•  

  pokaż komentarz

  Krzyż celtycki, czarne słońce, hasła rodem z Mein Kampf - spoko luz, chętnie dołączę do Marszu.

  Tęcza, hasła o równości i niedyskryminowaniu ludzi - nachalna homopropaganda, zakazać, zakazać, zakazać!

  XD poważny prezydent.

  Co to w ogóle za ruska mentalnosc, zakazywać marszy, zakazywać mówić, zakazywać srać i oddychać. Polacy sobie niezłych przedstawicieli wybrali xDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: jak na razie to politycy platformy zakazują marszy w miastach w których rządzą

  •  

   pokaż komentarz

   @Marek1991: aaa, masz na myśli MN w Wwie?

   W ubiegłym roku wojewoda Zdzisław Sipiera (PiS) zarejestrował Marsz Niepodległości organizowany 11 listopada, jako zgromadzenie cykliczne na najbliższe cztery lata. Wszystko na podstawie nowych przepisów o zgromadzeniach wprowadzonych przez PiS w grudniu 2016 roku. I to właśnie, w oparciu o te przepisy wojewoda mazowiecki miałby rozwiązać Marsz. Decyzję miał ogłosić w środę po południu. Zapadła ona kilka dni wcześniej na Nowogrodzkiej w biurze prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

   sors

   Czyli stan prawny wygląda tak, że rząd nie czeka na uchylenie przez sąd zakazu HGW, które nastąpi jutro, tylko de facto kasuje prawnie Marsz Niepodległości ustanawiając na naszej trasie „uroczystości państwowe”. Wszystko wygląda na przygotowane wcześniej. A my się nie wycofujemy
   ~ Bosak na swoim Twitterze

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: Polacy lubią mieć bata nad głową i być ekhm branym od tylca tak, że kukle swędzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   prezydent

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: żaden z niego prezydent ani tym bardziej mąż stanu, zwykła marionetka z przywiązanymi do kończyn sznurkami, za które pociąga szeregowy poseł... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Ten długopis nie ma nawet własnego wkładu... xD

  •  

   pokaż komentarz

   Leworeczni beda nastepni? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
   Mankutom radzilbym sie juz uczyc pisac prawa reka, zeby sie publicznie nie obnosili ze swoim zboczeniem XDDD

   ehhh... Tych idiotyzmow rodem z Rosji czy innych panstw islamskich juz sie nawet nie daje na powaznie komentowac.(-‸ლ)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: A tym co lubią jeść czarny chleb zamiast białego radziłbym emigracje, bo za takie coś to stos jak nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: Za hasła równości powinni wsadzać do wiezień.
   I nie mówie tego ironicznie.
   W imię tej utopijnej i absurdalnej idei powstawały najgorsze dyktatury.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: pociagne temat: ludzie umieraja od smogu, drogi najbardziej niebezpieczne w UE, deamat w sluzboe zdrowia, 40% policjantow na L4. Rzad zajmie sie homoseksualna propoganda. Gszie ja zyje:(

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak:
   Masz przecież zakaz propagowania ustrojów totalitarnych w Polsce.
   Tutaj nie chodzi o zakaz homoseksualizmu jako tako i jego penalizację, a zakaz nachalnej propagandy z jaką mamy obecnie do czynienia - czyli promowania tego zjawiska, jako normy, a nie odstępstwa zwłaszcza wśród ludzi młodych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: zwolennik sodomy i gomory( ͡° ͜ʖ ͡°) niech Cię pioruny ogniste siarczyste ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  •  
   Bialy88 via Android

   -30

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak jakiej rownosci i niedyskryminowaniu? Ja ciagle widze jak lewica, w tym neuropki wykazuja brak tolerancji, obrazaja, atakuja, drwia.

   Nie, nie popieram "zakazu homopropagandy", bo chociaz taka faktycznie ma miejsce, to takie przepisy moglyby byc szersze niz powinny. O ile w ogole powinny.

   Chociaz dla gejow i lesbijek byloby to najlepsze rozwiazanie. Dlaczego? Moim zdaniem nikt nie robi tyle zlego w ich sprawie, co oni. Wedlug mnie powinni pokazac reszcie ze sa normalnymi ludzmi, niewyrozniajacymi sie z tlumu, wtedy ludzie zaczeliby sie zastanawiac, ze w sumid skoro maja jakies potrzeby, a sa normalni, to dac im to co chca. A tak? Sztuczne kutasy przyczepione do czola, piorka w dupie i przebrania sado maso. Tak przecietny czlowiek widzi "parady rownosci". Jefyne co z tego zapamieta to ze jakas grupa cyrkowcow, baba z broda itp. Przeszli przez miasto wpol rozebrani.

