•  

  pokaż komentarz

  śmiech na sali :D, ale mają klientów na zachodzie więc muszą pajacować. Cyberpunka nie kupię. Nie sądzę, że ktoś chciał obrazić środowisko LGBT, a mimo to grubo polecieli z pracownikiem. Strach napędza ich działania, a mieli być inni niż zachodni wydawcy, skupieni na grach.

 •  

  pokaż komentarz

  Mentalna lewica niszczy rynek gier... BF5 i wymuszone kobiety na polu walki = fail, dobra gra z dobrymi recenzjami a się nie sprzedaje ; RDR2 i wielka drama bo można zabić w grze feministkę (jak setki innych postaci i to nie problem). Podlizywanie się lewicowym mediom, żeby wystawiły pozytywną ocenę grze i w efekcie dostałą gra lepszą średnią na metacritics https://www.youtube.com/watch?v=bZWSoV6zE0M .... lewicowi recenzenci gier wrzucają do oceny gry poprawność polityczną i za jej brak obniżają oceny.

  Nawet stara akcja charytatywna blizzarda ze sprzedażą zwierzaczka (w grze) którą od lat wspierają fani gier blizzarda się zmieniła. Dotychczas była wspierana głównie organizacja make a wish lub ofiary kataklizmów https://wow.gamepedia.com/Charity ale nie w tym roku... teraz wspierają code.org czyli kobiety i mniejszości w informatyce .... tego zwierzaczka nie kupie ;-)

  Wszystko idzie w bardzo dziwną stronę.

  •  

   pokaż komentarz

   @satanita: Za DUŻO polityki w popkulturze lewica wtłacza jak głupia.
   W filmach, w grach, w muzyce wszędzie jest tego pełno, wszędzie jest nawiązanie do jakiejś polityki. Oszołomy polityczne z zachodu chcą wszystkim życie zatruć swoim gałgaństwem

  •  

   pokaż komentarz

   @satanita: od lat lewica niszczy gry historyczne banując np. symbole nazistowskie czy zmienianie Hitlera.

  •  

   pokaż komentarz

   @satanita: Kobiety kobietami... No a co z faktem gdzie co drugi to czarnuch tam gdzie nie powinno być ani jednego czarnego xD ?
   Ta poprawność polityczna itp. to istna patologia dzisiejszego świata.

  •  

   pokaż komentarz

   @satanita: lewactwo, lewactwo, gdzie nie spojrzę, to lewactwo. Współczuję wam konserwy, ciężkie życie macie :(

  •  

   pokaż komentarz

   @satanita: W naszych rękach jest aby przywrócić w tej przestrzeni normalność. Trzeba zakładać swoje serwisy, blogi, łączyć się w społeczności. Ich przewagą jest to że już to zrobili i przeniknęli do mainstreamu. Żeby coś ugrać trzeba mieć zjednoczoną społeczność.

  •  

   pokaż komentarz

   @ZasilaczKomputerowy: "odkrylem jak w 10 sekund zostac nazwany faszysta - ZOBACZ JAK" - tak by sie to skonczylo. W 2018 tolerancja dziala niestety tylko w jedna strone.

  •  

   pokaż komentarz

   @satanita Biedne uciśnione konserwy. Lewactwo niszczy im życie, bo w grze pojawiła się baba z karabinem, a gdzie indziej śmieli dodać jakichś czarnych. Zgroza.

   Do tego jeszcze te uprzywilejowane transy śmią protestować tylko dlatego, że facet od PR użył tak sobie, hehe, żartobliwe hasztaga, który nawiązuje do tego, że rząd chce im odebrać tożsamość płciową. A tak poza tym skąd niby facet od social media ma wiedzieć cokolwiek o nastrojach społecznych? Jeszcze trochę i będą wywalać programistów za spieprzenie kodu, a beta testerów ze przeoczenie błędów.

   Spójrzmy prawdzie w oczy - mamy holokaust białych hetero facetów przez lewactwo i transów - takie są fakty.

   pokaż spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @roball: Ok, nazywanie kogoś kimś działa w dwie strony. Też możesz nazwać kogoś faszystą. Sęk w tym, żeby mieć jakąś społeczność za sobą.

  •  

   pokaż komentarz

   @satanita: No niestety. Zamiast skupić się na tworzeniu autentycznych, wiarygodnych i co za tym idzie wartościowych dóbr kulturowych zbudowanych na bazie tego o co walczą, czyli (mniejszości, rasa, itd). Stworzyć prawdziwych [wstaw kolor, płeć, cokolwiek] nowych bohaterów, wzory do naśladowania, które opierają się o wartości wyniesione ze środowisk o których prawa walczą lub je manifestują. To nie.

   Weźmy archetypy wzory i wartości ze świata który jest [zdaniem mniejszości] taki niesprawiedliwy i wstawmy tam sobie siebie. Podmieńmy tylko tego czy tamtego bohatera. Sprawmy by idee znaczyły coś innego i będzie legit. No nie będzie.

   Niech stworzą coś autentycznego, coś od siebie, od środowisk z których się wywodzą, a nie wpierydalają się w imię poprawności do cenionych wartościowych dóbr kultury w trybie instant.

  •  

   pokaż komentarz

   lewactwo, lewactwo, gdzie nie spojrzę, to lewactwo. Współczuję wam konserwy, ciężkie życie macie :(

   @anallizator: podziękuj swoim upośledzonym kumplom, którzy nie potrafią znieść niczego, co nie popiera walki o ich chora ideologię.

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski: skonsultuj się z lekarzem, może zaradzi na te urojenia.

  •  

   pokaż komentarz

   rząd chce im odebrać tożsamość płciową

   @shiromaru: Jak rzad moze odebrac komukolwiek jego tozsamosc plciowa? Pytam, bo naprawde mnie to ciekawi. Przyjdzie smutny pan i powie: od dzis jestes kobieta?

  •  

   pokaż komentarz

   @Vielokont: Dokładnie. Po ewentualnym wprowadzeniu tej ustawy transseksualna kobieta będzie w rządowej dokumentacji figurować jako facet i to nawet po operacji płci. Nie wiem jak Ty, ale ja nie siedziałbym cicho, gdyby ktoś nagle chciał zmienić mi w paszporcie M na F.

  •  

   pokaż komentarz

   @shiromaru: Ale biologicznie kobieta przerobiona na faceta dalej bedzie kobieta (i odwrotnie). Co najwyzej bedzie inaczej wygladac. Naprawde az tak wazne jest to, co jakis urzedas przybije mi w dowodzie? Przeciez juz teraz dochodzi do patologii, gdzie transy M->K absolutnie dominuja w sportach, gdzie dopuszcza sie ich udzial. To jest nie fair i sprzeczne z logika. Chcesz, to zmien sobie plec, jesli tak bedzie ci lepiej, ale nie zmuszaj innych do uznania twoich fanaberii.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vielokont: Powiedz to "jemu".

   Sport to osobna kwestia i tutaj, jeśli dochodzi do nadużyć (czemu nie zaprzeczam), to można na pewno sprawę rozwiązać bez tak drastycznych metod, jak proponuje administracja Trumpa.

   Mamy przed sobą taki obraz: jest osoba, która od urodzenia odczuwa wszystko wokół jak kobieta, wygląda jak kobieta i zachowuje się jak kobieta, a do tego wszyscy wokół uważają ją za kobietę. I ta osoba zostaje nagle określona jako mężczyzna - wbrew temu, co czuje ona sama i wszyscy bliscy i znajomi. Czemu ma to służyć?

  •  

   pokaż komentarz

   Coś się popsuło z linkiem, a nie mogę już edytować, więc wrzucam osobno. Oto przykład obrzydliwego faceta udającego kobietę. Nie wiem jak wy, ale ja miałbym problemy, aby na codzień zwracać się do "niego" per facet. Naprawdę nie jest to odosobniony przypadek - tak po prostu wygląda końcowy efekt tzw "przejścia". Nie każda osoba trans wygląda jak Anna Grodzka (a nawet gdyby tak było, to nadal nie jest powód, żeby im odbierać tożsamość, z którą czują się komfortowo. Przecież nikomu nie robią tym krzywdy.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wiem jak wy, ale ja miałbym problemy, aby na codzień zwracać się do "niego" per facet.

   @shiromaru: Przeciez nie musialbys. Zaden urzednik nie bedzie przeciez takiej osobie towarzyszyl i uswiadamial kazdego rozmowcy, ze 'hej, to facet, ma w dowodzie FACET, ej!'.

   Nie dajmy sie zwariowac. Mowimy tutaj o 0.3% ludzkiej populacji. To margines. Przykro mi, ale potrzeby calej reszty stoja znacznie wyzej od samopoczucia takiej garstki.

  •  

   pokaż komentarz

   Spójrzmy prawdzie w oczy - mamy holokaust białych hetero facetów przez lewactwo i transów - takie są fakty.

   @shiromaru Akurat to jest brutalna prawda. Coraz więcej jest sytuacji gdzie obraża się białych (wystarczy spojrzeć na SJW czy Buzzfeed). Oskarża się ich z automatu o zbrodnie których nie popełnili, tylko dlatego że są biali. Zobaczysz, za max 10 lat znaczne się masowe mordowanie białych ludzi i lewica będzie mówić że to w ramach "poprawności politycznej i jako kara dla j!?%nych białych ludzi". Wspomnisz moje słowa.

  •  

   pokaż komentarz

   Mamy przed sobą taki obraz: jest osoba, która od urodzenia odczuwa wszystko wokół jak kobieta, wygląda jak kobieta i zachowuje się jak kobieta, a do tego wszyscy wokół uważają ją za kobietę. I ta osoba zostaje nagle określona jako mężczyzna - wbrew temu, co czuje ona sama i wszyscy bliscy i znajomi. Czemu ma to służyć?

   @shiromaru: nie zdazylem edytowac poprzedniego postac: jezeli jest biologicznie mezczyzna, to powinno w dowodzie stac: mezczyzna. To, jak sie z tym czuje czy jak sie identyfikuje, to jego/jej prywatna sprawa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vielokont: Zacznę od końca

   jezeli jest biologicznie mezczyzna, to powinno w dowodzie stac: mezczyzna. To, jak sie z tym czuje czy jak sie identyfikuje, to jego/jej prywatna sprawa.

   Biologia to dość szeroka dziedzina nauki. Zawiera się w niej np. anatomia ciała, mózgu, budowa ciała, hormony, genetyka, fizjologia, uwarunkowania zależne od neuronów, itd.

   W przypadku osób trans ze "starej" płci zostają tylko chromosomy. Cała reszta biologii jest już w drugą stronę. Śmiem więc twierdzić, że biologicznie osoba trans po przejściu jest przynajmniej w 90% płcią zadeklarowaną, również biologicznie.

   Przeciez nie musialbys. Zaden urzednik nie bedzie przeciez takiej osobie towarzyszyl i uswiadamial kazdego rozmowcy, ze 'hej, to facet, ma w dowodzie FACET, ej!'.

   To naprawdę nie jest tylko kwestia tego, jak się będziemy zwracać do danej osoby. Płeć wpisana do dowodu wpływa na wiele innych spraw, np. ułatwiony dostęp do usług medycznych skierowanych do danej płci (np. badania onkologiczne, ginekologia), możliwość zawarcia związku (przynajmniej u nas), czy choćby zwykła reakcja osób mających wgląd w nasze papiery. Jest sporo uwarunkowań prawnych i społecznych związanych z oficjalnie zatweirdzoną płcią

   Nie dajmy sie zwariowac. Mowimy tutaj o 0.3% ludzkiej populacji. To margines. Przykro mi, ale potrzeby calej reszty stoja znacznie wyzej od samopoczucia takiej garstki.

   Jasne, jest to margines, ale wciąż są to ludzie, takim człowiekiem mogłeś być Ty, mogłem być ja. Powiedz mi, jakie istotne "potrzeby całej reszty" są tak ważne i stoją w takiej sprzeczności z potrzebami osób trans, że uniemożliwiają poprawę jakości życia tych ludzi i zrównanie ich praw z prawami osób cis? Innymi słowy - w jaki sposób przyjęcie w dowodzie płci psychologicznej, a nie wrodzonej może nam wyrządzić krzywdę. Jeśli o mnie chodzi, to nie czułbym się przez to w żaden sposób poszkodowany.

  •  

   pokaż komentarz

   Akurat to jest brutalna prawda. Coraz więcej jest sytuacji gdzie obraża się białych (wystarczy spojrzeć na SJW czy Buzzfeed). Oskarża się ich z automatu o zbrodnie których nie popełnili, tylko dlatego że są biali. Zobaczysz, za max 10 lat znaczne się masowe mordowanie białych ludzi i lewica będzie mówić że to w ramach "poprawności politycznej i jako kara dla j!?%nych białych ludzi". Wspomnisz moje słowa.

   @Grzolsat: Buzzfeed jest fejknewsowym ściekiem w takim samym stopniu, jak Warszawska Gazeta u nas, tylko w drugą stronę. Mało kto traktuje ten portal poważnie, nawet wśród zagorzałych liberałów. Wielu zarzuca im robienie czarnego PR-u wszystkim aspektom, z którymi ichniejsza lewica się utożsamia i słusznie. SJW natomiast to łatka, którą przylepia się wszystkim lewicowcom i jest to w zasadzie symetryczne z "każdy prawicowiec to faszysta". Jeśli skupiasz się na skrajnych przypadkach ogłupienia ideologicznego, to nie dziwię się, że mój czarny humor traktujesz jak prawdopodobne czarne scenariusze.

   Problem w tym całym konflikcie prawicowo-lewicowym polega na tym, że większość dyskutujących nie chce dojść do żadnego porozumienia, czy choćby przyjąć do wiadomości argumentów drugiej strony, a jedynie tę drugą stronę "zmasakrować". W tym celu najczęściej wyciąga się skrajne przypadki ogłupienia ideologicznego u oponentów i projektuje na wszystkich "po tamtej stronie". Możesz tak robić, jeśli zależy Ci tylko na wygrywaniu wojenek w sekcjach komentarzy na wypoku. Pamiętaj jednak, że w ten sposób nie tylko sam nie dojdziesz do prawdy, ale będziesz też przeszkadzał w tym innym.

  •  

   pokaż komentarz

   @satanita: Nadchodzący Far Cry - dwie czarne blondwłose les antagonistki

  •  

   pokaż komentarz

   @anallizator: > lewactwo, lewactwo, gdzie nie spojrzę, to lewactwo. Współczuję wam konserwy, ciężkie życie macie :(

   Mogę siebie nazywać jako socjal-demokratę, centrolewicowca jednak to co robią oszołomy z USA to zakrawa o czystą patologię. Niszczą życie innym ludziom, pozbywają ich pracy, robią co mogą by zaszkodzić drugiemu człowiekowi, który nie zgadza się z ich chorymi poglądami, wciskanie polityki wszędzie byle pokazać że oni mają świętą rację.
   Oni zaszli za daleko w swoją głupotę, że stali się faszystami, tak daleko na lewo że się spektrum zresetowało i wołają teraz o karanie, kontrole i zamordyzm niczym faszyści.

  •  

   pokaż komentarz

   @shiromaru: Ta ustawa była fake newsem napisanym przez jakiegoś idiote w Times.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nedkely: Nie byłbym taki pewny. Co prawda treść propozycji (nie ustawy) nie jest dostępna publicznie, ale fakt, że sami adresaci tych oskarżeń (HHS) nie dementują tych wieści,a tylko ugrzeczniają przekaz, a sam prezydent próbuje odpowiedzieć w typowy dla siebie sposób "chcę dobrze dla wszystkich" zamiast dać jasną odpowiedź sugeruje raczej, że coś jest na rzeczy. Fakt, że Roger Severino (gorący przeciwnik rozszerzenia tej definicji przez rząd Obamy) piastuje teraz dość istotny w tym kontekście urząd w HHS również wydaje się tu mieć spore znaczenie.

   Niemniej jednak, niezależnie od prawdziwości tych doniesień, sam pomysł zaostrzenia tych przepisów wydaje się mieć tutaj całkiem sporo zwolenników (zwłaszcza patrząc po ilości minusów pod moimi komentarzami) - dlatego własnie pytam, co motywuje ich poglądy, co może być logicznym argumentem za takim zaostrzeniem. Póki co, wciąż nie otrzymałem odpowiedzi.

   Jeśli jakieś się pojawią, to spodziewam się, że będą to argumenty ad numerum lub odwołanie do natury. Może jednak ktoś mnie mile zaskoczy :)

  •  

   pokaż komentarz

   Mogę siebie nazywać jako socjal-demokratę, centrolewicowca jednak to co robią oszołomy z USA to zakrawa o czystą patologię. Niszczą życie innym ludziom, pozbywają ich pracy, robią co mogą by zaszkodzić drugiemu człowiekowi, który nie zgadza się z ich chorymi poglądami, wciskanie polityki wszędzie byle pokazać że oni mają świętą rację.
   Oni zaszli za daleko w swoją głupotę, że stali się faszystami, tak daleko na lewo że się spektrum zresetowało i wołają teraz o karanie, kontrole i zamordyzm niczym faszyści.


   @Nedkely: ja p!@%$##ę, tyle raka w jednym poście, no gratulacje. Cóż bordo zobowiązuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Grzolsat:

   Coraz więcej jest sytuacji gdzie obraża się białych (wystarczy spojrzeć na SJW czy Buzzfeed). Oskarża się ich z automatu o zbrodnie których nie popełnili, tylko dlatego że są biali.

   konserwatywno narodowa prawica i nacjonaliści za to często wszelką winę widza w czarnoskórych, muzułmanach i Żydach.. prowadzi się propagandę przeciwko czarnym: robi się z nich przestępców, ludzi dzikich, niewykształconych i agresywnych.. Jeszcze do połowy XX w. w USA czarni nie mogli np. siedzieć z przodu w autobusach.. To wszystkie zbiera swoje żniwa, przez to bierze się rasizm niektórych czarnych wobec białych.
   Biali weszli z butami do Afryki obu Ameryk, Australii mordując na potęgę i jakoś nacjonaliści nie widzą w tym nic złego, to już dla nich nie jest przemoc. Osiedlili się wbrew woli rdzennych mieszkańców a tera płaczą, że ich gdzieś tam biją i nie chcą (jak np. w RPA).. Ogólnie rasiści są śmieszni: cały czas mówią, że rasy powinny żyć w izolacji, ale to, że biali są na obcych dla swojej rasy kontynentach im nie przeszkadza.
   Jedynym rozwiązaniem jest zerwanie z myśleniem ukierunkowanym na rasę i narodowość, trzeba ludzi oceniać indywidualnie po tym co robią. wszelkie inne rozwiązania jakie np. proponują rasiści czy nacjonaliści przeważnie kończą się konfliktami.

   Zobaczysz, za max 10 lat znaczne się masowe mordowanie białych ludzi i lewica będzie mówić że to w ramach "poprawności politycznej i jako kara dla j!?%nych białych ludzi". Wspomnisz moje słowa.

   jesteś mało odporny chyba na propagandę. Póki co to ja widzę agresje większa wobec np. Żydów, muzułmanów czy czarnych.. i znaleźliby się pewnie tacy którzy by chcieli ich mordować tłumacząc to jakąś wyimaginowaną kwestia bezpieczeństwa czy formą kary.
   wystarczy spojrzeć na wykop: biały kogoś napadnie to znaleziska są zakopywane, ale jak czarny kogoś napadnie to zaraz lądują masowo wykopane na głównej.. (podobnie z Żydami czy muzułmanami)

  • więcej komentarzy(17)

 •  

  pokaż komentarz

  Wywalili człowieka bo nie wiedział, że ktoś sobie zawłaszczył taga...

  Swoją drogą piękny pokaz tolerancji ze strony tych, co jej od innych wymagają...

  PS: w sumie szkoda mi czasu na granie w RPGi. A już na pewno w polit-poprawne...

  •  
   L..Z

   -40

   pokaż komentarz

   @Falcon: Akurat dobrze wiedział i kilkukrotnie był upominany za niestosowne tweety.

  •  

   pokaż komentarz

   nie wiedział, że ktoś sobie zawłaszczył taga

   @Falcon: No właśnie wiedział, bo taki miał modus operandi, że się pod różne tagi podpinał. Inna sprawa, czy się tym powinien ktokolwiek przejmować - dawno wojny nie było, to ludzie wymyślają urojone problemy.

  •  

   pokaż komentarz

   @LooZ: dzbanie, w artykule jest napisane, że drugi incydent nie był spowodowany przez niego bo to był Twitter CD projekt Red. To nie przeszkodziło ludziom przypiąć mu latki i nękać jego rodzinę. Więc nie, nie był kilka razy upominany, co najwyżej raz.

  •  

   pokaż komentarz

   Wywalili człowieka bo nie wiedział, że ktoś sobie zawłaszczył taga...

   @Falcon: A może miał już inną ofertę i bardziej mu się opłacało być wywalonym, niż samemu wypowiedzieć?

  •  

   pokaż komentarz

   Swoją drogą piękny pokaz tolerancji ze strony tych, co jej od innych wymagają...
   @Falcon: Bo tolerować to nas, nie my. A najgorsze jest to, że wyleciał za taką rzecz, że musiałem doczytać co w niej zdrożnego. Typowa lewica jest typowa. Ty nawet krzywo się spojrzeć na geja nie możesz. Oni mogą zgnębić człowieka za... użycie nie tego tagu co trzeba. Niech żyje tolerancja!

  •  
   n.....n via Android

   +19

   pokaż komentarz

   @LooZ Ma prawo mieć swoje zdanie. Zwolnienie gościa, który jest przeciwnikiem lgbt jest OK, ale wyj%!%nie pedała czy transa, to już k?#!a obraza wszystkich i spadek na giełdzie. "RÓWNOŚĆ".

  •  

   pokaż komentarz

   Bo tolerować to nas, nie my. Typowa lewica jest typowa. Ty nawet krzywo się spojrzeć na geja nie możesz. Oni mogą zgnębić człowieka za... użycie nie tego tagu co trzeba. Niech żyje tolerancja!

   @Nicolai

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @a665321: No faktycznie gość tak strasznie ich obraził w tym poście. Nie bądź śmieszny. Chciałbym żeby na świecie nie było debili jak Ty, ale są...

  •  

   pokaż komentarz

   @n8n8n8n: nie dyskutuj z nim, on ma swoje wizje i jest ultra lgbtqiop poprawny, dziś szkoda na to czasu i rozumu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Zostawmy ludzi z urojeniami w spokoju, niech mają swój mały świat.

  •  
   n.....n via Android

   +2

   pokaż komentarz

   @FLAC Masz rację, tylko mnie to denerwuje, a jeszcze bardziej fakt, że to środowisko uważa, że jak ktoś ich nie bojkotuje, to się z nimi zgadza... (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  •  

   pokaż komentarz

   Ma prawo mieć swoje zdanie. Zwolnienie gościa, który jest przeciwnikiem lgbt jest OK, ale wyj%!%nie pedała czy transa, to już k?#!a obraza wszystkich i spadek na giełdzie. "RÓWNOŚĆ".

   @n8n8n8n: i prawidłowo. Na własne poglądy masz wpływ i jak ci współpracownicy mówią, że coś jest nie halo, to może warto się zastanowić/doedukować. Tobie by się to przydało, bo najwyraźniej nie widzisz różnicy między poglądami (na które masz wpływ) a orientacją (na którą nie masz wpływu). Gdyby gej lub trans okazał się faszystą albo szowinistą, to też powinien wylecieć. Ciekawe ile ugruntowanych na rynku firm byłoby chętnych do zatrudnienia Milo Yiannopoulosa jako PR-owca - raczej niewiele.

   I nie wycieraj sobie gęby równością, bo póki co to ty świadomie używasz obraźliwych określeń bez ponoszenia konsekwencji prawnych, natomiast taki gej czy trans nie może nawet mieć u nas formalnego związku, adoptować dzieci ani nawet założyć wspólnego konta z partnerem. RÓWNOŚĆ

  •  

   pokaż komentarz

   @a665321: zajebiste sobie znaleźliście usprawiedliwienie do zachowywania się jak patusy szerzące nenawiść do innych ludzi.

   "Hurr durr ale oni tesz som nietolerancyjni!!! A nawet jak nikogo nie nie obrażał to jest prafakiem i terz można mu zniszczyć życie bo go nie lubimy".

  •  
   n.....n via Android

   +2

   pokaż komentarz

   @shiromaru Ja nie bojkotuję tego, że ktoś jest homo, czy transem, czy feministką czy innym p##?$em, na bojkotuję fakt zmuszania wszystkich w około do akceptacji i tolerancji tych osób, a nie każdy ma na to ochotę... mnie to już się rzygać chce od tej homopropagandy.

  •  

   pokaż komentarz

   @n8n8n8n: nie byłoby żadnej homopropagandy, gdyby wreszcie osoby LGBT miały naprawdę równe prawa z osobami hetero/cis, a póki co u nas wciąż ich nie mają, a w Stanach chce im się je odebrać. Podziękować za to należy konserwatywnym rządom. Przecież całą ta akcja została zapoczątkowana właśnie przez durne pomysły Trumpa, który chce się bawić w seksuologa-psychiatrę.

  •  
   n.....n via Android

   -1

   pokaż komentarz

   @shiromaru A mają większe prawa + ochronę. Chcą równości, więc Trump zamierza im odebrać ochronę i specjalne taryfy ulgowe i zgadnij co? Już jest płacz, zgrzytanie zębów oraz powstawanie jakichś organizacji wsparcia. Pytam - o jaką równość im chodzi? Równiejszą?

  •  
   n.....n via Android

   -2

   pokaż komentarz

   @a665321 Nie wiedziałem, że Arya Stark jest polskim patusem. Żałosne typie.

  •  

   pokaż komentarz

   @n8n8n8n: Możesz wymienić te większe prawa? Nie wiem też, o jaką ochronę Ci chodzi. Jeśli masz na myśli to, że agresja wobec nich podlega karze, to taka "ochrona" dotyczy wszystkich bez wyjątku. Prawo (amerykańskie) wyraźnie mówi, że dyskryminacja ze względu na płeć/kolor skóry/pochodzenie/niepełnosprawność/wyznanie/orientację podlega karze. Gdybyś był przez gejów gnębiony za bycie hetero (nie znam takiego przypadku, ale jak znajdziesz, chętnie poczytam), to podlegasz takiej samej "ochronie".

   Natomiast w tym momencie tę równość Trump chce zepsuć odbierając osobom trans możliwość określania swojej płci zgodnie z ich orientacją. To nie jest jakieś widzimisię, dymorfizm płciowy wynika z większego podobieństwa układów nerwowych do biologicznie przeciwnej płci - w wyniku tego, choć narządy rozrodcze masz takie a nie inne, to wszystko w twoim odczuwaniu i rozwoju płciowym jest odwrotne.

   Analogiczna sytuacja miałaby miejsce, gdyby miłościwie nam panujący rząd nagle stwierdził, że należy w twoich papierach zmienić "mężczyzna" na "kobieta". Nie wiem, jak ty, ale ja nie siedziałbym wtedy cicho - nawet gdyby transseksualiści krzyczeli wokół, że "przecież macie już swoją równość".

  •  

   pokaż komentarz

   @shiromaru: równe prawa czyli przywileje? Skoro coś można odebrać, co jest ponad to co stanowi konstytucja, to nazywa się przywilejami.

  •  

   pokaż komentarz

   równe prawa czyli przywileje?

   @minus273: jakie przywileje?

  •  

   pokaż komentarz

   @a665321: co tam miałczysz o kulturze ???

   źródło: 1.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @sEB-q: jak BDSM to musi być gej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: hetero.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @sEB-q: @shiromaru: Znaleźliście argumenty których nie mogłem znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @majsterV2: jedni wolą dyskutować na słowa, inni na śmieszne obrazki. Ja jestem elastyczny - dopasowuję się do rozmówcy ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Falcon: Wywalili go bo to był już jego 3 wielki fuckup w social media.

  •  

   pokaż komentarz

   @Falcon:

   Swoją drogą piękny pokaz tolerancji ze strony tych, co jej od innych wymagają...

   gdyby popierał środowiska LGBT to konserwatyści dostałyby wścieklizny i nagle by się nie martwili, że stracił pracę, pewnie sami by o to zabiegali pisząc do firmy..

   w sumie szkoda mi czasu na granie w RPGi. A już na pewno w polit-poprawne...

   poprawność polityczna zależy od środowiska np. u konserwatystów poprawność polityczna to krytykowanie wszystkiego co nie ma korzeni w tradycji czy religii i nie odwołuje się do konserwatyzmu.. Poza tym obraza uczuć religijnych to jedna z największych poprawności politycznych.

   @sEB-q:
   konserwatyści to zawsze muszą wsadzać nos w cudze życie bo boli ich wolność innych ludzi.
   poza tym ciekawe że na paradach równości tacy ludzie to nawet nie 1% ale przeciwnicy wolności zawsze akurat muszą pokazać takie zdjęcia.. mniej ich chyba oburza agresja wobec środowisk LGBT niż fakt, że ktoś żyje po swojemu.
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy(15)

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejna zagrywka pod publiczke zaraz po tweetach wysmiewajacych crunch w Rockstar Games (gdzie cdprojekt w rozmowach o crunchu nie powinien zabierac glosu..). Nie wiem dlaczego tak bardzo sie ta firme gloryfikuje.

 •  

  pokaż komentarz

  LGBTQP a nie LGBTQ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 następna