•  

  pokaż komentarz

  Czy tak wygląda państwo prawa? W Polsce to by się nawet w głowie nikomu nie mieściło aby policja oficjalnie powiedziała, że premier powinien iść do pierdla. W ogóle jakikolwiek ważniejszy polityk. Jeszcze jak tam prokurator generalny faktycznie wystosuje oskarżenie, to już w ogóle przepaść cywilizacyjna...

  W Polsce specjalnie od tego prokurator generalny jest ministrem sprawiedliwości i kolesiem premiera aby do takiej sytuacji nigdy broń boże nie doszło. Jeszcze by głowy w policji zaczęły lecieć za to, że ktoś śmiał drążyć temat i próbował wystąpić przeciwko ojcu narodu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Khaine: Jak to w Polsce się nie mieści w głowie? Jak Ziobro uzna że trzeba kogoś zamknąć to bez problemu to ogłosi, tylko najpierw uzgodni.

  •  

   pokaż komentarz

   @Khaine: Państwo prawa, kilka razy oskarżony i dalej się śmieje policji w twarz xD

  •  

   pokaż komentarz

   @doppelherz: W Polsce nawet oskarżyć nie możesz, bo komendant nie pozwoli z racji tego, że sprawie natychmiast ukręcono by łeb, prokuratura by natychmiast sprawę umorzyła a komendanta by zwalili z fotela na drugi dzień, za to że nie upilnował (oficjalnie by go odwołali za coś innego) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Tylko by ktoś wpadł na taki pomysł i poszedł z nim do prokuratury, to prokurator by szybciutko zadzwonił do Ziobry i powiedział, że jakiś wywrotowiec próbuje podnieść rękę na władzę ludową i trzeba zrobić z nim szybko porządek, bo jeszcze do mediów pójdzie i trzeba będzie zamiatać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Więc nawet jak tam mają problemy go posadzić, to przynajmniej policja nie boi się głośno o tym mówić i jego brudne łapska są sprawą medialną. A w tym chlewie obsranym gównem wszystko jest tak zabetonowane, że nawet się o takich korupcyjnych zagrywkach nie dowiesz. A jak się dowiesz, to ruszy cała machina propagandowa (afera KNF hmm?) z której dowiesz się, że ojciec narodu nic złego nie zrobił - wręcz bardzo dobrze, że przyjął łapówkę dla dobra Polski xD

 •  

  pokaż komentarz

  Żyd żydowi żydem.
  A tak na serio to może w końcu tej parce od siedmiu boleści pprzytra nosa.

 •  

  pokaż komentarz

  Grudzień 2018. Wykop odkrywa problemy prawne i wizerunkowe Netanjahu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) znane od lat i krytykowane bezlitośnie w Izraelu. Toczy się postępowanie. Czekam aż wykop odkryje, że prezydent Izraela Moshe Kacaw w 2006 roku został oskarżony o molestowanie seksualne i gwałty na kilku kobietach. U nas oczywiście byłby #heheszki bo mizoginia #motzno. 29 czerwca 2007 roku podał się do dymisji. W 2008 roku odrzucił porozumienie stron, umożliwiające uniknięcie procesu w zamian za przyznanie się do winy. 30 grudnia 2010 roku sąd w Tel Awiwie uznał Kacawa za winnego zarzucanych mu czynów. 22 marca 2011 roku sąd podał wymiar kary, zasądzając siedem lat więzienia. W grudniu 2016, po odbyciu 5 lat z orzeczonej kary więzienia, opuścił zakład karny. To, że w Izraelu w przeciwieństwie do Polski politycy bywają pociągami do odpowiedzialności może być szokiem poznawczym. Oczywiście fala sp%@!%$#enia w komentarzach musi być. W końcu combo wykop-żydzi.

 •  

  pokaż komentarz

  idąc tokiem myślenia żydów o Polakach ,śmiało można powiedzieć że wszyscy żydzi to oszuści i złodzieje ??