   Tak naprawde to szkoda mi prawdziwych gejow i lesbijek, a mam ubaw widzac te srodowiska lgbt stajace na glowach zeby tylko ich prawa przeszly, a robia wszystko zeby ludzi zniechecic. Ba. Maja nawet na to tlumaczenie. Na wykopie mi ostratnio tlumaczyli, ze pokazuja coś najgorszego. Po to zeby to lzejsze przeszlo. Spoko, to działa w negocjacjach, ale w tym przypadku to tylko kojarzenie grupy wlasnie z takimi teczowymi debilami. Wystarczy ze ktos wejdzid na wykop, poczyta to co pisza teczowe avatary, zobaczy jak wspolpracuja i sie zwoluja do zakopywania i wykopywania, jak moderacja ich chroni - i juz poczuje niechec do takich ludzi, o ile lubi zasady fair play, posiada jakas moralnisc, poczucie sprawiedliwosci.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak:
   Nie wiem od kiedy demokracja oznacza to że wszystko wolno.
   Ruchy LGBT-QWERTY-AZERTY jak to typowi działacze nie oferują niczego nikomu poza stołków swoim działaczom. Co jest zresztą typowe dla wszystkich działań propagandowych wojujących rewolucjonistów.
   Gdyby naprawdę chodziło o uzyskanie jakichś przywilejów ubraliby się w eleganckie garnitury do tego skórzane teczki i nie robili zbędnego hałasu tylko prowadzili rozmowę na logikę i argumenty. Uzyskano by w ten sposób w społeczeństwie konserwatywnym 10x lepszy efekt. Tak tylko kłuje się w oczy - a oto i wyłącznie chodzi.

   Co do istoty samego zakazywania... Faszyzmu można zakazywać, komunizmu, rasizmu i mordowania ludzi też.
   Zakazuje się rzeczy nieetycznych, budzących zgorszenie, nieobyczajnych. (vide Kodeks Karny art 202. § 1.)

   Żeby uchronić chociażby osoby małoletnie czyli tak naprawdę nie w pełni wykształcone psychofizjologicznie przed negatywnym wpływem pewnych bodźców.

   Demokracja oznacza że większość ma władzę a mniejszość nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: coraz bardziej przypomina mi tego typa

   źródło: blasty.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: ja ciągle widzę jak prawica, w tym ludzie z 4konserwy wykazują brak tolerancji, obrażają, atakują, drwią.
   Mówisz, że wcale nie ma żadnych nierówności ani dyskryminacji, a ja mówię, że są i jest, np. sytuacja prawna
   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_prawna_i_społeczna_osób_LGBT_w_Polsce
   I dyskryminacja
   Https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/2-3-homoseksualnej-mlodziezy-myslalo-o-samobojstwie,295747.html

   I to są realne problemy, to że sobie niektórzy wyśmiewają idee Marszy i przedstawiają je w fałszywym, nieprawdziwym świetle nic nie zmienia. Marsze nie są po to, by epatować seksualnością, tylko żeby wskazać brak równości i dyskryminację. Przecież na marszach lgbt nie idą sami geje i lesbijki, osoby bi, tylko też heteroseksualiści. Oni też są nienormalni, wystający poza tłum? Jak zwykle gadasz o jakiś strojach, sztucznych benkach, które są skrajnościami na marszach, a jutro będziesz się oburzał o nazywanie MN marszem faszystów, mówiąc, że to margines xD.

   Weź w ogóle druga połowa posta to takie bicie chochoła, że nawet nie chce mi się z telefonu odpisywać na to. Będziesz sobie wyrabiać opinie po rozmowie z jakimiś anonimowymi ludźmi (polecam znajomic się z użytkownikiem NeuropaVevo, który jest zwykłym prawicowym troliskiem - go też traktujesz jako autorytet i spokesmana neuropy?).

   Nie wiem o jakim chronieniu przez moderację mówisz, pewnie o usuwaniu komentarzy typu "je*** pedałów" albo "pedały do gazu", no no xD.

  •  

   pokaż komentarz

   @Silwerbalk: ... ręka podpisuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   jak na razie to politycy platformy zakazują marszy w miastach w których rządzą

   @Marek1991: Na szczęście są sądy, które mogą uratować wam dupy. Te złodziejskie komunistyczne sądy.

  •  

   pokaż komentarz

   Tęcza, hasła o równości

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: ktore barwy tej teczy oznaczaja osoby hetero albo aseksualne? Zadne. Takze ta rownosc to klamstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @MusicURlooking4: Ten długopis nie ma nawet własnego wkładu...

   xD

   Ten tekst by się nadawał do ,,Ucha Prezesa".

  •  

   pokaż komentarz

   a zakaz nachalnej propagandy z jaką mamy obecnie do czynienia - czyli promowania tego zjawiska, jako normy, a nie odstępstwa zwłaszcza wśród ludzi młodych.

   @LaurenceFass: Nie da się promować orientacji seksualnej jaką jest homoseksualizm. To normalny wariant seksualności człowieka. Cześć młodych osób to osoby lgbt. Dobrze, że coraz więcej osób zaczyna mówić otwarcie o prawach człowieka.

  •  

   pokaż komentarz

   Krzyż celtycki, czarne słońce, hasła rodem z Mein Kampf - spoko luz, chętnie dołączę do Marszu.

   Tęcza, hasła o równości i niedyskryminowaniu ludzi - nachalna homopropaganda, zakazać, zakazać, zakazać!

   XD poważny prezydent.

   Co to w ogóle za ruska mentalnosc, zakazywać marszy, zakazywać mówić, zakazywać srać i oddychać. Polacy sobie niezłych przedstawicieli wybrali xDDD

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: warto właśnie zakazać bo to szkodliwe, potem takie głupki właśnie myślą że zaburzenia seksualne to coś normalnego, czy nawet stan docelowy a jak ktoś nie zgadza się żeby promować chore poglądy to porównują go do hitlera.

  •  

   pokaż komentarz

   @afe1:

   ktore barwy tej teczy oznaczaja osoby hetero albo aseksualne?
   Wszytkie te barwy to oznaczają, bo ludzie posiadają cały taki zestaw różnorodności w sobie - począwszy od kolorów oczu, włosów, skóry, a do tego różnią się jeszcze upodobaniami, umiejętnościami, wiekiem, zdrowiem, charakterem...

   W tym nie ma nic złego, póki krzywdy się komuś innemu nie robi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: Większość z was ma chyba totalną schizofrenię... Niedawno toczyliście bój z "tęczowym piątkiem", a teraz co - obrona homo propagandy?! Styki skwierczą?!

  •  

   pokaż komentarz

   Niedawno toczyliście bój z "tęczowym piątkiem"

   @Manupeace: to konserwatyści i narodowcy walczyli przecież... xD

   Styki skwierczą?!

   Obawiam się, że niestety Tobie skwierczą... (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   Nie da się promować orientacji seksualnej jaką jest homoseksualizm. To normalny wariant seksualności człowieka.
   @artpop:

   Nie, nie jest to normalny wariant.
   Jest to wynik zaburzenia - homoseksualizm jest genetyczny lub nabyty. Nie mniej nie jest to stan normalny tylko dysfunkcyjny.

  •  

   pokaż komentarz

   @LaurenceFass: Nie jest „wynikiem zaburzenia” oraz nie jest „nabyty”.

   "Orientacja heteroseksualna, homoseksualna i biseksualna są traktowane jako prawidłowe warianty rozwojowe seksualności człowieka.”

   "Orientacja seksualna nie podlega możliwości dowolnego kształtowania zgodnie z kulturowo - społecznymi oczekiwaniami, nie jest kwestią wyboru lub mody."

   - Polskie Towarzystwo Seksuologiczne
   http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/59/stanowiskopts-na-temat-zdrowia-osob-o-orientacji-homoseksualnej

   "Podczas gdy niektórzy ludzie uważają, że aktywność homoseksualna jest nienaturalna, badania naukowe wykazały, że homoseksualizm jest normalną i naturalną wariacją w ludzkiej seksualności i nie jest sam w sobie źródłem negatywnych skutków psychologicznych"

   American Psychological Association. Answers to your questions: For a better understanding of sexual orientation and homosexuality. Washington, DC
   https://www.paho.org/hq/index.php?option=com_content&view=article&id=6803:2012-therapies-change-sexual-orientation-lack-medical-justification-threaten-health&Itemid=1926&lang=en

   APA:
   "Pomimo powszechnej zgody w środowisku naukowym, że zarówno homoseksualizm jak i heteroseksualizm są normalnymi ekspresjami seksualności, niektóre organizacje polityczne i religijne próbują zmieniać orientację seksualną poprzez terapię, agresywnie propagując tę postawę społeczeństwu. Takie działania są znacznie szkodliwe, ponieważ prezentują fałszywe przekonanie, że homoseksualizm jest chorobą psychiczną, uznając często, że brak możliwości zmiany orientacji seksualnej jest moralną porażką."
   http://www.apa.org/pi/lgbt/resources/just-the-facts.pdf

  •  

   pokaż komentarz

   Nie jest „wynikiem zaburzenia” oraz nie jest „nabyty”.
   @artpop:
   Może być nabyty:
   "Wyniki badań wykazały, że w przypadku mężczyzn, to, czy są homoseksualni, heteroseksualni czy biseksualni wyjaśniają w 45% wrodzone czynniki genetyczne, a w 55% specyficzne środowisko."
   https://neuroskoki.pl/homoseksualizm-wrodzony-czy-nabyty/

   "Orientacja heteroseksualna, homoseksualna i biseksualna są traktowane jako prawidłowe warianty rozwojowe seksualności człowieka.”
   Równie dobrze mogą sobie orzec, że np. daltonizm to prawidłowy wariant rozwoju.

   "Podczas gdy niektórzy ludzie uważają, że aktywność homoseksualna jest nienaturalna, badania naukowe wykazały, że homoseksualizm jest normalną i naturalną wariacją w ludzkiej seksualności i nie jest sam w sobie źródłem negatywnych skutków psychologicznych"
   @artpop:
   Tak, a zwiększona ilość schorzeń psychicznych wśród homoseksualistów to przypadek:
   https://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/34-psychologia/182-choroby-psychiczne-a-homoseksualizm

  •  
   Bialy88 via Android

   -10

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak
   1. Nie ma braku rownouprawnienia np. Wzgledem gejow. Jesli jest, to je wskaz. W podlinkowanym aftykule tez nic takiego nie ma.

   Gej nie moze sie ohajtac z facetem? Ok. Ale tak sie sklada ze ja tez jestem facetem, hetem hetero i tez nie moge sie ohajtac z facetem. Orientacja seksualna nie ma tu zadnego wplywu na mozliwosci prawne.

   2. To ze mlodziez lgbt mysla o samobojstwach to wina dyskryminacji? Byłeś kiedyś mlody? Dzieci sie wyzywaja bo gruby, bo chudy, bo rudy, bo niski, bo wysoki, bo imie, bo orientacja. To jest taki wiek ze to normalne. A z tym "mysleniem" o samobojstwie to swoja droga inna ciekawostka. Ja te myslalem, o wielu rzeczach mysle, ale to nie znaczy ze mam zamiar je popelnic.
   Czynnikow wplywajacych na to jest tyle, ze jesli probujesz to skrocic do "ludzie ich nie lubiom a oni chcom sie zabijac" to rozumem nie grzeszysz.

