•  

  pokaż komentarz

  Ech, kiedyś was przegonię i sam dodam kolejny odcinek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) NUU PAAGAADIII!!...

 •  

  pokaż komentarz

  Napawdę lubię ten format.

  •  

   pokaż komentarz

   @dnkn: Ludzie widują ufo, podobno otacza ich właśnie coś co przypomina wyładowanie elektryczne, czyli mocno jonizujące się powietrze, stąd te niebieskie (wg świadków) iskierki i otoczka. Co by się stało jak by się realizowało to pionowo? Może za jakiś czas okaże się, że można unosić się bez hałasu, powoli dążymy widzę do tego co ludzie opowiadają,a inni się z nich śmieją ;-) Zobaczymy co będzie dalej, jestem sceptykiem,ale chyba coś jest na rzeczy z tymi obiektami.

  •  

   pokaż komentarz

   @ThomasE: niespecjalnie interesuje się tematem UFO, niebardzo wiem o jakie zjawisko chodzi

  •  

   pokaż komentarz

   @dnkn: Od czasu do czasu można przeczytać opowieści ludzi, którzy opisują dziwne zjawiska na niebie, mnie nie interesuję UFO, a to co Ci ludzie widzą i próbuję zawszę w różnych sytuacjach wiązać fakty (zboczenie zawodowe dotyczące techniki, badanie wiarygodności patentów technicznych itd.). Najbardziej klarowny opis został zasłyszany przeze mnie z naprawdę wiarygodnego źródła, od osoby, która nie miała interesu oszukiwać, dodatkowo ta tematyka zjawisk nie leży w ogóle w zainteresowaniach tej osoby, a ja jestem też mocno sceptyczny w tym temacie. W skrócie napiszę bo szanuję Twój czas, nie będę opisywał miejsca, a to co było zauważone. Wieczorem po 23 pod chmurami było coś cyt."okrągłego" co świeciło dziwnie mlecznym jasnym światłem, światła były ułożone na krawędzi i na obrzeżach tego czegoś były cyt. "jasne i niebieskie iskierki", po chwili to zaczęło bardziej "iskrzyć" i uniosło się szybko w chmury. To tak w skrócie, mi od razu po usłyszeniu tego przyszło do głowy, że to może być jonizacja powietrza i wyładowania elektryczne przy bardzo wysokim napięciu, a teraz oglądamy o lataniu za pomocą wysokiego napięcia. Takie historie są częste i chyba powoli dochodzimy do sytuacji, że te osoby może mówią i piszą prawdę,a my jak to my rasa ignorantów i panów ziemi nie bierzemy pod uwagę, że coś lub ktoś już ma patent na szybkie poruszanie się w naszej grawitacji. Obserwując nasz postęp i patenty powoli wnioskuję, że jak by nie ekonomia to już dawno by wszystko było jasne i byśmy żyli jak pączki w maśle dążąc tylko do rozwoju naszego postępu. O tak w skrócie ;-)

 •  

  pokaż komentarz

  @LukaszLamza świetny materiał, zwłaszcza ta część o samolocie jonowym jest niesamowicie ekscytująca.
  ale dwie kwestie co do których się chciałbym przyczepić.
  Stwierdzenie że ludzie istnieją od 250k-350k lat może wprowadzić w błąd, bo wiele gatunków ludzi istniało i ponad milion lat wstecz. No i "gram" w miejscu "gramów", może to nie jest poważny błąd, ale strasznie częsty i razi :V.
  Poza tym forma "czytamy naturę", jest genialna, bardzo przystępna forma i dobrze dobrany czas trwania, ciekawe tematy, robisz świetną robotę, i bardzo dziękuję za te materiały!
  I mam nadzieję że zdobędzie większą popularność :)

 •  

  pokaż komentarz

  O jak dobrze, ze trafiłem na to znalezisko i kanał! (。◕‿‿◕。)