•  

  pokaż komentarz

  oszust oszustem, a osoby którzy chcą kupić te typy to są debilami tyle w temacie, znałem typa który się zna na tenisie i powiem Wam że gościu siedzi w tym ponad 10lat i nawet nieźle sobie radził w tym temacie, podawał darmowe typy później zmienił na płatne - ale uwaga tylko po wygranej - i w taki sposób jestem w stanie współpracować inaczej to fake... mamy 2018 rok kupon wystarczy zmienić w jakimś gimpie lub paincie. Więc nie wiem po co wklejać takie screenshoty. Ale trzeba przyznać że gościu zaskoczył z tym drukowaniem, w życiu bym nie wpadł na pomysł żeby "tworzyć" a później drukować fałszywe kupony...

 •  

  pokaż komentarz

  "pewne" typy bukmacherskie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) haha.
  Trzeba być skończonym debilem po prostu żeby nabrać się na pewne typy bukmacherskie. Takie nie istnieją chyba że ustawki ale ich nikt za 450 złotych nie sprzedaje w internecie tylko sportowiec, trener czy działacz wysyła rodzinę, znajomych albo zwykłe słupy do punktów żeby w ten sposób maksymalizować zyski a nie sprzedawać je Brajanowi z Sebastianem na fejsbuku.

  •  

   pokaż komentarz

   Trzeba być skończonym debilem po prostu żeby nabrać się na pewne typy bukmacherskie.

   @Triptiz: miliony ludzi uwierzylo w chrystusa a przeciez roznica jest taka ze pewne typy bukmacherskie MOGA ISTNIEC.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer: Przecież Chrystus istniał. A to czy ludzie podkoloryzowali okoliczności jego nauczania, zabicia oraz śmierci to inna sprawa. Nikt nie jest w stanie sprawdzić ani ja ani ty czy pismo święte zawiera prawdę czy wymysły jego autorów czyli świętych uczniów Jezusa.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież Chrystus istniał.

   @Triptiz: jakie to ma znaczenie? Ludzie uiwerzyli w cos na co nie mieli dowodow.

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: zawsze mnie to smieszylo. Czasami siedzę na czacie STS i tam właśnie tacy się reklamują to im zawsze pisze, że jak mają pewne typy to niech stawiają na nie po 10k +

  •  

   pokaż komentarz

   @karer: ma takie znaczenie że według ciebie nie istniał a istniał. Co do jego"boskości" mam wątpliwości ale Chrystus, cieśla, istniał naprawdę.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer no, na tym polega wiara. Jak już mamy dowody i fakty, to wtedy jest już wiedza...

  •  

   pokaż komentarz

   ale Chrystus, cieśla, istniał naprawdę.

   @zuken: I są na to jakieś dowody z okresu, gdy ożywiał umarłych albo mnożył chleb dla tłumów? A może jakieś naoczne świadectwa z powitania w Jerozolimie? Równie dobrze, można mówić że jakiś Andrzej rybak był cudotwórcą i ślepym trafem dowodzić, że na jakimś zadupiu faktycznie istniał rybak o takim imieniu.

  •  

   pokaż komentarz

   Co do jego"boskości" mam wątpliwości ale Chrystus, cieśla, istniał naprawdę.

   @zuken: marek kowalski tez istnial. Nie mowimy tutaj o osobie ktora tak samo sie nazywala i tez byla ciesla. Mowimy o kims kto mial czynic cuda.

   no, na tym polega wiara. Jak już mamy dowody i fakty, to wtedy jest już wiedza...

   @Nofuck: bardzo sluszna uwaga. Jednak jesli juz z kogos mamy sie smiac to nie z osob ktore maja watpliwej jakosci wiedze ale z ludzi ktorych wiedza dopuszcza zamiane wody w wino.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer dlatego nazywamy to WIARĄ.
   Gdyby były dowody była by to NAUKA.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcinszczecin: No nie. Wiara to po prostu uwazanie ze cos mialo miejsce nie posiadajac dowodow w tej sprawie. Jesli jednak wierzysz ze moglo miec miejsce cos co jest sprzeczne z twoja wiedza, to jest to nie tyle wiara co szalenstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem że nie wierzę w żadne cuda, wierzę że taki człowiek chodził po świecie w tamtych czasach, tyle. Nie mówimy o boskości tej postaci, mówimy o fakcie czy taki osobnik istniał czy nie, a w pierwszym wpisie napisałeś że nie istniał, kiedy istniał naprawdę.

  •  

   pokaż komentarz

   Chrystus, cieśla, istniał naprawdę.

   @zuken: Czego ja tu nie umiem przeczytać? Wierzyć sobie możesz, ale jak piszesz o faktach to się pytam o dowody, a nie wyznanie wiary. Już nie mogę się zapytać na jakiej podstawie ktoś wypowiada określone opinie, bo to hejt? Zluzuj majty.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: jak ktoś musi zluzować gacie to ty mój drogi. Faktem jest że istniał, nie będę robił za twojego nauczyciela, nikt mi za to nie zapłaci, poszukaj, poczytaj. I dalej wyjeżdżasz z jakąś wiarą, przypisywaniem nadludzkich umiejętności człowiekowi żyjącemu ponad 2000 lat temu w które ja nie wierzę ale ty mówisz że "wierzyć sobie możesz"¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Faktem jest że istniał, nie będę robił za twojego nauczyciela, nikt mi za to nie zapłaci, poszukaj, poczytaj.

   @zuken: Siła argumentów. Wierzyć sobie możesz, bo mam nieodparte wrażenie, że:
   1. twierdzisz, że Jezus istnieje
   2. opierasz się na zasłyszanych opiniach i niezweryfikowanych przekazach (stąd wiara)
   Nie mówię, że wierzysz w magiczną moc, tylko w samo istnienie, bo nie podpierasz się dowodami.

  •  

   pokaż komentarz

   Ludzie uiwerzyli w cos na co nie mieli dowodow.

   @karer: A mozna "uwierzyc" w cos co jest oczywiste? To nie "wiara" tylko "wiedza". Podam Ci przyklad - "wiem" ze istniejesz, ale "wierze" ze zrozumiesz o czym pisalem.

  •  

   pokaż komentarz

   miliony ludzi uwierzyło w Chrystusa

   @karer: i dlatego tak wielu zamiast szukać jeleni, albo przyzwalać na oszukiwanie słabszych (jakkolwiek tego nie rozumiemy) to wie, że:

   "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili".

   i dalej:

   "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili".

   i tu jak na dłoni widać co wniósł kk do europy, coś co zapewnia mało, że pokój ale obowiązek pomocy jednostek względem innych ludzi bez wyjątku.

  •  

   pokaż komentarz

   jak ktoś musi zluzować gacie to ty mój drogi. Faktem jest że istniał

   @zuken: to nie fakt, to hipoteza i to w dodatku niepotwierdzona. Jest wiele argumentów przeciwko i to raczej ku nim skłaniają się badacze. Poszukaj, poczytaj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: Jeszcze na początku XXI wieku dosyć często pojawiały się osoby, które naprawdę wiedziały jaki będzie wynik... na przykład w polskiej Ekstraklasie ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @byferdo: Teraz też wiedzą. Każde zawody sportowe mogą zostać ustawione na wynik przecież, ale nikt nie będzie się tym chwalił gimbusom na fejsbuku. Sport o tyle się zmienił że kiedyś drukowano mecz dla wyniku sportowego żeby być wyżej w tabeli albo uzyskać awans dziś się to robi dla zarobku swojego albo branży bukmacherskiej z zakładów. O ile pierwsza idea była w jakimś tam stopniu "szczytna" bo ludziom na boisku zależało na sukcesie sportowym o tyle w drugiej tej podłej liczą się tylko pieniądze. Sport istnieje więc tylko na orlikach.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer nie.
   Słownik języka polskiego

   szaleństwo

   1. «postępowanie wykraczające poza przeciętne normy, zwyczaje»

   2. «stan psychiczny człowieka niepanującego nad sobą»

   3. «choroba umysłowa»

   4. «hulanka, zabawa»

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: czy dobrze slyszalem, rozmawiają Panowie o tym, że Boga nie ma?

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: opieram się o wiedzę która przyszła wraz z czytaniem artykułów tego typu https://www.google.pl/amp/s/pl.aleteia.org/2018/05/04/oto-pisemne-niechrzescijanskie-dowody-na-istnienie-jezusa/amp/ raczej bardziej do mnie trafiają niż twój krzyk, niepoparty żadnymi danymi, informacjami, argumentami. Nadal mówię że jedyne w co wierzę to w to że Jezus z Nazaretu istniał, żył sobie taki typek, a to że uważał się za syna bożego to znaczy że dobrze miał na głowie albo był na tyle inteligentny że wiedział że takim pierzeniem głupot zdobędzie atencję, zwolenników a dzięki temu jakiś rodzaj władzy.

  •  

   pokaż komentarz

   i tu jak na dłoni widać co wniósł kk do europy, coś co zapewnia mało, że pokój ale obowiązek pomocy jednostek względem innych ludzi bez wyjątku.

   @rzaden_problem: wniosl to poprzez zastraszanie i przemoc. Serio mozna bylo osiagnac to samo nie zaslaniajac sie bogiem.

   A mozna "uwierzyc" w cos co jest oczywiste? To nie "wiara" tylko "wiedza". Podam Ci przyklad - "wiem" ze istniejesz, ale "wierze" ze zrozumiesz o czym pisalem.

   @inz-bieda: no tak i to jest ok. Inaczej byloby gdybys napisal "wiem ze istniejesz ale wierze ze jestes drzewem". To bylaby dalej wiara czy juz szalenstwo?

   nie.
   Słownik języka polskiego


   szaleństwo

   1. «postępowanie wykraczające poza przeciętne normy, zwyczaje»

   2. «stan psychiczny człowieka niepanującego nad sobą»

   3. «choroba umysłowa»

   4. «hulanka, zabawa»

   @marcinszczecin: brak logicznego rozumowania uznawany jest za chorobe umyslowa. Wiec wpisuje sie w szalenstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer bzdura. Kto tak uznaje? Ty?
   Mnóstwo ludzi ma problem z logicznym myśleniem, nie jedna kobieta w ogóle nie myśli logicznie (na każdym kroku się z tym spotykam, myślą sercem nie rozumiem) ale nikomu nie przyjdzie do głowy żeby nazwać ich szalonymi.

  •  

   pokaż komentarz

   Mnóstwo ludzi ma problem z logicznym myśleniem

   @marcinszczecin: ja napisalem "brak logicznego myslenia" a to jest znaczna roznica w porownaniu do "problemy z logicznym mysleniem". Brak logicznego myslenia JEST uznawany za chorobe czy tego chcesz czy nie. Objawia sie on tym ze czlowiek nie bierze przy wnioskowaniu pod uwage dotychczasowych doswiadczen.

  •  

   pokaż komentarz

   Serio mozna bylo osiagnac to samo nie zaslaniajac sie bogiem

   @karer: tysiąclecia miały i nie osiągnięto, no cóż za przypadek, a potem zupełnie przypadkiem tylko u nas to powstało w wersji bez wykluczeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @karer po raz drugi: kto tak uznaje mój ty mały psychologu? Ty? Ubzdurales sobie coś i próbujesz to ekstrapolować na "wszystkich" ....
   To że ktoś jest idiotą (jakich wielu) nie znaczy że to choroba .

  •  

   pokaż komentarz

   tysiąclecia miały i nie osiągnięto, no cóż za przypadek

   @rzaden_problem: ooo a to uwazasz ze tutaj liczy sie czas? Liczy sie ilosc ludzi ktorzy nad tym pracowali i na to pracowali. Obecnie mamy ile? 7 czy 8 miliardow ludzi na ziemi. Jak myslisz ile ludzi bylo 2000 lat temu? 4-5 miliardow? Bylbys w wielkim bledzie.

   po raz drugi: kto tak uznaje mój ty mały psychologu? Ty?

   @marcinszczecin: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenia_my%C5%9Blenia mozesz nie akceptowac wikipedii ale masz materialy powiazane ktore o tym mowia.

   To że ktoś jest idiotą (jakich wielu) nie znaczy że to choroba .

   @marcinszczecin: ty nie rozumiesz co napisalem. Pisze o braku logicznego myslenia a nie o tym jaki ktos jest. Brak logicznego myslenia to na przyklad mysl typu "jak podrzuce jablko do gory to ono na pewno nie spadnie bo zawsze spadalo. Skoro zawsze spadalo to tym razem na pewno nie spadnie".

  •  

   pokaż komentarz

   no tak i to jest ok. Inaczej byloby gdybys napisal "wiem ze istniejesz ale wierze ze jestes drzewem".

   @karer: To ze zrozumiesz nie bylo wcale bardziej pewne niz to ze jestes drzewem...

  •  

   pokaż komentarz

   To ze zrozumiesz nie bylo wcale bardziej pewne niz to ze jestes drzewem...

   @inz-bieda: teraz to juz piszesz idiotyzmy.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer: i jest to skutek wprowadzenia właśnie tej etyki bezwzględnej. Są takie sytuacje, gdzie prawo nie wystarcza, np. co powstrzyma człowieka przed kradzieżą gdy nikt mu nie patrzy na ręce i dodatkowo jest głodny, albo ma rodzinę na utrzymaniu? Po co ma podejmować wysiłek żeby na coś zapracować jeśli może ukraść i nie ponieść konsekwencji (ale ofiara dalej ponosi stratę), a dodatkowo nie zmęczy się przy tym. Tu można łatać pewne zachowania np. religią własnie, bo tu wszystko oparte jest na wierze, a nie wiedzy i masz rację, że jest to forma przemocy psychicznej gdy ktoś coraz wytyka naruszanie wolności drugiego człowieka (wprost, lub pośrednio), ale innego, prostszego i skuteczniejszego sposobu zwalczania złych zachowań nie odkryliśmy i zauważ, że ta przemoc jest formą reakcji obronnej, więc nadal nie narusza czyjejś wolności, ale staje w obronie ofiary. Teraz jest moda na jazdę po kościele, a to jest takie powierzchownej i puste, że nikt nie zadaje sobie trudu, żeby zastanowić się dlaczego religia towarzyszy tak długo człowiekowi, dlaczego kk dotrwał do naszych czasów, gdzie technologia jest na nieosiągalnym wcześniej poziomie, a może właśnie pośrednio przez ten kościół jesteśmy tu gdzie jesteśmy, bo przez setki lat porządkował moralność jednostek, wytykał próżność, motywował do działania i nie robił tego jak każda inna władza - pod batem. Stąd można było mieć względny pokój pomiędzy jednostkami i coraz większymi grupami ludzi, bo wszyscy i tak podlegali tej samej moralności. Przy czym to nie tak, że wiara wszystko załatwi, bo zawsze są tacy, którzy mają wywalone na takie zasady i liczy się dla nich ich własne dobro, dlatego moralność jest wsparta prawem pochodzącym od władzy świeckiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @rzaden_problem: strasznie namotales. Nie wszystko zrozumialem. Ja tylko odnosze sie do tego ze ludzie sa hipokrytami. Dla mnie nie ma znaczenia religia ni to czy ktos jest wierzacy czy nie. To sa rzeczy ktore kazdy ma dla siebie i w sumie mam je w dupie bo nie interesuja mnie przekonania innych osob.

 •  

  pokaż komentarz

  @joepistone odpowiedz mi na proste pytanie, skoro ktokolwiek kto ma mieć dobrą skuteczność,chwali się tym tylko po to żeby sprzedać te typy to po co je sprzedaje a nie zarabia milionów tylko na obstawianiu ? #fucklogic

 •  

  pokaż komentarz

  Nie oszust, tylko ludzie to debile.