•  

  pokaż komentarz

  Sprytny plan izraelskich władz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  nagonić mudżahedinów do europy i przyjąć skruszałych obywateli do izraela co by szekle wydawali na miejscu

 •  

  pokaż komentarz

  Co prawa u nas nie ma ich wiele ale mogliby się zabrać razem z tymi z Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @HighKick: Nie ma ich wiele? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobry żart. Przedni żart!

   4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
   Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
   Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.
   Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.
   Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.
   Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze “zydokomuny” terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości “pracowników” i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
   W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.
   Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.
   W 1989 przeprowadzono “holocaust” na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj “prywatyzacja” i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
   Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
   Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to – tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
   Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
   Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w “zydokomunie”, a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
   Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.
   Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
   Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
   Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z conajmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
   Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). “Gazeta Wyborcza” i “Nie” to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.
   Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie są zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.
   2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.
   Plany Żydów:
   - wyniszczyć kraj finansowo;
   - pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
   - zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało “za chlebem”;
   - “oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;
   - wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
   - zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
   To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.

   Opracował Ryszard Nowak

  •  

   pokaż komentarz

   Ryszard Nowak
   @WolnyLechita: Cytować tego foliarza można tylko jako pastę.

  •  
   B...........4

   -11

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita: "podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd."
   Aha.
   Nie zeby cos, ale etyka katolicka jest dla Polakow duzo wiekszym rakiem niz "zydostwo". Mowil o tym Szczepanowski, Stachniuk, Wacyk, Weber...

   "zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało “za chlebem”;"
   Produktywne rolnictwo opiera sie na duzych gospodarstwqch, a nie pomniejszych malych gospodach, gdzie ludzie ledwo wiążą koniec z koncem. Wies polska przez dlugi czas byla przeludniona i mocno oglupiona przez księży. Jeszcze do niedawna księża mieli monopol na wladze, na to kogo ludzie lubią a kogo nie, na to co myslą. Kto wychowywal sie na wsi, ten wie.

   O prywatyzacji nie wspomnę, bo bądz co badz, wskazniki wszystkie wskazują, ze Balcer powinien takze kopalnie sprzedac, ktore byly nierentowne i ludzie w podatkach musieli grube miliony do nich doplacac. Nac-socjalni debile, ktorzy ekonomii nie czytają, bo nic nie czytają, bo przeciez madry rozum polski nie musi sie doksztalcac od jakichs proferkow, nie rozumieją, ze istnieje cos takiego jak rachunek ekonomiczny.

   Polacy powinni od 30 lat sami cos stworzyc, szeroka kadra naukowa (Polska miala najwiecej studentow w Europie) powinna tworzyc innowacje, stad powinny tworzyc sie nowe technologie i caly przemysl nowoczesny. Nic takirgo nie mialo miejsca, bo ogromna wiekszosc studentow nie poszla na studia z powolania, a dlatego, ze byly darmowe i dlatego bo rodzice dają hajs, ktory koniec koncow idzie na alkohol. Po studiach przerazenie, ze nie ma dobrze platnej pracy dla magistra marketingu i taki ktos idzie i gada, ze w Polsce jest pare milionow Zydow. Dziwne, ze ja, a takze moi znajomi, zadnych nie poznalem - ba! Nawet moi znajomi nie poznali!

   "- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;"
   Kraje bialego czlowieka same sie wyludniaja. Oczywiscie byla wielka emigracja na zachod, ale to panowalo w kazdym kraju europy wschodniej.
   Oczywiscie tutaj, ze nie ma dzieci tez mozna sie uskarzac na propagande, nalezy jednak pamietac, ze nasze kochane witaminki uchodzą w takiej Anglii za... A zresztą daruję sobie opinię.
   Po prostu jak kumpel za po maturze byl na zmywaku w Londynie, to kazdy czarny, ciemny mial dziewczyny Polki. Nienawidzą nas. Jak nie ma kobiet, to nie ma dzietnosci i wymieramy.

   "
   - zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach."
   Co krwa?
   Biblioteki otwarte, uniwersytety i politevhniki są darmowe (przez co ogolnodostepne), a tu gosc wyjezdza, ze "NIE MOZEMY SIE UCZYC, ZDOBYWAC PRODUKTYWNEGO ZAWODU I KNOW-HOW BO ZYDZI". Widze tu syndrom oblezonej twierdzy do przesady.
   Chodze czesto do moego miasta powiatowego 20k mieszkancow do biblioteki (w wiekszosci naukowej) i jest calkowita pustka, nikt poza mną nie przychodzi. Moge dac wam adres. Ksiazki ciekawe z kazdej dziedziny nauki, ale Polacy doksztalcanie dla siebie generalnie(ogolnie, nie wszyscy) mają gleboko w dupie za przeproszeniem i nie raz da sie to zauwazyc. Najwiecej sie wypowiadają rodacy na tematy o ktorych nie mają zielonego pojecia. Czy to w ekonomii, czy w psychologii, informatyce, mechanice, socjologii, czymkolwiek... Jest to widoczne szczegolnie w tym, że Polacy wybierają (nie Zydzi, a Polacy kurr) rzad, ktory obieca im 500 zl za dziecko i od razu idą do urny glosowac na partie tą. Ch@j, ze zadluzamy panstwo, chj, ze dzietnosc nie wzrosla. Polakow nie obchodzi ich wlasny los. Ich tylko, k*rwa, interesuje, aby dostac hajs od panstwa i to skonumowac.
   PS. Tu dodam, ze Arabowie sami przyjezdzali do Izraela do pracy, aby jednak pracowac za wiekszą stawke jak u siebie. Czesc sie integrowala i moze nawet wstepywac do izraelskiego wojska (tak, Arabowie, Zydzi w sasiednich krajach nie maja tego przywileju), zas czesc sie radykalizowala roboac na ulicach izraelskich miast car-intifada, cos takiego jak w Nicei i w Szwecji bylo.

   Odechcialo mi sie czytac dalej.
   Polecam do poczytania Jana Stachniuka(fakt, po II WS zgładzil go zydowski sedzia, badz co badz), A. Wacyka(szczegolnie "Kulture Bezdziejow"), Ziemkiewicza "Polactwo", "Nedze Gallicyjską w loczbach" Szczepanowskiego, F. Von Hayeka, Misesa, Friedmana, M. Webera, Charlesa Murraya "Human Accomplishment".

   Moze tam znajdziemy odpowiedz.

  •  

   pokaż komentarz

   @ZostaneMistrzem: po za paroma wywodami na większość informacji z tego wpisu są dowody
   Ja bym mu foliowej czapeczki nie zakladal a raczej sprawdził bym czy na Ciebie nie pasuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @wscieklazielonka: Tylko żydów, a nie Żydów i to jest ta drobna różnica. Śpiewaka na tejbliście ani Michnika nie będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.

   @WolnyLechita: zmień leki, albo przynajmniej zacznij brać połowę dawki ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @lavinka: To zarzuć jakieś oficjalne statystyki, które to uwzględniają, bo inaczej to czysta spekulacja z tymi 4 milionami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Alex_Krycek:
   To jest ciekawe zjawisko. Nie dosc, ze koles totalnie odjechal i medykamenty pomylil, to jeszcze widac jak internetowe forum jest manipulowane przez trolli, patrzac na liczbe plusow i minusow.

  •  

   pokaż komentarz

   widac jak internetowe forum jest manipulowane przez trolli, patrzac na liczbe plusow i minusow.

   @absurd00: bardzo chciałbym, żeby to były trolle. Niestety obawiam się, że słowo Żyd dla typowego wykopka działa silniej na emocje niż widok na żywo nagiej aktorki porno.

  •  

   pokaż komentarz

   @lavinka: serio chcesz mi powiedziec ze 10% ludzi w Polsce ma zydowskie pochodzenie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Alex_Krycek:
   To chyba sa efekty wychowania w narodowym katolickim kraju i syndrom oblezonej twierdzy wpajany od dziecka.

   30+ lat zyje w tym kraju, nigdy nie mialem problemow z Zydami ani gejami ani muslimami ani ksiezmi ani ateistami ani katolikami w Polsce, a jak czytam wykop to wyglada to tak jakby za kazdym rogiem sie na mnie czaili, kiedy najwiekszym opresorem jest dla mnie system podatkowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita: przestań ćpać i snuć te teorie spiskowo żydowe bo pusty śmiech bierze

  •  

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita a jaki plan jest na resztę Europy? Po co sprowadzają emigrantów?

  •  

   pokaż komentarz

   @absurd00: Nie żydowskie pochodzenie, ale Żyda jako jednego z przodków. To różnica. Na przykład córka prezydenta ma dziadka Żyda.

  •  

   pokaż komentarz

   @wscieklazielonka: A od kiedy statystyki uwzględniają pradziadków? Wystarczy zajrzeć do rodzinnej genealogii. Wielu Żydów przechodziło na katolicyzm na przykład. Takie nazwisko Majewski jest od ochrzczenia Żyda w maju. Albo takie nazwisko Poznański - też Żyd.

  •  

   pokaż komentarz

   @lavinka: W takim razie nie są już Żydami. Mi chodzi o konkretne liczby ludzi, którzy uważają się za Żydów. Skąd te 4 miliony? Może w 100 tysięcy bym uwierzył.

  •  

   pokaż komentarz

   @wscieklazielonka: Aaa, bo na tym polega problem. Za Żydów niekoniecznie uważają się ludzie, którzy nimi są i na odwrót. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @lavinka: Nie widze tej roznicy miedzy pochodzenie a przodkiem. Na moje pochodzenie skladaja sie moi przodkowie.
   Ze ktos kiedys gdzies mial jakiegos przodka, to takie mocno rozwodnione patrzenie na pochodzenie zydowskie i bycie Zydem.

  •  

   pokaż komentarz

   @absurd00: Jaki procent krwi żydowskiej musi mieć, żebyś uznał go za Żyda?

  •  

   pokaż komentarz

   @lavinka: Nie wyznaczam takich wartosci, ale powiedzialbym ze >= 25% przodkow musi miec pochodzenie zydowskie i musi identyfikowac sie z ta grupa.

  •  

   pokaż komentarz

   @absurd00: A to wg tej definicji rzeczywiście mało kto się łapie, głównie polskie elity początku XX wieku typu Tuwim, Brzechwa, Lem i sporo arystokracji, która brała za żony żydowskie panny z posagiem. Zwykły lud tu i tam brał przechrzty, których wnuki były już zupełnie zasymilowane.

  •  

   pokaż komentarz

   @sahiel: Ja też cię kocham żydowski dupowłazie. I będę cię tak długo kochał na katolicką katolicką modłę - aż będziesz dostawał rozwolnienia na każdy widok słów "Wolny Lechita". http://szkola-filozoficzna1gb.5v.pl/syjonizmFB.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  od dawna piszę że scenariusz eksportu imigrantów do Europy jest napisany w Izraelu .
  kolejnym elementem tego scenariusza będzie zajęcie opustoszałych terenów Syrii przez Izrael jako pokojowa akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)już nie będzie potrzebna wojna sześciodniowa aby izrael został posiadaczem nowych terenów , mieszkańcy tych nowych terenów ........już w drodze .
  c.b.d.u.

  •  

   pokaż komentarz

   @CampbellPrice: Niestety Polska jest w tym momencie idealnym miejscem dla Żydów mieszkających na Starym Kontynencie. I to się dzieje. W ostatnich latach wydawanie polskich paszportów dla obywateli Izraela mocno się zwiększyło. Są tacy którzy twierdzą, że biorąc pod uwagę ich znaczenie w sektorze finansowym, przeprowadzki Żydów do naszego kraju mogą być dla Polski korzystne.

  •  

   pokaż komentarz

   @hektar: Ale że Żydom dostającym polskie obywatelstwo chodzi o poruszanie się po Europie to wy wiedzcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @hektar: jeszcze nie slyszalem o krajuvktory skorzystal z obecnosci zydow. Najlepszym przykladem jest Polska i ich roszczenia wobec nas

  •  

   pokaż komentarz

   przeprowadzki Żydów do naszego kraju mogą być dla Polski korzystne.

   @hektar:

   Teoretycznie można coś takiego założyć, gdyż sama "Polska" istnieje wyłącznie teoretycznie. W praktyce istnieje tzw. "Polin" (nazywane w kręgach najlepiej poinformowanych także "Bugoodrzem" lub "Trzyrzeczem".). Dla kondominium o nazwie Polin, przeprowadzki Żydów będą bezapelacyjne korzystne dla tutejszych geszeftów.

   Przy okazji wielkiego święta Watykańczyków (mieniących się być Polakami-katolikami) składam ci serdeczne i szczere życzenia szybkiego i pełnego awansowania na pełnego pariasa swoich "starszych braci w wierze". Niechże twoi właściciele będą dla ciebie łaskawi w także w nadchodzącym, Nowym Roku.

   źródło: kolaborant.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  żydki to jednak są świetnymi strategami: pozbyć się kilku milionów młodych, zfrustrowanych, biednych muslimskich mężczyzn z sąsiadujących krajów którzy chętnie by napadli na israel i robili problemy -wysłać ich do europy na nasze utrzymanie gdzie będą szerzyć antysemityzm za pieniądze z benefitów czyli naszych podatków, który doprowadzi (antysemityzm) do exodusu bogatych żydów z europy do palestyny, GENIALNE! trzeba im to przyznać! i odj?%!ne perfekcjonalnie!