•  

  pokaż komentarz

  Cała ta akcja jest naprawdę absurdalna.

  Najlepsza jest ta sprzedajna dzi*ka "Opineo", firma ma opinię 4.8/5 a 14 stron to sama czerwień i opinie 1 (dalej nie chciało mi się klikać).

  •  

   pokaż komentarz

   @anastazjasz: Ja kiedyś otrzymałem info, że w tej firmie zlap... pracownicy mają w obowiazku zakłądać nowe konta i cyklicznie sami dodawać pozytywne opinie aby zniwelować ilość tych negatywnych. To info mam od osoby ktora juz tam nie pracuje...

  •  

   pokaż komentarz

   @krakowiak: i to wszystko w Polsce nasz komentarz też wycofany poddany do reklamacji.....

   Drogi Użytkowniku,
   Opinia, którą wystawiłeś w naszym serwisie została zgłoszona przez Zlapkuriera.pl do procesu OpiConnect.

   Jest to usługa, dzięki której możesz przeprowadzić rozmowę z obsługującą Cię firmą w postaci wewnętrznego czatu. Prosimy o wzięcie udziału w rozmowie.

   Podczas trwania waszego dialogu Twoja opinia pozostanie niewidoczna.

  •  

   pokaż komentarz

   @anastazjasz: @krakowiak: @Kowalik123: negatywne komentarze są na bieżąco usuwane. Po tym jak zostałem oszukany przez firmę, sprawdzałem komentarze. W środku znalazłem pozytywny komentarz, który brzmiał mniej więcej tak nie wiem skąd same negatywne komentarze, ja jestem zadowolony z usług . Po tym komentarzu nie było ani jednego starszego negatywnego komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ups... takie małe nie dopatrzenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @przegryw_przegryw: nie wiem jak to działa, ale być może tak jak na znanylekarz lub gowork wykupuje sie abonament w ktorym ma się gwarancję kasowania negatywnych komentarzy... kto wie... ?

  •  

   pokaż komentarz

   Najlepsza jest ta sprzedajna dzi*ka "Opineo",

   @anastazjasz:

   Właścicielem serwisu Opineo.pl jest firma:
   Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  •  
   all9999

   +5

   pokaż komentarz

   @krakowiak: dokładnie tak jest, ja kiedyś wystawiłem negatywną opinie (kulturalna rzetelna opinia) dla jednej firmy i opineo mi ją zablokowało bo ta firma złożyła sprzeciw. Potwierdziłem że opinia jest prawdziwa a mimo to nie została opublikowana. Wrzucałem screeny zresztą kiedyś na wykop.

  •  

   pokaż komentarz

   @anastazjasz: DHL tez ma ztym problem. składam reklamacje juz 2 miesiac. Ich sortownia wygląda tak że jak nie chce sie sie im podnosić większych paczek klasyfikuja je ponad rozmiar. A najlepsze wtym jes to że nadaje wszytko w punkcie nadania. Gdzie od razu paczka jest warzona i wymiarowana.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kowalik123: Nie byłeś pierwszy. Człowieka który kiedyś przesyłał mi opony też w podobny sposób próbowali oszukać. Opony za pobraniem doszły, ale pieniądze do niego już nie, bo wymyślili że przesyłka była nadwymiarowa, dopiero po 6 miesiącach i wizycie u prawnika zwrócili mu 1600 zł. W tym czasie miałem kilka telefonów od "złap kuriera" z pytaniami jaki był wymiar opon które otrzymałem, co przecież powinni wiedzieć jeżeli naliczyli dopłatę.

  •  

   pokaż komentarz

   @CampbellPrice: najlepsze że ja znam swoje wymiary i mam potwierdzone że te ich weryfikacje są z dupy ... bo jak mam do klienta kpl. opon 4 opony np. 195/65r15 to oni twierdzą że były 4 różne paczki a paczka była prostokątem .... sorry jak do idiotki mówię czy ona jeździ na kwadratowych oponach czy kiedykolwiek taką widziała ??? kto te weryfikacje robi bo to jakiś wał . jak mam taką chociaż 1 weryfikacje to wystarczy mi to że jest nieprawdziwa

  •  

   pokaż komentarz

   @krakowiak: lekarze będącymi naszymi klientami nie mają możliwości moderowania ani decydowania o publikowanych komentarzach. W ramach abonamentu uruchamiany jest jedynie kalendarz wizyt, za pośrednictwem którego pacjenci mogą łatwiej umawiać wizyty. Dodatkowo ich profile są lepiej pozycjonowane w naszym serwisie.