   Co do samdj idei marszy - no wlasnie, ale pokazuja to czego oczskuja w najgorszy mozliwy sposob. Na sile sie odrozniaja od ludzi normalnych, a potem sie dziwia ze sa traktowani jak dziwolągi (o popatrz, tu juz masz przyczyne tej twojej dyskryminacji i mysli samobojczych). Takie pawiany z kutasami na czole i piorkami w dupach robia zly PR calej reszcie normalnych gejow i lesbijek. A prawda jest taka ze to normalni ludzie (no zdarzaja sie spedaleni, czyt. Zniewiesciali geje) ze czlowiek nie ma pojecia ze ma inna orientacje. I tacy normalni ludzie powinni dyskutowac, rozmawiac, pokazywac sie - marsz NORMALNYCH ludzi. Jesli reszta uzna ze to normalni ludzie, to stwierdza ze czemu by nie mieli miec praw takich jak chca. Zdajd sobie sprawe ze osoby lgbt moga uznawac to za fajneale wiesz... Jak chcesz zrobic na kims dobre wrażenie, na rozmowie kwalifikacyjnej, na poznaniu przyszłych teściów itp to jak się ubierasz i zachowujesz? Ano wlasnie. Jak cie widzatak cie pisza i... Traktują. Chcesz byc na sile inny i sie wyrozniac? Nie oczekuj ze bedziesz traktowany jak wszyscy.

  •  

   pokaż komentarz

   @LaurenceFass: To nie jest żaden artykuł naukowy, a zwyczajnie nieumiejętnie napisany tekst. Homoseksualizm nie może być nabyty - nie ma żadnych naukowych dowodów, że tak może nastąpić.
   Dodatkowo homoseksualizm edu to propagandowa konserwatywna strona, która nie ma nic wspólnego z rzetelną edukacją, autor strony nie jest znany, szerzy sporo bredni takich jak to, że jest możliwość „terapii” z homoseksualizmu.
   To, że osoby lgbt mogą być bardziej narażone na np. depresję, czy nie znaczy, że to z powodu ich orientacji seksualnej, a z powodu nienawiści o dyskryminacji w społeczeństwie. W krajach, w których zalegalizowano małżeństwa jednopłciowe został zauważony spadek samobójstw wśród nastolatków.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieprzyjazny_Ziemniak:

   Marsze nie są po to, by epatować seksualnością, tylko żeby wskazać brak równości i dyskryminację.
   No to przyznam, że sposób walki z tą dyskryminacją jest co najmniej dziwny
   A zapytam tak przewrotnie. Dlaczego lewica liberalna nie walczy o prawa wszystkich ludzi, tylko wybranych?Do tego sama dopuszcza się dyskryminacji katolików, dresów, czy narodowców.

  •  

   pokaż komentarz

   To nie jest żaden artykuł naukowy, a zwyczajnie nieumiejętnie napisany tekst. Homoseksualizm nie może być nabyty - nie ma żadnych naukowych dowodów, że tak może nastąpić.
   @artpop:
   Standardowo, atak na źródło mimo, że nawet do niego nie zajrzałeś. Artykuł opiera się m.in. na tych badaniach:
   Genetic and environmental influences on sexual orientation and its correlates in an Australian twin sample.
   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10743878

   bredni takich jak to, że jest możliwość „terapii” z homoseksualizmu.
   Jak coś jest nabyte to istnieje również możliwość (nie zawsze) tego cofnięcia.

   To, że osoby lgbt mogą być bardziej narażone na np. depresję, czy nie znaczy, że to z powodu ich orientacji seksualnej, a z powodu nienawiści o dyskryminacji w społeczeństwie.
   W Holandii również istnieje ta korelacja (większa ilość chorób psychicznych), gdzie homoseksualiści są wręcz uprzywilejowani.

  •  

   pokaż komentarz

   @MusicURlooking4: W takim razie większość dorosłego społeczeństwa, to "konserwatyści i narodowcy", skoro odrzucili tę homo propagandę zwaną tęczowym piątkiem.

  •  

   pokaż komentarz

   Co to w ogóle za ruska mentalnosc, zakazywać marszy, zakazywać mówić, zakazywać srać i oddychać. Polacy sobie niezłych przedstawicieli wybrali xDDD

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: i jak widać po niektórych wykopkach w to im graj. Prawactwo lubi być trzymane za mordę. Zakażą marszów homoseksualistom, a na końcu nazwą się wolnościowcami. #bekazprawakow

  •  

   pokaż komentarz

   @MusicURlooking4: Protesty rodziców zadziałały tak, że w większości szkół nie odbyły się "zajęcia z kolorowej tolerancji", więc nie rozumiem do końca pytania.

  •  

   pokaż komentarz

   @LaurenceFass: Widzę, że niezbyt potrafisz czytać ze zrozumieniem. To badanie wcale nie udowodniło, że homoseksualizm może być „nabyty”.

   I nie, nie ma możliwości „terapii” czy „cofnięcia” homoseksualizmu. To niebezpieczne brednie.

   Osoby homoseksualne w Holandii nadal mogą być dyskryminowani czy odczuwać nienawiść z powodu swojej orientacji seksualnej, to o czym piszesz zawierało małą próbę badanych.

   Edukacja, prawa człowieka, wpływają pozytywnie na zdrowie psychiczne osób lgbt, co pokazują sytuacje w wielu krajach.

  •  

   pokaż komentarz

   @anallizator: Polecam posłuchać wypowiedzi tychże homoseksualistów na temat ich dewiacji, choćby tutaj od 5:40: https://www.youtube.com/watch?v=sexESCNoxjo

  •  

   pokaż komentarz

   @MusicURlooking4: Protesty rodziców zadziałały tak, że w większości szkół nie odbyły się "zajęcia z kolorowej tolerancji", więc nie rozumiem do końca pytania.

   @Manupeace: To nie jest prawda. Tak nastąpiło tylko w kilku szkolach. W większości Tęczowy Piątek się odbył, w wielu szkołach dodatkowo uczniowie sami zrobili tego typu akcję i ubrali się na tęczowo. Za rok Tęczowy piątek będzie w jeszcze większej ilości szkół.

  •  

   pokaż komentarz

   więc nie rozumiem do końca pytania.

   @Manupeace: a to już nie jest mój problem Wykopku ¯\_(ツ)_/¯

   Zapytaj

   większość dorosłego społeczeństwa

   może Ci pomogą w zrozumieniu do końca... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @MusicURlooking4: Twój tekst drętwy, jak twoje myślenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Jakieś konkretne źródło twoich danych?

  •  

   pokaż komentarz

   @Manupeace: Minusik jest, ale skomentować wypowiedzi w filmie nie ma komu. Brak wam wiarygodności tęczowi!

  •  

   pokaż komentarz

   @bylembordo: ONZ wezwała kraje członkowskie do zakazania terapii konwersyjnej, zajmującej się "leczeniem" homoseksualizmu, jako nieetycznej i pseudonaukowej. Tylko że w Polsce jedna z takich organizacji (lubelska "Odwaga") dostała w zeszłym roku nagrodę Ruchu Światło-Życie, razem z Szydło, Radiem Maryja i z dr Chazanem. Napisali o tym nawet w zagranicznych mediach.
   https://medium.com/meanwhile-in-poland/meanwhile-in-poland-controversial-award-gala-in-ministry-of-development-c4150e2c7204
   https://newsmavens.com/news/aha-moments/1376/when-will-poland-ban-lgbtq-conversion-therapy
   Więc tym trudniej spodziewać się, że Polska się do tego zastosuje. No chyba że w Polsce zmieni się rząd i parlament. Ale to nie wcześniej niż za rok. A może dopiero za pięć lat. Obecne władze na wszelkie możliwe sposoby podlizują się ultrakonserwatywnym i pseudo-katolickim organizacjom, żeby mieć ich poparcie w wyborach.

  •  

   pokaż komentarz

   tekst drętwy, jak twoje myślenie

   @Manupeace: przecież to nie ja, nie do końca rozumiem (@_@)

   Zresztą wybacz, mam teraz ważniejsze sprawy na głowie niż czytanie Twoich błyskotliwych przemyśleń, szukam Johna Rambo na poniższym obrazku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: kulturawplot.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @MusicURlooking4: Minusujecie jak opętani, a rzeczowej dyskusji brak. prosiłam o odniesienie się do wypowiedzi ukazanych w filmiku i nadal zero konstruktywnej reakcji z waszej strony.

  •  

   pokaż komentarz

   @anallizator: Czy wypowiedzi tych homosiów są jakoś zmanipulowane, czy autentyczne i dobrowolne? Oczywiście, że to drugie, w związku z tym ich źródło nie ma ŻADNEGO znaczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @anallizator: Odniesiesz się W KOŃCU merytorycznie do ich wypowiedzi, czy nie mam robić sobie nadziei na sensowną z wami dyskusję?

  •  

   pokaż komentarz

   rzeczowej dyskusji

   @Manupeace: słuchaj no dziewczę, twierdzisz, że większość dorosłych Polaków była przeciwna "homopropagandzie" w postaci tęczowego piątku a liczb odnośnie tego stwierdzenia żadnych nie podajesz.
   Dlatego zanim zaczniesz wymagać od kogoś, to łaskawie najpierw wymagaj też od siebie... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
   Ponieważ mam dziś nawet dobry humor to jak znajdziesz na wrzuconym powyżej obrazku Motomysz z Marsa, to cofnę minusy, które Ci dałem skoro Cię tak bolą... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Manupeace: albo nie, zrobię nawet lepiej i cofnę je teraz, niezależnie od tego czy znajdziesz tą mysz... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @MusicURlooking4: Niezły z ciebie cyniczny bufon, ale nie ze mną takie zagrywki.
   Odnośnie liczb, to nie jestem w stanie przytoczyć konkretnych, acz wiem na przykładzie dużego miasta w którym mieszkam (Bydgoszcz), iż w co najmniej dwóch szkołach z powodu protestów rodziców nie odbyły się omawiane zajęcia. Widziałam również reakcję społeczeństwa (popularne portale internetowe) na pomysły homo środowisk...

  •  

   pokaż komentarz

   @MusicURlooking4: Usilnie również próbuje wyciągnąć od was jakieś sensowne komentarze w związku z wypowiedziami homosiów z gender marszu i jak kulą w płot ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego tak unikacie tematu ich dewiacji?!

  •  

   pokaż komentarz

   Widzę, że niezbyt potrafisz czytać ze zrozumieniem. To badanie wcale nie udowodniło, że homoseksualizm może być „nabyty”.
   @artpop:
   Piszesz same bzdury.
   Badania pokazywały różnice w orientacji wśród bliźniąt (wychowujących się w różnych środowiskach). A więc czynnik środowiskowy był tu kluczowy.

   I nie, nie ma możliwości „terapii” czy „cofnięcia” homoseksualizmu. To niebezpieczne brednie.
   Bo co, ty tak twierdzisz?
   Nawet Freud (!) twierdził, że takie terapie są możliwe.

   Edukacja, prawa człowieka, wpływają pozytywnie na zdrowie psychiczne osób lgbt, co pokazują sytuacje w wielu krajach.
   No w Holandii jakoś nie bardzo.
   https://jamanetwork.com/journals/jamapsychiatry/fullarticle/481699

  •  

   pokaż komentarz

   Niezły z ciebie cyniczny bufon, ale nie ze mną takie zagrywki.

   @Manupeace: trudno, ja słowa dotrzymałem i minusy cofnąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Odnośnie liczb, to nie jestem w stanie przytoczyć konkretnych

   Bardzo rzeczowa dyskusja. Dziękuję, dobranoc... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   popularne portale internetowe

   Miałem napisać coś w innym języku, jednak z uwagi na to żeś niewiasta skwituję to naszym swojskim proszę Cię... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   w co najmniej dwóch szkołach

   No faktycznie, dwie szkoły to prawie wszystkie w Polsce... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @MusicURlooking4: Nie jesteście wiarygodnymi dyskutantami, gdyż unikacie niewygodnych dla środowisk LGBT kwestii i na tym tracicie najwięcej. Nieprzekonanych nie przekonacie takim podejściem do sprawy.
   Dwie szkoły w jednym (ponoć lewicowym) mieście to mało? Program uwzględniał niby 200 szkół, więc skoro w Polsce "A" oprotestowano skutecznie projekt, to jak według ciebie sytuacja mogła wyglądać w innych miastach?
   WP, onet i reszta, to według ciebie nacjoportale? Jeżeli nawet na tego typu portalikach 90 procent komentarzy sprzeciwia się tęczowym akcjom, to jaki wniosek można wysnuć wedle ciebie?

  •  

   pokaż komentarz

   Nieprzekonanych nie przekonacie takim podejściem

   @Manupeace: ja tu nie jestem od przekonywania kogokolwiek.

   Dwie szkoły w jednym (ponoć lewicowym) mieście to mało?

   Ile szkół jest w Bydgoszczy, cztery ( ͡º ͜ʖ͡º)

   WP, onet i reszta, to według ciebie nacjoportale? Jeżeli nawet na tego typu portalikach 90 procent komentarzy sprzeciwia się tęczowym akcjom, to jaki wniosek można wysnuć wedle ciebie?

   Komentarze anonimowych frustratów są dla mnie gówno warte, jeśli dla Ciebie nie są, to wnioski pozwolisz, że pozostawię dla siebie, ponieważ nie zamierzam obrzucać Cię inwektywami tak ja Ty to raczyłaś uczynić w stosunku do mnie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Dlatego też, żegnam Panią i życzę udanego weekendu oraz udanych obchodów stulecia niepodległości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @MusicURlooking4: Mimo totalnych różnic i unikania niewygodnych tematów życzę tego samego!

  •  

   pokaż komentarz

   Gej nie moze sie ohajtac z facetem? Ok. Ale tak sie sklada ze ja tez jestem facetem, hetem hetero i tez nie moge sie ohajtac z facetem. Orientacja seksualna nie ma tu zadnego wplywu na mozliwosci prawne.

   @Bialy88: Kolejny raz ten idiotyczny argument.

   Jak w Arabii Saudyjskiej możesz posiadać Koran, ale nie możesz posiadać Biblii, to rozumiem, że nie ma dyskryminacji chrześcijan wg. Ciebie. Bo przecież chrześcijanie nie mogą posiadać Biblii, ale mogą posiadać Koran. I muzułmanie też nie mogą posiadać Biblii, ale mogą posiadać Koran - wszyscy są równi!

  •  
   Bialy88 via Android

   -7

   pokaż komentarz

   @rzep no tak, przeciez sam to zauwazyles ze w przytoczonej sytuacji jest rowne.

   Rownouprawnienie oznacza ze dane grupy maja rowne prawa. Geje nie maja innych praw. Najwyzej obecne prawa moga byc dla nich krzywdzace, ale nie mozna zarzucić im braku równości. Rownouprawnienia by nie bylo gdyby byl zapis ze geje sie w ogole hajtac nie moga. A moga.

  •  

   pokaż komentarz

   @Manupeace: ale o co ci chodzi?? Mam się odnosić do wypowiedzi jakiegoś randoma z tłumu wyłowionego przez jakże w ch!@ obiektywną pyte.pl. Bądź poważny(a).

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli nawet na tego typu portalikach 90 procent komentarzy sprzeciwia się tęczowym akcjom, to jaki wniosek można wysnuć wedle ciebie?

