie opiekuje chorymi no... członkami. I nie zamierza ich zostawiać.

  •  

   pokaż komentarz

   No i jedyne w tej rozmowie co mnie dziwi to odpowiedzi tego podwładnego...

   @mrsomeone: Bardziej powinna cię zdziwić jakość nagrania. Nie mam pojęcia kto mógłby uwierzyć że 2 stronna rozmowa telefoniczna może być nagrana w takiej jakości. To jest tylko fejkowe nagranie które ma potwierdzić że wczorajsza fejkowa informacja z WP to jest prawda.

  •  

   pokaż komentarz

   @mrsomeone: Może niedługo zaczną werbować do policji imigrantów. Z UA i nie tylko. Będą mieć na wszelki wypade pod ręką w pełni podległych wykonawców do brudnej roboty.

 •  

  pokaż komentarz

  Obie strony mnie wkurwiają:
  -dowódca, który szantażuje podwładnego, żeby ten złamał prawo i pojawił się w pracy, gdy jest na zwolnieniu
  -policjant, który poniekąd przyznaje, że oszukał lekarza i tak naprawdę jest na zwolnieniu dla strajku

  Boli mnie, że służba, która ma dbać o przestrzeganie prawa sama je łamie.
  Policjanci powinni lepiej zarabiać, policja powinna przyciągać dobrych ludzi. Rozumiem potrzebę protestu i pokazania, że nie są spełniane ich oczekiwania, ale forma tego strajku to jest k@?@a jakaś patologia (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  Szczerze chcę szanować policję, wg mnie to powinna być instytucja godna zaufania. Niestety za to, co odwalają na każdym szczeblu wysłałbym ich do Sztumu.

 •  

  pokaż komentarz

  Fajnie takie L4 na życzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  bardzo wiarygodne źródło, rozmowa bardzo wiarygodna (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna