•  

  pokaż komentarz

  Myślę że warto ich wesprzeć, nie dlatego że mamy w tym jakiś interes, tylko tak żeby wiedzieli że Polsce na Bałtyku zależy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  My sobie zróbmy przekop przez Mierzeję, oni niech sobie robią ten NS2. Tylko, że potem będzie on solą w oku całej polityki UE.

 •  

  pokaż komentarz

  A co na to ruska AfD? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Der Tagesspiegel informuje, że w grupie sprzeciwu wobec Nord Stream 2 w Niemczech znajdują sięAnnalena Baerbock, szefowa Zielonych, a także Katrin Goring-Eckardt, Anton Hofreiter i Reinhard Butikoferz tej partii. Przedstawiciele CDU przeciwko Nord Stream 2 to przewodniczący Komisji Bundestagu ds. Polityki Zagranicznej Norbert Rottgen, Elmar Brok i Michael Gahler. Wiceprzewodniczący CDU Roderich Kiesewetter apeluje o zaostrzenie sankcji wobec Rosji. Chociaż pozostali posłowie CDU nie wypowiadali się o spornym projekcie, gazeta przekonuje, że także opowiadają się przeciwko niemu.

  Przeciwnicy Nord Stream 2 w Bundestagu wypowiadają się obficie w mediach niemieckich.
  Czyli mamy tak - 7 osób wymienionych z nazwiska i bliżej nieokreślona liczba "przeciwników wypowiadających się w mediach". Hmmm, to już więcej osób pojawia się na wykopparty niż ten portalik wymienił polityków. I to jakich polityków - znanych co najwyżej na lokalnym rynku politycznym Niemiec, w dodatku z zielonej partii. No rzeczywiście, możecie otwierać szampana, jutro zamykają Nord Stream 2, hahahaha.
  A tak serio - infrastruktura w Niemczech pod ten gazociąg już jest położona, sam gazociąg powstał już w ponad 300 km po dnie morza, a do końca roku opłacony zostanie w 70%.
  A prywatnie, to od lat mam niezłą bekę z rusofobów zaklinających rzeczywistość.

 •  

  pokaż komentarz

  Pewnie Merkel uważa Rosję za przyjaciela tak samo jak PO uważa za przyjaciół Niemcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)