•  

  pokaż komentarz

  Za dwa lata to będzie dobra gra. Nie pamiętacie co było z ESO? Też klapa straszna. Zero contentu zero balansu i mikro płatności za wszystko. Pamiętam jak moby dropily 1 Golda a najtańszy mount kosztował 40000. Albo 20 dolarów xd

  Zebrali falę hejtu, wzięli się do roboty i obecnie jest to naprawdę porządna gra. Z f76 będzie podobnie, na pewno nie porzuca takiego projektu. Nauczylismy te firmy wypuszczania takich wersji nawet nie beta, wręcz alfa. Trzeba ich tego oduczyc. Najlepiej nie biorąc pre orderów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Antorus: ESO to MMO i miało prawo zadziałać. Fallout 76 to takie ch$# wie co ¯\_(ツ)_/¯ Robiąc grę online podstawą jest mieć jakiś stabilny i dopracowany silnik i choć jestem fanem creation bo daje naprawdę sporo możliwości zarówno twórco w kreowaniu świata jak i moderom, to robienie gry sieciowej opartej na nim to strzał nawet nie w kolano a prosto w łeb XD Przecież to ledwo działa w singlu, gdzie na szczęście ratuje nas konsola czy mody. Dodatkowo grę wzorem innych sieciówek wykastrowano z treści (a już w Fallout 4 było z tym mega słabo). Zadania to same fedexy i nie byłoby to najgorsze, gdyby funkcje społecznościowe nie były równie biedne. Ta gra ma sens tylko z grupką znajomych. Granie z randomami na tak ogromnej mapie jest bez sensu. Zwłaszcza, że nie ma za bardzo sensu jej eksplorować. Gdyby to był taki Skyrim w którym możemy natknąć się na innych graczy - ok. Ale to jest jeszcze bardziej odmóżdżony i uproszczony Fallout 4 z opcją co-opa, na niestabilnym silniku, którego mocne strony nie są wykorzystywane a słabe widoczne jak nigdy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Antorus: Też mam takie zdanie, grałem w bete ESO i stwierdziłem no F way. Gra się poprawiła i mam z niej przyjemność. Co do F76... pomijając wszystkie wpadki, to ja po prostu nie widze co ta gra mogłaby świeżego bądź interesującego wprowadzić. No ale ja nie jestem fanem survivali, są dla mnie po prostu monotonne.

 •  

  pokaż komentarz

  czy wszystkie 15 osób zostało poinformowanych?

  pokaż spoiler bo nie wierzę że więcej osób wydało na to własne pieniądze

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawe, czy "Fallout76" ma szansę odbić się z dna jak "No Man's Sky" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jakie to studio jest nieogarnięte, że aż głowa boli. Nawet nie czekam na TES VI czy nowego Fallout'a, pewnie i tak będą na jeszcze niższym poziomie ; <