•  

  pokaż komentarz

  Sama skala tej walki z antysemityzmem, jest przyznaniem się do tego, że są najbardziej znienawidzonym narodem świata. Gdyby było inaczej, nie byłoby przecież problemu, a tak zrobili z tego wielki problem globalny. A jeśli sami przyznają, że świat ich nienawidzi to przyznają się do tego, że coś z nimi nie gra.

  •  

   pokaż komentarz

   @Facet_35: Juz same te wytyczne sa tak nieludzkie, ze nawet najgorsze czyny dyktatorow brzmia przy tym, jak cieple slowa kochajacej mamy.

   Walka z antysemityzmem powinna znaleźć się w legislacji każdego państwa, najlepiej jako zapis w konstytucji;

   Mogliby przynajmniej zmienic nazwy z USA na Izrael Amerykanski.

   Prawodawcy powinni stworzyć ramy prawne do skutecznego zwalczania antysemityzmu. W związku z tym istniejące prawo powinno zostać zaostrzone, a jeśli to konieczne, należy stworzyć nowe rozwiązania umożliwiające walkę z antysemityzmem;

   Nowe narzedzia czyli co? Udostepnisz nagranie z CCTV pokazujace jak zyd kradnie w sklepie, to nie tylko tracisz robote, ale idziesz na tortury, a pozniej do lagru na rzecz Izraela za darmo?

   Ze względu na umiędzynarodowienie mediów tradycyjnych i internetowych, walka z antysemityzmem może być skuteczna jedynie wtedy gdy stanie się kluczowym elementem polityki zagranicznej oraz polityki organizacji międzynarodowych takich jak Unia Europejska i Organizacja Narodów Zjednoczonych;

   No prosze. Czyli juz wiemy o co w ACTA2 chodzi. Wiemy tez dlaczego media spolecznosciowe wylaczyly mozliwosc chocby czytania wszystkich (niefiltrowanych) tresci.

   Historia antysemityzmu powinna zostać właściwie przedstawiona w kulturowej i religijnej pamięci świata, a niewłaściwe opisy należy poprawić wszędzie tam, gdzie to możliwe.

   Zostalas porwana i zgwalcona przez p!%#?$%nietego zyda? To pewnie dlatego, ze twoje jeansy byly zbyt wyzywajace!

   Edukacja na wszystkich poziomach powinna zawierać emocjonalne spotkania z judaizmem i Żydami.

   Czyli zamiast Teczowych Piatkow bedzie Ruchanie Najladniejszych Czterolatek, bo trzeba im wpoic poczucie winy! Jak goje smialy urodzic sie ladniejsze od zydow?

   Elity, decydenci i osoby wpływowe powinny dawać dobry przykład w walce z antysemityzmem: powinny głośno wypowiadać się przeciw wszelkim przejawom antysemityzmu, powinny natychmiast podejmować działania przeciwko wszelkim przejawom antysemityzmu;

   Prezydent RP Andrzej Duda widac juz odrabial prace domowa. Ze pekla jakas szybka chujwiegdzie, to caly swiat musial sie dowiedziec i oburzyc.

   Istniejące i powstające książki i dokumenty na temat judaizmu powinny zostać przetłumaczone na jak najwięcej języków i dystrybuowane po przystępnych cenach lub za darmo zarówno off- jak i online;

   Ciekawe, ze Talmudu w oryginale nie puszcza za darmo...

   Nauczanie na temat Holokaustu musi zostać uzupełnione innymi strategiami edukacyjnymi,

   To zdanie mnie intryguje. Jakie inne strategie? Chodzi o metode "dobry i zly policjant" w wersji "zyd ortodoksyjny" i "zyd syjonistyczny"? Tu i tu policjant. Tu i tu zyd (chcacy okrasc i zniszczyc goja).
   Juz dzisiaj w Polsce wiekszosc filmow naukowych dostepnych przez FTA to "filmy dokumentalne" o Hitlerze bedace w rzeczywistosci nieludzka propaganda. Malo faktow, wiele komentarzy.

   Historia antysemityzmu powinna zostać właściwie przedstawiona w kulturowej i religijnej pamięci świata, a niewłaściwe opisy należy poprawić wszędzie tam, gdzie to możliwe.

   Czyli bedziemy mieli dwie historie: historia wlasciwa, historia niewlasciwa. Jesli fakty brzmia niewlasciwie, to tym gorzej dla faktow... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Osoby, które głoszą lub mają poglądy antysemickie, nie powinny mieć prawa do zajmowania znaczących stanowisk ani też do sprawowania funkcji umożliwiających wywieranie wpływu na polu kultury, religii i edukacji;

   Kto bedzie ocenial, czy czlowiek nie gloszacy pogladow antysemickich ma poglady antysemickie? MYSLOZBRODNIA i narzedzie zydowskiej manipulacji w jednym!

   Te inne wersy tylko niewinnie wygladaja, ale jesli przypatrzec sie szczegolom, to sa one rownie okrutne.

   No ale do pieca najbardziej dolozyl Franciszek, ktory widze wzial propagande z polykiem juz w lutym: https://anendtoantisemitism.univie.ac.at/fileadmin/user_upload/p_anendtoantisemitism/PDF/AnEndtoAntisemitism_GreetingPope.pdf

   Obce i wrogie wyznanie jemu swieta ksiege edytuje, a ten jeszcze pisze "We are responsible when we are able to respond."
   Czyli ze co? Wg Franciszka jestesmy odpowiedzialni, jesli bylismy zdolni zareagowac?
   A jesli przechodzisz obok nierozladowanej palety w markecie, to tez jestes odpowiedzialny za nia, bo mogles przeciez zareagowac i pomoc ja rozladowac? I co? I teraz przez tysiaclecia beda opisywani jako odpowiedzialni za krzywde nierozladowanej palety? I tylko to bedzie najwazniejsze? Franciszek juz pewnie dawno zapomnial, kto ukrzyzowal Chrystusa...

   Franciszek zdradzil swoich wlasnych wyznawcow i wiernych oraz wystawil ich Izraelowi!

   Nie ma w naszym slowniku slowa na tyle obelzywego, zeby nim opisac te wytyczne. Niewolnictwo brzmi przy tych wytycznych jak jakas sielanka z elementami rodziny.

   Czas konczyc. Ja w takim razie obrazkowo wklejam WAM FRAGMENT KSIAZKI NA TEMAT JUDAIZMU ON-LINE ZA DARMO!!! Gdzie moje szekle? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: i.kym-cdn.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Quran812WhoBelieveInScripturesOther: oni próbują nam pokazać, że jednak Hitler miał rację a III Rzesza była dobra i walczyła z prawdziwym złem. Nienormalni.

  •  

   pokaż komentarz

   @Quran812WhoBelieveInScripturesOther:

   > Juz dzisiaj w Polsce wiekszosc filmow naukowych dostepnych przez FTA to "filmy dokumentalne" o Hitlerze bedace w rzeczywistosci nieludzka propaganda. Malo faktow, wiele komentarzy.

   Taa? A konkretniej co Ci się nie podoba w przedstawieniu Hitlera?

  •  

   pokaż komentarz

   @Facet_35: sam się zastanawiam: mając do wyboru być junior-partnerem stanów a więc przeistoczyć Polskę w Polin czy zwiększając integrację europejską i stając się federacją na podobieństwo stanów, to chyba wolałbym to drugie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Quran812WhoBelieveInScripturesOther: "Ciekawe, ze Talmudu w oryginale nie puszcza za darmo..."

   W samo sedno zła! SUPER!

  •  

   pokaż komentarz

   @Lizbona: Na początek potrenujmy i zacznijmy "zwalczać" antysemityzm w taki sposób, by w Polsce osiągnął taki poziom jak jest we Francji!

 •  

  pokaż komentarz

  Ja się nie dziwie, że oni się tak przykładają do walki z antysemityzmem bo to jedna z bardziej dochodowych branż ich gospodarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  no i powstało narzędzie, że zamknąć usta każdemu krytykowi izraela. Teraz jesteśmy pod ich butem i czy nam się to podoba czy nie oni będą robić co im się podoba, wyręczając się przy tym rękami gojów - ot chociażby broniąc ich przed syryjczykami link

  ps. tyle w kwestii świeckich państw:

  Należy podkreślać i zamieszczać (off- i online) pozytywne treści na temat judaizmu

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawostka ;)
  Jesli ktoś mówi o polskich obozach zagłady lub sugeruje współudział Polaków to antysemita. og oficjalnej definicji antysemityzmu:

  pkt 5:próby rozmycia odpowiedzialności za utworzenie obozów koncentracyjnych i obozów zagłady zakładanych i prowadzonych przez nazistowskie Niemcy poprzez obarczanie za to winą innych narodów lub grup etnicznych.

 •  

  pokaż komentarz

  Bawcie się dalej. Już dzisiaj macie problem w krajach takich jak Niemcy i Francja. Eskalacja dopiero nadejdzie. Te wasze sztuczne państwo zwane Izraelem jeszcze się trzyma, ale to tylko kwestia czasu. Niczego nie bronicie, robicie sobie tam obozy podobne do tych, w których Was i Nas mordowano. Nawet mi Was nie szkoda.
  Zapale sobie cygaro, zjem niekoszerną świnię, trzasnę drina i popatrzę co tam u Was ciekawego się wydarzy. Zobaczymy kiedy ta uszczelka pier... bo śrubę przykręcacie zawodowo.
  PS: Nic nie mam do obywateli Izraela, ale ich rząd to połączenie Hitlera ze Stalinem a nawet Mao się znajdzie.