   @Manupeace: Jestem poważnym wykopkiem i swoją wielką wiedzę opieram na domniemanych statystykach komentarzy na wp. Nawet nie wiem jak to skomentować :D Wiesz, jakby komentarze w internecie miały jakiekolwiek znaczenie w rzeczywistości, to Janusz Korwin Mikke byłby już Carem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: jesteś homofobem xD Gniję z takich typów którzy chodzą po internetach wylewając nienawiść na Polaków, bo im kazał pedofil w sukience nienawidzić inności.

  •  
   Bialy88 via Android

   -14

   pokaż komentarz

   @GilbertEatingGrape

   1. Fobia to nieuzasadniony lęk, strach przed czymś, paniczna reakcja na niewspolmierne zagrozenie, typu pająki, liczba 666, dziury, ciasnymi pomieszczeniami. Jesli masz na mysli kogos kto nie lubi/nienawidzi to to nie jest zadna fobia.

   2. Nie odczuwam niecheci do gejow i lesbijek, ba, miałem kiedys dobrego kumpla homo i kilka znajomych bi. Niechec odczuwam do srodowisk ktore robia tym osoba niezdzwiedzi przysluge, mianuja sie jakas "reprezentacja" i wypowiadaja sie w ich imieniu.

   3. Nienawisc na Polaków?

   4. Pedofil w sukience? Widze kler odniosl zamierzony skutek.

   5. Jestem ateistą głabie.

   Krotko mowiac, piszesz same bzdury. Nie rozumiesz pojec ktorych uzywasz, przypisujesz mi cechy ktorych nie posiadam. To poziom rynsztoku.

  •  

   pokaż komentarz

   no tak, przeciez sam to zauwazyles ze w przytoczonej sytuacji jest rowne.

   Rownouprawnienie oznacza ze dane grupy maja rowne prawa. Geje nie maja innych praw. Najwyzej obecne prawa moga byc dla nich krzywdzace, ale nie mozna zarzucić im braku równości. Rownouprawnienia by nie bylo gdyby byl zapis ze geje sie w ogole hajtac nie moga. A moga.

   @Bialy88: Nie, nie oznacza. Nadal w tej sytuacji jedna grupa jest dyskryminowana.

   Muzułmanie mogą posiadać Koran i mieć meczety, ale nie pozwala się na coś analogicznego chrześcijanom i innym religion. Muzułmanom to nie przeszkadza bo ich nie interesuje posiadanie Biblii i kościołów, ale dla chrześcijan jest to konieczne by móc żyć zgodnie ze swoją religią.

   Równe prawa by były gdyby wszystkie wyznania mogły posiadać swoje święte księgi i miejsca kultu, a nie tylko te jedne, wybrane. W innym przypadku nie ma równych praw.

  •  
   Bialy88 via Android

   -7

   pokaż komentarz

   @rzep dyskryminowana - moze i tak - ale nie mozna mowic o braku równouprawnienia, skoro... Prawo nie rozni sie dla jednych i dla drugich.

   Rownouprawnienie to stan kiedy prawo jest rowne dla wszystkich, a nie ze zapewnia poszczegolnym grupom to, czego chca.

   Dlatego nie mozna mowic o braku rownouprawnienia w Polsce, bo geje nie sa wylaczeni na gruncie prawa z niczego, tylko o tym ze sa grupy ktore maja potrzebe wprowadzenia praw dla nich istotnych.

   Pamietaj, jesli chcesz cos zmieniac to najpierw musisz to zrozumiec. Jesli nie rozumiesz czego chcesz, to strzelasz ślepakami. Wiem ze "rownouprawnienie" fajnie brzmi od strony marketingowej, ale w baszym panstwie, w naszych realiach takid postulaty to nonsens. Rownie dobrze mozesz domagac się wycofania wojsk radzieckich z Polski.

  •  

   pokaż komentarz

   dyskryminowana - moze i tak - ale nie mozna mowic o braku równouprawnienia, skoro... Prawo nie rozni sie dla jednych i dla drugich.

   Rownouprawnienie to stan kiedy prawo jest rowne dla wszystkich, a nie ze zapewnia poszczegolnym grupom to, czego chca.

   @Bialy88: Nie, bo równouprawnienie istnieje wtedy, gdy nie ma dyskryminacji

   https://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3wnouprawnienie

   Wiesz, zgodnie z twoją logiką to równouprawnienie było również w nazistowskich Niemczech - wszyscy Żydzi do obozów, a Niemcy mogą cieszyć się wolnością. Jakby Niemiec okazał się Żydem to też by trafił do obozu, więc równouprawnienie jak się patrzy.

   Więc sorry, ale niestety to ty nie rozumiesz czym jest równouprawnienie w terminologii społeczno-politycznej.

  •  
   Bialy88 via Android

   -4

   pokaż komentarz

   @rzep nie, to nie jest zgodne z moja logika, skoro w Niemczech Niemcy i Żydzi mieli inne prawa. A tak sie sklada ze to jest zaprzexzeniem rownouprawnienia. Znajdz mi w polskim prawie zapisy ktore odbieraja jakies prawa ze wzgledu na orientacje seksualna wzgledem reszty obywateli.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: wiesz, z jednej strony Cię podziwiam, bo robić takie fikołki logiczne, żeby uzasadnić swój światopogląd, to też trzeba umieć trochę xD

  •  

   pokaż komentarz

   nie, to nie jest zgodne z moja logika, skoro w Niemczech Niemcy i Żydzi mieli inne prawa. A tak sie sklada ze to jest zaprzexzeniem rownouprawnienia. Znajdz mi w polskim prawie zapisy ktore odbieraja jakies prawa ze wzgledu na orientacje seksualna wzgledem reszty obywateli.

