•  

  pokaż komentarz

  A tam pieprzenie. Zawsze tak było, jak trafisz na p!%!e i jej nie wyczujesz - to będziesz miał problem, na własne życzenie.
  Ja już jedną tak rozpracowałem, zauwazyłem pewne drobne objawy że jej odwala i udawałem że staję się coraz większym pantoflem, że spełniam jej zyczenia (a w zasadzie rozkazy). I durna pipa się na to nabrała. Odczekałem jakieś 3 miechy żeby się upewnić, że to nie jakieś chwilowe babskie świrowanie i w końcu jej zakomunikowałem ze to koniec naszej znajomości. W życiu nie widziałem u kobiety takich wielkich oczu :D

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @FrankTheTank: Możesz wierzyć, możesz nie wierzyć. Wisi mi to.
   Tylko nie płacz jesli jakaś sprytna siksa zrobi z ciebie życiowego frajera. Owinie wokół palca i potem nawet nie pierdniesz bez pozwolenia. Widze takich wśród znajomych. Jednemu to już nawet nie wolno raz w tygodniu wyjśc na orlika albo na halę popykać w gałę. Jak nam powiedział że żona się o to burzy to myślałem że żartuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Jaki związek ma moje zwątpienie w twoją opowieść z moim życiem? Pytanie Freudowsko-retoryczne.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: @FrankTheTank: dwie zielonki się kuco. Biere bigos i pacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_hrabia: tylko chleba se weź do tego bo... wiadomo co ʕ•ᴥ•ʔ

  •  

   pokaż komentarz

   Owinie wokół palca i potem nawet nie pierdniesz bez pozwolenia. Widze takich wśród znajomych. Jednemu to już nawet nie wolno raz w tygodniu wyjśc na orlika albo na halę popykać w gałę. Jak nam powiedział że żona się o to burzy to myślałem że żartuje.

   @senkjuwerymacz: Przeciez gdyby nie był frajerem i sobie na to nie pozwalał, to by nim nie sterowała.

  •  

   pokaż komentarz

   @LAZIDU: Co to jest dziewczyna?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: A gdzie ją poznałeś? W bibliotece? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: "udawalem że jestem coraz wiekszym pantoflem", ale oczywiscie nie byłeś przez te 3 miesiace ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak jakbys udawal ze jestes coraz wiekszym gejem, ale oczywiscie nie jesteś, nie, nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: kurde, a że tak zapytam, wy faceci nie macie swojego rozumu? Jak traficie na taką kobietę, to nie umiecie się zachowywać normalnie, nie umiecie nie dać się owinąć wokół palca, hurr durr kobiety są złe, no a wy to chyba nie macie mózgu w takim razie, że nie umiecie powiedzieć takiej kobiecie "nie" i zwalacie całą winę na nią za to że jesteście nieporadni XD

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: dokładnie tak to się robi. To jest męski shittest. W ten sposób można tez zobaczyć czy wiążesz się po prostu z dobrym człowiekiem czy z manipulatorką, która wykorzysta twoje słabości których jeszcze nie zna. Nie dłużej jednak niż miesiąc bo im się sucho w gaciach zaczyna robić.

  •  

   pokaż komentarz

   @qwert0: Przed Falloutem mowiono ze rodzia dzieci i wyciskala faceta jak cytryne.

  •  

   pokaż komentarz

   Najlepsza taktyka.

   @SpiralVortex: Oczywiście że tak, trzeba uśpić czujność i dać się jej wykazać. Raczej dobrze mi poszło bo np. ona naprawdę myślała że dla niej palenie rzuciłem, bo oczywiście nagle z dnia na dzień kategorycznie mi zabroniła palić w jej obecności :) Jakoś dziwnie przez prawie rok to jej nie przeszkadzało. Ile ja kasy na gumy wydałem to głowa mała, paliłem tylko na wolnym powietrzu, żeby ubranie i włosy nie prześmierdneły dymem, w lecie- w rękawiczkach (żeby po palcach nie poczuła, bo oczywiście co jakiś czas wąchała mi palce, no k?#?a komedia) i byłem chyba najczęściej i najdłużej myjącym łapy facetem we wszechświecie :D Teraz już faktycznie nie palę - ale rzuciłem fajki dla siebie :)
   Kurde, jakbym zaczał opowiadać o jej numerach to bym nie mógł skończyć :)

  •  

   pokaż komentarz

   Ta jasne miales dziewczyne.

   @LAZIDU: Nawet ślepej kurze trafi się ziarno. A tobie co, dodatkowo łapy up%?!?$$ili? Turlając się tam i nazad faktycznie cięzko coś wydziubać :D

  •  

   pokaż komentarz

   Jak traficie na taką kobietę, to nie umiecie się zachowywać normalnie, nie umiecie nie dać się owinąć wokół palca, hurr durr kobiety są złe

   @kaborecik: Widac że nigdy nie byłeś w dłuższym związku, który teoretycznie miałby doprowadzić do czegoś więcej. Na początku przeważnie jest super, potem przychodzi proza życia i ludzie pokazują swoje prawdziwe "ja".
   Ta moja poczatkowo była jak chodzący ideał. Prawie każda na początku taka jest chyba że specjalnie ktoś szuka jakiejś francy :D

  •  
   SpiralVortex

   +4

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Brawo, brawo, brawo! Stawiam browara, bo myślę podobnie. Dawać im złudzenie, że rządzą i mają coś do gadania.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: No dobrze, ale to nie umiecie rozmawiać z partnerem o tym co was boli? Albo jeśli widzicie, że przegina i cierpicie, to nie możecie tego zakończyć? Jestem dziewczyną i jestem w swoim pierwszym związku w życiu, dodatkowo trwa on już 3 lata. Zawsze ze swoim partnerem rozmawiamy o tym co nas boli i staramy się to zmieniać, ani on ani ja nie władamy w związku, umiemy siebie przeprosić i zrozumieć swoje błędy. Komunikacja jest kluczowa przecież. A wy się żalicie na te kobiety jakbyście w ogóle nie umieli się odezwać, a przecież kobieta w związku to nie niańka, która będzie za każdym razem dopatrywać się czy czegoś nie zrobiła źle w stosunku do was - sami musicie jej to powiedzieć, okej jeśli dziewczyna nie traktuje tego poważnie co mówicie, to trzeba sobie z nią wtedy dać spokój, ale jeśli tak nie jest, to te narzekanie i zwalanie całej winy na kobietę jest nielogiczne, wina jest zawsze z dwóch stron.

  •  

   pokaż komentarz

   Przeciez gdyby nie był frajerem i sobie na to nie pozwalał, to by nim nie sterowała.

   @lastro: Kiedyś nie był, normalny chłop. A teraz jakby z nami poszedł na piwo to by się chyba zesrał ze strachu że go po powrocie zabije ta sekutnica. Oczywiście nigdzie nie chodzi, praca, dom i siedzi na dupie.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Faceci też się zmieniają później, przykro mi no tak działa świat, ale przecież zawsze możecie się oboje udoskonalać, rozmawiać ze sobą szczerze i także niektóre wady akceptować, a jeśli już naprawdę jest źle to wtedy kończysz to i szukasz kogoś innego.

  •  

   pokaż komentarz

   ale oczywiscie nie byłeś przez te 3 miesiace ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak jakbys udawal ze jestes coraz wiekszym gejem, ale oczywiscie nie jesteś, nie, nie.

   @abitbald: Miałem nadzieję że ludzie tak myśleli, i o to właśnie chodziło :) To musiało wyglądać idealnie wiarygodnie, inaczej cały misterny plan w p?!%u :D

  •  

   pokaż komentarz

   No dobrze, ale to nie umiecie rozmawiać z partnerem o tym co was boli?

   @kaborecik: O k@##a, człowieku. Jak trafisz na taką manipulantkę i zaczniesz z nia rozmawiać o tym co cię boli - to już jesteś przegrany. Wyskoczy Szymek Majewski i krzyknie "Mamy cię!".
   To jest dorosła osoba, skoro sama nie potrafi dojść do tego, że wypadałoby sie zachowywac normalnie to ty jej nie wychowasz. To co prezentujesz to syndrom żony alkoholika, "to dobry człowiek, a bije tylko gdy się napije".
   Pozyjesz trochę , przeżyjesz kilka dziwnych znajomości to może zrozumiesz.

   Albo jeśli widzicie, że przegina i cierpicie, to nie możecie tego zakończyć?
   No przecież zakończykłem. Dałem jej ok. 3 miechy na zmądrzenie, nie zmądrzała - żegnamy się. Co ty myslisz, ze ja 5 lat ten plan realizowałem, czy co? A trudno chyba po niemal roku przy pierwszej okazji kogoś kopnąc w dupę.

   Komunikacja jest kluczowa przecież.
   Zgadzam się w 100%. Podprogowo jej zakomunikowałem "no, teraz pokaż co naprawdę potrafisz" a ona na ten komunikat zareagowała bardzo pozitivnie :D :D :D

  •  

   pokaż komentarz

   @kaborecik: Wszyscy się zmieniają. Problem w tym że można ważyć 80kg i przytyć 10kg - ale mozna też skoczyć do 150kg, żeby użyć takiej nomenklatury. Przy nadwadze 10kg można się jeszcze ogarnąć i wrócić do normy, ale jak ktoś przytyje o ~100% to będzie miał już spory problem.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: hahahah wykopek ktory rzuca dziewczyne, chcialbym to zobaczyc, moze bylo na odwrot i to ona zostawila cie dla Chada bo byles pantoflarzem

  •  

   pokaż komentarz

   @przystojnyalvaro: Tak, dokładnie tak było, "z autobusem Arabów zdradziła go" :D

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: to z tym autobusem jest bardziej wiarygodne niz to co piszesz, "Ja już jedną tak rozpracowałem, zauwazyłem pewne drobne objawy że jej odwala i udawałem że staję się coraz większym pantoflem" czyli juz na poczatku zwiazku byles pantoflarzem i dziewczyna zaczela to wykorzystywac, a ty probujesz wciskac kit o jakims podstepie trwajacym 3 miesiace zeby rozszyfrowac dziewczyne.

  •  

   pokaż komentarz

   @przystojnyalvaro: Coś mam wrażenie że dawno kija nie moczyłeś i musisz się jakoś wyżyć :D

   czyli juz na poczatku zwiazku byles pantoflarzem i dziewczyna zaczela to wykorzystywac,
   Załózmy że od początku byłem lekkim pantoflarzem, generalnie jak się jest w jakimś powazniejszym związku z drugim człowiekiem to chyba jest dosyć naturalny stan? No chyba że ty na dzień dobry czestujesz swoją partnerkę piąchą przez ryj żeby pokazać jaki z ciebie maczo.
   Ale nawet jesliby tak było- to nie oznacza, że druga strona musi to wykorzystywać, chyba że wg ciebie tak to musi i powinno wyglądać, w tedy mi cię strasznie, tak po ludzku żal :D

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: za to widze ze z ciebie jest Casanova i wielki spryciula skoro tak wykiwales laske ze na koncu zrobila WIELKIE OCZY, szkoda tylko ze przez kilka miesiecy dales sie dymac jak frajer tej dziewczynie xD

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: najlepsza taktyka to doj%$@c srube jeszcze bardziej i zrobic na odwrot niz ona chce, spokoj na kilka godzin murowany XD

  •  

   pokaż komentarz

   szkoda tylko ze przez kilka miesiecy dales sie dymac jak frajer tej dziewczynie xD

   @przystojnyalvaro: Zapomniaem dodac, o tym że "sie żegnamy" zakomunikowałem jej wyciągajac z wewn. kieszeni kurtki paczkę fajek i odpalajjąc marlborasa - jak Humphrey Bogart :D "przeciez ty już nie palisz!!! nigdy nie przestałem..." :D

   No i co z tego że przez 3 miechy w kontrolowany sposób pozwalałem jej dokazywać? Myślałem że coś z tego może być, bo początek był obiecujący, dlatego chciałem się przekonac czy się opamięta czy nie. Lepiej stracić 3 miechy niż sobie spaprać resztę żywota. Ja tam nie żałuję, w sumie to nawet całkiem nieźle się bawiłem :D

  •  
   taajniak

   +4

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: I tu jest problem tego gościa. Żona się burzy i przepraszam bardzo co z tego ? Niech się burzy dalej, a piłke z chłopakami trzeba pograc :))

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: ty klamczuchu, 3 miesiace? a poczatek znajomosci gdzie dziewczyna wyczula ze moze i robila z ciebie frajera bo zachowywales sie jak pantoflarz, nie probuj sie teraz wybielac

  •  

   pokaż komentarz

   @lewacka_betoniarka: To działa tylko wtedy kiedy tak naprawdę nie zamierzasz niczego sprawdzać / kończyć tylko powiedzmy, chcesz postawić na swoim, pokazac żeś chłop. Taki mentalny klaps na dupę. To na większośc kobiet nawet działa stymulująco, coby tam nie mówiły (pomijając te p$#!@$@nięte feministki) imponują im faceci którzy maja swoje zdanie i potrafia się go trzymać :)

   Ale jak chcesz sprawdzić czy coś jest na rzeczy bo zaczynasz dostrzegać że to idzie w nieciekawym kierunku - to lepiej stosować taktykę małych kroków, bez żadnych gwałtownych ruchów. Inaczej się połapie. Manipulantki sa mniej lub bardziej ale inteligentne inaczej nie byłyby manipulantkami.

  •  

   pokaż komentarz

   I tu jest problem tego gościa. Żona się burzy i przepraszam bardzo co z tego ? Niech się burzy dalej, a piłke z chłopakami trzeba pograc :))

   @taajniak: Ty to rozumiesz, ja to rozumiem, ale on chyba nie. Myslisz że go nie chcieliśmy naprostować? Pewnie że tak, zwłaszcza że dobrze kopał więc szkoda było tracić dobrego gracza :)
   Zresztą, nie ma o czym gadac, jak mu lepiej na dupie w domu z żoną to niech se siedzi, nikomu nic do tego :)

  •  

   pokaż komentarz

   @przystojnyalvaro: Idźże juz z tym nickiem na jakiś czat dla nieudaczników, bo tu raczej nie pasujesz. Poszukaj jakiegoś "atrakcyjnegokazimierza" - z nim znajdziesz wspólny język, może nawet dosłownie :D

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: chciales sie popisac jaki z ciebie bystry i cwany facet ze nie dales sie zmanipulowac dziewczynie, a wyszles na przegrywa i pantoflarza xD

  •  

   pokaż komentarz

   @przystojnyalvaro: Tak, wyszedłem na przegrywa i pantoflarza, bo zakończyłem znajomośc po tym jak uznałem że jednak sam wolę sobą zarządzac a nie oddawać rządy w inne ręce. Nieprawdopodobny przykład pantoflarstwa :D
   Ty moze i jesteś przystojny, ale też jesteś jak Antek, syn Wojciecha z Zadupia ze skeczu kabaretu ani mru mru:

   https://www.youtube.com/watch?v=mV6-gMQF0Kw#t=5m18s

  •  

   pokaż komentarz

   Nawet ślepej kurze trafi się ziarno.

   @senkjuwerymacz: Wiec gdzie jest twoj sukces? Nie kazdy bierze koorwiszona za zone.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: 3 miesiace na podjecie decyzji, ho ho ho. Zawsze tak dlugo sie zastanawiasz?

  •  

   pokaż komentarz

   Wiec gdzie jest twoj sukces? Nie kazdy bierze koorwiszona za zone.

   @LAZIDU: Ćwoku, robie sobie z ciebie jaja a ty słow0 w słowo na powaznie bierzesz. Pewnie też myslisz że jestem slepą kurą co? :D
   No i okazuje się że 75% mniejszych lub większych debili to nadal jest zbyt niski szacunek.

   3 miesiace na podjecie decyzji, ho ho ho

   @przystojnyalvaro: Przygłupowi wystarczyłoby 10 minut, no nie alvaro? Tobie to nawet 5 minut :D

  •  

   pokaż komentarz

   bobgorn lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @LeonardoDaWincyj: popkorn z bobów?

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: nie, po prostu lubie docisnac jak widze, ze nie ma racji plus od czasu do czasu warto podniesc cisnienie bo za niskie to niezdrowo :D

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Miałem podobnie z moją kierowniczką. Chciała romansu. Nawet była niezła i się wkręcałem. Siksa 23 lata. W końcu do niczego nie doszło bo udawałem niezdecydowanego .Myślała że chłpaczek beciaczek. W między czasie poznajac inną dziewczyne z działu .Panan kierownik zaczęła mobbingi i inne syfy.Ja oczywiście wyznawałe uczucia i przekonywałem o lojalności. Nawet uwiodła mojego przełożonego żebym stracił robotę Wiedziałem o wszystkim bo często korzystała ze wspólnego kompa gdzie był keyloger. Pewnie prezes też jej nie ufał . Zbierałem na nią kwity dośc długo i udawałem łajzę. Pracę straciłem niedawno. Ale danie jej kosza przy wszystkich było bezcenne. Jak się zaczęły przypadkowo drukować jej rozmowy o wibratorach i fantazjach prezesa z FB to już w ogóle kipisz. A j znalezienie "przypadkowe" przez jej chłopaka (okazuje sie że miała kogoś cały czas) jej fotek z wanny słanych do mnie na fb czysta poezja. Pracowaliśmy w korpo i panna ma zarzuty prokuratorskie za lewe przetargi i wyłudzanie vatu. Tak bardzo była pewna że ją kocham że robiła wałki bez żadnego chowania się przy mnie z tym.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz No właśnie, "zauważyłeś" w porę. Gdybyś być może kiedyś nie doświadczył albo nie poczytał o tym jak one (kobiety) funkcjonują to prawdopodobnie nie zauważył byś w porę i mówiąc po ludzku - wj?!?łbyś się w bagno po same uszy :)

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Przykład kumpla. Byliśmy podobni i też w konteście podejscia do kobiet. Mineło parę lat i jest z kobieta no po prostu paskudną. Była kiedyś moją znajomą i to aż strach jak sie można zapuscić. Panna lat 30 coś jej w brzuchu wiecznie bulgocze, kwadratowa normalnie.Chłopak w jej wieku wygląda serio jak jakiś nosacz .Dzieciak lat 4. On kończy robotę koło 20 bo robi u siebie w sklepie. Ona siedzi na chacie i robi "nic". Ile razy do niego przyjdę i chcemy pogadać to naprawdę sie nie da. Ona mu nawija w ta słuchawkę dzwoni już nawet wie kiedy on bedzie jeśc to mu sie wtedy wbija na dłuższe konwersacje. Raz miał temat do ogadania "wspólny biznes" i mu padla bateria na dosłownie 20 mit to juz była z dzieciakiem u niego "a przypadkiem przyszłam " mimo że laska nigdy zakupów nie robi. I już mu dzieciaka na kolana i poszła coś p$!@?$#ic z innymi pannami na sklepie. Ten w robocie w garniaku tu mu dzieciak dzrze ryja, zaczyna rzygać. Normalnie pato. Patrzę a na niego a on poker face. I zawsze ta zj#!!na mina. Idziemy z roboty i np skręcimy i ominiemy podwórko jego to ta już dzwoni "gdzie jesteś" bo ona sie martwi i na pewno na zabiją "bo teraz sie tyle czyta o tragediach" i mu nap$@!#%!a w ten telefon. Idzie na zakupy jeszcze po robocie a ona z domu centrum dowodzenia. Video konferencja na telefonach i mu mówi co może wziąć a co nie. On jej pokazuje a ona tak albo nie. Jeden soczek wybierali tak kiedyś 15 minut. Koleś kupuje jedzenie na 2 dni czasem 3 godziny .Potem sie wraca bo ona coś zapomniała. Wchodzimy kiedyś po czymś takim u niego na chate a tam naczynia w kuchni stoją na ziemi aż do wysokosci stołu. Syf kiła i mogiła. Godzina 22 ona się zabiera za obiad, dzieciak znowu rzyga bo go nakarmiła jakimś fast foodem. Do tego jeszcze oboje katole na maska. Ona zmęczona po całym dniu zajmowaia sie dzieckiem idzie sie modlić ostentacyjnie a ten ma do ogarniania dziecko zazwyczaj zasrane głodne i nieumyte ,kolację i sprzątanie świata normalnie .I jak kiedyś była moją kumpelą to teraz zawsze patrzy spod byka nawet jak im w czymś pomagam. Chłopak się pieknie wiebał. Kredyty sryty itd. Chciał sie nauczyć kodzić to do mnie zadzwoniła że przeze mnie siedzi do rana na komputerze i coś tam wpisuje i na pewno epilepsji dostanie. Powiedziałem że jakby poszła do roboty też to by nie miał presji żeby sie dokształcać. Poszła więc do pszedszkola pomagać na 10 godzin tygodniowo i chodzi dumna jak paw .

  •  

   pokaż komentarz

   @kaborecik: Ty nie masz pewnie 25 lat. Do tego wieku jeszcze cześc z was jest naprawdę spoko. Potem włącza sie jakiś pstryczek i cała przyjaźń w związku zamienia sie w "kto kogo lepiej zmanipuluje"

  •  

   pokaż komentarz

   @raphi: No jednak nie sposób nie zauważyć że ktoś zaczyna cię ograniczac, próbuje na ciebie wpływac, odgradzać od twoich znajomych, bo ten taki, tamten siaki a tamta to już w ogóle (ale jej znajomi to oczywiście najwyższa liga światowa :D), jakieś głupawe podejrzenia że ją robię kantem (bo w pracy sie lubiłem z jedną kumpelą, ale właśnie tylko lubiłem - była absolutnie nie w moim typie) itd. itp. No i zaczeło się tego zbierać aż się uzbierało za dużo :)

  •  

   pokaż komentarz

   @DonMirabello: Jak czytam ten opis, to podczas mojego 3-miesiecznego planu zrobienia z siebie pantofla na pokaz - nawet w 1/3 sie tak nie upodliłem :)
   Chłop ma jeszcze szansę na lekką poprawę swojego bytu, ale musi się w końcu postawić. Tyle że pewnie nigdy tego nei zrobi. Zawsze trzeba wziąc pod uwagę że niektórym taka sytuacja może pasować. Ludzie są różni.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: problem nie tkwi w kobietach, po prostu faceci to p!#?y.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: sorry, ale na wykopie wszystko przejdzie - nawet "wielomiesieczne rozpracowywanie kobiety pod przykrywka pantofla". Wiadomo, ze sciemniasz, ale jesli to prawda to sorry, ale uwazam ciebie za malo madrego i to delikatnie mowiac. Ile ty masz lat, ze (o ile to prawda w co oczywiscie watpie) masz czas i ochote sie bawic w jakies bzdury ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Do tego jeszcze oboje katole na maska.

   @DonMirabello: to jest największy problem. Koleś został wychowany w "patologicznej" rodzine z patologicznymi wzorcami i lachon to wykorzystuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz Uwierz mi, cała masa facetów zdaje się tego nie zauważać. Pozwalają sobie na wchodznie kobiecie w życie z butami i robienie w nim kompletnych przemeblowań. Orientują się gdy są już dzieciaki i de facto jest już za późno.

  •  

   pokaż komentarz

   @kaborecik: Faceci biorą pod uwagę to, że w przypadku rozwodu będą w dupie. Jeżeli partnerka próbuje odwalać szajs przed ślubem, to dla nas lepszym jest wyczaić czy to chwilowe szaleństwo, czy jest powalona, zamiast "się postawić i nie dać się kontrolować". Jeżeli się postawimy i ona odpuści, to może oznaczać, że na chwilę ucichła, bardziej się pilnuje, żeby nie prezentować tego zachowania, a my mamy wrażenie, że wszystko działa. Później, nie daj bóg, się byśmy z taką ożenili. Wraz z poczuciem bezpieczeństwa jakie daje jej ślub i co gorsza, obecność dzieci taka laska coraz bardziej pokazuje swoje negatywne kolory, tylko, że wtedy już jesteśmy w dupie i trochę późno na powiedzenie "cześć". Później zostaje tylko się żalić na necie i słuchać jak to "widziały gały co brały". No właśnie nie bardzo miały okazję to zobaczyć. Koleś idealnie postąpił, sprawdził czy warto inwestować swój czas.

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista: Tak jak komuś wcześniej pisałem, wisi mi to czy ktoś mi wierzy czy nie. A jesli ty uważasz że rozgryzasz psychikę drugiego człowieka na pierwszy rzut oka, to musze cię zmartwić, jestes naiwny albo głupi.
   Kobiety mają to do sibie ze od czasu do czasu ogarnia je jakieś szaleństwo i staja się kompletnie odrealnione, ale to taka ich norma, dlatego czasem wystarczy przeczekać aż jej wróci rozum. Ale sa tez takie, które własnie małymi kroczkami coraz bardziej próbują zajmowac twoją przestrzeń i takich nalezy się wystrzegać. O ile chce się jakoś normalnie zyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @raphi: To się nazywa "chujem-myślenie" :D I to jest normalne, bo tacy jesteśmy i trudno z tego powodu robić sobie jakieś zarzuty. Tak było,jest i będzie. Problem w tym żeby myslenie chujem całkowicie nie zastąpiło normalnego myślenia.

   Aha, jeszcze jedno. Trzeba zwracac uwagę jakie stosunki panują u niej w rodzinie, jaka pozycję ma ojciec, jaką matka. Jesli u niej ojciec to pantoflarz a matka to Herod baba i rządzi wszystkim niczym udzielna księżna- to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że te wzorce będzie chciała przeszczepić. To też jest naturalne, charakter kształtuje głównie rodzina i tez trudno się temu dziwić, że potem jest to powielane albo przynajmnie j są próby powielania takiego układu.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz:

   Nigdzie nie napisalem, ze rozgryzam psychike na pierwszy rzut oka.

   Twoje generalizowanie swiadczy o niklym doswiadczeniu z kobietami. Bo majac dluzsze zrozumialbys, ze kobieta kobiecie nie rowna tqk jak i mezczyzna mezczyznie nie rowny.
   Co do twoich rad to znowu misze napisac, ze ewidentnie wynikaja z niklego doswiadczenia.
   Dobry psycholog lub terapeuta wytlumaczylby ci, ze udany związek to partnerstwo, gdzie partnerzy się nawzajem uzupelniaja. Ani kobieta nie zajmuje przestrzen malymi kroczkami ani mezczyzna nie musi miesiącami cos udawac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   PS: dobry psycholog znajacy tematyke par/malzenstw ci podpowie, ze takie zachowanie kobiet typu "ustawienie meza" to domena mlodych kobiet, ktore tak jak mezczyzna ucza sie swojej roli w zwiazku. Niestety zdarza sie, ze takie osoby mylą troskę o cieplo rodzinne z zaborczoscia i kontrola. Ale to zazwyczaj mija i zreszta tutaj rola chlopa, zeby wspolnie nad tym pracowac. No ale zawsze sie znajdzie "ekspert" co to bedzie miesoacami udawał jakiea bzdury ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Twoje generalizowanie swiadczy o niklym doswiadczeniu z kobietami. Bo majac dluzsze zrozumialbys, ze kobieta kobiecie nie rowna tqk jak i mezczyzna mezczyznie nie rowny.

   @PrawdziwyRealista: To co napisałeś świadczy dokładnie odwrotnie, że to ty gówno wiesz o kobietach :)
   Tak naprawdę są do siebie bardzo podobne, oczywiscie odrzucając jakieś ekstrema typu niewolnica / dziwka. Spokojnie można generalizowac, jakieś drobne róznice to nie jest nic co by oznaczało że każda kobieta to kompletnie inny byt i nie da się do niej przyłożyć żadnej uniwersalnej miary. To samo jest z nami, wszystkim charakter definiuje środowisko w jakim żyjemy, rodzina, szkoła, praca- czyli inni ludzie.

   PS: dobry psycholog znajacy tematyke par/malzenstw ci podpowie, ze takie zachowanie kobiet typu "ustawienie meza" to domena mlodych kobiet,

   @PrawdziwyRealista: A mnie się wydaje ze wiek nie ma tu żadnego znaczenia. Znaczenie ma charalkter i to czy ma się ciągotki do wykorzystywania drugiej osoby, której zmięknięcie (bo kocha) uznają za słabość.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: jasne... Idz do byle hipermarketu, obadaj wszystkie kobiety i twierdz, ze wszystkie przeciez w sumie sa takie same oprocz dziwek/niewolnic... #shitwykopsays

   Ja moje doswiadczenie z kobietami zbieram od przynajmniej 35 lat a ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Ja moje doswiadczenie z kobietami zbieram od przynajmniej 35 lat a ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @PrawdziwyRealista: Jeśli liczysz od dnia swojego urodzenia - to ja dłużej :D

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista: No skoro masz więcej niż 35 lat i piszesz to co napisałes, to znaczy że zmarnowałeś tylko swój czas :D

   PS nie miałem na mysli że każda kobieta jest taka sama, oczywiście są różnice, ale większość z nich ma bardzo zbliżone imperatywy, podobny sposób osiągania celów itd. Te wszystkie dowcipy o kobietach, teksty tyou "człowiek nigdy nie zrozumie kobiety" nie biorą się z niczego.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz:
   To, ze tobie sie wydaje, ze wszystkie kobiety sa takie same to twoja sprawa. Jesli masz juz kilkadziesiat lat to to powinno byc dosyc jasne.
   Tak jak "czlowiek nigdy nie zrozumie kobiety" tak samo idac przykladem anegdotycznym moja zona nie rozumie mnie, gdy nagle o 22 zaczynam gadac o planowanych modyfikacjach mojego samochodu lub gdy jak dziecko ciesze sie np na nowe Gran Turismo.
   Juz samo twoje okreslenie "kobiety maja podobny sposob osiagania celow" swiadczy, ze raczej masz negatywne doswiadczenia z kobietami. Ja z kolei mam normalne czytaj spotkalem fajne babki, zajebiste kochanki, zolzy, psychiczne debilki itd ale nigdy nie wpadlbym na to, by tak generalizowac jak ty.

   PS: mam jeszcze 3 corki i tutaj tez moge wiele o charakterze powiedzieć i o ogromnych roznicach...

  •  

   pokaż komentarz

   jakbym zaczał opowiadać o jej numerach to bym nie mógł skończyć

   @senkjuwerymacz: z chęcią poczytam, zapodaj kilka innych krótkich przykładów

  •  

   pokaż komentarz

   PS: mam jeszcze 3 corki i tutaj tez moge wiele o charakterze powiedzieć i o ogromnych roznicach...

   @PrawdziwyRealista: Ja mam jedną, tu jesteś lepszy :D

   Juz samo twoje okreslenie "kobiety maja podobny sposob osiagania celow" swiadczy, ze raczej masz negatywne doswiadczenia z kobietami.
   Mam doświadczenia pozytywne, mam negatywne, mam troche bardziej pozytywne i trochę bardziej negatywne. Pełen przekrój. Generalizowanie to nic złego, o ile robi się to rozsądnie. Np. chyba się zgodzisz z tym, że generalnie mężczyźni róznia się sporo od kobiet - i nie chodzi o różnice anatomiczne. No skoro tak, to już musisz dojśc do wniosku że kobiety sa do siebie stosunkowo dośc podobne. Wiadomo, ze diabeł tkwi w szczegółach, ale czy te szczegóły naprawde wg ciebie stanowią o gigantycznych różnicach? Ja uważam że nie.

   z chęcią poczytam, zapodaj kilka innych krótkich przykładów

   @tomasz-misiewicz: Generalnie pokrótce to już sporo wcześniej opisałem. Np. kwestię auta, królowa miała jakąś tam gówno-płatną prace, którą zaczynała o chyba o 9 a ja na 7:30 - 8 miałem być w robocie, ale to jej potrzebne jest auto, ja moge jeździć tramwajem (pewnei dlatego że mam dalej, to jeszcze sobie podrzemię :) ).
   Naturalnie jak się zaświecił księgowy to było "zatankujesz?" (to na początku) a potem już proste żołnierskie- zatankuj :D
   To taki zlepek niby drobnych, ale wkurzających zachowań, które po prostu w swojej masie stały się nie do zniesienia.

   Albo to, że jakies pół roku po "papa" ta moja kumpela z pracy mi się przyznała, że ta moja eks-królewna do niej zadzwoniła dzień albo dwa po "the end", zwyzywała ją od najgorszych i oczywiście obwiniła o to, że ją zostawiłem, dodatrkowo sugerując że mamy "romans" (podobo użyła dokładnie tego słowa, jaja jak berety) :). Nie mówiła mi tego wczesniej, bo nie chciała się do tego wtrącac, zwłaszcza, że przecież się zdarza, że ludzie do siebie wracają no a poza tym, mój plan zakładał że w moje upodlenie ludzie mają uwierzyć, więc do końca sama nie widziała co jest grane :) Powiedziała mi dopiero kiedy się upewniła że to skończone na amen. Naprawde fajna i niegłupia babka. No ale totalnie nie w moim typie, więc niczego nie było, oskarżenia królewny były kompletnie z dupy. No chyba ze królewnie chodziło o to, że ta kumpela była kontrprzykładem na to, jak można się normalnie zachowywać, wtedy ew. coś mogloby być na rzeczy :)

   Naprawdę sporo tego było.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Zasada jest prosta: jak będziesz sobą, pewny siebie i nie siedział w piwnicy znajdziesz wartościową kobietę. Mówię to jako 32 latek z 15 letnim stażem w związku plus mam paczkę znajomych 4 pary w związku od 8 do 14 lat. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że obecnie facet chce babki wiernej, ale rodem z poronosów, a kobieta chce skromnego, ale nadzianego biznesmena. To se ne da pane Havranek

  •  

   pokaż komentarz

   Zasada jest prosta: jak będziesz sobą, pewny siebie i nie siedział w piwnicy znajdziesz wartościową kobietę.

   @bleeb: Jakby to naprawde było takie proste to by nie było żadnych gorzkich żali :)
   Ludzie się zwyczajnie kryją i czasem nieźle udają kogoś kim nie są. Można się dość łatwo nabrac jesli się straci czujność i zlekceważy pierwsze sygnały.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: jak najbardziej zgadzam się, ludzie przez to, że nie są sobą, często tworzą toksyczne związki.

 •  

  pokaż komentarz

  redpil xD nawet nie czytam szkoda czasu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ashtar: A szkoda* bo to dobry artykuł

   pokaż spoiler *żartowałem z tym "szkoda" - jesteś tylko dzbanem który komentuje artykuły bez czytania.

  •  

   pokaż komentarz

   @odomdaphne5113: Trochę ostry język jak na ryzyko, które idzie za takimi treściami, ale gość pisze rzetelne artykuły. Oby nie skończył jak prawnicy z bloga dla mężczyzn.

  •  

   pokaż komentarz

   @odomdaphne5113: Nie zakopuje, ale powiem wam że czytanie tego szkodzi zdrowiu. Tak samo jak oglądanie TVN-u i innych badziewi.Wykop jest teraz zalewany przez tego typu znaleziska przez sfrustrowanych młodych mężczyzn, bo nie mogą znaleźć sobie różowej, a czytając to spirala sp#?!#?$enia się powiększa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Paulo12: Różnie może być, jak tak się stanie przestanę go czytać :)
   Ale ten artykuł jest OK i zgadzam się z większością jego tez.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ashtar: Bo znalezienie różowej i utrzymanie związku w czasach gdzie w większych miastach 44% małżeństw się rozpada, a 2/3 wniosków o rozwód składają kobiety to jest taki banał myślisz. Czasy się zmieniły, dlatego pisze się o takich rzeczach. To nie czasy gdzie związek trwał 60 lat. Dużo ciężej też znaleźć kobietę, która się Tobą zainteresuje jak nie jesteś 8/10. Wiadomo, nie popieram Incel itd, ale problem istnieje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ashtar: ten pan z twojego awataru też szkodzi zdrowiu (btw fajna sekta) a jednak z nim nie masz problemu

  •  

   pokaż komentarz

   @Paulo12: Jaki jest morał tego wywodu ze znaleziska? że co różowe są teraz bee i ch## i co?. A to że teraz w związki nie powinno się wchodzić zdaje sobie sprawę. Świat się zmienia i trzeba z nim iść razem na fali, czy nam się to podoba czy nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @jurek-xd: To dla beki, na anioły-nieba mam wyjebongo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ashtar: To nie jest jeszcze taki rak. Choć czytając mam wrażenie, ze ktoś przyłożył się do pisania tego tekstu i obrobiła to druga osoba która pododawała mierne komentarze - rozszerzające treść by bardziej szokowała.

   Coś w stylu:

   MUSISZ DRĄŻYĆ.
   Ja tam jestem za prawdą. Chcesz kobieto seksu, to bierz. Byle ze mną
   CO W ZAMIAN KRÓLEWNO?


   Czyli beznadziejne wstawki na poziomie szesnastoletniego stulejarza.
   Jest w tym sporo prawdy. Jak beczkę soli zjesz z kobietami to się zorientujesz.
   Nie ma miłości.

  •  

   pokaż komentarz

   @Paulo12: co Ty prawisz....
   Ja ze swoja jestem 12 rok małżeństwa , 2 dzieci, czyli mielismy po 21 lat przy ślubie, czyli w dzisiejszych czasach bardzo dziwny wiek na małżeństwo. No i ja siebie oceniam na mocne 3, ale 196cm jest XD.
   Aaaa już wiem, nie siedzieliśmy w piwnicach... (ʘ‿ʘ)

  •  

   pokaż komentarz

   @Paulo12 Dlatego trzeba sobie znalezc wierząca kobietę. Wziac slub koscielny i bedziesz szczesliwy. Nie bedzie rozwodu. Twoj wygląd nie bedzie najwazniejszy. Same plusy. Dodatkowo nie pojdziesz do piekła i bedziesz zyl w łasce uswiecajacej. Ludzie już nie wierza w Boga dlatego dzieje się to o czym piszesz. Nie robie sobie jaj. Szukajcie we wspólnotach charyzmatycznych. Oczywiscie odpada jesli nie wierzycie.

  •  
   R......w

   +68

   pokaż komentarz

   @meldred: Pewnie oboje macie problem z pojęciem "dowodu anegodytcznego" dlatego się tak świetnie rozumiecie z żoną.

   Uwielbiam, jak zawsze się znajdzie jakiś klocek, który będzie pisał: A nie prawda, bo ja... i był przekonany, że to o czymkolwiek świadczy w szerszym pojmowaniu.

  •  

   pokaż komentarz

   jak zawsze się znajdzie jakiś klocek, który będzie pisał: A nie prawda, bo ja...

   @Ryzoslaw: Ej, ale co Ty masz do 80%* dyskusji na Wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   pokaż spoiler * dane z renomowanego Instytutu Badań Nad Dowodami Anegdotycznymi i Statystykami z Dupy Wyciągniętymi

  •  

   pokaż komentarz

   @Paulo12 Zobacz sobie ze bogata nigdy nie wezmie sobie za meza biedniejszego faceta. To zawsze facet ma zarabiac wiecej albo podobnie to ona i miec jeszcze status spoleczny wyzszy lub taki sam jak rozowa.

  •  

   pokaż komentarz

   nigdy nie wezmie

   @takashi20: ale co, jak ci udowodnię, że jednak jakaś weźmie, to odszczekasz?

  •  

   pokaż komentarz

   @takashi20 już się nie zgadzam. Mi wisi ile facet będzie zarabiał. Byle mi się podobał, miał IQ podobne do mojego lub wyższe, nie miał kompleksów oraz szurniętej matki i nie był creepem. To nie XIX wiek żeby szukać chłopa pod status społeczny xD

  •  

   pokaż komentarz

   Zobacz sobie ze bogata nigdy nie wezmie sobie za meza biedniejszego faceta. To zawsze facet ma zarabiac wiecej albo podobnie to ona i miec jeszcze status spoleczny wyzszy lub taki sam jak rozowa.

   @takashi20: nawet jeśli, to co z tego?
   Ja rozumiem większość wywodów redpillowych, nawet z częścią się zgadzam, ale moje pytanie jest - do czego to właściwie prowadzi?
   Bo z tego co widzę to tylko siedzicie w tych swoich kółeczkach i gadacie jakie to kobiety nie są złe bo wykorzystują okazje które faceci sami im dają xD
   Kobiety wygrały, deal with it. Olej to, szukaj spełnienia w innych aspektach życia - jest co na tym świecie robić poza uganianiem się za kobietami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Paulo12 dostajesz dużo plusów, wskazujesz konkretne liczby - czy możesz podać źródło swoich informacji? Z góry dziękuję

  •  

   pokaż komentarz

   oo biało rycerzyk widze

   @Muka99: Nie trzeba być białorycerzykiem. Wystarczy, tak jak ja, mieć 20 lat więcej, niż typowy wypokowy szesnastolatek. Wtedy widzisz, że Twój związek (w którym masz np. 20 rocznicę ślubu) oraz większość związków Twoich znajomych wygląda zupełnie normalnie i żadne z takich rzeczy się nie dzieją... Co więcej, mam dzieci w wieku 17 i 19 lat, które też bywają w jakichś pierwszych związkach, które również wyglądają normalnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ashtar: Typowy Ashtar jest typowy. Szkoda strzępić ryja.

  •  

   pokaż komentarz

   @Neoplan: fajnie... za 3 miesiące kończe 20 lat a nawet nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę....
   Gdzie popełniłem błąd? Nie urosłem do normalnego wzrostu tylko do 180 mi brakuje 5cm czy co?

  •  

   pokaż komentarz

   @Paulo12 Zobacz sobie ze bogata nigdy nie wezmie sobie za meza biedniejszego faceta. To zawsze facet ma zarabiac wiecej albo podobnie to ona i miec jeszcze status spoleczny wyzszy lub taki sam jak rozowa.

   @takashi20 nie. Wystarczy, że kobieta nie jest patologicznie biedna i wtedy nie jest dla niej najważniejsze bogactwo

  •  

   pokaż komentarz

   @Krowa_i_kurczak: W warunkach wolności seksualnej niemal zawsze chce wyżej ustawionego w hierarchii społecznej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Paulo12 wiadomo, że nie obejrzy się za pakistanczykiem jeżdżącym na rowerze. Każdy szuka towarzystwa mniej więcej ze swojej grupy intelektualnej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Neoplan: no fajnie.... inne pokolenia.... tlumaczy wszystko?

  •  

   pokaż komentarz

   @takashi20: Dowód anegdotyczny - moja żona, gdy się zeszliśmy lepiej zarabiała i miała większe oszczędności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Ashtar nie dajmy się zaczipować astar seran ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @Ashtar Redpillowe mądrości moi drodzy parafianie należy czytać między wierszami. Dużo ciekawych spostrzeżeń można dla siebie wyciągnąć po to by móc na sprawy damsko - męskie spojrzeć z innej perspektywy i z większą świadomością kobiecych zachowań. Nie należy tego co autor pisze, brać jako prawdę objawioną ale jako inny, skrajny i ciekawy punkt widzenia, który poszerza pole naszej obserwacji i rozumienia życia. Jestem w wieku, w którym na wykopie nikt by nie uwierzył, że tak długo ludzie mogą żyć i trochę już przeżyłem różnych damsko - męskich spraw. Mogę więc z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jest sporo racji w słowach autora tych artykułów. Poczytajcie i później spróbujcie z boku poobserwować jak funkcjonują kobiety. To fascynujące gdy rozumiemy ich zachowania :) Polecam!

  •  

   pokaż komentarz

   @takashi20: Ale tak było zawsze i to nie żadna bolączka naszych czasów XD Wręcz przeciwnie, to najlepszy czas nawet dla sp$??##%in. Wam sie tylko wydaje, że kiedyś było łatwiej o kobietę bo jakieś aranżowane małżeństwa czy ch?@ wie co, ale prawda jest taka, że jak jesteś gołodupcem który nie daj bóg mieszka z rodzicami i jeszcze nie pracuje/ma gówno prace i nie robi nic w kierunku, to niezależnie od czasów nikt by nie chciał z kimś takim być.

   pokaż spoiler Poza tym pieprzenie o hipergamii to taka p$??##%ona hipokryzja, że szkoda słów XD Wszyscy spod tagu #przegryw użalają się jacy to są brzydcy, ale żaden z nich nie chce równie brzydkiej dziewczyny, wiadomo oni chcą minimum taka średnio-dobra aktorka z hollywood albo jakaś prawie gwiazdkę porno, bo jemu się należy (za co? za nadwagę, niepewność siebie, brak higieny czy poczucia stylu?). Ale jak laska choćby 2/10 chce ruchać chada, to dziwka z niej i ch?@ k?#$a hipergamia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ashtar: Niekoniecznie. Miałem 12 Różowych w czym najdłużej 15 lat z jedną .Spotykałem sie z ponad 40 w ciągu ostatnich 3 lat. Potwierdzam większość tego co mówią redpilersi itd.

  •  

   pokaż komentarz

   Ludzie już nie wierza w Boga dlatego dzieje się to o czym piszesz. Nie robie sobie jaj. Szukajcie we wspólnotach charyzmatycznych. Oczywiscie odpada jesli nie wierzycie.

   @Kaiser_Soze: Moją eks poznałem na oazie jak miałem 14 lat .Byliśmy lat 15 razem. W między czasie traciła wiarę 2 razy . Została punkiem i chlała z matką do lustra. Po latach zdiagnozowano BPD .Jak sie uwolniła od oporów po któreś terapii zostałą ostatecznie Bi. Mieliśmy przerwę 2 letnią . W tym czasie korzystała i wyładniała mocno. Miała czasem po 4 różne osoby jednej nocy ,W końcu po ostanim powrocie zdradziła mnie w 3 dni od zejścia a potem pojechała na pielgrzymkę a niej prosto na woodstock w nowiutkich glanach od kolejnego bolca. Związała sie z brzydkim zaniedbanym i biednym typem po 40 który jest patriotą i ma wydziaranego husarza na plecach .Niedługo skończy 28 lat i właśnie męczy 9 rok licencjatu.

   Żona mojego kumpla to kolejny przykład. Poznali się na tej samej oazie i chodzą do kościała rodzin i masy innych kato wspólnot, polecam się zapoznać https://www.wykop.pl/link/4692069/#comment-61086319

  •  

   pokaż komentarz

   @Paulo12: Jeżeli teraz większość kobiet to 8/10 lub więcej, to dlaczego mężczyźni z siebie nie zrobią 8/10 lub więcej?

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick Stara baba, ktorej czas juz przeminal.

  •  

   pokaż komentarz

   @LewackaPropaganda chogdzi o status spoleczny. Nich baba ma swoja dobrze prosperujaca firme, a ty badz na przyklad wieszaczem reklam to taka nawet nie wezmie cie pod uwage :p bo dla baby licza sie znajomi i to co oni powiedza.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ashtar: potwierdzam, nie da się tego czytać. Koleś jest sfrustrowany i rzetelnie opisuje swoje niepowodzenia. Nie bronię kobiet, ale mężczyźni wcale nie są lepsi.

  •  

   pokaż komentarz

   Dużo ciężej też znaleźć kobietę, która się Tobą zainteresuje jak nie jesteś 8/10

   @Paulo12: rozumiem, że to skala wyglądu. Otóż kobiety (nie nastolatki) bardziej zwracają uwagę na zaradność a nie wygląd, wystarczy być przeciętnym, zadbanym i nie obleśnym, to mężczyźni najpierw lecą na wygląd i według mnie jak kobieta nie jest przynajmniej 8/10 to przegrała życie. Dziękuję dobranoc.

  •  

   pokaż komentarz

   @Neoplan: fajnie... za 3 miesiące kończe 20 lat a nawet nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę....
   Gdzie popełniłem błąd? Nie urosłem do normalnego wzrostu tylko do 180 mi brakuje 5cm czy co?

   @Muka99: moze nie szukales po prostu. Sama do ciebie nie przyjdzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Doman_60: Polska wersja redpill to bardziej tag przegryw. Jak się spojrzy na reddit'a to podejście jest inne. "Stań się najdoskonalszą wersją siebie, a kobiety się znajdą", polska wersja to "ch*j, tak jest i co zrobisz, szkoda i smutno". W ogóle spłycenie redpill'a do samego zrozumienia strategii seksualnej kobiet to pomyłka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ashtar: dobra, może i raczysko. Zwróć tylko uwagę na to, ze mężczyźni sa tutaj w gorszej sytuacji niz kobiety.
   Kiedyś u kobiet były sufrażystki, dla których normalni ludzie maja szacunek. Dopiero pozniej pojawiły sie feministki, którymi normalny człowiek gardzi.
   Czyli był problem, który rozwiązano.

   U mężczyzn w jednym momencie pojawili sie odpowiednicy sufrażystek i odpowiednicy feministek (przegrywy). Dlatego niestety postulaty mężczyzn sa "wymieszane", i często sprawy które rzeczywiście wymagają rozwiązania sa "zagłuszane" stulejarskim wyciem.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja ze swoja jestem 12 rok małżeństwa

   @meldred: Przez te 10lat bardzo dużo się zmieniło w Polsce pod wszystkimi względami więc to że Ty jesteś z żoną 12 lat to nie jest zbytnio dobry przykład.

  •  

   pokaż komentarz

   oo biało rycerzyk widze

   @Muka99: nie, bluepillowiec :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Muka99: No ale to widocznie za słabo :) Musisz się postarać. I najwazniejsze to nie zrazac się niepowodzeniami.
   Powiem Ci, ze jestem brzydki a mialem dziewczyny i wiele kontaktów. Nie bylo tego mnostwo, ale jak na to ile podejsc robilem to sporo. I nieraz bardzo ladne i starsze dziewczyny same zaczynaly kontakt, az zdziwiony bylem. Mimo brzydkiego ryjca wlasnie wiekszosc kontaktow zaczynały same dziewczyny.

   Bo prosily mojego kolege o nr albo prosily kolezanke, zeby przekazala mi, ze im sie podobam albo na imprezie same zaczynaly molestowac i dotykac po rece co bylo ewidentne, ze mają ochotę :P

   Ale bywalo tez tak, ze tuz przed spotkaniem przeslalem wiecej fotek i dziewczyna się wycofala. Albo z inną dziewczyną, z ktora swietnie sie gadalo przez kompjuter zaproponowalem wyjscie (zaprosilem ja do kina), pierwszy kontakt w realu i...juz wiesz, ze bedzie lipa :P tak bardzo nie moglismy znalezc porozumienia, ze caly seans siedzielismy w ciszy i dopiero w drodze powrotnej zaczelismy gadac. Bylo zajebiscie niezręcznie :D najgorsze spotkanie.
   Z tym ze ja tego nie traktowalem jako randkę, bo ona nawet mi sie nie podobala z wyglądu, po prostu chcialem poznac kolezankę.

   Szczerze to ciezej bylo o normalne wyjscie niz randkę na tego typu portalach. Jak dziewczynom się nie spodobalem to nie chcialy wyjsc, pomimo tego ze od razu mowilem, ze chcialbym poznac fajna kolezanke i wyjsc tak na luzie. I tego nie rozumialem. Nie wiem czemu, ale mam takie wrazenie, ze ogolnie polskie dziewczyny sa jakby mniej wyluzowane. A jak bylem zagranicą to z napotkanymi dziewczynami w pierwszym kontakcie robilismy sobie jaja, bralem za reke i tanczylismy na ulicy i rozne glupie rzeczy. A polskie dziewczyny jakies nieufne, albo się wzdrygną, prychną albo na starcie powiedzą, ze mają chlopaka :P

   Tak ze nawet jak masz brzydki ryj - nie szkodzi, powaga. Jest tyle dziewczyn, ze jakaś się znajdzie i ktorejs sie w koncu spodobasz :) Wazniejsza jest pewnosc, luz, bycie wygadanym i to jak je traktujesz.
   Nie traktuj dziewczyny jak bostwa bo tego tez nie lubią, gadasz jak z kumplem tylko dodatkowo mozesz wrzucic lekki komplement, kupic kwiatka i zaplacic za nią przynajmniej na pierwszych spotkaniach.
   Rozmawiacie o tym co oboje lubicie, zadajesz jej pytania i SŁUCHASZ.
   I tak jak mowie - nieudane spotkanie, wpadka -> wyrzucasz z pamięci i jedziesz dalej. Za pare lat nie bedziecie tego pamiętać i tak.

   Na yt byl kiedys taki filmik z moim kolegą z polibudy. Brzydki gosc, wprost pytal czy by z nim nie wyszly. 97 mu odmowilo, ale 3 sie zgodzily. Zadzwonil do nich pozniej i zgodzily się wyjsc na randke. I to się nazywa metoda brute force :P

  •  

   pokaż komentarz

   @Krowa_i_kurczak: to tak samo jak zachodnie kobiety niezbyt lecą na polaczków ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @rand340689: No kurczę bo taki Hiszpan jest obiektywnie ladniejszy. Ale ja Ci powiem, ze wlasnie zagranicą nie mialem problemow, dziewczyny się do mnie czesciej usmiechaly, latwiej bylo podejsc, zagadac, dziewczyny jakby bardziej otwarte.

   Moze tylko tak trafiałem i to przypadek (wiele przypadków) i nie chcę nikogo krytykowac, ale takie mam doswiadczenia, ze dziewczyny w polsce są bardziej sztywne i częściej mają klocka w dupie xD

   Kolega mowi, ze szukal, probowal i nawet nie trzymal dziewczyny za rękę. No nie wiem, mysle, ze albo za slabo albo cos jest nie tak z jego charakterem. Bo to naprawdę nie jest kwestia ryja. Oczywiscie, przystojnemu latwiej i dziewczyny same wchodzą do lozka, ale nawet brzydki cos dla siebie znajdzie.

   Mialem kumpla w liceum - morda totalnie niewyjsciowa, jak mowi mlodziez 1/10, nie przesadzam. Ogolnie informatyk, przygarbiony, nieskoordynowany, a umawial sie z takimi laskami, ze bys mu zazdroscil :)

   Jakbys byl laską to kogo bys wolal?
   Xavi Alonso
   Asensio ->
   https://images.performgroup.com/di/library/GOAL/c8/47/marco-asensio-real-madrid_2mwwwie9r021hrq5ml1qkfl3.jpg?t=-26325302

   czy moze takiego Polaka jak ty? albo nie wiem np. Grosickiego / Pazdana?
   -> http://s.redefine.pl/file/o2/redefine/cp/9j/9j129c4hhtqch66smpjjxv831cmhzgpj.jpg

   No chyba jasny wybór :P

   Ale to się teraz wszystko zaciera. Coraz wiecej Polakow jest przystojnych. Jakbym byl laską to na takiego Bereszynskiego bym polecial. Jest przecież bardzo przystojny.
   Niemki tez juz nie są wcale brzydkie ;-)

   A Ty jakie masz przemyślenia? POLACZKU? :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryzoslaw Tylko, że dowody anegdotyczne przytaczają stuleje. @meldred jest w statystycznej większości - w związku, nierozwiedziony. To raczej incele z piwnicy uogólniają swój przykład na całą populację i tym samym kreują własny wyimaginowany świat.

  •  

   pokaż komentarz

   W warunkach wolności seksualnej niemal zawsze chce wyżej ustawionego w hierarchii społecznej.

   @Paulo12: ibardzokurwadobrze.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @DonMirabello Wiem o czym piszesz. Jesli bpd to CHAD to moja mama na to choruje juz 25 lat. Przykra sprawa. Taka osoba nie nadaje się do zwiazku. Jak juz po slubie to trudno. Ale przed to trzeba jak najszybciej skończyć i szukac kogos kto ci pomoże w zyciu a nie namiesza.
   Mam nadzieję, że teraz Ci sie uklada. Pozdro

 •  

  pokaż komentarz

  Widać co niektórzy nie dają złego słowa powiedzieć na kobiety w skrajności w skrajność od razu wyzywają od mizoginów inceli czy czegoś tam, prawda po środku leży, kobiety święte nie są i biało rycerzyków trzeba piętnować tak samo.

  •  

   pokaż komentarz

   @secondreality: zgadzam się z Tobą, w dużej części zgadzam się z artykułem, choć z blisko połową tez nie zgadzam się. Autor sam żyje nowoczesną mentalnością, a chciałby żeby kobiety żyły klasyczną.

   Szkoda tylko że tak mało dyskusji tutaj na ten temat. Albo hejt i odrzucenie, albo aprobata i wyzywanie od białorycerzy.

  •  

   pokaż komentarz

   prawda po środku leży, kobiety święte nie są i biało rycerzyków trzeba piętnować tak samo.

   @secondreality: Prawda leży tam gdzie jest. To, że ktoś j#%$? mizoginów z piwnic nie znaczy, że jest białorycerzem tylko kimś kto widział trochę świata i nie zwala winy na wszystkich bo nie może zaruchać.

  •  

   pokaż komentarz

   @XpedobearX: Dokładnie to napisałem w skrajności w skrajność, a i jeszcze jedno nie widziałem żeby kobiety za bardzo jechały po sobie za to faceci sami się nieustannie gnoją.

  •  

   pokaż komentarz

   @mlodszy_szaman_hordy: też mam takie odczucie. Nie wszyscy nadają się do tego aby związki tworzyć i sporo elementów w artykule jest prawdziwych, ale to co nasuwa się po przeczytaniu go to nie potrzeba znalezienia kogoś lepszego, a wybór życia samemu. Jesli w perspektywie tego złego świata zdecydujemy się na takie rozwiązanie to nie wiem czy one nie przyniesie więcej zawodu i nieszczęścia niż życie z kobietami. Rozumiem, że artykuł ma przestrzegać przed pewnymi osobnikami płci pięknej, a nie przed wszystkimi, ale jednak da się odczuć tą mocno negatywną nutę, która sprawia, że ma się wrażenie przekłada się na ogólnie wszystkie kobiety, wszystkie związki. Jakby brakuje zdrowego balansu między krytyką pewnych zachowań, a pochwałą. Stąd też pewnie te skrajne tendencje w takich tematach, że albo się nadmiernie broni, albo nadmiernie opluwa nienawiścią.

   Na stronie tej są jednak artykuły w (moim odczuciu), lepszym tonie, gdzie jakoś te emocje zbytnio nie wkradły się i przekaz mimo, że nadal krytykujący, jest bardziej do przyjęcia, bo i też zrównoważony w podejściu do tematu.

  •  

   pokaż komentarz

   a i jeszcze jedno nie widziałem żeby kobiety za bardzo jechały po sobie za to faceci sami się nieustannie gnoją.

   @secondreality: Bo nie obracasz się w gronie kobiet? Bo mało jest żeńskich stulejek, które głośno o tym mówią? Pełno jest za to kobiet mówiących że faceci to kobieciarze, facet to świnia itp. Nic ci to nie mówi? Które nie potrafią sobie kogoś znaleźć i się dołują, nawet na wykopie jest wiele damskich przegrywów. Nie wspomnę już o tym, że inaczej wygląda fascynacja seksem i porno względem płci oraz różnice społeczne obu grup.

   Ci ludzie mają obsesje na punkcie seksu i wszystko sprowadzają do jednego poziomu równając wszystkie kobiety z gównem, ale zrób tak z nim to jest płacz, że jak to tak, on jest wyjątkowy XD Wielcy psycholodzy od siedmiu boleści, którzy potrafią każdego prześwietlić i rozgryźć. Magicy którzy poznali wszelkie recepty świata wyczytane w internecie. Ot takie treści od zimnych stulejmanów dla wannabe zimnych sk@@$ieli, którzy usilnie próbują nimi być.

  •  

   pokaż komentarz

   @XpedobearX: Stary czytaj ze zrozumieniem, ja już nie muszę za stary jestem żeby obracać się jakikolwiek gronach,
   życiowo i internetowo widać to gołym okiem że przewaga gnojenia facetów przez facetów jest bardzo wysoka

  •  

   pokaż komentarz

   @secondreality: Bo facet stereotypowo powinien być silniejszy? Dlatego ludzie śmieją się z takich pseudo zimnych drani, którzy usilnie próbują być kimś innym i śmierdzi od nich desperacją bo niepowodzenie przekładają na agresję tworząc takie redpillowe ścierwa o tym jaki to świat jest zły tylko oni cacy.

   Piszesz o skrajnościach a sam wyskakujesz z "nie można nic zlego powiedzieć na kobiety", ale jakich kobietach? Co to za uogólnianie XD Kobiet jest pierdyliard, więc po co takimi bzdurami sobie zawracać głowę. Jest pierdyliard modeli życia i nie trzeba skupiać się na jakimś ogóle, kultura też ewoluuje tak jak i podejście damsko-męskie więc albo się dostosowujesz albo szukasz tego co Ci pasuje, prosta sprawa.

  •  

   pokaż komentarz

   @XpedobearX: To ma się nijak do tego co staram ci się wytłumaczyć dalej obracasz temat na inne tory ja o kobietach ty o facetach, stereotypowo kobiety powinny być piękne, lepsze ścierwo znajdziesz na forum dla kobiet niż redpillowe teksty, pisze o skrajnościach a ty w międzyczasie "śmierdzi od nich desperacją bo niepowodzenie przekładają na agresję tworząc takie redpillowe ścierwa" dokładnie o takich jak ty pisze.

  •  

   pokaż komentarz

   dokładnie o takich jak ty pisze.

   @secondreality: XD bo śmiem wyśmiewać te bzdury, którymi ktoś chce pojąć ogół świata w kilku zdaniach ekstrapolując to na ogrom różnorodnych jednostek? Podobnie śmieszne co psychoprawaki mające na wszystko receptę w 5sek, każdą bolączkę świata by rozwiązali, a te głupki kurde tyle lat nie mogą wpaść :/

   stereotypowo kobiety powinny być piękne

   No powinny, dlatego brzydkie mają przesrane i ich oczekiwania z góry są skreślane. Zobacz ile jest par brzydki facet z ładną kobietą, a ile brzydkich kobiet ma ładnych facetów. Potem narasta w nich frustracja i tworzą wysrywy a'la redpill tylko na forach dla kobiet. Takie poklepywanie się po pleckach i utwierdzanie się w swoim mentalnym przegrywie, jak pisałem kilku krotnie wyżej - cały świat jest zły tylko ja jestem super.

  •  

   pokaż komentarz

   @secondreality te wymagania kobiet pod tytułem ja mam dupe więc Ty masz mieć fure, hajs i pałac są właśnie przez takich rycerzyków orbiterów cipeuszy

 •  

  pokaż komentarz

  "Jeśli kobieta was nie kocha to możecie zapomnieć o seksie" zakop

 •  

  pokaż komentarz

  Podejście nowoczesnej kobiety do związku wg jakiegoś stulejarza redpillowca - seems very legit xd.

  Ludzie zajmijcie się czymś poważnym zamiast czytać jakieś mizoginistyczne pierdy, o tym jak to niedobre, "surowe i bezwzględne dzisiejsze kobiety" dają murzynom, arabom i odrzucają dobrego Mirka z wypoku.

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna