•  

  pokaż komentarz

  No na pewno przeczytam artykuł na stronie z taką grafiką. Macie wy RiGCz?

  źródło: szturmowcy.org

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: W jaki sposób grafika zmienia fakt, że molestowano 18-latkę, a psy wydają kłamliwe oświadczenia? Zaczyna się wartościowanie że osobom z jednymi poglądami warto pomagać, a z innymi już nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @ryu7x: Nie wiem jak zmienia, nie wiem o czym w ogóle mowa, po prostu jeśli mam poświęcić chwilę na zapoznanie się z jakąś sprawą to niech to będzie napisane językiem wolnym od kłamstw i manipulacji, i na jakichś w miarę wiarygodnych stronach. Artykułu na typowej foliarskiej stronie o "naukowcach" też bym nie czytał, a ty chcesz żebym czytał artykuł o tym że policja zła na stronie JP100%? Przecież to strona jakiegoś dresiarstwa i patoli. A te twoje "psy" też "nieźle" o tobie świadczy.

   Zaczyna się wartościowanie że osobom z jednymi poglądami warto pomagać, a z innymi już nie.

   @ryu7x: Nie, należy pomagać ludziom niezależnie od ich poglądów i akurat ja o tym dobrze wiem. Ale jak chcesz bawić się w dziennikarza to informuj rzetelnie i obiektywnie, to czytelnik ma wyciągać wnioski, a nie jak niektóre media nawtykać w tekst pełno wyrazów przedstawiających nastawienie autora, który narzuca czytelnikowi co ma o tym myśleć. A ta strona to jeszcze wyższy poziom, jak od tej grafiki raka nie dostanę to będzie dobrze. To jest godne wlepki w ręku pół przygłupa, pół debila, a nie grafiki na stronie która chce zamieszczać jakieś artykuły.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: Dziewczyna w pierwszej kolejności zwróciła się do przyjaciół, nic dziwnego że pojawiają się słowa nacechowane emocjonalnie, bo cała ta sprawa to jest jakaś kpina. A właśnie po to zostało opublikowane, by trafiło dalej, do większych mediów.

   Możesz się nie zgadzać z czyimiś poglądami i ja to uszanuję, ale nie traktuj też od razu wszystkiego jako kłamstw i manipulacji tylko dlatego, że ktoś pisze oburzonym tonem. A ja piszę o "psach" bo wiem że mnie mogłoby spotkać to samo z ich strony.

  •  

   pokaż komentarz

   @ryu7x: Ja tekstu nawet nie przeczytałem, właśnie przez rakową grafikę która odbiera jakąkolwiek wiarygodność. Już lepiej jakby ta sprawa trafiła do TVNów i innych TVP, bo tam manipulacje są, ale bardziej zakamuflowane.

   A ja piszę o "psach" bo wiem że mnie mogłoby spotkać to samo z ich strony.

   @ryu7x: A z mojej strony coś cię złego spotkało? Bo tak się jakoś składa że nazywając policję "psami" jedziesz również po mnie.

   Jeśli jest jakaś sprawa którą trzeba wyjaśnić, to trzeba zrobić wszystko, żeby tak się stało, winne osoby poniosły adekwatne konsekwencje prawne, a może nawet coś się zmieni żeby zapobiegać takim sytuacjom w przyszłości. Ale to trzeba robić z głową, a nie obrażać na lewo i prawo, umieszczać artykuły na stronach spod szyldu "JP100%" i liczyć że będzie to dla kogokolwiek wiarygodne. A są przecież znane stacje i programy które się specjalizują w takich trudnych sprawach.

   PS. Jak ktoś deklaruje nienawiść do "systemu" i policji to raczej nie powinien szukać sprawiedliwości w sądach. No albo jestem przeciw systemowi, albo chcę z niego korzystać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: Nie czytasz tekstu, a z łatwością oceniasz wiarygodność. Twoi koledzy opublikowali jako dowód jedną niepodpisaną kartkę A4, w tekście (jeśli zechcesz chociaż obejrzeć same obrazki na dole) masz podpisane dokumenty: protokoły zatrzymania, zażalenie, kwit depozytowy, potwierdzenie wysłania zażalenia. Zerknij na to zanim solidarność zawodowa ostatecznie weźmie górę nad sprawiedliwym osądem.

  •  

   pokaż komentarz

   @ryu7x: A niby jaki "dowód" ma przedstawić rzecznik? Co ma opublikować? Zeznania policjantów w formie książki, czy odręczną laurkę TO NIE JEST PRAWDA PROSZEM PAŃSTWA? No litości.
   Strona oskarżająca nie ma żadnego dowodu na poparcie oskarżeń. Zero. Została zatrzymana to jest protokół zatrzymania. Była w PDOZ to ma kwit. Ma prawo do zażalenie to się zażaliła. Czego to niby dowodzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @niebiesko-niebieski: A czego dowodzi niepodpisany nawet świstek papieru opublikowany przez policję? Nie udostępnicie nagrań z monitoringu, bo najwyraźniej macie coś na sumieniu. Te opisane równie dobrze mogły dotyczyć jednej z pozostałych dziewczyn. Obrzydliwa zawodowa solidarność.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie czytasz tekstu, a z łatwością oceniasz wiarygodność.

   @ryu7x: Oceniam wiarygodność strony, nie tekstu. I w moich oczach została podważona już po zobaczeniu grafiki, nie musiałem ani jednego zdania na niej czytać. Takie cuda.

   Zerknij na to zanim solidarność zawodowa ostatecznie weźmie górę nad sprawiedliwym osądem.

   @ryu7x: Solidarność zawodową mogę odczuwać do policjantów, ale do takich którzy wykonują swoją robotę dobrze. Jeśli jakiś coś odwala, to wyobraź sobie, że bardziej mi niż tobie zależy żeby nie był policjantem.

   Oczywiście jeżeli cokolwiek się tam nie stało jest prawdą. I tu wracamy do tematu wiarygodności. Media same z siebie lubią bardzo mocno narzucać narrację lub wręcz kłamać. Jeśli ktoś znał sprawy "od zaplecza" które stały się medialne, to prawdopodobnie wie o czym piszę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: Z artykułu chyba wynika, że odmówili udostępnienia nagrań. Nie jestem pewny, nie czytałem z tych samych powódek co Ty. Rozumiem, że policja ma prawo (nie ma obowiązku?) nie udostępnić nagrań z komendy zwykłemu cywilowi.
   Wydaje mi się, że przydałaby się tutaj mediacja kogoś, kto będzie w stanie uzyskać te nagrania z komendy i zweryfikować oskarżenia. To, że komenda nie wpadła na ten pomysł mogłoby sugerować, że jednak ma coś do ukrycia. Lecz może być, że opinia tej nieszczęsnej dziewczyny po prostu powiewa.
   Mam nadzieję, że rozgłos w tej sprawie doprowadzi do mediacji i ukarania winnych. Jeżeli dziewczyna ma rację - policjantów wraz z ich bezpośrednimi przełożonymi. Jeżeli dziewczyna nie ma racji - powinna zostać ukarana za zniesławienie policjantów (prawdopodobnie teraz mają przez to nieprzyjemności) oraz zniewagę służby mundurowej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bacsky: U nas to działa tak, że się rzuca oskarżenie i potem się policjant wybroni albo i nie. Jak ma pecha i sytuacja była dwuznaczna, a sprawa medialna to może się pakować. Nikogo nie obchodzi prawda, ale rozgłos. Zobacz, dzięki takiemu oskarżeniu ta podrzędna strona wbiła jakiś zasięg, ktoś o niej usłyszał.

  •  

   pokaż komentarz

   @ryu7x: Równie dobrze mogę powiedzieć, a czego dowodzi ściana tekstu na podrzędnej stronie o tematyce jednoznacznie antypolicyjnej? A w wypowiedzi rzecznika nie ma ani słowa o odmowie udostępnienia monitoringu... Także.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebiesko-niebieski: nie sciana tekstu tylko dokument z zażaleniem, który zostal doręczony

  •  

   pokaż komentarz

   @ryu7x: No i co z tego, że został doręczony i coś tam napisała. A jakby napisała, że siedziała w jednej celi z Elvisem to też byś teraz udowadniała, że tak było?

  •  

   pokaż komentarz

   @niebiesko-niebieski chodźby to, że sama komenda neguje, że cokolwiek zostało zgłoszone. Czy to nie jest już jakiś znak?

  •  

   pokaż komentarz

   @niebiesko-niebieski: "U nas to działa tak, że się rzuca oskarżenie i potem się policjant wybroni albo i nie. (...) Nikogo nie obchodzi prawda"
   Nie wiem co chciałeś przez to przekazać, nikt tych nagrań nawet nie odtworzył? Nie było przesłuchań? O sprawie decydują "plecy" oskarżonych policjantów?

   "Zobacz, dzięki takiemu oskarżeniu ta podrzędna strona wbiła jakiś zasięg, ktoś o niej usłyszał."
   Myślisz, ze to akcja marketingowa tej strony? Zaraz mi napiszesz, że służby wrogich państw sieją zamęt i niechęć do Polskich służb ( ͡º ͜ʖ͡º)

   edit/ "Jak ma pecha i sytuacja była dwuznaczna, a sprawa medialna to może się pakować"
   Służby mundurowe nie powinny doprowadzać do dwuznacznych sytuacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bacsky: To chyba w innym świecie żyjemy, pójdziesz na domówkę, gościu na twój widok wyp$?@!@#i z głowy w ścianę i potem zezna, że go nap%@?#!#ałeś. I co teraz? I tak, myślę że ta gówno-strona HWDP JP100% robi tzw. gównoburzę bez pokrycia w faktach. A co do oglądania monitoringu, weź przeczytaj sobie twittera KSP i tam masz, czy ktoś oglądał.

  •  

   pokaż komentarz

   @mussolini: Nie neguje zgłoszenia, tylko dostarczenia DO NIEJ zażalenia. Zadałeś sobie odrobinę trudu sprawdzenia, gdzie się takie zażalenie składa?

  •  

   pokaż komentarz

   @mussolini: Przeciez wiadomo ze chuje bedą zaprzeczac. Z torturowania i zabicia typa tez sie wykrecili

  •  

   pokaż komentarz

   @Miyazaki: Tak? A ja słyszałem, że jakiś czas temu rozpoczął się proces.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebiesko-niebieski: "To chyba w innym świecie żyjemy"
   Bez wątpienia w innym, o ile jesteś policjantem. Ostatni raz z policją miałem do czynienia w wieku lat 12, kiedy to przeszukali mnie na środku ulicy. Dopiero później się dowiedziałem, że nie mieli prawa wykonać tego w ten sposób.

   "pójdziesz na domówkę, gościu na twój widok wyp$?@!@#i z głowy w ścianę i potem zezna, że go nap%@?#!#ałeś. I co teraz?"
   I teraz X-1 (gdzie X to ilość osób na domówce) zezna, że nie. Ale chyba zaczynam rozumieć Twój tok myślenia. Pewnie miałeś kiedyś wezwanie na domówkę, a smarkacze napyskowali, co?

   "I tak, myślę że ta gówno-strona HWDP JP100% robi tzw. gównoburzę bez pokrycia w faktach"
   Mi też się tak wydaje. Tym bardziej trzeba tą sprawę załatwić w należyty sposób.

   "A co do oglądania monitoringu, weź przeczytaj sobie twittera KSP i tam masz, czy ktoś oglądał."
   https://twitter.com/Policja_KSP/status/1070270041113923584 Czy chodzi o ten wpis?
   Na moje oko wygląda to tak: Dziewczyna oskarża policjantów z KSP (de facto oskarża KSP), więc KSP sama się uniewinnia po analizie monitoringu. "That bait is too small for me" ¯\_(ツ)_/¯

   A tak poza tematem - mniej wulgaryzmów w miejscach publicznych, bo będzie mandacik. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: A więc nie czytałeś i już zarzucasz tekstowi foliarskość i kłamstwa? Do tego od razu zakładasz że to strona dresiarstwa tylko dlatego, że przeciwstawia się obecnemu systemowi? Typowy wykopek.

   Więc zdziwię cię, tekst nie jest nacechowany nienawiścią. A szturmowcy to nacjonalistyczne ugrupowanie bardziej niż dresiarskie, przeczytaj sobie ich status z paska w menu. Ich celem jest dobro narodu, a nie walka z przeciwnym klubem piłkarskim.

   Jak w tym kraju ma być dobrze, jeśli ludzie mają takie podejście do zmian i do innych ideologii? To się tyczy także twoich plusujących. Przy waszym podejściu to Polską będzie rządzić PO-PiS do końca wszechświata.

  •  

   pokaż komentarz

   : A więc nie czytałeś i już zarzucasz tekstowi foliarskość i kłamstwa?

   @Antyradek: Nie przeczytałeś moich komentarzy. Ja twojego też nie zamierzam po tym pytaniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: Jakże mogło by być inaczej. Tylko potwierdzasz tym swój ograniczony punkt widzenia.
   Ale mnie nic do tego. Siedź dalej w swoim dołku w ziemi i głosuj w wyborach.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakże mogło by być inaczej.

   @Antyradek: No jakże mogło być inaczej, skoro kilka razy wyraźnie zaznaczałem że nie odnosiłem się do tekstu, nie zapoznawałem się z nim, a pisałem TYLKO I WYŁĄCZNIE o wiarygodność strony typu JP100% wypowiadającej się o policji, a ty w pierwszym zdaniu napisałeś że zarzucam tekstowi foliarskość i kłamstwa?

   Widzisz tu jakieś pole do normalnej dyskusji? Bo ja nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Antyradek: "A szturmowcy to nacjonalistyczne ugrupowanie bardziej niż dresiarskie, przeczytaj sobie ich status z paska w menu. Ich celem jest dobro narodu, a nie walka z przeciwnym klubem piłkarskim."
   Nie wiem jakiego toku rozumowania użyłeś, że dla Ciebie szturmowcy (pseudonacjonaliści), którzy za wszelką cenę próbują zdyskredytować "system" (nawet nie uściślają o jaki system im chodzi - prawny? system bankowy? a może system operacyjny? ( ͡º ͜ʖ͡º) nie no jaja, przecież wiadomo o jaki system chodzi) oraz policję mają na celu dobro narodu. Otóż nie - to nazywa się anarchia.

   @Bialy88: Dałem Ci plusy za wcześniejsze komentarze tutaj, teraz widzę, że raczej podzielasz opinię @niebiesko-niebieski , który hańbi dobre imię policji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bacsky: Napiszę w tym wątku ostatni komentarz, bo już mam dość.
   1. Sprawy nie znam, i z tego źródła na pewno jej nie poznam na tyle żeby móc cokolwiek powiedzieć, bo słuchanie tak skrajnie nastawionej relacji z takiej strony nie przybliży cię do prawdy.
   2. W związku z pkt. 1 nie wypowiadam się o sytuacji w artykule opisanej. Odnoszę się tylko do wiarygodności.
   3. Kolega wyżej wie o czym mówi bo zna procedury. Przeciętny człowiek nie zna, bo tak naprawdę do szczęścia mu to nie jest potrzebne.
   4. Policjanci czasem poznają dane sprawy od zaplecza, nie przez media, i wtedy okazuje się że potrafią być takie przekłamania że wiesz...
   5. Policjanci spotykają się z próbami zniszczenia ich lub ich kolegów zupełnie wymyślonymi rzeczami, które potem się latami w sądzie udowadnia. Sam taką sprawę znam gdzie policjanta oskarżono o pewne rzeczy, i mimo że miał kilku policjantów za świadków, to sprawa się ciągnęła, ale w końcu sąd zdobył ostateczne, niezaprzeczalne dowody i zeznania kluczowego świadka, który policjantem nie był. Gdyby nie udało się temu policjantowi wybronić to wyleciałby ze służby. Przez to, że znamy takie sprawy, naturalnym dla nas jest że czekamy na rozprawę sądową, a wiarygodność podważają wszelkie niezgodności z procedurami - wtedy nie wiadomo czy znowu media coś przekłamują, czy w danej sprawie patrzymy właśnie na kłamstwa które przez wprawne oko są szybko wyłapywane. Dlatego właśnie nie mamy skłonności do podejścia że "łap za widły, odpalaj pochodnię, idziemy go ukrzyżować", no chyba że w sprawie nie ma żadnych wątpliwości. W każdej innej sytuacji - czekamy na wyrok. Wiesz dlaczego? Bo sąd ma najlepszy ogląd na sprawę. Ani twoje, ani moje oburzanie się w internetach do niczego nie prowadzi. Udowodnijmy komuś winę, zostanie skazany i tyle. Tak, wiem, że Wypokowy Sąd Najwyższy sprawę zamiast w 3 lata ogarnia w godzinę, zna wszystkie wątki sprawy, zeznania, dysponuje całą dokumentacją w sprawie, ale jednak to prawdziwe sądy zajmują się sądzeniem. I lepiej niech tak pozostanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: "Napiszę w tym wątku ostatni komentarz, bo już mam dość."
   W końcu udało mi się, odpisałeś mi, wszak wiadomo jakie podejście do cywila ma policja.

   "1. Sprawy nie znam, i z tego źródła na pewno jej nie poznam na tyle żeby móc cokolwiek powiedzieć, bo słuchanie tak skrajnie nastawionej relacji z takiej strony nie przybliży cię do prawdy."
   Zgadzam się co do wiarygodności źródła, na co wskazywałem już dużo wcześniej. Miałem nadzieję, że na wykopie znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie przekazać więcej informacji na ten temat.

   "2. W związku z pkt. 1 nie wypowiadam się o sytuacji w artykule opisanej. Odnoszę się tylko do wiarygodności."
   Tak samo ja odnoszę się do wiarygodności - a @niebiesko-niebieski jako dowód niewinności KSP podaje ich twitta. Też bym chciał móc sam siebie uniewinniać twittami ¯\_(ツ)_/¯

   "3. Kolega wyżej wie o czym mówi bo zna procedury. (...)"
   Jakoś jego wcześniejsze wypowiedzi sugerują mi co innego. Zresztą jego podejście w stosunku do mojej osoby pozostawia wiele do życzenia (wiem, że to nie koncert życzeń - bardzo lubicie to określenie). Jeżeli podczas czynności służbowych reprezentuje podobną postawę, to mogę cie zapewnić, z wielką dozą prawdopodobieństwa, że prędzej czy później doprowadzi do podobnej sytuacji co omawiana w tym wątku (dwuznacznej).

   "4. Policjanci czasem poznają dane sprawy od zaplecza, nie przez media, i wtedy okazuje się że potrafią być takie przekłamania że wiesz..."
   Wiem, że media często nadinterpretują oraz często i gęsto sobie dopowiadają. Jednak kiedy chodzi o oskarżenie służby mundurowej, sprawa staje się niebezpieczna, a wszelkie takie praktyki mogą być później sprawą dla prokuratora.

   co do punktu 5.
   Nie wiem co próbujesz mi teraz wmówić. Ja nie wydaję wyroków, lecz próbuję prowadzić dyskusję. Nikt tutaj nie bawi się w "Wypokowy Sąd Najwyższy", a znalezisko ma na celu rozgłos i zwiększenie świadomości społecznej (z doświadczenia wiem, że policji na niej nie zależy).
   "Sam taką sprawę znam gdzie policjanta oskarżono o pewne rzeczy, i mimo że miał kilku policjantów za świadków, to sprawa się ciągnęła, ale w końcu sąd zdobył ostateczne, niezaprzeczalne dowody i zeznania kluczowego świadka, który policjantem nie był"
   Nie wiem jak to rozumieć. Chciałbyś by zeznania policjantów były ostatecznym dowodem w sprawie? Chyba oboje zdajemy sobie sprawę, że w tym kręgu solidarność zawodowa jest bardzo silna i jak często z tego powodu policjanci składają fałszywe zeznania by bronić kolegów.

   "naturalnym dla nas jest że czekamy na rozprawę sądową"
   Jednocześnie starając się z całych sił uciszyć lud, zmniejszyć rozgłos medialny, zdyskredytować oskarżającą oraz osoby zainteresowane - by w ostateczności w rozprawie sądowej to organ władzy był na pozycji uprzywilejowanej (tak, tak, wszyscy dobrze wiemy jak lubicie swoje przywileje) lub by do owej rozprawy w ogóle nie doszło. (Choć sam nie uważam by w tym przypadku była potrzebna)

   "Dlatego właśnie nie mamy skłonności do podejścia że "łap za widły, odpalaj pochodnię, idziemy go ukrzyżować""
   Znowu manipulujesz, znowu wciskasz mi poglądy, których nie podzielam.

   "Ani twoje, ani moje oburzanie się w internetach do niczego nie prowadzi"
   Moje oburzenie? Patrz wyżej. Moja próba nawiązania dyskusji (nie oburzenie) prowadzi do zwiększenia rozgłosu sprawy, a to chyba nie jest nic? Wydaje mi się, że akurat ty, pracujący w policji, doskonale wie jak rozgłos sprawy prowadzi do rzetelniejszego jej rozwiązania.

   "I lepiej niech tak pozostanie."
   Nie słyszałem jeszcze żeby wypok wydał na kogoś wyrok. No ale jak twój kolega wcześniej wspominał "żyję w innym świecie"

   Widzę, że mentalność w policji na przestrzeni ostatnich dekad niewiele się zmieniła. Czy nie lepiej byłoby dla was brać przykład z angielskich policjantów i być bliżej spoleczeństwa? Nie jesteście omnibusami, nie jesteście "władzą", niech to w końcu do was dotrze! Proszę cie o szczyptę pokory.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bacsky: Hej, hej hej. Nie jako dowód niewinności, bo od kiedy to w ogóle się swoją niewinność dowodzi? Rzucić oskarżenie łatwo, a może jakieś dowody na poparcie?

  •  

   pokaż komentarz

   @niebiesko-niebieski: Tak to już jest, w moim świecie ( ͡º ͜ʖ͡º) , że gdy jest się o coś oskarżonym to następnie udowadnia się swoją niewinność (oczywiście gdy argumenty oskarżyciela nie są bezpodstawne). Oczywiście pamiętając o domniemaniu niewinności (nikt nikomu nie każe udowadniać, że nie jest wielbładem). Zazwyczaj podając kontrargumenty na argumenty oskarżyciela. No ale to ty się tutaj znasz na procedurach, więc pewnie masz rację.
   Powiedz, podrzuciłeś kiedyś komuś coś nielegalnego podczas czynności służbowych? To by wyjaśniało dlaczego w twoim świecie nie udowadnia się niewinności.
   Jeżeli KSP nie ma nic do ukrycia, to dlaczego ukrywa nagrania i sama oczyszcza się z zarzutów?
   Wzieliby nagrania, poszli do rzetelnej redakcji, w wyniku współpracy z ludźmi niezależnymi od organów państwowych oczyściliby się z zarzutów i cały ten dym by się skończył jeszcze zanim się rozpętał. No ale nie, lepiej puścić twitt "jesteśmy niewinni" i zamieść sprawę pod dywan, co tylko wzbudza większe wątpliwości. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   To chyba w innym świecie żyjemy, pójdziesz na domówkę, gościu na twój widok wyp$?@!@#i z głowy w ścianę i potem zezna, że go nap%@?#!#ałeś. I co teraz? I tak, myślę że ta gówno-strona HWDP JP100% robi tzw. gównoburzę bez pokrycia w faktach. A co do oglądania monitoringu, weź przeczytaj sobie twittera KSP i tam masz, czy ktoś oglądał.

   @niebiesko-niebieski: dziwne że jak policja kogoś zamorduje to propolicyjne trolle zaraz piszą że na pewno bandyta i w ogóle, za to jak policjant kogoś molestuje to już od razu dowody waszym zdaniem niewystarczające i w ogóle multum wątpliwości ¯\_(ツ)_/¯

   Proponuję przestać stosować podwójne standardy i nie być dwulicowym, jak oceniamy sprawiedliwie to wszystkich tą samą miarą.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Ty ale co mnie obchodzą trolle z jednej i drugiej strony?

  •  

   pokaż komentarz

   @Bacsky: To rzucę jakieś głupie oskrażenie na twoj temat, a ty potem udowadniaj niewinnosc. Najlepiej cos slowo przeciwko slowu, wiesz zebys nie mial w sumie jak.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebiesko-niebieski: Dobra, nie ma sprawy. Z twoimi umiejętnościami czytania ze zrozumieniem nie będziesz zbyt trudnym oponentem ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

  •  

   pokaż komentarz

   @niebiesko-niebieski: powinieneś potrafić wypowiedzieć się w imieniu grupy którą reprezentujesz

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: I się wypowiadałem wiele razy. Tak to na wykopie się śmieją z #metoo, ale jak to tylko lekko obrócić i zrobić takie nasze polskie, gdzie oskarżonym nie jest słynna gwiazda, a zwykły policjant to nagle "HURR DURR NIECH ON UDOWODNI NIEWINNOŚĆ, PRZECIEŻ WYSTARCZY ŻE TAK MÓWI TO TAK BYŁO". I jak tu dyskutować jak nie mają żadnych dowodów na poparcie swojej tezy, a niektórzy nawet nie próbują jej popierać tylko stosują ciekawą argumentację "do budy psie". To z kim tu polemizować.

  •  

   pokaż komentarz

   To z kim tu polemizować

   @niebiesko-niebieski: może po prostu czas przestać polemizować i stawać w obronie zwyrodnialców oraz gwałcicieli? Co się stało że tak się z nimi solidaryzujesz?

  •  

   pokaż komentarz

   @niebiesko-niebieski: Słuchaj, przestań się już lepiej kompromitować, bo jak zobaczy to któryś z twoich przełożonych to będziesz mógł mieć nieprzyjemności. Pamiętaj, że jesteś policjantem i reprezentujesz mundur. No chyba, że nie. Podszywanie się pod policjanta podlega chyba pod paragraf.

   A jeżeli chcesz polemizować:
   1. "Strona oskarżająca nie ma żadnego dowodu na poparcie oskarżeń. Zero. Została zatrzymana to jest protokół zatrzymania. Była w PDOZ to ma kwit. Ma prawo do zażalenie to się zażaliła. Czego to niby dowodzi?"
   To niczego nie dowodzi, lecz powiedz, jaki dowód mogłaby jeszcze przedstawić? Chciała nagrania (prawdopodobnie by zanieść je do prawnika i złożyć pozew) to KSP odmówiła twierdząc, że nic tam nie ma. No przepraszam bardzo, ale to chyba nie w gestii oskarżonego jest interpretować dowody.

   2. "U nas to działa tak, że się rzuca oskarżenie i potem się policjant wybroni albo i nie. Jak ma pecha i sytuacja była dwuznaczna, a sprawa medialna to może się pakować. Nikogo nie obchodzi prawda, ale rozgłos. Zobacz, dzięki takiemu oskarżeniu ta podrzędna strona wbiła jakiś zasięg, ktoś o niej usłyszał."
   Za ten wpis powinieneś dostać od przełożonego. Kto jak kto ale policjant nie powinien takich rzeczy wypisywać w internecie.

   3. "To chyba w innym świecie żyjemy, pójdziesz na domówkę, gościu na twój widok wyp$?@!@#i z głowy w ścianę i potem zezna, że go nap%@?#!#ałeś. I co teraz? I tak, myślę że ta gówno-strona HWDP JP100% robi tzw. gównoburzę bez pokrycia w faktach. A co do oglądania monitoringu, weź przeczytaj sobie twittera KSP i tam masz, czy ktoś oglądał"
   Patrz punkt 1 i 2. Zresztą sytuacja którą przytoczyłeś jest nieadekwatna do tego wątku.

   4. "To rzucę jakieś głupie oskrażenie na twoj temat, a ty potem udowadniaj niewinnosc. Najlepiej cos slowo przeciwko slowu, wiesz zebys nie mial w sumie jak."
   Rzucasz wyzwanie i co? Pamiętaj tylko, byś się nie zapędził ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   5. "I się wypowiadałem wiele razy"
   Te sklejki niespójnych zdań oderwanych od podstawowych zasad logiki nazywasz wypowiedziami?
   " "HURR DURR NIECH ON UDOWODNI NIEWINNOŚĆ, PRZECIEŻ WYSTARCZY ŻE TAK MÓWI TO TAK BYŁO"."
   Nie wiem dokładnie do czego nawiązujesz, chyba ciśnienie ci skoczyło i zaczynasz bełkotać.
   "I jak tu dyskutować jak nie mają żadnych dowodów na poparcie swojej tezy"
   No właśnie nie ma dowodów, bo KSP odmawia współpracy uważając, że są odpowiednim podmiotem do zweryfikowania nagrań. Nie zdziwiłbym się gdyby te nagrania nagle zniknęły, a później "nie mamy pańskiego płaszcza, i co nam pan zrobisz?"

   Ale tak jak napisałem na wstępie. Przestań, po prostu nie pisz tutaj już nic więcej. Proszę cie.
   #usunkonto , albo napij się melisy czy coś ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bacsky: Nie złożyła zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, tylko zażalenie na zatrzymanie. To niby dlaczego ma ktokolwiek w tej sprawie się tłumaczyć ponad to, co napisał rzecznik. Będzie zgłoszenie to będzie nagranie, ale wątpię, że panna je złoży. Za fałszywe zawiadomienie i oskarżenie policjanta mozna wyhaczyć wyrok, a tak za bzdury napisane w zażaleniu co najwyżej śmiech.
   Co do reszty to nie chce mi się pisać 2 razy to samo, masz swój świat i swoje kredki.

 •  

  pokaż komentarz

  Serio 18-letnia dziewczyna będąc zatrzymana nie myślała o niczym innym jak o prysznicu przed śniadaniem?
  Jeżeli zaczęła się rozbierać a policjant stał i patrzył na nią to nie mogła sobie odpuścić tego prysznica? Coś ta historyjka jak dla mnie jest naciągana...
  Ja przynajmniej jak by mnie zawinęli na dołek to siedziałbym i czekał aż wypuszcza a prysznic to ostatnia rzecz o której bym pomyślał. To nie hotel że się tam odpoczywać idzie..

 •  

  pokaż komentarz

  Zona miala podobnie na obdukcji po "innej czynnosci seksualnej" pol naga przed kilkoma policjantami. Nienawidze katowickiej policji

 •  

  pokaż komentarz

  Boże jakie p#$?$!$enie, nie wiedziałem czy czytam opowieść czy reportaż TVNu. "Ktoś gdzieś coś tam". Nagrajcie @szturm_nr materiał na YT i już. Pokażcie dziewczynę jej kompanów itd. Pójdźcie na komendę i nagrajcie ich reakcję. Kręćcie Małysza.