•  

  pokaż komentarz

  Szkoda , przymierzałem się do piły i wkrętarki , no ale nie będę dorabiał Januszy dopóki cena będzie taka kosmiczna... w porównaniu z sąsiadami oczywiście . Rozumiem ,że koszty magazynowania mogą być wyższe , ale do cholery nie mieszkamy na Księżycu ,a Niemiecki magazynier zarabia 7 tys złotych , a nie 2000-2500 pln. Na szczęście mamy internet i społeczność.

 •  

  pokaż komentarz

  Nikt jeszcze nie wspomniał jednej istotnej kwesti, że w dyskontach poprostu wstyd kupować ;) w latach 2003-2008 jak ktoś ze znajomych mówił ze idze do biedronki czy do lidla to reszta sie łapała za głowę. Pierwsze pytanie było gdzie jego godność, ze nie stać go na kupowanie w "sklepie" tylko w śmietniku. Minęło kilka lat i ci sami ludzie robią codziennie zakupy w lidlu. Jak to mówią tylko krowa zdania nie zmienia

 •  

  pokaż komentarz

  A my się jeszcze cieszymy, ze tak tanio możemy kupic xD

 •  

  pokaż komentarz

  Tylko BIEDRONKA
  Codziennie niskie ceny

 •  

  pokaż komentarz

  Jak to jest, że UE potrafią zrównać wynagrodzenie w transporcie kierowcom, a nie potrafią zrównać cen w sklepach?

  •  

   pokaż komentarz

   @hacco77: LIDL to prywatna firma i moze sobie ceny ustalac takie jakie chce. Jak ludzie przestana kupowac to wtedy moze sie cos zmieni, a tak jest popyt to winduja.
   A ze UE to prywatna spólka Makreli to tez sobie robia co chca.

  •  

   pokaż komentarz

   @hacco77: Bo nie żyjemy w komunie i możesz sobie założyć firmę i sprzedawać taką samą wiertarkę po 1000zł. Cena jest zależna od rynku i klienta, a nie od widzimisię władzy. Takie akcje są ze WSZYSTKIM co się da kupić. Od głupiej butelki wody w Żabce za 2,5zł, która w Tesco kosztuje 1,7zł po telewizory, które w mediamarkt kosztują np. 3500zł, a na allegro 2500zł. Masz wolny wybór ile chcesz zapłacić i skąd kupić. Zarabia się najlepiej na jeleniach, nic się w temacie nie zmieniło od początków ludzkości.

1 2 3 4 5 6 7 ... 29 30 następna