•  

   pokaż komentarz

   @koral patus czy nie, został skazany bez jakichkolwiek dowodów winy, wyłącznie na podstawie słowa hipergamicznej manipulantki. A potem jest ból dupy że coraz więcej facetów otwarcie stosuje zasadę Mike'a Pence'a.

   oczywiście zakop, informacja nieprawdziwa

  •  

   pokaż komentarz

   zasadę Mike'a Pence'a

   @Kakyoin: co to za zasada?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: też bym chciał wiedzieć co to za zasada

  •  

   pokaż komentarz

   @czullo
   @bryndzus

   https://en.m.wikipedia.org/wiki/Billy_Graham_rule

   TL;DR: żadnych sytuacji 1v1 z kobietą, z którą nie jesteś w zformalizowanym związku. Jeśli nie można uniknąć spotkania, należy wziąć przyzwoitkę, najlepiej mężczyznę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: a co to pomoże jak ta sytuacja była sprzed 6 lat. Myślisz że były jeszcze jakieś dowody oprócz jej zeznań?

  •  

   pokaż komentarz

   a co to pomoże

   @bryndzus: W sytuacji sprzed X lat nie zmieni nic. W przypadku sytuacji "bieżącej" znacząco zmniejszy prawdopodobieństwo fałszywego oskarżenia, a przy odpowiednim upublicznieniu informacji, że zasadę stosujesz, automatycznie da ci świadków, których możesz wykorzystać w procesie. To jest strategia prewencyjna, nie metoda obrony.

   Myślisz że były jeszcze jakieś dowody oprócz jej zeznań?

   oczywiście, że nie, wyrok został prawie na pewno wydany na podstawie #believeallwamen

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: informacja nieprawdziwa - czyli goscia nie skazali nie bylo sprawy a zetka podala fake-newsa?

  •  

   pokaż komentarz

   @wiencejfakingcaptcha skazali go, ale gwałtu mu nie udowodniono

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: najpierw wykorzystac dziewczyne a potem jeszcze swiadkow na procesie? Ty chory zwyrolu

  •  

   pokaż komentarz

   skazali go, ale gwałtu mu nie udowodniono

   @Kakyoin: tu sie czepiam troche logiki, inf niep tyczy sie tego ze gosc zostal skazany a nie tego czy slusznie czy nie.

   Ale w sumie pojechana akcja, zupelnie nie rozumiem jak takie cos w ogole jest mozliwe. Pewnie ktos mial cos do niego i go uwalili

  •  

   pokaż komentarz

   najpierw wykorzystac dziewczyne a potem jeszcze swiadkow na procesie? Ty chory zwyrolu

   @wiencejfakingcaptcha dobrze, w takim razie oświadczam publicznie, że zgwałciłeś dziecko. Idziesz do pierdla sam czy ci pomóc? A może po prostu się zabij, będzie szybciej?

   Obecna sytuacja prawna jest taka, że w przypadku oskarżeń o przemoc seksualną mężczyzna nie ma żadnych praw do obrony. Kobiety, zwłaszcza w państwach zachodnich, rozmyślnie wykorzystują to do do niszczenia życia niewinnych ludzi jako kara za urojone "nieposłuszeństwo". Do tego często w takich sprawach sędzią również jest kobieta, co powoduje oczywistą stronniczość. Dlatego też jedynym akceptowalnym dowodem w takich przypadkach powinna być dokumentacja medyczna sporządzona natychmiast po zdarzeniu, a jakiekolwiek "oskarżenia" niepoparte dokumentacją medyczną powinny być przez faktycznie niezawisłe sądy z automatu odrzucane jako fałszywe. No i nie oszukujmy się, w tym przypadku oskarżenie jest absolutnie fałszywe - w przypadku istnienia jakichkolwiek dowodów winy sprawa byłaby oczywista najdalej na drugiej rozprawie, więc nie trwałoby to sześć lat.

  •  

   pokaż komentarz

   tu sie czepiam troche logiki, inf niep tyczy sie tego ze gosc zostal skazany a nie tego czy slusznie czy nie.

   @wiencejfakingcaptcha: tytuł znaleziska to "Policjant zgwałcił", i to jest informacja nieprawdziwa

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: Reguła Grahama czyli gdy redpil wejdzie za mocno. Niedługo stulejarze będą uciekać przed śmieszkującymi kobietami jak ten azjatycki zawodnik mma XD

  •  

   pokaż komentarz

   @gkioepsmnvjeslvnkuewalxpobnf przynajmniej nie pójdziemy siedzieć za coś czego nie zrobiliśmy. Ja jestem świadom że nie ma absolutnie żadnej możliwości żeby jakakolwiek kobieta była zainteresowana mną jako potencjalnym partnerem, toteż krycie własnej dupy w niczym mi nie przeszkadza, a może tylko pomóc

  •  

   pokaż komentarz

   tytuł znaleziska to "Policjant zgwałcił", i to jest informacja nieprawdziwa

   @Kakyoin: twoja wersja też nie jest poparta dowodami.

   nie trwałoby to sześć lat.

   @Kakyoin: jakie sześć lat?

   victim eventually told a relative she had been raped and it was reported to police in May 2016

   Provan’s trial took place between 21 and 29 November. He was sentenced on 30 November to nine years in prison and placed on the sex offenders’ register.

   The victim has been incredibly brave in giving evidence in court and I commend her courage in reliving what happened to her.

   I would like to praise the efforts of the investigators involved whose dedication and thorough work has helped secure this conviction, and the sentence reflects the severity of his offending.

   @Kakyoin: Sam nie wiem co się stało i nie wiem jakie dowody zostały przedstawione i podejrzewam że sam też tego nie wiesz (nawet dobrze artykułu chyba nie przeczytałeś), tym bardziej zdumiewa mnie skąd twoje przekonanie o jego niewinności

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: > TL;DR: żadnych sytuacji 1v1 z kobietą, z którą nie jesteś w zformalizowanym związku. Jeśli nie można uniknąć spotkania, należy wziąć przyzwoitkę, najlepiej mężczyznę.

   Tę zasadę stosuje się na "randkach" m.in. u Świadków Jechowy i muzułmanów. Ma to zapobiec pokusie "grzechu", cokolwiek w danej sytuacji pod jego definicję podpada. Widzę, że wymysły religijnych bigotów znajdują zastosowanie w sytuacjach świeckich. Cieszyć się czy płakać z tego powodu?

  •  

   pokaż komentarz

   Obecna sytuacja prawna jest taka, że w przypadku oskarżeń o przemoc seksualną mężczyzna nie ma żadnych praw do obrony.

   @Kakyoin: To jest bzdura.
   Wyjdź z piwnicy, bo jak będziesz dalej oceniał świat wyłącznie przez pryzmat głupot w necie to się całkiem w tym zatracisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: w UK wiek przyzwolenia to jest 17 lat. Więc 16 latka gówno ma tutaj do powiedzenia bo z urzędu jestes ścigany z automatu za gwałt. Tak samo jak u nas na 14 latce.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: taaa, bo to zawsze kobieta kłamie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: Kolego. Ok rozumiem - rzeczywiscie nie ma dowodow na sam gwalt, ale... po co 39 letni chlop bral na randke 16-letnie dziecko? Zreszta nie wiemy nic o dowodach lub ich braku. Trzebaby zapuscic wykop CSI.

   edit. przeszukalem anglojezyczne internety, inne artykuly mowia o tym jak to ona tylko plakala i opowiadala historie, w tym wspomniala ze ocenia jego atrakcyjnosc na 2/10... w h!$ naciagane zeznania.

  •  

   pokaż komentarz

   Widzę, że wymysły religijnych bigotów znajdują zastosowanie w sytuacjach świeckich. Cieszyć się czy płakać z tego powodu?

   @Fomalhaut: Jechowi i muzumanie też jedzą chleb i wodę, więc uważaj żeby nie stosować tych rozwiązań.
   Tamta zasada nie ma żadnego motywu religijnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @PolskiCzeczen nie wiem, ale tak jak on mógł wkręcać, że ma 20 pare lat, tak samo ona mogła

   @Bellie tutaj jest to więcej niż pewne, zwłaszcza jeśli przrjrzysz anglojęzyczne artykuły

  •  

   pokaż komentarz

   Reguła Grahama czyli gdy redpil wejdzie za mocno. Niedługo stulejarze będą uciekać przed śmieszkującymi kobietami jak ten azjatycki zawodnik mma XD

   @gkioepsmnvjeslvnkuewalxpobnf: wczoraj pisałeś, że każdy mężczyzna to gwałciciel, a teraz przeszkadza ci, że mężczyźni nie chcą być sam na sam z kobietami?
   Czyżbyś popierał gwałty?

  •  

   pokaż komentarz

   : twoja wersja też nie jest poparta dowodami.

   @gl0wa: jest poparta domniemaniem niewinności.

   Tę zasadę stosuje się na "randkach" m.in. u Świadków Jechowy i muzułmanów. Ma to zapobiec pokusie "grzechu", cokolwiek w danej sytuacji pod jego definicję podpada. Widzę, że wymysły religijnych bigotów znajdują zastosowanie w sytuacjach świeckich. Cieszyć się czy płakać z tego powodu?

   @Fomalhaut: dziękuj za nowy wspaniały świat feministkom XD

  •  

   pokaż komentarz

   @Im_not_a_robot według wiki wiek przyzwolenia w uk to 16 lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: gwałt to zawsze jest wina kobieta, jakby dała to by gwałtu nie było

  •  

   pokaż komentarz

   jakie sześć lat

   @gl0wa "nastolatka przez sześć lat ukrywała prawdę". Nue ma żadnego powodu żeby ją ukrywać. A gdyby faktycznie coś miało miejsce, i byłyby twarde dowody, sprawa byłaby banalnie prosta, więc proces nie trwałby nawet pół roku.

   twoja wersja też nie jest poparta dowodami

   Oczywiście, ale po sześciu latach jakiekolwiek fizyczne dowody gwałtu nie mają nawet teoretycznie szans istnieć, a nawet gdyby, to nie wskazywałyby jednoznacznie sprawcy. Tyle że w państwie prawa człowiek, któremu nie udowodniono czynu, zostaje uniewinniony

  •  

   pokaż komentarz

   @supersiusiak jak uważasz, chociaż osobiście myślę, że to dość supersiusiakowe podejście

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: to jaki ma motyw, poza traumą, po 6 latach?

  •  

   pokaż komentarz

   @Bellie: a jaki motyw miały Asia Argento i Rose McGowan kiedy próbowały zniszczyć karierę Harveya Weinsteina? Jemu też rzekomych "wielokrotnych gwałtów" jak dotąd nie udowodnili. Tak jak pisałem w innym komentarzu, prawie na pewno ktoś postanowił od kogoś odejść, a jej się to nie spodobało, więc postanowiła zniszczyć mu życie. Gdyby chodziło o ukaranie kogokolwiek za faktyczne przestępstwo, to sprawa byłaby ruszona od razu, bo do zebrania jedynych dowodów jednoznacznie świadczących o gościa winie ona nie musiałaby nawet być przytomna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: w ich przypadku kasa, bo to Stany. Tam można dostać wielomilionowe odszkodowania. W UK raczej tak średnio na jeża. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Z gwałtem jest taki problem, że ofiary gwałtów są piętnowane społecznie. Powszechnie wiadomym powinno być, żeby się zgłosić tuż po gwałcie. Ale są też gwałty, które nie są zgłaszane, a wychodzą przypadkiem jak było w przypadku Polańskiego - tam był ewidentnie gwałt, ale dziewczynka w tym wieku nie wiedziała co robić. Matka ją "wystawiła"...

  •  

   pokaż komentarz

   Z gwałtem jest taki problem, że ofiary gwałtów są piętnowane społecznie.

   @Bellie: Dlatego istnieje opcja utajenia rozprawy ze względu na dobro pokrzywdzonego. Ale istnieje też drugi problem, równie istotny w dzisiejszych czasach - kobiety w przypadku oskarżeń o przemoc seksualną nie ryzykują absolutnie żadnymi konsekwencjami jeśli oskarżenia okażą się fałszywe, zaś domniemany sprawca dostaje wyrok od opinii publicznej jeszcze zanim proces się zacznie.

   Sprawa Polańskiego to inna kwestia - Polański się przyznał, więc mu nic nie udowadniali.

  •  

   pokaż komentarz

   Dlatego istnieje opcja utajenia rozprawy ze względu na dobro pokrzywdzonego. Ale istnieje też drugi problem, równie istotny w dzisiejszych czasach - kobiety w przypadku oskarżeń o przemoc seksualną nie ryzykują absolutnie żadnymi konsekwencjami jeśli oskarżenia okażą się fałszywe, zaś domniemany sprawca dostaje wyrok od opinii publicznej jeszcze zanim proces się zacznie.

   Sprawa Polańskiego to inna kwestia - Polański się przyznał, więc mu nic nie udowadniali.

   @Kakyoin: a ty oglądałeś ostatnio wywiad z tą dziewczyną, którą naćpał i zgwałcił wieloletni przyjaciel? Jak poszła do szpitala to potraktowali ją tam jak ostatniego śmiecia. Nie wyobrażam sobie być po gwałcie i jeszcze przeżywać coś takiego... W Polsce w ogóle nie ma żadnych sensownych procedur, standardów obsługiwania osób po gwałtach. Już pomijam empatyczność osób w niektórych instytucjach.
   Co do tego, że za składanie fałszywych oskarżeń nic nie grozi - nie prawda, grozi: http://sprawy-karne.biz.pl/falszywe-oskarzenie-pomowinie-art-234-k-k/

  •  

   pokaż komentarz

   Z gwałtem jest taki problem, że ofiary gwałtów są piętnowane społecznie.

   @Bellie: Ja piętnuję głupotę jaką widzę w twojej wypowiedzi. Jebnij się w łeb! Ofiary nie są piętnowane - im się pomaga. No, chyba, że masz na myśli powszechną dupodajkę, która po kilku latach zdecydowała się kogoś oskarżyć o gwałt. W takim przypadku tak - będę piętnował. Jej głupotę.

  •  

   pokaż komentarz

   @scroller: są piętnowane - o takiej osobie już do końca życia się mówi "ta Kasia co została zgwałcona", a nie Kasia co skończyła studia, czy mieszka przy młynie. Każdy podchodzi jak do takiej osoby jak do jajka. Faceci jej unikają itd. Faceci tego nie widzą/nie rozumieją, sami siebie rzadko widzą jako ofiarę gwałtu, nie potrafią się wczuć w sytuację takiej osoby.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bellie: To może u was na wsi. Bo ja nie znam takiego przypadku. Znam osobiście dziewczynę, którą ojciec gwałcił przez 6 lat (12-18). Jest moją dobrą koleżanką, ma chłopaka i nikt o niej tak nie mówi.

   Poza tym, tylko debil będzie tak mówił o innej, skrzywdzonej kobiecie. A debili nie brakuje. Niektórzy nawet o porządnych kobietach mówią, że to k?!#y. Ale po co siętym przejmować? Debile to debile - nic nie poradzisz.

   Nie generalizuj facetów. I rozróżniaj normalnych facetów od p@?$#ów. Żaden normalny facet nie będzie stygmatyzował kobiety, która zaostała skrzywdzona.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: wg. artykulu odbieral ja od taty. tata na medal.

  •  

   pokaż komentarz

   @PolskiCzeczen: a co ma ojciec do tego? Spoko, masz kompleksy, bo żadna młoda kobieta na ciebie nie spojrzy i musisz się zadowolić 30letnimi desperatkami uciekającymi przed starokociarstwem, ale nie, to że gościu mając 31 lat dał radę "wyrwać" szesnastolatkę nie znaczy, że jest pedofilem czy coś. Tak, uważam, że istnieją przypadki, gdzie szesnastolatka może stworzyć udany związek z trzydziestolatkiem. Znam zresztą jeden podobny(17 vs 31 jak się poznali) przypadek osobiście, mają dwójkę dzieci i są całkiem udaną(przynajmniej z zewnątrz) rodziną.

   Każdy podchodzi jak do takiej osoby jak do jajka. Faceci jej unikają itd.

   @Bellie: a może to ona unika facetów?

   Faceci tego nie widzą/nie rozumieją, sami siebie rzadko widzą jako ofiarę gwałtu

   efekt podejścia "przecież faceta nie da się zgwałcić".

  •  

   pokaż komentarz

   patus czy nie, został skazany bez jakichkolwiek dowodów winy, wyłącznie na podstawie słowa hipergamicznej manipulantki. A potem jest ból dupy że coraz więcej facetów otwarcie stosuje zasadę Mike'a Pence'a.

   @Kakyoin: a na podstawie zeznań kogo innego w tym lesie miał zostać skazany? Dzika czy sarny? Poza tym na pewno został pobrany materiał genetyczny.

   Pracują tam takie elementy że nietrudno uwierzyć w tą wersje zdarzeń, powinni wykastrować zwyrodnialca ale jego nowi koledzy w celi na pewno już się nim zajmą. Jeśli jest tam pod tym względem choć trochę tak jak w Polsce to wersja jak najbardziej wiarygodna.

  •  

   pokaż komentarz

   a na podstawie zeznań kogo innego w tym lesie miał zostać skazany?

   @abitbald: lekarza przeprowadzającego obdukcję. Tyle, że obdukcji nie przeprowadzono, bo sprawy "nie było" przez sześć lat.

   Poza tym na pewno został pobrany materiał genetyczny.

   jeśli sprawa nie została w ogóle zgłoszona przez sześć lat, to nie został

  •  

   pokaż komentarz

   @Kakyoin: nie no co ty znam osobiscie przypadek gdzie gosciu zgwalcil 5 latka, i jeszcze dostal nagrode od proboszcza. masz racje. No te kociary, hurr durr. Moze tez powinienem zainteresowac sie pedofilia, znasz jakies dobre stronki?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  I to jest prawdziwy przegryw życiowy, a nie wykopek w piwnicy. Miał dobrą pracę i tak to spierniczyć.

  Nastolatka przez sześć lat ukrywała prawdę przed swoimi rodzicami. Sprawa ujrzała światło dzienne w 2016 roku. Policjant został aresztowany. 30 listopada mężczyzna został skazany na dziewięć lat pozbawienia wolności. W trakcie procesu zaprzeczał, by między nim a 16-latką doszło do czynności seksualnych.

  Brytyjska karyna ukrywała to przez 6 lat i jej zeznanie wystarczyło? Uwierzyli jej? Już wielu facetów w ten sposób zostało załatwionych.

 •  

  pokaż komentarz

  16-letniej dziewczynki

  Nie za szorstko? 16-letniej dziewczyniunieczki powinno być.

 •  

  pokaż komentarz

  16 latka to już dziewczyna a nie dziewczynka

 •  

  pokaż komentarz

  A jak sie ta 16 latka z nim znalazla w lesie? Spotkał ja po drodze czy sama ochoczo weszla do samochodu i z nim odjechała?