•  

  pokaż komentarz

  Jakaś w miarę realna suma a nie miliony na niemieckie, meksykańskie i mongolskie kliniki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ksebki: Czy ja dobrze widzę? Mają już więcej niż potrzebowali?

  •  

   pokaż komentarz

   @ZRX1100 i co w związku z tym? Pewnie zbierają na jednorazową pomoc a owa jest potrzebna ciągle. Wiec nic sie nie zmarnuje. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Saves: Ale ja im nie żałuję. Oby dostali jak najwięcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ksebki:
   Kwota niewielka, ale niestety, nie jest na wyleczenie albo chociaż na jakieś szanse, a raczej na godne dotrwanie do końca :-\ Choroby to k@?%y :-(

  •  

   pokaż komentarz

   Czy ja dobrze widzę? Mają już więcej niż potrzebowali?

   @ZRX1100:

  •  
   Brzemie

   +89

   pokaż komentarz

   @Ksebki: Sativex, z tego co wyczytalem to normalny ekstrakt z marychy... w cenie 2500zl za opakowanie. Nie wiem na jak długo opakowanie starcza...

   Za tą kasę, proponuję się przenieść do Holandii, albo do Colorado, Kanady (chyba najsensowniejsza opcja, nawet o azyl dało by radę wystąpić...) i płacić normalną cenę, za efektywnie to samo.

   Jakby od tego zależało życie lub cierpienie bliskiej mi osoby (Parkinson i inne potwierdzone przypadłości gdzie leki z marychy działają) to byłbym nawet skłonny znaleźć "nielegalnie!!!" dobrego dilera i kupić raz 200g suszu i się modlić, że się żaden "mądry podpierd" nie znajdzie. Po zrobieniu raz, porządnie ekstraktu (tak, by żadnego suszu już nie było do palenia, by prokuratorowi argumenty o dilerce wyrwać w razie czego) potem jak złapią to trudno będzie udowodnić/wmówić, że to handel narkotykami. Konstytucja wtedy po stronie tej osoby i tylko twardo trzymać się dupy i się odwoływać od dołu po samą górę... albo nawet bym wziął na klatę jakiś wyrok w zawieszeniu. Ale broń boże nikogo tutaj nie namawiam do łamania prawa... rozważam tylko do czego byłbym zdolny, gdybym się znalazł w podobnej sytuacji i stanął przed podobnym wyborem.
   Z resztą nie jeden, nie jedna tak postąpił/postąpiła...

  •  

   pokaż komentarz

   @Brzemie dilera to podchodz z dystansu, na ulicy konopia może być nieźle zanieczyszczona. Jedyny normalny, ludzki sposób to uprawa. Uprawa prowadzona mądrze, to jest: nie chwalimy się, nie szukamy w internecie wszystkiego, nie zostawiamy śladów, staramy się wysadzić tyle żeby starczyło na pół roku albo rok. W zasadzie nie ma co się ograniczac bo problemy mogą być za to bardzo duże więc nic do stracenia. Działać tak żeby ewentualny sąd nie mógł znaleźć jakiś przesłanek że chciałeś coś złego. Wtedy przy kosztach niecałych 300zl posiądziesz niezbędny do życia lek. I też, zero chwalenia się, zero angażowania w pro wolnościowe ruchy, zachowywać się tak jakby nigdy nic. Nie zachęcam nikogo do tego by kiedykolwiek łamał prawo a wytwarzanie narkotyków na terenie Rzeczypospolitej jest zagrożone kara do 8lat pozbawienia wolności

  •  

   pokaż komentarz

   @parogracz: Niekoniecznie. Po otwarciu granic dostęp jest w zasadzie wolny, a wykrywalność takiego przemytu niemal zerowa. Złapią tam od czasu do czasu jakichś łebków, albo kogoś kto wiezie naprawdę dużo i są wobec niego podejrzenia. Oczywiście "nikogo takiego nie znam", ani nie jestem użytkownikiem, również nie zachęcam do tej próby. ALE jedno powiem z pełną stanowczością - gdyby ktoś z mojej rodziny tego potrzebował to świadomie łamałbym to debilne prawo. Jeździł i kupował. No i liczył w razie wpadki na normalnego sędziego, wszak nie dilowałbym, a leczył. Działał w dobrej wierze. Poświęcał się dla czyjegoś dobra. Sądzę, że mimo wszystko nie byłoby tak strasznych konsekwencji w takiej sytuacji nawet w przypadku złapania na granicy. Poza tym słyszałem oczywiście, ale nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) o osobach pracujących w Holandii regularnie przyjeżdżających do Polski, które od lat nie miały żadnej kontroli i mogliby to wieźć na fotelu pasażera. Co dopiero jakby ukrywali. Nie każdy patrol jest z psem.

  •  

   pokaż komentarz

   @ZRX1100: realna kwota? 3500 tylko za lek przeciwbólowy! To tylko przeciw bólowi jeden k$$!a lek. Jakbyś podliczył całe leczenie to ci wyjdą te miliony z Meksyku.

  •  

   pokaż komentarz

   @parogracz:. a myslisz ze czemu ten lek tyle kosztuje? jakby sie dalo w domu to skad tyle frajerow placacych za niego majatek? myslisz ze sie boja wyroku w zawiasach? a moze jest to ekstrakt ktorego bie da sie przygotowac bez odpowiedniego sprzetu. a nawet jesli go przygotujesz to nie bedziesz wiedzial zawartosci substancji aktywnej i bedziesz podawal na oko. gdzie organizm jest wycienczony po chemiach i innych lekach..

  •  

   pokaż komentarz

   @oiio tak, z tym że konopia w coffeeshopie Holandii też nie należy do najtańszych. Ogólnie rzecz biorąc wolał bym wszystko zrobić na miejscu niż szmuglować. To się nam tak wydaje że jest niekontrolowane, na podstawie częstych wyjazdów do Czech wpadli na przeszukanie do moich znajomych prowadzących firmę związana z akwariami, brzmiało dla mnie dość niewiarygodnie aż zobaczyłem nakaz. Poza tym musisz się liczyć z aresztem. Podczas przemytu nie masz co raczej liczyć na wolną stopę. Tylko Ci się wydaje że nie będziesz siedział, przy samym złapaniu może się okazać że pół roku spędzisz na tzw. Sankach. I bynajmniej za areszt nic nie dostaniesz, prócz łez rodziny. Jak będziesz sadził bądź posiadał na małą skalę wyjdziesz po 24-48h, (praktyk here).

   @steefaan2 myślę że ten lek tyle kosztuje bo tyle kosztować może. Uprawa konopi nie jest droga a jego wytworzenie nie jest droższe niż stworzenie np. Gripeksu. Kwestia główna to regulacje prawne, transport i farmacja która może dyktowac tak jak chce.
   Mówisz o odpowiedniej dawce tego.. Nie jest to tak bardzo ważne, to marihuanna nie morfina. Marihuanna jeżeli stosujemy dobra odmianę (bogate w CBD) to mamy pewność efektu. Istnieją proste metody ekstrakcji a jeżeli nawet nie to pacjent może to palić tak jak robi to co 7 osoba na ulicy, nie wycieńczy to organizmu bo tak jak mówię, to nie działa w tą stronę, conajwyżej trochę pogorszy pamięć ale czy w tej sytuacji to takie ważne?

  •  

   pokaż komentarz

   @steefaan2: tu chodzi o substancje czynna czyli THC i CBD. wielu ludzi nie wie o tym dlatego placa tyle za leki. Nie trzeba zadnych wyciagow robic. Zwykly waporajzer i masz to samo w lotnej postaci( nie dym) firmy farmakologiczne zeruja na niewiedzy pacjenta tymbardziej ze marycha jest zakazana w Pl, jedynie dopuscili medyczna za absurdalna cene i do nie dostania w polskiej aptece...

  •  

   pokaż komentarz

   nie chwalimy się, nie szukamy w internecie wszystkiego, nie zostawiamy śladów, [...] problemy mogą być za to bardzo duże

   @parogracz:
   k??$a mać. Środek Europy, 2018 rok, pełna konspiracja w hodowaniu rośliny o potwierdzonym działaniu leczniczym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kajotpe pięknie to napisałeś XD
   Uwierz mi ze dla nas to jest chore ale jak Cię smutni panowie biorą na przesłuchanie i się rozkręcą to przyznasz się do prawie wszystkiego, bo ile pał na łydkach można znieść? A statystyka musi się zgodzić bo panowie już do domu chcą.
   Konspiracja pochodzi w pełni ze strachu ale fakt, poj#%!ne jak sk!%#ysyn, roślina.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ksebki: cena jakoś 2x wyższa niż być powinna.

   @maciek-medrek na allegro sativex kosztuje 1500 zł. Dlaczego tam nie kupisz ponad 2x taniej?

   To jedno pytanie. Po co w ogóle kupować tak cholernie drogi lek? To medyczna marihuana. Kup odmianę 100% sativa (koszt 40-70 zł/gram) i waporyzator stacjonarny (koszt 700 zł). 10 gram + sprzęt na lata będzie kosztował taniej niż ten 1 sativex z allegro... Nieco mniej legalnie, ale tu chodzi o pomoc, a nie dotowanie koncernów farmaceutycznych, prawda?

  •  

   pokaż komentarz

   @mikolaj88: pełna zgoda, wystarczy kupić nasiona i posadzić ..
   dlatego zakop

 •  

  pokaż komentarz

  Ktoś weryfikował, itp, bo jak nie wałek to idzie wsparcie.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie zakopie, ale irytujące zaczynają być ilości tych zbiórek na wykopie. Zaczęło się od Roberta który był częścią społeczności, potem była Marta, gdzie też pomógł jej użytkownik portalu, a teraz jep zielonka... I to już któraś z kolei, nie wydaje mi się, żeby to był portal ze zbiórkami dla osób chorych.

  •  

   pokaż komentarz

   nie wydaje mi się, żeby to był portal ze zbiórkami dla osób chorych.

   @Paayor: masz racje, ale myślę, że każdy w sytuacji krytycznej by szukał pomocy gdzie sie tylko da....nie można sie dziwic..

  •  

   pokaż komentarz

   @Thunderbird88: Doskonale rozumiem, tylko to my kreujemy zawartość strony, dlatego chciałbym zwrócić uwagę na rosnącą ilość zbiórek i że jest tego już strasznie dużo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor: Też mnie to zaczyna irytować. Portal społecznościowy zamienia się w wylęgarnie gówna szukającego taniego sponsoringu na swoje wszystkie zachcianki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor: Ktoś po drugiej stronie przeżywa gigantyczny strach, lęk i smutek i musi czytać, że jakiemuś randomowi z neta się nie podoba, że ludzie chcą się ratować przed śmiercią i proszą o pomoc. Ogar tam!

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor którego Roberta? Tego co ma córkę chora? Przecież on zarejestrował się też aby tylko zbierać, jakas mirabelka go chyba zauważyła i napisała wpis który trafił w gorące i od tego się zaczęło

  •  

   pokaż komentarz

   @KwadratF1: To po co o tym publicznie piszę? Skoro coś udostępnia musi być świadomy, że będą osoby temu przeciwne. Taki urok internetu.

  •  

   pokaż komentarz

   @KwadratF1: Mordo, nigdzie nie piszę "weźcie się ludzie do roboty, a nie zachowujecie jak najgorsze żebraki i lenie licząc na gotowe", tylko bardziej zwracam uwagę użytkownikom, że "daj" na wykopie jest coraz popularniejsze.
   @turok2016: Siedzę tu troche krócej, ale widzę u roberta prawie 1000 znalezisk i trochę aktywności na blogu, więc patrzę na niego trochę inaczej. Możliwe, że zaczął od tego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Thunderbird88: w sytuacji krytycznej trzeba pogodzic sie ze smiercia, Szybciej umrzesz szybciej odrodzisz sie pod inna postacia, w wyzszej formie bycia, Zakop

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor: Na szczęście ludzie na wykopie mają dużo empatii i pomagają głownie wtedy kiedy powinni. Nie widziałem jeszcze żeby ktoś zbierał ma chore zachcianki, tylko raczej robią to ludzie, którzy tej pomocy potrzebują, więc mi się to bardzo podoba. Ty zobaczysz tylko jeden wpis, który być może trochę Ci przeszkodzi, żeby zabić swój czas i przeczytać coś ciekawego/śmiesznego, a dzięki takiej akcji ktoś jest naprawdę szczęśliwy.

  •  

   pokaż komentarz

   , nie wydaje mi się, żeby to był portal ze zbiórkami dla osób chorych.

   @Paayor: A co ci się wydaje? Jest to portal gdzie użytkownicy sami decydują z czym jest to portal.
   Raz jest ze zbożem, czasem z Petru co znowu miesza łyżką w dzbanku, innym razem o Korwinie masakrującym władzę czy imigrantach szlajających po zachodnich miastach ale to właśnie ludzie decydują o czym ma być.
   To że moderacja próbuje coś narzucać wcale nie znaczy że den portal jest zdefiniowany jeśli chodzi o treści.

   Więc jak ludzie chcą żeby to był portal ze zbiórkami dla osób chorych to tak będzie... a jak nie pasuje to usuń konto
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor jestem tu 4 lata. To ja poleciłem Maćkowi założyć tu konto. W takich sytuacjach korzysta się ze wszystkich sposobów

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor: słuachaj, Państwo ma takich ludzi w poważaniu, chwytają się czego mogą, nie chcesz to nie pomagaj, ale nie krytkuj, jak Ciebie spotka taka historia to zobaczymy jak zareagujesz twardzielu

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor: 3500 to nie jest dużo jak na taki portal. Rozumiem jak ktos na coś woła milionów monet gdzie w polsce jest za darmo ale jeden doktor z USA mówi że u nas jest gorzej i che robić u siebie niby lepiej

  •  

   pokaż komentarz

   wylęgarnie gówna szukającego taniego sponsoringu na swoje wszystkie zachciank

   @Piotrek1772: Jeśli dla ciebie chęć życia z 6 ogniskami raka jest zachcianką to nie będę mówił kto wylągł gówno . Pozdrów 26 maja, pewnie nie tego się spodziewała

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Piotrek1772 Co ma białorycerstwo do pomagania chorym. Pogięło cie już człowieku całkowicie z tego zgorzknienia że pojęć nie rozróżniasz . Pisałem w redpilu na reddicie jak ty sie uczyłeś klikać Pioter. Ale wszystko ma swoje granice . 3500 wydałem w tym roku na bzdury. Jak mam komuś tyle żałować na przeżycie to p?%%#@$ę bycie alfą. Sam miałeś przeszczep i zawdzięczasz życie takiemu rycerzowi . Tym bardziej cie nie ogarniam .

  •  

   pokaż komentarz

   @DonMirabello: Jaki ty światowy na reddicie się udzielał. Jak podeślę adres to dostanę zdjęcie z dedykacją? "Sam miałeś przeszczep i zawdzięczasz życie takiemu rycerzowi" xDDDDD zawdzięczam sam sobie, bo sam za to płaciłem. Rycerzyku w ortalionowej zbroi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor: chciałem coś więcej napisać ale skończę na: p%!@??!isz!!!

  •  

   pokaż komentarz

   @Piotrek1772: Płaciłeś dawcy? Nie płaciłeś bo ze zmarłego pobrali.Mylisz inne koszty z tym co zrobi ten człowiek. Więc nie pierdziel proszę cie. Udajesz twardego i niezależnego a widać jak cie rozwala zazdrość że ktoś ma tutaj za free ze zbiórki lek na miesiąc i dostał ciut za dużo . Masz żal że tobie nikt nie pomagał może . Udało ci się i teraz myślisz że każdemu sie tak przyfarci że sobie poradzi. Taki Pioter a jednak Janusz.

   Pracowałem też IT i mam tym większą bęke że robisz dochodzenie i dramę o 3.5 klocka Żyj i daj żyć innym .

   Kurtka WOPR jest akurat z ortalionu wiec trafiłeś. I wiesz na czym polega sztuczka. Że sobie mogę być rycerzem i mnie to nie boli . A tak chciałeś doj!!?ć haha

  •  

   pokaż komentarz

   Nie zesraj się biały rycerzyku. 6 ognisk to ci na chacie mogę zrobić

   @Piotrek1772: Nie wątpię skoro tak srasz żarem

  •  

   pokaż komentarz

   @DonMirabello:"Płaciłeś dawcy?" Może tak, a może nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W IT nie pracowałeś, bo tam szukają ludzi, którzy coś sobą reprezentują, a osoba taka jak ty, która nie potrafi jednego zdania dobrze napisać się nie kwalifikuje. Zazdrość mnie rozwala, bo na pentestach w godzinę zarobię kwotę tej śmiesznej zbiórki. Jedyny żal jaki mam do siebie to fakt, że zaczynam dyskusje z takimi błaznami jak ty, a potem dostaję spam bezużytecznych powiadomień ( ͡° ͜ʖ ͡°) Udało mi się, bo pracowałem na to, a nie żebrałem o siano w internecie. Po drugie piszę się pjoter ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw Reddit #1 memeking, a teraz wopr-owiec. Jeszcze bardziej chce autograf i bardzo mocno mnie dupa boli.

  •  

   pokaż komentarz

   @Piotrek1772: Serio usunąłeś/ukryłeś sobie ćwierć bloga pod moją presją .Grubo .Strzelam że to była wątroba. Wyzwałeś mnie już 6 raz.Rzucasz epitetami. Cały czas obnażasz słabość charakteru. Tyle ci powiem jako starszy kolega.

   Nie interesują mnie twoi klienci ani twoje stronki ani że WIĘCEJ zarobisz.Znowu dałeś sie sprowokować.

   Oceniam tylko to co zrobiłeś. Tutaj ,dzisiaj na wykopie. . Dzisiaj pokazałeś że widzisz świat jak małe dziecko .Czarno biało. Że dla takich jak ty są tylko rycerze albo walka w wylęgarnią gówna. Nie chcesz wylęgania gówna. To co do cholery robimy od 2 godzin. Dobranoc

  •  

   pokaż komentarz

   @DonMirabello: "Znowu dałeś sie sprowokować' Szkoda dyskusji z idiotą który żyje w wyimaginowanym świecie. Witaj na czarnej liście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Piotrek1772: Idiotą bo jednak trafiłem co to był za organ i że jednak sobie nie fundnąłeś ?

   Znowu to robisz haha. Zwyzywałeś mnie , ponabijałeś sie z ognisk raka a na koniec sie obraź i rzuć 7 epitet do mnie .I zablokuj bo zły pan z neta stwierdził że znowu pokazujesz swoją słabość.Proszę bardzo.

   Nie dałeś się sprowokować?
   To po co mi było "więcej zarobie" i po co o 3 w nocy usuwasz z bloga to na co się powołałem. Jesteś przewidywalny. Miałbyś chęć to byś przeprosił że autora zrównałeś i chorych ludzi do gówna a byłoby po sprawie.

   W wyimaginowanym świecie dobre sobie .Chłopaku w tym co wykopałeś jest 96% o euroweek a ciśniesz mi od 2 godziny od białorycerstwa. Weź sie zastanów naprawdę .

  •  

   pokaż komentarz

   W IT nie pracowałeś, bo tam szukają ludzi, którzy coś sobą reprezentują, a osoba taka jak ty, która nie potrafi jednego zdania dobrze napisać się nie kwalifikuje

   @Piotrek1772:Wiem gdzie pracowałem. Prowadziłem projekt EFS i przeszkoliłem na ECDL 200 osób i na ECCC 360. Egzaminuje z cisco. Tyle w temacie. Klep frontend 11 rok i ucz innych branży .Powodzenia

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor: miej choć trochę empatii człowieku. Gdybyś potrzebował hajsu na leczenie bliskiej Ci osoby też byś nie napisał bo to zaśmieca portal ze śmiesznymi obrazkami?

  •  

   pokaż komentarz

   @Piotrek1772: Obyś Ty dzbanie znalazł się kiedyś w podobnej sytuacji. Jak można być takim potworem, czytasz co piszesz?

  •  

   pokaż komentarz

   @RybsonStream: Następny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam za dużo godności i nie proszę ludzi o pomoc.

  •  

   pokaż komentarz

   @Piotrek1772: Ty nie masz godności, po prostu jesteś przyj%@$ny

  •  

   pokaż komentarz

   @RybsonStream: Idź postreamuj swoje dziecinne giereczki i umyj te tłuste włosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Piotrek1772: Argumentów Ci zabrakło i musisz robić research po moim profilu?! XD

   pokaż spoiler Typowy debil

  •  

   pokaż komentarz

   @RybsonStream: "Typowy debil" Mówi mi to dorosły człowiek uzależniony od komputera wykazując przy tym objawy agresji wychowujący swoje dziecko w atmosferze nałogów i ciągłego przeklinania. Pilnuj się, bo ktoś donos do opieki społecznej jeszcze puści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Piotrek1772: Czytałem resztę twoich komentarzy, dalsza dyskusja z kimś takim jak ty nie ma najmniejszego sensu.

  •  

   pokaż komentarz

   @RybsonStream: Ja przestałem czytać po "ruskim trollu" xDD Mentalnie to ty gimnazjum jeszcze kończysz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor: No nie? Ludzie mają czelnośc prosić o pomoc rodaków bo rząd ma ich w dupie. A potem 3 miliardy ze skoku wołomin, pyk i znikł. 40 banieczek łapóweczki w KNF. I życie w Polsce kręci się dalej

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor: 11 miesięcy na wypoku i będziesz mówił kto co może wrzucać? Daj panie spokój.

  •  

   pokaż komentarz

   @Paayor: tag jest, z czarnolistuj sobie i nie marudz

  •  

   pokaż komentarz

   "Typowy debil" Mówi mi to dorosły człowiek uzależniony od komputera wykazując przy tym objawy agresji wychowujący swoje dziecko w atmosferze nałogów i ciągłego przeklinania. Pilnuj się, bo ktoś donos do opieki społecznej jeszcze puści
   ...idiota..
   ..błaznem..
   ..debil...
   ..idiotami...
   ..gównem...
   ..zesraj...


   @Piotrek1772: Płyniesz oj strasznie płyniesz. Lepiej niż WOPR to ci przyznaję haha . Wyzwałeś ludzi już z 20 razy i farmazonisz że to ktoś jest agresywny . Oceniamy paniczu twoje wystąpienia tutaj nie matkę,nie dzieci, nie rodzine .Miej godnośc na którą sie tak powołujesz ciągle i skończ wchodzić ludziom ąż tak w życie. Wmawiasz uzależnienia, chcesz decydować o wychowywaniu dzieci , palić ogniska mi na chacie i zabraniasz rozdawania SWOJEJ kasy potrzebującym i robienia zbiórek na portalu który nie jest i nigdy nie był TWÓJ . Nawet wiesz gdzie pracowałem a gdzie nie i gdzie mi wolno a gdzie nie. Człowieku już każdy wie że jesteś super mega i sobie poradziłeś bo klepiesz wypasione stronki i powiedzenie "poproszę" to Hańba i każdy kto to robi na wykopie tworzy "wylęgarnia gówna" . Wyjaśniliśmy już to sobie. Dziękuje Kuwa. Przyjęliśmy.

   Zazdrość mnie rozwala, bo na pentestach w godzinę zarobię kwotę tej śmiesznej zbiórki

   @Piotrek1772: Jaku już mówiłem egzaminuje z cisko . Nikt ci w polsce nie zapłaci 3500 za godzinę pentestów. Czaruj kogoś kto się nie zna.

   I jeszcze najlepsze na koniec

   źródło: 1111.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Ty nie masz godności, po prostu jesteś przyj%@$ny

   @RybsonStream: On myli godność i honor z outsiderstwem albo tym, czym kiedyś było hipsterstwo. Do tego polane sosikiem turbokapitalizmu (poradziłem sobie sam ,za swoje) Ale już mówić innym jak mają żyć i zwyzywać kobiecinę od gówna bo raczyła chcieć sie ratować zbiórką jest jak najbardziej godne i honorowe .

 •  

  pokaż komentarz

  k@@?a, nie rozumiecie o co chodzi? Sativex, zwykły wyciąg z zioła, kosztuje w aptece 3500 zł.
  Rozumiecie już dlaczego "marhiuanem" jest nielegalna. k@@?a, czyste złoto.

 •  

  pokaż komentarz

  Poszła wpłata. Trzymajcie się!

1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 następna