   @Bialy88: Mieli identyczne prawa - każdy Niemiec mógł być Niemcem, ale nie mógł być Żydem. Jak był Żydem to trafiał do obozu. Proste i równe prawa dla każdego.

   Tłumaczę Ci dlatego, że zgodnie z pojęciem społeczno-politycznym, równouprawnienie to zaprzeczenie dyskryminacji lub faworyzacji. Jeśli prawa faworyzują lub dyskryminują jakieś grupy społeczne - ze względy na orientację, religię, kolor skóry itp. to nie ma równouprawnienia.

   Znajdz mi w polskim prawie zapisy ktore odbieraja jakies prawa ze wzgledu na orientacje seksualna wzgledem reszty obywateli.

   Masz przepisy, które przyznają takie prawa - jak choćby właśnie małżeństwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @rzep: Taka ciekawostka, W Arabii Saudyjskiej nie ma nakazu ze wszyscy musza być muzułmanami i wierzyć w Allaha. Chrześcijanie mogą wyznawać wiarę w Boga, ale musza robić to prywatnie, a nie obnosić się z tym publicznie.

   Biorąc to pod uwagę, nie można twierdzić ze chrześcijanie nie maja równych praw. Najwyżej obecne prawa mogą być dla nich krzywdzące, ale nie można zarzucić im braku równości. Równouprawnienia by nie było gdyby był zapis ze chrześcijanie się w ogole modlić nie mogą. A mogą.

   No law requires all citizens to be Muslim, but non-Muslims and many foreign and Saudi Muslims whose beliefs are deemed not to conform with the government’s interpretation of Islam must practice their religion in private and are vulnerable to discrimination, harassment, detention, and, for noncitizens, deportation.

  •  

   pokaż komentarz

   bredzisz

   @Bialy88: Ty bredzisz mówiąc, że sytuacja jak opisana w krajach muzułmańskich to "równouprawnienie".

  •  
   Bialy88 via Android

   0

   pokaż komentarz

   @rzep nie, pisze o sytuacji jaka ty przedstawiles, tzn casus. Nie zaglebialem sie w prawo w takich krajach zeby moc o nim sie wypowiadac, dlatego rozpatruje tylko to co zalozyles. Jesli mozna miec koran a biblii nie, to jest rownouprawnienie, bo ten zakaz jak rozumiem dotyczy wszystkich.

   Tylko nie wiem w ogole po cholere czytam tu jakies muzulmanskie i nazistowskie przyklady, skoro mamy polski przyklad.

   Jesli w prawie pojawi sie wyszczegolnienie i/lub podzial na jakies grupy, to zazwyczaj po to, zrby nadac im jakies przywileje lub pogorszyc ich sytuacje prawna.

   Gdyby w polskim prawie nie bylo rozroznienia ns plec to obowiazywaloby bas dokladnie to samo prawo. Ale jest podzial na kobiety i mezczyzn. Czemu? Ano temu, zeby zaburzyc rownouprawnienie (ktore jak wyzej napisalem jest standm "idealnym" w znaczeniu absolutnym, a nie ze dobrym).

   No i jak zobaczysz w prawo to rozroznienie na kobiety i mezczyzn bylo po to zeby np. Dac kobieta inny wiek emerytalny, specjalne swiadczenia itp. I to jest juz brak idealnego rownouprawnienia.

   W naszym prawie z tego co wiem homoseksualisci nie maja zadnych wylaczen, nie ma zadnej gwiazdki ze np. "za wyjatkiem gejow i lesbijek", a chyba jedyne przepisy jakie wyrozniaja te grupe to zakaz i sankcjonowanie dyskryminacji ze wzgledu na wlasnie ich orientacje seksualna. Jak znasz cos jeszcze to chetnie sie dowiem, szczegolnie by mnie interesowalo umniejszanie ich prawom wzgledem reszty ze wzgledu na orientacje seksualna.

   Homoseksualisci wyrazaja chec wprowadzenia zwiazkow partnerskich i nalezy takie prawo wprowadzic. Ale w kwestii rownouprawnienia nic sie nie zmieni, no zakladam ze nir bedzie zapisu ze "tylko gejom i lesbijkom przysluguje prawo do zawierania zwiazkow partnerskich", ale ze bedzie to dotyczylo wszystkich obywateli.

   Tylko nalezy umiec sformulowac potrzebe, zeby ktos ja mogl spelnic.

 •  

  pokaż komentarz

  Fajny ten prezydent taki niezbyt demokratyczny i rigczowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że katolicka propaganda w szkołach też będzie zakazana... oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Czyli generalnie wszystko, co nie podoba się rządowi można będzie wpleść w pojęcie propagandy. To nie jest ani trochę śmieszne

 •  

  pokaż komentarz

  Ktoś tego pana i jego macierzystą partię popiera, to stanowisko jest odzwierciedleniem światopoglądu ich elektoratu ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Najpierw zakaz homopropagandy, pozniej nakaz chodzenia do koscioła i zakaz obrażania i krytykowania władzy i mamy koree północną ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna