•  

  pokaż komentarz

  Powinni oddzielny kanał otworzyć na tego typu programy, jakieś KarynaTV

 •  

  pokaż komentarz

  program o rozwiązywaniu problemów poprowadzi osoba która jest znana z tego ze jest/byla zona znanego skoczka z ktorym jest w konflikcie
  świetna rekomendacja programu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @tomekk_: znana z tego, że osoba, z którą była, jest znana :)
   jakby jej naprawdę zależało na odcięciu się od niego to by do poprzedniego nazwiska wróciła i się nie pluła wszędzie jaki to on zły... tylko, że na takim podejściu nie da się zarobić.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Justyna to jest jeden z fajniejszych przykładów jak nowe media zmieniają rzeczywistość. Żyła skoczek - podbił początkowo serca publiczności nie tyle swoimi osiągnięciami w sporcie, co wystudiowaną pozą pół-debila. Do tego dołożył później sukcesy stricte sportowe. A jego małżonka... została "osobowością medialną" dlatego, że mąż zaczął poddupcać na boku i ona mogła o tym poinformować na insta. Jeszcze 10 lat temu - mogłaby o tym ewentualnie wyżalić się w Fakcie, czy Superaku. I na tym by się skończyło. A teraz... facetka, dzięki temu, że mężulo latał z fujarą po prośbie - miała okładkę Playboya, prowadzi kanał kulinarny i... będzie ekspertką od rozwodów i rozbitych małżeństw. #jprdl że tak powiem...

  •  

   pokaż komentarz

   @tombeczka: Ale tak dzisiaj jest ze wszystkim. Dlatego przyjąłem prostą zasadę - nie ufam autorytetom z telewizji, gazet czy konferencji.

   Pracuję w marketingu, zawsze wolałem trzymać się na dystans jako konsultant i doradca różnych firm. Od kilku lat zauważam większą ilość konferencji marketingowych i "Guru marketingu" udzielających się na nich. Niby nic gdyby nie pewne wydarzenie :)

   Pewien spec znany z telewizji i podkreślający na każdym kroku jak to należy zachwycać klientów i walczyć o dobre relacje, budować je z czasem i broń boże nie spamować dodał mnie do znajomych.

   Super! Moje ego zostało połechtane. A potem dostałem wiadomość od wspomnianego eksperta, parafrazując brzmiała tak "Elo mordko, taki spec jak Ty na bank potrzebuje produktu X mojej firmy. Mogę zadzwonić z prezentacją?:)" i tak czar prysł, bańka pękła. Eksperci uczący o merytorycznym marketingu za kamerami sami walą cold mailing :)

 •  

  pokaż komentarz

  Jest publiczność na takie programy, więc kręca ¯\_(ツ)_/¯
  Porzucone Karyny beda oglądac i komentowac, wazne zeby ogladalność się zgadzała.
  a do Justyny nie mam o to pretensji, stara sie wykorzystac na maxa swoje 5 minut i na tym zarobic.
  Kazdy orze jak moze...

 •  

  pokaż komentarz

  Hmm, Piotr się z nią rozwiódł i zaczął częściej wygrywać w skokach (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  pokaż spoiler przypadek? ;)