•  

  pokaż komentarz

  Czyli WSI delikatnie dało do zrozumienia aby nie zajmować się sprawą SKOK Wołomin prowadzonego przez kolegów z branży.

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli WSI delikatnie dało do zrozumienia aby nie zajmować się sprawą SKOK Wołomin prowadzonego przez kolegów z branży.

   @Edek_Niemiec: Rola WSI jest ty zstanow2czo przereklamowana. PiS stara sie zrobić wrażenie że SKOKi to WSI i PO bo ją broniło. A prawda jest taka że SKOKI to PiS. PiS lubi do brudnej roboty wykorzystywać ludków z PRLowskich służb czy np prokuratury.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mario7400: Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, potem poszukaj w internecie hasło Procivili stowarzyszenie byłych oficerów wsi i innych, a potem zacznij się śmiać jak zobaczysz, że z tymi panami jest mocno związany Pan Bul Komorowski.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mario7400: Zapomniałem dodać zdjęcie tego pana z PiS( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: ODI1L3VfMS9jY19jNTIxMi9wLzIwMTgvMTIvMDcvODI1LzQxMy9kOWE2NzZiMzU3YTE0OGFmOThhOTQ4MWQ1MTUxYjI4OC5qcGVn.jpeg

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: o tym panu zapomniałeś

   źródło: gazda sasin kwasniak.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: masz coś poza tym zdjęciem? To teraz, uważaj, wpisz w google Grzegorz Bierecki i zobacz ile znajdziesz powiązań

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: tyle, że to nie jest przyjecie SKOKu na jakim był Sasin, tylko premiera Bitwy Warszawskiej.
   PiSiory lubia kłamac, co wielokrotnie orzekały sądy

  •  

   pokaż komentarz

   @Jacek38: No chyba o tych

   źródło: SKOK.jpeg

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: z lewej u góry ciągle uroczysta premiera filmu, obok reżyser:)

  •  

   pokaż komentarz

   @jozef-dzierzynski: A ty zobacz w KRS kto był prokurentem spółki Maddy Investments. Ano niejaki Tadeusz Komorowski ,syn Bronisława ,byłego prezydenta.

   źródło: Skok komorowski.jpeg

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: czyli zablokowali ci google, czy raczej w yandexie nie widać?

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: Hej @k1fl0w widzisz ty to? Pisowskie płatne trolle robią tokładnie to co napisałem przed wczoraj. . Co tam edziu, przyszedł przekaz dnia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pw: @Mario7400:

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: Tia

   W byłej fabryce ciągników Celtic kupił jeszcze halę od spółki Kwant. Dla prawicowych oskarżycieli to ta spółka rzucać ma cień na syna prezydenta. Bo wspólnikiem był tu m.in. ów słynny Piotr P. - Nie poznałam go. Kim jest, dowiedziałam się niedawno. Transakcję finalizowaliśmy z prezesem spółki Zbigniewem Boguszem, który nam zaproponował sprzedaż hali - mówi "Wyborczej" Michalina Wiczkowska, prezes Celtic Property Developments.

   Ani w Celticu, ani w Maddy Investments Piotra P. nie było. Skąd więc twierdzenie, że syn prezydenta pracuje dla spółki aferzysty z WSI?

   - Jeżeli była jakaś historia Piotra P. na terenie Ursusa, to skończyła się w roku 2005-06. A historia Tadeusza Komorowskiego na tym samym terenie zaczyna się w 2012 r. Spółka, w której udziałowcem był P., nigdy nie miała nic wspólnego z firmą, dla której pracuje Komorowski - zapewnia "Wyborczą" warszawski prawnik, który zna syna prezydenta. - Moja kancelaria znajduje się w miejscu, gdzie kiedyś była fabryka. Czy to znaczy, że ja mam związek z produkcją przemysłową? Taki sam związek z P. ma syn prezydenta - ironizuje adwokat.

   http://wyborcza.pl/1,75398,17671992,Wrobic_syna_prezydenta.html

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: dlaczego człowiek z wsi miałby nie pracować dla PiS. Ludzie z PRL też są w pisie. Kiedy skoki przeszły pod KNF bardzo szybko wyszło to że to szfindel. Wcześniej nadzorowała to centrala czyli pan Grzegorz Bierecki dlaczego on nie widział nadużyć? Dlaczego ona dodaje jest w PiS i jeszcze ma dużą odpowiedzialność nad wieloma rzeczami?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jacek38: I to jest własnie strategia płatnych tituszek pokroju edka z niemiec. Kłamstwami i niedomówieniami obrzucać gównem innych bo aż nuż się gówno przylepi.

  •  

   pokaż komentarz

   @grubson234567: Tadeusz Komorowski w Maddy Investment to też "wydmuszka"? Tu wypis z KRS

   źródło: Skok komorowskiprokurent.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: A tutaj kogo mamy na zdjęciu? Czyżby to był sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów, Jacek Sasin? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: pbs.twimg.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: jakoś praca żony Ziobry dla firmy będącej własnością Skoków i współwłaścicielem wPotylicę cię tak nie poruszyła, dlaczego?:) A "powiązanie" Maddy investments z Piotrem P polega na tym,że ileś lat wcześniej inna spólka powiązana kupiła coś od spólki Piotra P. Nie ośmieszaj się jeszcze bardziej:)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: To jest chyba właśnie to zdjęcie zrobione na premierze Bitwy Warszawskiej, której produkcję współfinansował SKOK. PiS jak pijany płotu czepił się tego zdjęcia jako dowodu na powiązania SKOKów z PO.
   A tymczasem,:
   " Pan Piotr P. kontaktował się z prezydentem, ale… Lechem Kaczyńskim. W czasie jego prezydentury – powiedział z kolei na antenie RMF FM generał Marek Dukaczewski. Były szef WSI odniósł się w ten sposób do sprawy rzekomych kontaktów Piotra P. z Bronisławem Komorowskim. Zdaniem gen. Dukaczewskiego ich wspólne zdjęcie, które od kilku dni pokazują politycy PiS, niczego nie udowadnia. "
   "W grudniu 2010 r. szef SKOK-u Wołomin Mariusz G. dostał tytuł Anioła Stróża Ziemi Wołomińskiej „za krzewienie wartości patriotyczno-narodowych i chrześcijańskich”. W uroczystości wzięli udział działacze PiS: Jacek Sasin, senator Piotr Andrzejewski, "
   "Piotr P., jeden z głównych podejrzanych w aferze SKOK Wołomin, stwierdził, że przekazywał pieniądze czołowym politykom PiS. Wymienił wśród nich m.in. Jacka Sasina. "

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: "zapomniałeś" o jednym, Komorowski pojawia się 6 lat pózniej w innej spólce. Jak tam żona Ziobry, jakoś unikasz tego tematu?:)

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: > Prokura (wł. procura, z łac. procurare) – specjalny rodzaj pełnomocnictwa dla osoby fizycznej posiadającej pełną zdolność do czynności prawnych (prokurenta), którego udzielić może każdy przedsiębiorca podlegający wpisowi do rejestru przedsiębiorców (w Krajowym Rejestrze Sądowym lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej). Prokura upoważnia do dokonywania czynności (sądowych i pozasądowych) związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Z czynności tych wyłączone jest zbywanie i obciążanie przedsiębiorstwa i nieruchomości, co do których konieczne jest pełnomocnictwo szczególne.
   Prokury nie można przenieść na inną osobę, prokurent może natomiast udzielić innej osobie pełnomocnictwa rodzajowego do określonej kategorii czynności albo szczególnego do poszczególnej czynności.

   Podmioty uprawnione do udzielania prokury mogą także udzielać zwyczajnych pełnomocnictw.

   Masz dowód, że Tomasz Komorowski miał takie pełnomocnictwo

  •  

   pokaż komentarz

   grubson234567

   @Edek_Niemiec: Puticzki chyba nocny dyżur mają, tyle minusów dostałeś. Nie poddawaj się jednak! Sam grubson234567 nazwał Ciebie tituszką ;] Nieliche wyróżnienie, to tak jakby sam laureat Nobla, Leszke "Bolek" herbu Konfitura nazwał Ciebie konfidentem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @chyRZy: Do pracy trzeba rano wstać.Niestety nic mi nie płacą, bo tak chętnie bym posiedział( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   c.............l

   +1

   pokaż komentarz

   @Mario7400: pimpuś, ale co ty tu tworzysz? czytałeś artykuł który tak nieudolnie komentujesz?

   Zleceniodawcą pobicia miał być według tych dokumentów Piotr Polaszczyk, były oficer WSI i członek rady nadzorczej SKOK-u Wołomin.

   - Piotr P. miał wynająć do pobicia mężczyznę o pseudonimie "Twardy". Dotarł do niego przez swojego znajomego z Wołomina Krzysztofa A., który miał również brać udział w werbowaniu tak zwanych słupów pod wyłudzane ze SKOK-u Wołomin kredyty. W całą sprawę zamieszana jest też czwarta osoba, która pozbyła się potem samochodu - ujawnia telewizja TVN.

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: Taki kolaż z imprez SKOK-u Wołomin:
   1. Małgorzata Gosiewska (posłanka PiS), Jacek Sasin (poseł PiS)
   2. Ryszard Madziar (były burmistrz Wołomina, PiS) oraz Jacek Sasin (poseł PiS)
   3. Leszke #lechwalesacontent
   4. Ryszard Kalisz (były poseł SLD)
   5. Jan Pietrzak (felietonista "Gazety Polskiej", związany z PiS)
   6. Jan Maria Jackowski (senator PiS), Romuald Szeremietiew (Polska Razem/Porozumienie)
   7. Jacek Sasin (poseł PiS)
   8. Marek Jurek (europarlamentarzysta PiS)
   9. Piotr Uściński (poseł PiS)
   10. Dariusz Rosati (europarlamentarzysta PO)
   11. Tomasz Kaczmarek (były poseł PiS)
   12. Grzegorz Bierecki (senator PiS)

   pokaż spoiler Kolaż ma 9 MB, więc można sobie spokojnie w dobrej rozdzielczości zobaczyć.

   źródło: SKOK.png

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec: Rola WSI jest ty zstanow2czo przereklamowana. PiS stara sie zrobić wrażenie że SKOKi to WSI i PO bo ją broniło. A prawda jest taka że SKOKI to PiS. PiS lubi do brudnej roboty wykorzystywać ludków z PRLowskich służb czy np prokuratury.

   @Mario7400: ludzie z WSI obsadzali stołki w zarządzie i radzie nadzorczej SKOK Wołomin, wiceprezes i były oficer WSI Piotr Polaszczyk kierował działającą w kasie, zorganizowaną grupą przestępczą i jest głównym oskarżonym w sprawie o wyprowadzanie pieniędzy, a ty twierdzisz, że rola WSI jest przereklamowana i nadajesz na PiS? Masz ty rozum i godność człowieka? XD

   PiS to Kasa Krajowa SKOK, PiS to SKOK Stefczyka, ale nie kilkadziesiąt działających w Polsce SKOK-ów. SKOK-i to niezależne podmioty i spółdzielczą kasę założyć może każdy.

  •  

   pokaż komentarz

   @El_Polaco: dlaczego uważasz że były agent wsi nie może działać dla PiS? Skoro PiS zrzesza wielu byłych komunistów

  •  

   pokaż komentarz

   @Terko: to nie jest kwestia uważania tylko faktów. Piotr Polaszczyk (P.) nie działał dla PiS - wręcz przeciwnie, działał dla drugiej strony sceny politycznej. Tu masz opisane, jak z kasy gdzie był wiceprezesem pomagał wyłudzać pożyczki Władziowi Serafinowi https://www.pb.pl/serafin-przychodzi-do-skok-wolomin-942566 Władziu Serafin to prominentny działacz PSL i poseł rządzącej wówczas koalicji PO-PSL ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Mario7400 PO i PiS są tam umoczeni, dlatego żadne nie kwapi się realnie do wyjaśnienia sprawy. Autorem medialnego oskarżenia jest Balcerowicz. Sam kiedyś padł ofiarą podobnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @El_Polaco: pewno dlatego darmowa gazetka SKOK wołomin "Dobry Znak" o nakładzie 150 tys uparcie reklamowała PIS w kampanii wyborczej

   Do niedawna SKOK Wołomin miał własny organ prasowy - bezpłatny dwutygodnik "Dobry Znak", który w nakładzie 150 tys. egz. wychodził w dziesięciu województwach. Redaktorem naczelnym był prezes Mariusz G.

   W części biznesowej pismo informowało o sukcesach i nagrodach prezesa, ofertach SKOK-u Wołomin i zaletach systemu SKOK. W części publicystycznej narzekało na Unię Europejską, "zdradę Okrągłego Stołu", "rządy agentury", promowało narodowo-katolicki patriotyzm, pamięć o "żołnierzach wyklętych" i martyrologii w walce z bolszewizmem.

   Przed wyborami prezydenckimi w 2010 r. "Dobry Znak" wydrukował list Jarosława Kaczyńskiego zachęcający, by na niego głosować. Nie był to płatny materiał wyborczy. Co do sympatii politycznych redakcji nie można było mieć wątpliwości po lekturze felietonu Mariusza G., w którym prezes-naczelny pytał: "Po co nam taki rząd, po co nam taki premier?". Poniżej wydrukowano karykaturę "tonącej Platformy", na której stoją przerażeni Tusk z Komorowskim.

   Na stronie 2. w każdym numerze Mariusz G. publikował komentarze. Obok stałym gościem był Rafał Ziemkiewicz, regularne felietony mieli też starosta Uściński, senator PiS Jan Maria Jackowski i Janusz Korwin--Mikke. Lewicową "nogę" zapewniała b. posłanka SLD Aleksandra Jakubowska.

   Ostatnie numery z roku 2014 ukazywały się, gdy wokół SKOK-u Wołomin było już naprawdę gorąco. W areszcie siedział Piotr P., a pod koniec kwietnia za udział w wyłudzaniu kredytów została zatrzymana Joanna P., wiceszefowa Kasy.

   W "Dobrym Znaku" ani słowa na ten temat. W numerze z 29 maja Mariusz G. refleksyjnie pisze, że "media potrafią zlinczować, oskarżyć, zniszczyć, powołując się na anonimowe źródła, podżegają i zachęcają do osądzania. Po wielu latach okazuje się to nieprawdą". Starosta Uściński straszy "seksualizacją młodzieży w szkołach". Jest też zapowiedź "powiatowego pikniku rodzinnego". Patroni: "Fronda", "wSieci", "Niedziela", "Nasz Dziennik", Wpolityce.pl.

   http://wyborcza.pl/1,75398,17677962,PiS_rzadzil_ze_SKOK_iem_Wolomin.html

  •  

   pokaż komentarz

   Polaszc

   @El_Polaco: Zbyszek już dawno wiedział kim jest Piotr P. i czemu jest nietykalny;) Mąż Kaczyńskiego

  •  

   pokaż komentarz

   Zapomniałem dodać zdjęcie tego pana z PiS
   @Edek_Niemiec:
   Trzeba być już mega zj#@!m pisowskim bez honoru i mózgu, by dawac fotę, gdzie wiadomo, że było to na premierze filmu, gdzie wielu robiło sobie foty z prezydentem.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Tak samo jak z całą resztą z lewa i z prawa. A synek Komorowskiego był prokurentem spółki, która brała udział w obrocie ziemi kupione do przewały Przez SKOK/WSI Wołomin.

  •  

   pokaż komentarz

   @Edek_Niemiec:
   Te "przewały" potwierdził sąd za czasów PIS lub wcześniej, czy tak sobie p!$$?%!isz od rzeczy?
   No i dlaczego to PIs a nie PO unika komisji śledczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: 47682128_2550381254978325_8431140945168171008_n.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Co by nie mówić to "geniusz" PiS i Ziobry-przy okazji zatrzymania Kwaśniaka w mediach poza skandaliczną sytuacją przypomina się sprawę pobicia gdy weszli do KNF i zlecili audyt i wprowadzono komisarza. Samozaoranie level master!

 •  

  pokaż komentarz

  Zleceniodawcą pobicia miał być według tych dokumentów Piotr P., były oficer WSI i członek rady nadzorczej SKOK-u Wołomin.

  W aferze SKOK Wołomin głównym podejrzanym jest Piotr P. były oficer Wojskowych Służb Informacyjnych, który współpracował z Krzysztofem W. również byłym oficerem WSI, a zarazem b. prezesem fundacji Pro Civili.

  "...badająca działalność grupy przestępczej, która w ciągu kilku lat wyłudziła ze SKOK Wołomin pożyczki na kwotę niemal 800 mln zł.
  Podejrzany o kierowanie tą grupą przestępczą Piotr P. już wcześniej został oskarżony o zlecenie pobicia w 2014 r. wiceszefa KNF Wojciecha Kwaśniaka, który nadzorował kontrole w SKOK Wołomin"

  https://www.wprost.pl/kraj/10054951/Byly-prezes-fundacji-Pro-Civili-podejrzany-o-gigantyczne-wyludzenia-ze-SKOK-Wolomin.html

  https://wiadomosci.wp.pl/zapadl-wyrok-ws-fundacji-za-pro-civili-byly-oficer-wsi-skazany-za-na-5-lat-wiezienia-za-wyludzenia-6054900914029697a

 •  

  pokaż komentarz

  ku*** mać, idzie na macierzyński to wie o tym od wczoraj?

  •  
   m........5

   0

   pokaż komentarz

   @Drughi: może panowała pracować do 9 miesiąca, a w 4 lekarz kazał jej leżeć plackiem na podtrzymaniu ciąży? Często się takie przypadki zdarzają, moja szwagierka chciała pracować, ale po koniecznym zabiegu i założeniu szwu szyjkowego wstać z łózka mogla tylko do WC, i tak przez 4 miesiące....

  •  

   pokaż komentarz

   @marcysia25: dziwnym trafem to zawsze problemy ze zdrowiem w sądzie mają:

   -politycy
   -sędziowie
   -prokuratorzy
   -urzędnicy US
   -prezesi dziwnych firm łączonych z politykami...

   itd itd

  •  

   pokaż komentarz

   @Drughi: Ja też bym nie chciał zajmować się sprawą, w której jest tak istotny wątek polityczny, bo wystarczy wyrok komuś nie na rękę i już czyha rzecznik odpowiedzialności dyscyplinarnej mianowany przez pana Ziobrę oraz sąd dyscyplinarny mianowany przez PiS.
   Inna rzecz, że taki numer to po prostu podłość wobec kolegów z wydziału, bo ktoś się w końcu będzie musiał tą sprawą zająć.
   @marcysia25: Tyle, że to akurat brzmi absurdalnie. W takiej sprawie przecież nie było szansy na to, by w ciągu tych 9 miesięcy ciąży zapadł wyrok w pierwszej instancji, a przepisy procedury karnej stanowią jasno, że wyrok ma wydać dokładnie ten sam skład orzekający, który prowadził sprawę od początku. Jeśli skład orzekający się zmienia, no to jedziemy od nowa.
   Sądzę, że sędzia zaszła po to, aby się tą sprawą dalej nie zajmować. Trudno się dziwić.

Dodany przez:

avatar HaHard dołączył
536 wykopali 9 zakopali 6.4 tys. wyświetleń