   Na profilach lekarzy z aktywnym kalendarzem wizyt widocznych jest wiele nie tylko pozytywnych, ale także negatywnych opinii. Każdy komentarz jest cenną wskazówką dla osoby, która chciałaby umówić wizytę do danego specjalisty, dlatego dokładamy wszelkich starań, by publikowane były wszystkie zgodne z Regulaminem opinie.

   Z wyrazami szacunku,
   Iwona Dziedzic-Gawryś, ZnanyLekarz.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejny poszkodowany przez zlapfrajera.pl.

  Prosimy o wsparcie bo nasz sklep został zablokowany i jesteśmy na krawędzi bankructwa, nie mamy już pieniędzy. W UOKIK nie da się NIC zrobić.

  Jeśli jest pewność, że spedytor żadnych opłat nie naliczył a wszystko to sprawka pośrednika - Policja, zgłoszenie próby oszustwa/wyłudzenia.
  Pośrednik nie widzi żadnej paczki, nie ma żadnego magazynu, niczego nie weryfilkuje, a więc te wszystkie dopłaty są kompletnie z dupy.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz No właśnie, przecież zlapkuriera i inne tego typu firmy to tylko pośrednicy, którzy mają zawarte umowy z kurierami na dużą ilość paczek, dzięki czemu mają je taniej. Zarabiają tylko na różnicy pomiędzy ceną dla pojedynczego klienta, a cena zawartą w umowie z kurierem. Paczki nawet nie widzą na oczy, bo od nich idzie tylko zlecenie. Jakim więc cudem piszą o kosztach za gabaryty, magazynowanie czy przekierowanie? A nawet jeśli, to w żadnej firmie kurierskiej nie kosztuje to 500 zł. Przecież to jest jawne oszustwo i wyłudzanie pieniędzy.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież to jest jawne oszustwo i wyłudzanie pieniędzy.

   @Imagery: Oczywiście że tak, i w końcu trzeba to ukrócić, bo jak ludzie będa machać ręką i płacić - to zjawisko się rozszerzy a nie zniknie.

   To jest ewidentnie sprawa dla prokuratora, IMO spełnione są wszystkie znamiona przestępstwa z Art. 286 par. 1 KK. Na dodatek nie ma tu żadnej dolnej granicy wartości tak jak przy kradzieżach, więc policja/prokuratura ma obowiązek ścigać nawet za przysłowiową złotówkę.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli jest pewność, że spedytor żadnych opłat nie naliczył a wszystko to sprawka pośrednika - Policja, zgłoszenie próby oszustwa/wyłudzenia.
   Pośrednik nie widzi żadnej paczki, nie ma żadnego magazynu, niczego nie weryfilkuje, a więc te wszystkie dopłaty są kompletnie z dupy.


   @Imagery: Mail z firmy najtanszepalety.pl

   "Wybrałeś przewoźnika firmę FEDEX.

   Uprzejmie informujemy, iż firma FEDEX posiada bardzo wysokie dopłaty za paletę niestandardową (paletę której wymiary wraz z towarem przekraczają dopuszczalne 120X80X180cm).

   Różnica może sięgnąć nawet 2000,00 zł brutto - poniżej załączamy cennik.

   Prosimy zmierz dokładnie swoją przesyłkę, zabezpiecz ją tak, aby w transporcie nie miała prawa się porozsuwać i zwiększyć swój wymiar. Jeśli nie jesteś pewien w 100% wymiarów swojej przesyłki, radzimy skorzystać z usług innego przewoźnika, u którego dopłata za paletę niestandardową jest znacznie niższa.

   Waga do Cena netto Cena brutto
   do 100.0 kg 89,34 zł 109,89 zł
   do 300.0 kg 106,50 zł 130,99 zł
   do 500.0 kg 129,27 zł 159,00 zł
   do 800.0 kg 161,79 zł 199,00 zł
   do 1000.0 kg 324,39 zł 399,00 zł
   paleta niestandardowa
   Waga do Cena netto Cena brutto
   do 100.0 kg 536,58 zł 659,99 zł
   do 300.0 kg 642,27 zł 789,99 zł
   do 500.0 kg 780,48 zł 959,99 zł
   do 800.0 kg 974,80 zł 1199,00 zł
   do 1000.0 kg 1950,41 zł 2399,00 zł"

  •  

   pokaż komentarz

   @psiaki: oczywiście wysyłasz od kwietnia non stop ten sam towar nie masz dopłat .... non stop ten sam rozmiar ... czas gdzie masz sezon i dużo zwrotów z pobrań oni dowalają ci jakieś dopłaty za paczki z dwóch miesięcy ...blokują ci konto prosisz o protokoły z weryfikacji paczek nie odpowiadają nie chcą nic wydać .... weryfikacje są lipne widzisz 4 te same opony 1 kpl 4 wysyłki cztery tesame opony 1 paczka weryfikacja i jest niestandardem 3 pozostałe ok??!!! no parodia ....

  •  

   pokaż komentarz

   Mail z firmy najtanszepalety.pl

   @psiaki: O czym ten email ma świadczyć, bo nie rozumiem, zwłaszcza że zacytowałeś fragment mojej wypowiedzi a piszesz do kogoś innego.

  •  

   pokaż komentarz

   @psiaki Nie wiem skąd wzięli takie ceny za niestandard. Wg samego Fedexu opłata za niestandardową paletę to 200% ceny palety standardowej.

   http://domesticservice-guide-fedex.com/38/

  •  

   pokaż komentarz

   @Imagery: Biorą je z tego, że jeden z dziesięciu ludzi zapłaci i stąd pokryją koszty za tych 9

  •  

   pokaż komentarz

   @Kowalik123: Mnie już na pierwszej przesyłce chcieli oszukać. przesyłka wysłana, nie dostarczona do klienta. Czyli powinna wrócić. Email z zlapkuriera że paczka za ciężka i że trzeba dopłacić za różnice w wadze której nie było i za zwrot przesyłki. Paczke odzyskałem tylko dzięki temu że kurier jest moim znajomym i po prostu ją przywiózł. Reklamacja w złapkuriera za nie dostarczenie paczki i tak wymiana emaili oni chcą pieniądze ode mnie ja od nich. Skontaktowałem się z kurierem i dostałem odpowiedź że zwrot kosztów sie należy ale nie mi tylko pośrednikowi. Jeszcze pare maili z złapkuriera groźba skierowania sprawy o oszustwo i wyłudzenie. Złapkuriera odpuszcza.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak wczoraj przy okazji newsa a Grupie Azoty napisałem ideę żeby wyp!?#@#!ić pośredników to zostałem zmieszany z błotem że nie znam się na tej branży. Ok, na tej może faktycznie znam się pobieżnie, co nie zmienia faktu że prawdą jest co też tam napisałem - wszelkiej maści pośredniki nie zajmują się robotą tylko kombinowaniem jak wyp...lić tego który fizycznie pracuje. Czego potwierdzeniem jest powyższy przypadek.

 •  

  pokaż komentarz

  mieliśmy z tą firmą przejścia to zwykłe naciągacze, w sumie wysłaliśmy tylko 3 paczki ale dodatkowe dopłaty przyszły do 2 zapłaciliśmy bo nie wiedzieliśmy że to oszustwo przesyłki kurierskie - wszystko zgodne ale nie rozpatrzyli reklamacji Najpierw kazali zapłacić żeby wogóle można było reklamować -gdy wysłaliśmy reklamacje odpowiedz przyszła odmowna chyba z automatu... nie polecam firmy ZLAPKURIERA.PL oni czekają na małe firmy oferują konkurencyjne ceny, czesto na granicy usług przewoźnika żeby sobie zrobić dopłaty .... wejdźcie tylko na profil fb ile jest oszukanych .... ja niestety się nacięłam a ile jest takich firm gdzie nie wie co zrobić i każdy niech wpłaci im dopłatę to biznes kwitnie ....

 •  

  pokaż komentarz

  znaleźć innego pośrednika tamtych olać

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna

Dodany przez:

avatar Kowalik123 dołączył
750 wykopali 1 zakopali 24 tys. wyświetleń
Advertisement