•  

  pokaż komentarz

  Obejrzalem połowę i wyłączyłem. Słuchajcie, gdyby mnie ktoś zgwałcił na mojej 18stce, to nie poszedłbym z tym do TV. Byleby odpowiedział za to prawnie, ale nie chciałbym, żeby cala Polska o tym wiedziała i widziala moją twarz... Uciekłbym z tej miejscowosci, starałbym się zapomnieć o tamtych toksycznych ludziach, starałbym się zacząć nowe życie zapominając o przeszłości... Wiem, wiem, łatwo się mówi, ale nigdy w życiu do TV...

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @PiersiowkaPelnaZiol: nie jest jej wina że ją zgwałcili, ale prawda jest taka ze dostała lekcje życia. Powinna się cieszyć ze tylko tak się to skończyło. Wyciągnąć wnioski i żyć dalej, tylko już mądrzej niż do tej pory

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro: Oczywiście że nie jest jej wina, co do lekcji życia to się nie zgodzę. To raczej jest trauma, i tak do końca to będzie pamiętać, potem efektem będziesz miał utrudnione kontakty z chłopakami (bo wszystko będzie to przypominać), wszyscy wiemy jakie są gimbusy, zaraz ktoś w szkole zacznie wyzywać ją od dziwek że to ona sama chciała, a co zrobią popularnym chłopakom, nic bo przecież każdy ich lubi.

   Posiadanie dzieci powinno być ściśle kontrolowane, bo później rosną takie chłopy które tworzą kółeczka sp!@?%@%enia i bóg wie ile takich dziewczyn jest w Polsce. Wystarczy się przejść do klubu czy to taniego czy drogiego. Wszędzie zobaczysz takich obrzydliwych typów, i nie koniecznie to będą jakieś przegrywy, tylko z pozoru normalni goście.

   Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro: Powinna się cieszyć że tylko ją zgwałcili a nie zabili ? Człowieku na nogi się lecz bo na głowę za późno. Dali jej tabletkę gwałtu chcieli poużywać sobie, ale nie poszło po ich myśli i dziewczyna wszystko pamiętała. Po tabletce gwałtu nic się nie pamięta. Sądząc po reportażu pewnie za mało jej tam wsypali. Jak dla mnie powinni opublikować ich gęby wtedy nawet wyrok nie jest potrzebny, okoliczne Seby im wytłumaczą czemu tak się nie powinno robić

  •  

   pokaż komentarz

   @darosoldier: Warto dodać, że takich ludzi jak goście z reportażu jest więcej, typowe zwyrole. Wystarczy wejść na gg nawet, k$?!a to aż obrzydliwe jest co ci goście potrafią pisać. Było chyba nawet na wykopie o tym kilka razy.

   Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @darosoldier: a czy ja usprawiedliwiam takie postępowanie? Potępiam! Wiec zamiast wysyłać mnie do lekarza to naucz się czytać ze zrozumieniem. Owszem mogli ja zabić. Mogli jej przedawkować ten syf co jej sypnęli. Ten syf mógł wejść w interakcje z innymi lekami lub alko. Wszystko mogło się zdarzyc. Przeżyła. Poza urażona duma i godnością nic jej nie jest. Niech się nauczy pilnować własnej dupy

  •  

   pokaż komentarz

   @darosoldier: sory ale jeśli laska zaprasza patusów na osiemnastkę, to można się było spodziewać że naj@?#nym sebom może przyjść coś "fajnego" do głowy... nie usprawiedliwiam ich, jeśli dopuścili się gwałtu to powinni wylądować na szubienicy, ale lepiej zapobiegać takim sytuacjom niż potem latać po sądach i szukać sprawiedliwości (jeśli w ogóle ją dostanie)

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro: > . Poza urażona duma i godnością nic jej nie jest
   Nie wiesz o czym piszesz. To jest uraz psychiczny na całe życie a nie urażona duma. Nawet w reportażu o tym mowa jak bardzo odcisnęło jej się to na jej psychice ale ty pewnie nawet tego reportażu nie oglądałeś. W końcu na wykopie mało kto czyta ogląda to co wykopuje. Jakby cię dwóch facetów ci się dorwało do dupy też byś stwierdził że to tylko uraziło twoją dumę ?

  •  

   pokaż komentarz

   @darosoldier: oczywiście, nikt mnie nie zgwałcił i nie wiem jak to jest. Mimo to uważam takie podejście za kult ofiary. Ludzie gorsze rzeczy przeżyli i żyją dalej. Nie jest to miłe, ani nikomu bym tego nigdy nie życzył. Z pewnością jest to trauma. Na pewno się to na niej odciśnie. Ale nie dramatyzujmy. To nie koniec świata.

  •  

   pokaż komentarz

   @MajorToJestKajor: ale panuje kult ofiary. lepiej być ofiarą i chodzić po tvn-ach i żalić się na swój biedny los niż pomyśleć i zapobiec. To jest coś jak z jełopami na przejściu dla pieszych - czasem warto odpuścić sobie prawo pierwszeństwa i zachować zdrowie. Ale jełopy i tak wolą sprawdzić kto jest twardszy - jełop z pierwszeństwem czy samochód.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @PiersiowkaPelnaZiol: ale jak on mógł to zrobić ? przecież spełnił jedyne wymaganie lasek że ma powyżej 180, więc powinien być idealny?

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro: gwałt to nie jest lekcja życia, co ty p%!@$?$isz za farmazony.
   Gwałt to w przypadku słabszej psychiki i braku pomocy z zewnątrz może być koniec życia, a nie lekcja, z której cokolwiek miałaby się nauczyć. No bo jakie wnioski byś z tego wyciągnął? Nie robić imprez?
   I też nie przekładaj tego na to, że inni gorsze rzeczy przeżyli i jakoś dają sobie radę. Po pierwsze, jakoś, to żadne pocieszenie, po drugie, to jest wydarzenie, które będzie siedziało jej z tyłu głowy do końca życia. Jeśli nie dostanie odpowiedniej pomocy, której bardzo potrzebuje, to właśnie może być koniec świata.

  •  

   pokaż komentarz

   nie jest jej wina że ją zgwałcili, ale prawda jest taka ze dostała lekcje życia. Powinna się cieszyć ze tylko tak się to skończyło. Wyciągnąć wnioski i żyć dalej, tylko już mądrzej niż do tej pory

   @badtorro: Lekcję życia to masz jak pożyczyłeś komuś 100 zł i ich z powrotem nie dostaniesz, a nie jak zostałeś zgwałcony dzbanie.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro: a no fakt, jak ci matka siekierę wp#?#%?#i pomiędzy oczy to twoja wina bo nie sp#?#%?#iłeś z patologii. Człowieku ile ty masz lat?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro:

   Przeżyła. Poza urażona duma i godnością nic jej nie jest.

   Ludzie gorsze rzeczy przeżyli i żyją dalej.

   Ale nie dramatyzujmy. To nie koniec świata.

  •  

   pokaż komentarz

   @PiersiowkaPelnaZiol: dokladnie, zwlasza ze jak jej ojciec(?) mowi ze to byl 1 raz typiary. zajebiscie byc zgwalconym na 1 raz :/

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro:Po co ty to w ogóle piszesz? Co cię obchodzi jak inni ludzie przeżywają traumę? Skąd wiesz co czuje zgwałcona dziewczyna? Dlaczego wartościujesz czyjeś problemy? Czy ty aby nie jesteś tym samym chłodnym kolesiem który w innym znalezisku twierdzi, że stracenie oka przez dziecko to żadna tragedia i nic się nie stało?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro: Gwałt to najgorsza rzecz jaka może spotkać człowieka zaraz po brutalnej śmierci. Wiele dziewczyn ci powie, że wolałyby umrzeć niż przeżyć gwałt. Nie wiesz Maciuś o czym piszesz. Gwałt to KONIEC normalnego życia. Terapie mogą pomóc, ale to zostaje w człowieku już na zawsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro: Weź mu ktoś odłącz internet...

  •  

   pokaż komentarz

   masz rację mam takie samo zdanie o cierpach stojących 3h na słupku taxi i dymających klientów kogo popadnie. Taxi hiv tylko taxify.

   @Pord:

   źródło: 1.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro: @MajorToJestKajor: Pamiętacie jak mieliście po 18 lat i jakie imprezy urodzinowe robili znajomi? Ludzie w tym wieku lubią się bawić, mają mnóstwo znajomych i chcą spędzać czas w gronie znajomych. Miała swoją osiemnastkę zrobić u siebie w domu, po bożemu zaprosić 2 koleżanki i spędzić kilka szalonych godzin przy herbacie i ciastkach? Ale mnie wk$@%ia takie przerzucanie winy na ofiarę.

  •  

   pokaż komentarz

   nie jest jej wina że ją zgwałcili, ale prawda jest taka ze dostała lekcje życia. Powinna się cieszyć ze tylko tak się to skończyło. Wyciągnąć wnioski i żyć dalej, tylko już mądrzej niż do tej pory

   @badtorro: coś takiego to tylko facet może napisać

  •  

   pokaż komentarz

   @malykopareczek: ale jakie przerzucenie. Oczywiście ze pamietam i pamietam dobrze jaki byłem głupi. Dobrze ze miałem więcej szczęścia niż ta łaska, bo z pewnoscia nie więcej rozumu niż ona. Ja tylko oponuje przeciwko kultowi ofiary.

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro: ale jaki kult ofiary? Laska ma zj!$$ną psychikę przez kilku debili i prawdopodobnie traumę do końca życia. Nie można współczuć takim ludziom?

  •  

   pokaż komentarz

   @badtorro:

   oczywiście, nikt mnie nie zgwałcił i nie wiem jak to jest. Mimo to uważam takie podejście za kult ofiary. Ludzie gorsze rzeczy przeżyli i żyją dalej. Nie jest to miłe, ani nikomu bym tego nigdy nie życzył. Z pewnością jest to trauma. Na pewno się to na niej odciśnie. Ale nie dramatyzujmy. To nie koniec świata.
   Kurde, ile ty masz lat? Wiesz, co oni tak naprawdę zrobili z jej życiem? Biorąc pod uwagę przeżywalność plemników i długość owulacji, do tygodnia z każdego miesiąca kobieta może zajść w ciążę. Skołowanie tabletki po to jest co najmniej parę godzin krążenia plus ewentualnie czekanie na ranek i jej rzeczywista skuteczność to coś ok 75% i maleje im więcej czasu mija. Zdaje się, że teraz jest już tylko na receptę, a lekarz do którego próbujesz się dostać, może jej odmówić. Nie, nie policja. Tabletka najpierw, bo nie wiadomo ile czasu policja i zbieranie śladów zajmie, a zegar tyka. Dodatkowo i tak lekarz może się zasłaniać tym, że najpierw policja.

   Co się stanie, gdyby zaszła? Zostaje pozbawiona możliwości decydowania kiedy będzie miała potomka i czyje geny będą w nim. A są psychola i przestępcy z upośledzoną empatią. Jeśli znasz się choć trochę na tematach genetyki i psychologii, to doskonale wiesz, jak skłonności do przestępstw, ryzykownych zachowań dziedziczą się. Ona jako matka do końca życia będzie odpowiedzialna za to, co powstanie. Jest to forma niewoli ekonomicznej, długu zaciągniętego na twój poczet do końca życia, bez emocjonalnej nagrody, jaką daje chciany potomek. To tak, jakby twoje geny skrzyżowano z patuską i kryminalistką, po czym narzucono ci obowiązek opieki i odpowiedzialności - bo rodzicem nie przestaniesz być nigdy, nie ważne ile potomek ma lat. Spytaj mężczyzn, którzy wychowują dziecko ze zdrady żony, pozbawieni wyboru. Spytaj ludzi z dziećmi z upośledzoną empatią - nie da się z takim człowiekiem zbudować normalnej relacji. Nie, zdrowe geny nie zagłuszą patusa - mogą złagodzić - zbyt dużo cech jest kumulatywnych.

   Dziecko od początku życia ma przerąbane - domyślnie nie ma ojca, ma od początku piętno na relacji z matką. Matka może porzucić je w domu dziecka, co jest zmianą jego losu na niewiadomą, biorąc pod uwagę ilość patologii we wszelkich opiekuńczych ośrodkach i rodzinach zastępczych. I nie życze niechcianemu dziecku, by pojawiło się na świecie chciane rodzeństwo...

   Matka zawsze pozostaje tą złą w oczach społeczeństwa- albo porzuci dziecko w domu dziecka, albo wychowuje pokrzywdzonego dzieciaka. Dzieci nie są głupie - one dobrze wyczuwają kiedy były niechciane/nieplanowane. I nie, nie możesz nakazać kobiecie odczuwania radości z narzuconego dziecka patusa. Jeśli należy do tych, które szukają szczęścia w związku, to ląduje w kategorii "Karyna szukająca betabankomatu dla Brajanka".

   Na to narazili dziewczynę, to jest prawdziwa cena gwałtów i to tłumaczy skąd tak drakońskie kary za gwałty w czasach w których o prawach przestępcy... przepraszam, człowieka nie słyszano.

  • więcej komentarzy(23)

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Oglądałem, przykre. A jeszcze bardziej że nie ona pierwsza i nie ostatnia..

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @okuwafaktycznie: Tak k$@@a, pogoogluj 3 minuty to znajdziesz w p#$$u przypadków, kiedy jednak okazało się że oskarżenie o gwałt było nieprawdziwe itp. Z tego reportażu wynika tylko że mamy słowo przeciw słowu. Jak się okaże że goście rzeczywiście są winni, to spoko.

  •  

   pokaż komentarz

   @okuwafaktycznie: Podaj swój adres to poczujesz jak się może czuć osoba niesłusznie oskarżona o gwałt.

  •  

   pokaż komentarz

   @idiot: nie tylko słowo przeciw słowu, ale tez ślady tabletki gwałtu oraz fakt ze ofiara lezała na ziemii, dostawała drgawek i leciała jej piana z ust. Nie widziałem nigdy takich objawów u osoby pijanej. A nawet mozna by sprawdzić ile promili miała tamtego wieczoru we krwi i zastanowić się czy dana ilość jest w stanie wywołać takie objawy.

  •  

   pokaż komentarz

   @okuwafaktycznie: Też uważam, że powinny być podane do publicznej wiadomości.

  •  

   pokaż komentarz

   ślady tabletki gwałtu

   @paul772: To z tego reportażu? Jeśli tak, to przepraszam - umknęło mi.

   dostawała drgawek i leciała jej piana z ust. Nie widziałem nigdy takich objawów u osoby pijanej.

   @paul772: Ja również, ale to nadal nie dowód że została zgwałcona. Mogła się nachlać i pójść po bandzie z czymś mocniejszym.

   Żeby nie było - jeśli są winni, to powinni mieć przej#$!ne. Po prostu wiem, że na chwilę obecną, opierając się na tym reportażu, wiemy dokładnie chuja. Niech ludzie, którzy mają znacznie więcej informacji niż my, mają lata doświadczenia w rozmowach z pokrzywdzonymi i badaniach nad takimi sprawami się tym zajmą. Wtedy dopiero można mówić o upublicznianiu danych.

  •  

   pokaż komentarz

   @idiot: robili zdjęcia telefonem, chwalili się tym w swoich kręgach, a dziewczynie zbadano krew. Były o tym artykuły już jakiś czas temu.

  •  

   pokaż komentarz

   : Tak k?#$a, pogoogluj 3 minuty to znajdziesz w p!!$u przypadków, kiedy jednak okazało się że oskarżenie o gwałt było nieprawdziwe itp

   @idiot: I zapewne od c$$#$ więcej przypadków gdy oskarżenie o gwałt było prawdziwe.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mario7400: Oskarżono cię kiedyś bezpodstawnie o coś takiego? Mojego byłego nauczyciela oskarżono niesłusznie o pedofilię. Nie widziałem go z 15 lat (uciekł stąd z dekadę temu), ale jak bardzo chcesz się dowiedzieć jak to jest fajnie, to spróbuję go odnaleźć.

  •  

   pokaż komentarz

   @idiot: Ale co wniesie do sprawy ten dowód anegdotyczny? To nadal nie rozstrzyga czy więcej jest przypadków niesłusznych oskarżeń czy tych uzasadnionych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mario7400: OK, odbiję piłeczkę: zapewne od c#$!# więcej jest kobiet których nie zgwałcono, więc po co w ogóle marnować czas na te które zgwałcono? j@!!ć to że mają zrujnowane życia.

  •  

   pokaż komentarz

   I zapewne od c$%#? więcej przypadków gdy oskarżenie o gwałt było prawdziwe

   @Mario7400: Około 80% jest prawdziwych, więc traktowanie oskarżenia z marszu jako kłamstwa jest nie fair. Niemniej to w oparciu o wyniki badań sprzed metoo, co bardzo zepsuło sytuację. Dałbym 50:50

  •  

   pokaż komentarz

   Dałbym 50:50

   @Falcon: Plus ogromna liczba przypadków gdy dziewczyna nie zgłasza gwałtu bo boi się reakcji bliskich i środowiska, wini się sama za nieostrożność, albo uważa, że nie ma szans wygrać bo ma tylko słowo przeciw słowu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mario7400: W tym względzie jest poprawa, w porównaniu z plemienną przeszłością, gdzie nie istniały praktycznie aborcja i antykoncepcja. Gdy gwałt nie musi konczyć się ciążą, kobieta nie traci w oczach współplemieńców. Nie wspominając już w ogóle o ograniczeniu negatywnego wpływu na jej życie... Prawo do aborcji jest prawem człowieka.

   Zasadniczo nie ma się czego wstydzić. Sprawca ma się czego wstydzić. Jeżełi ktoś gwałci, to znaczy że nie ma żadnych pozytywnych cech, atrakcyjność = 0, wystarczy spojrzeć na mordy ludzi z publicznego rejestru przestępców seksualnych. Widać jak na dłoni czemu bez zmuszenia ofiary do niczego by nie doszło. Przegryw z wykopu to piedestał w porównaniu z taką żenadą.

   Problem późnego zgłaszania jest duży, bo trzeba się zgłosić natychmiast jeżeli chce się mieć dowody, wówczas nikt niczego podważać mógł nie będzie, a sprawcy są w jakichś 90% w rękach policji praktycznie od razu.

  •  

   pokaż komentarz

   @idiot:

   Oskarżono cię kiedyś bezpodstawnie o coś takiego? Mojego byłego nauczyciela oskarżono niesłusznie o pedofilię. Nie widziałem go z 15 lat (uciekł stąd z dekadę temu), ale jak bardzo chcesz się dowiedzieć jak to jest fajnie, to spróbuję go odnaleźć.
   Moment. Skąd ty wiesz, że niesłusznie? I dlaczego wciąż jest za granicą, skoro, domyślam się, uniewinniono go?

  •  

   pokaż komentarz

   Skąd ty wiesz, że niesłusznie?

   @empty_silence: Bo dziewczyna wprost się przyznała, że kłamała. Gówniara chciała 5 na koniec, ale ni c%#%% nie umiała. Koleś dał jej 4, więc zaczęła p#??@%!ić, że powiedział jej że jak podniesie bluzkę i pokaże cycuszki, to da jej 5. Jak policja zaczęła przesłuchiwać ludzi, to dopiero powiedziała co i jak.

   I dlaczego wciąż jest za granicą

   @empty_silence: No właśnie dlatego - przyklejono mu łatkę pedofila i rodzice zaczęli się domagać usunięcia go ze szkoły. A że niewinny? Nikogo to nie obeszło. Garstka ludzi go broniła, bo spoko nauczyciel był. Facet sam zrezygnował, bo widział jaka chryja się zrobiła. Wszyscy wszędzie patrzyli spode łba, sąsiedzi zaczęli się czepiać i drwić z jego żony, że pedofila se wzięła itp. Dlatego właśnie nie powinno się na hurra publikować danych/wizerunków. Można komuś sp#??@%!ić życie.
   Oczywiście jeśli ktoś okaże się winny - karać z pełną surowością.

  •  

   pokaż komentarz

   @idiot: Sorry, ale nie ten kaliber. Z podniesieniem bluzki czy coś, to można dostać co najwyżej łatkę podglądacza. Zwłaszcza jak dziewczyna nie ma 12 lat. Całe liceum i od 14 lat żartowaliśmy sobie z co luźniejszymi nauczycielami (chłopcy i dziewczyny, bez podnoszenia bluzek, "a za dekolt pan da 5?"). Albo czegoś jeszcze nie wiesz o sprawie, skoro policja się wmieszała. Tu, w tym artykule mówimy o stosunku seksualnym, a nie pomówieniu o niego - ślady tego są możliwe do odtworzenia przez analizę. I niepokojące jest to, że nie zwracasz uwagi na różnicę w kalibrze tych spraw - stosunek seksualny będący może gwałtem vs pomówienie (o ewentualny stosunek seksualny, by było w jednej lidze). I na bazie (zakładam) pomówionego nauczyciela (?) zalecasz ostrożność w stosunku do sprawy, gdzie seks był. To tak jakby pomówieniem o kradzież zalecać ostrożność w stosunku do zeznań o dokonanym pobiciu.

  •  

   pokaż komentarz

   stosunek seksualny będący może gwałtem

   @empty_silence: Widzisz, słowo-klucz w tej zagadce to może. Jeśli tobie wystarczy może żeby zniszczyć komuś życie, to życzę ci z całego serca, żeby cię coś takiego spotkało. Może zrozumiesz jak bardzo nie masz racji. Pozdrawiam.

  •  

   pokaż komentarz

   @idiot: Ty chyba nie rozumiesz tu kluczowego problemu. Takie coś jak gwałt opiera się wyłącznie na słowo vs słowo (niejedyne takie przestępstwo). Nawet jak zmasakrujesz partnerkę, to możesz się bronić, że lubi ostry seks. I żeby równo traktować ludzi, sądy mają do wyboru wierzyć ALBO mężczyznom, ALBO kobietom. Albo stwierdzić że gwałt nie istnieje i wykreślić go z listy przestępstw. U nas generalnie wierzy się kobietom. Z 800 000 ogółem przestępstw w Polsce, 1500 to były gwałty. Na 38 000 000 ludzi. Do tego jakaś część gwałcicieli powtarza swoje czyny na różnych ofiarach, więc trudno bronić tutaj ich niewinności. Jak widzisz oskarżenia nie są powszechne. W ogóle to nie jest u nas powszechne przestępstwo. Więc tak, założenie, że jakieś wyciągnięte na internecie oskarżenie o gwałt jest prawdziwe, robi się realniejsze. Dowodem jest to, jak mocno nagłaśniane są to sprawy. "Ale domniemanie niewinności..." ... działa dokładnie tak samo jak w przypadku rozpatrywania, czy seba ukradł piwo. Czy polityk przyjął łapówkę. Nie, nie wiem, jak jest w tym wypadku.
   Istnieją kraje, gdzie gwałtów niemal niema wg statystyk - są to kraje islamskie, gdzie wierzy się mężczyznom w przypadku przestępstw na tle seksualnym. Gdzie kobiety muszą ciągle przebywać pod opieką mężczyzn ze swojej rodziny lub co najmniej oddzielone ze względów bezpieczeństwa. Kiedy wyjąć tych islamskich mężczyzn z bardzo "bezpiecznych dla kobiet" krajów i wsadzić do świata, gdzie wierzy się kobiecie, mamy.... (dane o przestępstwach seksualnych Niemcy poniżej - słowo vs słowo). Krótko rzecz biorąc, wierzenie na słowo mężczyźnie w temacie gwałtu się nie sprawdza w skali społeczeństwa, bo otrzymujemy epidemię gwałtów ze względu na bezkarnych mężczyzn.

  •  

   pokaż komentarz

   @empty_silence: Wiesz, przez chwilę się zawahałem, czy dobrze zrobiłem życząc ci tak c$!?$wej rzeczy, ale uparcie utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jednak dobrze. Pozdrawiam.

  • więcej komentarzy(11)