•  

  pokaż komentarz

  I prawidłowo! Mam nadzieję, że kara będzie nieuchronna i dotkliwa.

 •  

  pokaż komentarz

  Byli zdenerwowani rzekomym długim oczekiwaniem na pomoc. Kiedy ratownicy usiłowali dowiedzieć się, co się stało, mężczyźni zaatakowali jednego z nich.

  Widac ze Ci dwaj to sebiksowe sk$#@ysynstwo zaprawione w boju. Bo!
  Jakim trzeba byc bezmozgim zwierzeciem, aby naj!%@c ratownika medycznego?? Ja rozumiem ze doszlo do ostrzejszej wymiany zdan I ze byli po alkoholu itd. Ale mimo to...

  Ciekawe czy tamten którego trzymal dostal wp?$@%?? od nich czy ktos mu obil morde bo rzucali sie wczesniej do innych

  •  

   pokaż komentarz

   @kamolek: Od ludzi nie ma co oczekiwać za bardzo. Chłopaki nie za bystre, dodatkowo alkohol też swoje zrobił więc ta mieszanka eksplodowała.

  •  

   pokaż komentarz

   @kamolek: Chłopaki z ratownictwa i tak swoje muszą znosić i niejeden wk@!?iony chodzi po nockach. Dzisiejsze #coolstory z 4 nad ranem. Przyjechala karetka do sasiadki, jej konkubent sie naj!$$l i stwierdzil ze umiera, ogolnie pijaki here. Ona w Niemcach, wraca wielka pani i z tygodnia "świątecznej przesiadki" - może ze 4-5 dni napruta wieczorami. Ratownictwo przyjechalo i pojechalo, słyszałem tylko komentarz jednego z nich "debile" i wcale się nie dziwie. A ona 4 panom z ratownictwa dziekuje ze przyjechali. Co za k@!?y glupie, do p#!!!@#onych pijakow w ogole nie powinni przyjezdzac, a na pewno powinni zwracac za prace ratownikow i obsluge, eksploatacje, paliwo i czas pracy karetki. Nie wiem jak jest teraz, nie wiem czy dostali mandat, raczej ratownicy takich rzeczy nie wystawiają - moim zdaniem nieuzasadnione wezwanie powinno być kryte w kazdym procencie przez takiego dzbana. Potem się słyszy, że ambulans jechał godzinę do właściwego wezwania ... - a jak miał jechać jak musiał odwiedzać pieprzonych patoli.

   Sama sąsiadka raczej już mnie nie lubi, bo posłałem dzieciaka do szkoły, żonę do pracy i poszedłem, powiedziałem w te tępe ryje co myślę.

   Reasumując: tych z tematu i tych ode mnie powinno się gnoić, każdy brak poszanowania czasu, mienia i wiedzy społecznej służącej dobru samego społeczeństwa powinno się gnoić do bólu.

  •  

   pokaż komentarz

   @parasite ciekawa histria przyznam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem Ci ze jak by obciazali takich awanturnikow kosztami przyjazdu karetki, było by to wystarczajace... Ale z drugiej strony jak by taka patuska zeszla na tamten swiat I jej konkubent czy inny seba nie zadzwonil ma kartke, obawiajac sie o koszta...
   To podatnicy musieli by plavic nie za interwencje pogotowia które wyjdzie kilka set zl tylko miesiecznie Te kilka tysiecy przez kilkafziesiat lat za trzymanie tego zwierzecia w klatce...

 •  

  pokaż komentarz

  Oczywiście działanie słuszne. Jest przestępstwo, musi być kara. Ale ja mam inne pytanie. Co dalej z panem Matthew Libatique, który zaatakował ratownika, naruszył nietykalność policjantów, a potem został wypuszczony przez sąd?

  Matthew Libatique będzie mógł wrócić do USA. - Wniosek o areszt nie ma podstaw - uzasadniła swoją decyzję sędzia Monika Górska-Makarewicz z Sądu Rejonowego w Bydgoszczy.

  Źródło

  Aby było zabawnie, światowej sławy operator zamierza odzyskać poręczenie:

  Filmowiec chce odzyskać pieniądze za pośrednictwem warszawskich prawników, którzy złożyli skargę na decyzję o poręczeniu. (...) Według adwokata poręczenie, którego zażądała prokuratura, nie jest konieczne. – Mój klient przyznał się do winy, chciał naprawić szkodę, przeprosił za to, co się wydarzyło.

  Źródło

  To jak? Może wystarczy, aby panowie, którzy dopuścili się tego karygodnego czynu też ładnie przeprosili i obiecali naprawić szkodę? A możemy mamy dwie sprawiedliwości? Jedną dla zwyczajnego Kowalskiego, a drugą dla osób, które mają status celebrytów i gwiazd? Po prostu kpina.

 •  

  pokaż komentarz

  atakować człowieka, który przybywa z pomocą medyczną powinno być traktowane jak usiłowanie zabójstwa osoby, która tej pomocy wymaga.

  Osrani bandyci, w ogóle mi ich nie żal, bardzo dobrze, że im przyklepali samego tymczasowego 2 miesiące, będą mieli dużo czasu na refleksje.

  Życzę jak najwyższego wyroku bałwany.

Dodany przez:

avatar HaHard dołączył
549 wykopali 3 zakopali 5.9 tys. wyświetleń