•  

  pokaż komentarz

  Dajcie już spokój z tymi bzdurami. Czy moglibyśmy zostać oficjalnie wcieleni do USA, zostać kolejnym stanem??? Na co ta maskarada?

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex: jak już to możemy zostać Portoryko, czyli miejscówką gdzie bogaci biznesmeni z USA będą wpadać poruchać dzieci i poćpać koki. Zrozum że dla przeciętnego amerykanina jesteś (i ja też, i pani też, my wszyscy) podczłowiekiem... czymś między szlamem z szamba a karaluchem... Nawet jakbyśmy się bardzo chcieli dać wchłonąć to było by tylko na zasadzie jakiejś właśnie kolonii- tak że nawet nie moglibyśmy tam jeździć bez wiz.

   Hehe- w sumie jak się zastanowić to już jesteśmy xD

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: Wstajemy z kolan! xD Swoją drogą to mogła by chociaż się jakoś postarać stwarzać jakieś pozory a nie tak otwarcie traktować nasz rząd i kraj z pogardą jak swoich murzynów i kolonię.

  •  

   pokaż komentarz

   Zrozum że dla przeciętnego amerykanina jesteś (i ja też, i pani też, my wszyscy) podczłowiekiem... czymś między szlamem z szamba a karaluchem

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: dlatego tak mnie bawi spust pisowców nad wyborem tego Trumpka, zwłaszcza upodlające były tłumy w czasie jego ostatniej wizyty gdzie poczytał z promptera i w stylu Sabatonu połechtał nasze narodowe ego a zgromadzony tłum od razu zaczął wymachiwać flagami żydowskiego diabła z usraela

   źródło: cdn.natemat.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: bez przesady. Wiadomo, że bycie obywatelem takiego mocarstwa sprawia, że czujesz się trochę wyżej od innych. Ale to są już Twoje perwersyjne marzenia i skojarzenia a nie rzeczywistość. Jakbyś chciał, żeby dostawać razy skórzanym batem. Nie ma takiej potrzeby :*

  •  

   pokaż komentarz

   Izrael to 52 stan

   @Immun: raczej USA to kolonia/wasal Izraela

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex w tedy kradliby najpierw Amerykanie

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz a skąd takie wnioski że akurat tak źle ma to wyglądać ? Masz pewność czy to tylko taka projekcja twojej wyobraźni?

  •  

   pokaż komentarz

   @apkwiatosz: Nowy Jork w stanie NY, rządzi resztą stanów i światem

  •  

   pokaż komentarz

   Wstajemy z kolan! xD

   @Dr-Livingstone: I to dosłownie.

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   Nowy Jork w stanie NY, rządzi resztą stanów i światem

   @Immun: a dokładniej to samo Wall Street

  •  

   pokaż komentarz

   @Dr-Livingstone: Traktuje tak jak nasz rząd pozwala siebie traktować i niestety Polskę. Widać, że pisssdzielskie "wstawanie z kolan" to tylko puste frazesy dla debili głosujących na tych złodziei, nic więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex: niedlugo bedziemy dzielnica niemiec

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: @spider19447: Pracuje w Ameryce, znam amerykanów, wiem co o nas myślą. To twoje (@NaturalnieZeNieKochamPolski) fantazje że przyjedzie po ciebie Amerykański książę w białym mustangu i pojedziecie się całować na pustyni są, niestety, nierealne. :*

   pokaż spoiler Ostatnio czekałem na myjni samochodowej na auto i dosiadł się tłusty jankes, coś tam o furach pogadaliśmy i nagle się mnie pyta że skąd jestem bo słyszy że mam akcent ale nie do końca kuma skąd... Mówię że z Polski... A on na to: "ooo to dobrze że się tutaj dostałeś, nie martw się- teraz już będziesz Amerykaninem" ... hehehe, lekko parskłem i grzecznie powiedziałem że no niestety nie będę.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: może i długo tam siedzisz, ale nie znasz ich za dobrze. Do mnie nie musi przyjeżdżać żaden Amerykanin i nic nie sugeruje abym miał takie fantazje. A Twój Amerykanin dobrze Ci życzył. Dużo lepiej być Amerykaninem niż Polakiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex: chyba kolonia izraela pod us-butem

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Proszę jaki z ciebie rasista. Zupełnie jak oni. Nie jest lepiej być ignorantem czizburgerem... Wolę być lekko podchmielonym cynicznym polaczkiem, czy nawet zapijaczonym nihilistycznym rusem niż jankesem.

   Znam ich doskonale, czasem zdaje mi się że lepiej niż nas (bo my jesteśmy bardziej skomplikowani). Sporo życia tam spędziłem, i poznałem też ludzi na poziomie i takich po prostu klawych, którzy na nikogo z góry nie patrzą. Tacy też są... W mniejszości... Ze świeczką ich trzeba szukać. Większość o ludziach z takiej np. Europy środkowej, Rosji czy często też z Azji wschodniej mówi z pogardą, z obrzydzeniem. Super kontrastem jest jak te same wieśniaki mówią o niemiaszkach- z zachwytem i rozświetlonymi oczami- dla mnie to wystarczy żeby stwierdzić że większość amerykanów to dno, dna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Poro6niec trochę im ruska flaga wyszła na tej okładce

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: nie znasz pojęcia rasizmu - doucz się zanim zaczniesz używać słów, które Cie przerastają. To nie ma nic wspólnego z rasizmem. Po prostu państwo amerykańskie daje znacznie, znacznie lepsze możliwości niż państwo (hihi haha) polskie. Bardzo słabo ich znasz. Raczej głównie pracowników fizycznych albo takich o niskich kwalifikacjach.

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex: nie nie to loszty by byly dla usa.
   Na kleczkach jej row wylizac bo jak nie to fort trump za ktore chcemy zaniesc w zebach 2 000000000 usd nie bedzie.

   W drugiej strony pis zawsze byl mocny w tych " refundacjach"

   Za piechy byla iwabradyna i inne a teraz juz frontem jest lobbing

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Znam i pracowników fizycznych, z którymi pracowałem jak dorabiałem na studiach, a także doktorów fizyki i inżynierów z którymi pracuję obecnie. Ty za to nie znasz niczego. Słowa rasizm też nie... Przynajmniej nie w jego oryginalnym znaczeniu- 70 czy 80 lat temu pojęcia takie jak "rasa germańska", "rasa anglosaska" czy "rasa słowiańska" były naturalnie rozróżnialne... Jeszcze wcześniej- Irlandczyków na przykład nie uznawano za równych białym ludziom (hehe najbardziej biali, choć czasem piegowaci, ludzi jakich w życiu widziałem). Nie chcesz w języku klasycznym, dobrze, zniżę się do twojego poziomu i skorzystam z nowomowy dla ćwierć mózgów.. Jesteś nacjonalistycznym szowinistą tak samo jak te kundle w JuEsEj- tylko oni przynajmniej tego szowinizmu nie kierują w siebie samych, jak ty- psycholku ty.... Do tego z nicka i wypowiedzi widzę że jesteś upodlonym, pełnym kompleksów, wytworem upadku Polski... Upadku, z którego długo jeśli wogóle będziemy się podnosić... Lub... Patrząc na to ile z tobą już pisze- dość sprawnym trollem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @panczekolady: ciekawe czy Trump też mu na koniec powiedział "oddaj długopis"

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: nie posługujesz się pojęciem rasizmu również w ujęciu współczesnym. Wyjaśniłem Ci dokładnie Twoją pomyłkę i o co chodziło w tym zdaniu, nie odniosłeś się do tego, więc łaskawie przestań pieprzyć. Reszty posta nie czytam bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, masz jakies problemy emocjonalne i jesteś bardzo dziwny. Ja nie jestem Polakiem, jestem tu by przekazać wam pewną wiedzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: gdzie cokolwiek wyjaśniłeś? odnosisz się do jakichśtam teoretycznych przewag państwa "a" nad państwem "b"- kiedy ja od początku mówię o podejściu przeciętnego jankesa do ludzi z naszej (i innych) części świata. Pierdzielisz po prostu nie na temat bo jesteś rozkojarzony. Napisał bym żebyś popracował nad czytaniem ze zrozumieniem ale to może być ponad twoje możliwości.

   Taaa... możliwości w dzisiejszym USA. Mój kolega z pracy przyznał mi się że aby dostać papier inżyniera wpędził się w ponad 100k USD długów. Ja w Polsce żeby dostać to samo raz zapłaciłem 1500 złotych za dziekankę (nie twierdze że socjalna edukacja to dobre rozwiązanie, ale aktualnie my nie wtrącamy całego pokolenia w kieraty długu).

  •  

   pokaż komentarz

   @Bieznar: Płertotlriko ( ͡° ͜ʖ ͡°), taki sam status jak Izrael.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dr-Livingstone po co ? Sami pozwalamy aby nas tak traktować. Nikt nie miał jak żeby jej powiedzieć że będą traktowani na równi z innymi, więc ona zachowała się ok, bo działała na korzyść swojego kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   Czy moglibyśmy zostać oficjalnie wcieleni do USA, zostać kolejnym stanem??? Na co ta maskarada?

   @TitanusRex: Chciałbyś. Nie dla psa kiełbasa xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Partydog: Ja tam nie chcę... Ale jakbyśmy się stali stanem to siłą rzeczy- nie było by formalnej granicy między nami a USA- na lot do NY wsiadał byś jak na Wizzair z Kato do Gdańska.

   Ja to raczej byłbym za wprowadzeniem wiz dla Amerykanów.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: od razu widać, że pierwszy akapit to głupie bleblanie więc nawet nie czytam. Co do drugiego akapitu: Jestem zdziwiony, że starym koniom to trzeba tłumaczyć. NIE ma darmowego obiadu. Nie ma darmowych studiów bo profesorom nie płacą ufoludki tylko polscy podatnicy, to po drugie, studia nie są holistycznym wyznacznikiem jakości życia w danym miejscu a jedynie jednym z wielu elementów. Całościowym, obiektywnym wskaźnikiem jest np HDI ale też i inne.

  •  

   pokaż komentarz

   Morawiecki to typowy socjaldemokrata i lewus.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Jakbyś cały drugi akapit przeczytał to byś wiedział że mi tego nie trzeba tłumaczyć. ale z czytaniem u ciebie słabo- rozumiem, nie wysilaj się za bardzo.

   Studia na tych samych uczelniach zaocznie kosztują u nas kilka tysięcy złotych za rok max- to uczciwa cena... W USA kosztują po kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Dzieje się tak ponieważ rząd USA gwarantuje (poręcza) kredyty studenckie, więc banki (które lobbowały żeby tak było) łapią w sidła długu jak najwięcej młodych frajerów- niczego nie ryzykując. Z kolei uczelnie, wiedząc że teraz studencik nie przychodzi z oszczędnościami z Maca, tylko z kredytem mogą podbijać cenę do woli... I ot, lody się kręcą- taki masz świetny "prywatny i wolnorynkowy" system edukacji w USA. Banksterski szwindel niszczący młodych- zwykły faszyzm a nie wolny rynek.

   Wogóle, koleś... twoje ego, wow...

   od razu widać, że pierwszy akapit to głupie bleblanie więc nawet nie czytam

   albo...

   Ja nie jestem Polakiem, jestem tu by przekazać wam pewną wiedzę.

   Po prostu arystokrata! Jakież szczęście że panicz zaszczycił nas swoją obecnością!! Oblej nas strumieniami wiedzy o wielki zielonku, przez Bogów zesłany! xD

   Hehe, albo dobry z ciebie troll (aż miło się karmi)... albo... japiernicze, takiej ameby umyslowej o tak przerośniętym poczuciu własnej wartości już dawno wśród zielonek nie widziałem. Jak dorośniesz to zderzenie z rzeczywistością będzie spektakularne, aż chciałbym to widzieć...

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: Pisze się "w ogóle", analfabeto. Po drugie, nadal nie rozumiesz co napisałem, sytuacja na rynku studenckim nie jest holistycznym wyznacznikiem jakości życia tu i tam, tylko jakimś drobnym wycinkiem, po trzecie uczelnie amerykańskie stoją średnio znacznie wyżej niż polskie (tak, tak, te historie o niezwykłym poważaniu polskiego dyplomu to brednie). Więc cała Twoja argumentacja jest całkowicie strzelaniem kulą w płot i bez sensu. Potem prawdopodobnie analizujesz moją osobę, Wiem, że jestem dla kogoś takiego jak Ty fascynujące, ale nie czytam tych bredni.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Jesteś dla kogoś takiego jak ja "fascynujące"? Hehe dobrze, mistrzu gramatykusie, cokolwiek byś nie powiedział xD

   Holistycznie (widze że lubisz te słowo, usłyszałeś je na prezentacji kołcza majka?) to Polska w międzynarodowych rankingach edukacyjnych zajmuje okolice 10tego miejsca, USA 14 do 15... Nie wiem jak to się ma do twoich zachwytów nad nimi, ale cóż.

   Cowięcej... holistycznie (hehehe, jedno słowo a już wiem że jesteś idiotą)... to w tym lepsiejszym i fantastyczniejszym JuEsEj jest teraz epidemia heroinizmu, są okolice gdzie czasem zaparkuje przez przypadek i po trzech krokach zawracam i wsiadam do auta bo nie chce nieuzbrojony konkurować w strzelaninie z Crips'ami albo Bloods'ami (tudzież dostać się pomiędzy nich jak będą konkurować między sobą)... Ceny nieruchomości są albo wywindowane do nierealnych poziomów (konsekwencje kolejnego genialnego rządowego programu- fannie mae and freddie mac) albo całe osiedla popadają w ruinę... W latach 60tych murzyni wychodzili z getta i dołączali do klasy średniej, dziś "inner city" to więzienie, z którego wydostajesz się niesiony nogami do przodu (nawet mimo spadku bezrobocia od kilku lat)... Hołlystsznie to Ameryka zdycha i gnije... Ja pojechałem tam po swoją porcję mięcha zanim cała się rozsypie- ale zostać tam albo zakładać rodzinę? Nigdy- wracam do Polski...

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: pierwszy akapit omijam bo widzę jakieś dziwne osobiste spazmy.

   Drugi akapit: to nie jest holistyczne ujęcie jakości życia w danym kraju. jak Ci się już spodobało to słówko, to dowiedz się co znaczy, zmęczony jestem rozmawianiem z analfabetami. Ty nadal nie zrozumiałeś co się pisze do Ciebie bo odniosłem się w zasadzie do tego.

   Trzeci akapit: a jednak, pomimo tych problemów, HDI w którym funkcjonuje przeciętny Amerykanin jest dużo wyższe od polskiego w ramach państw rozwiniętych. Twój problem polega na tym, że Tobie się średnio udało i ekstrapolujesz to subiektywne doświadczenie na ogół kraju i dlatego dochodzisz do błędnych oczywiście wniosków. Tymczasem są to rzeczy, które można obiektywnie wyliczyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Zazwyczaj komuś takiemu jak ty pisze się tutaj "usuń konto" ale ja czekam z zapartym tchem na kolejne perły twojej holistycznej wiedzy.

   Zobaczymy jakie będzie ich HDI (kolejny marker speców od mydlenia idiotom oczu) za parę lat, przy ich postępującej w każdej dziedzinie gospodarki niewypłacalności i tym że nie potrafią już konkurować z Azją wschodnią.

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex: Mnie by się podobało, zobacz na Hawaje ile na tym zyskały, oraz w razie zagrożenia z Rosji nie byłoby p$$#@!!enia czy nam pomagać tylko zrobili by to obligatoryjnie, w sensie kongres.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: to nie jest żaden marker speców od mydlenia oczu. Za kilka lat Stany Zjednoczone bedę po prostu nadal gospodarczą, ekonomiczną, polityczną i wojskową potęgą tak jak są i teraz. Twoje utyskiwanie na temat mojej osoby jest bez sensu. Ktoś kto jest kimś takim jak Ty nie jest na pozycji aby być w stanie mnie obrazić, niestety. Przez to, że bez najmniejszej wątpliwości tak góruje nad Tobą intelektualnie nie jestem w stanie przykładać jakiejkolwiek wartości Twoim marnym próbom. Żegnam

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Tak, tak, wyżyny twojego intelektu istnieją tylko i wyłącznie w twojej chorej wyobraźni i jeśli daje ci to poczucie komfortu i jakieś szczęście- to bardzo dobrze, niech tak jest dalej. Nikt na poziomie nie będzie się przejmował co wykłapie twoja jadaczka czy co napiszesz na necie... Ja lubię zabijać czas pyskując sobie ze skończonymi idiotami takimi jak ty, więc do zobaczenia na wypoku w przyszłości. Cieszę się że tu jesteś.

   Co do USA to za kilka lat z bardzo dużym prawdopodobieństwem będą pogrążone w głębokim kryzysie społecznym i gospodarczym, a za 50 większość terenu USA wróci w ręce Latynosów, ludzi którzy historycznie mają więcej wspólnego z rdzennymi mieszkańcami tej ziemi. USA jako byt polityczny nie będzie już istniało.

   Może też dojść do wojny, którą zdemoralizowany i zmiękczony rewolucją kulturową naród amerykański po prostu przegra. Ruscy wrócą sobie na Alaskę... Po Polsce zostanie szklany krater... Palestyna będzie w końcu wolna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz:

   akapit 1: brednie bez znaczenia, nie czytam
   akapit 2: nic na to nie wskazuje. USA obecnie mają jeden z lepszych okresów gospodarczych i przycisnęli Chiny do ściany do tego stopnia, że musieli ustąpić w kluczowych dla Ameryki sprawach. A zadłużenie USA jest problemem bardziej wirtualnym i jaranie się tym świadczy o indolencji intelektualnej osoby, która ten argument wnosi. Dotyczy w zdecydowanej większości podmiotów w samym USA. I nie jest to w zasadzie żaden problem. Zadłużenie sięgało już 150% w latach 50-60 i nic się nie stało poza...wygraniem zimnej wojny :). Jeśli wielki drechol na osiedlu gdzie policja się nie zapuszcza, z bejsbolem wisi Ci 1000zł to problem ma ten drechol, czy Ty? Ponieważ nie jesteś człowiekiem inteligentnym, odpowiem: Ty.
   akapit 3: nawet nie zdajesz sprawy jak głupie i bez podstaw są Twoje mokre sny. Przecież na to jest tylko jeden dobry komentarz: xxDD.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Oczywiście, zadłużenie to nie problem, ziemia jest płaska, cukier krzepi!

   Zobaczymy, Jestem ciekaw co będzie jak już drecholowi spadnie masa, spróchnieje bejsbol, a gównirze którymi pomiatał wyrosną na większych bysiorków niż on sam... Ciekawe też co stanie się z jego zasuszonym cwanym kumplem który nim steruje- znając historię oboje obskoczą wp?@?#@? ostateczny i jak po Niniwie, nikt nie będzie po nich płakał.

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex: a czego sie spodziewałes?
   Silna i niezalezna Polska, bez układów z innymi silnymi panstwami nie mamy szans ¯\_(ツ)_/¯
   Nie jestesmy potentatem ze złozami ropy, ze bedziemy innym stawiac warunki, niestety, ale musimy sie układac z silniejszymi, zeby wzmocnic swoja pozycje. Na tym polega polityka, sztuka kompromisów i ustępstw. Pokrzykiwac to sobie mozemy w necie w prawdziwym swiecie jestesmy małymi pionkami na planszy.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: no nie jest problemem jeśli posiadasz wydajną gospodarkę. Nawet w Japonii, która jest w stagnacji od 25 lat (z innych przyczyn) i gdzie zadłużenie wzrosło później do 200% (2 razy tyle co USA czy Francja), nie odbiło się to niczym szczególnym. Natomiast jeśli nie posiadasz nowoczesnej gospodarki, to Twoje państwo może zbankrutować przy 60%. Rosja musiała ogłosić bankructwo przy 70% w latach 90. To naprawdę nie jest straszne mieć zadłużenie, jeśli wierzyciele są zdania, że kasę dostaną (albo gdy nie mają wyjścia). No, ale nic nie zapowiada aby dres miał stracić masę w najbliższej przyszłości, podobnie jak w latach 50 gdy sytuacja z zadłużeniem była znacznie gorsza w USA.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Pięknie wykładasz nam te keynsowskie teorie (tyle warte ile wart będzie dolar amerykański za kilka lat- czyli nic), szkoda też że cała ta innowacyjna gospodarka właśnie podnosi kiece i wynosi się tam gdzie ją lepiej przyjmują- mądrzejsze narody.

   W latach 50tych USA mogło sobie mieć gorsze zadłużenie po II wojnie światowej- bo tylko oni mieli jakąkolwiek gospodarkę po tejże wojnie.

   A co do utraty masy to już Ruski i Chińczycy opracowali kilka terapii odchudzających, jak torpedy kawitacyjne i pociski hipersoniczne. Nic się nie bój- to Chiny najdłużej były centrum ludzkiej cywilizacji i sytuacja po prostu właśnie wraca do normy.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: 1. to nie jest keynsizm. 2. nie wynosi się, nic na to nie wskazuje 3. nie ma to większego znaczenia, po wierzyciele w tamtym jak i w tym przypadku są głównie wewnętrzni a inne kraje, które "mają gospodarkę" najczęściej również posiadają spory dług publiczny.

   Co do torped: nie masz facet pojęcia o czym mówisz. Stany Zjednoczone już zareagowały i przycisnęły Chińczyków, ta polityka będzie kontynuowana. Chiny nie były najdłużej centrum cywilizacji a jedynie od spadku znaczenia Rzymu na początku ery Chrystusa aż do narodzin nowożytności. Zachód, traktowany jako to, co narodziło się na Bliskim Wschodzie a potem dalej rozrastało się w Europie - był najdłużej centrum cywilizacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dr-Livingstone: Wstajemy z kolan po porządnym oralu wykonanym na prąciu USA

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: To nie Keynes, wcale... Wiesz tak samo jak w przypadku tych twoich zagrywek typu: "ooo to bzdury, tego nie czytam", ignorowanie rzeczywistości wcale nie sprawia że ona się dematerializuje. To taka dobra rada życiowa dla ciebie... Jak to robisz to wyglądasz jak kiedyś ten jeden Rebe w TV jak mu się przypomniało że skoro rewidujemy historię bez kontekstu i na wyrywki to tak samo jak np. o Polakach można powiedzieć że mordowali Żydów, to w takim dekonstrukcyjnym rozumowaniu można też dojść do wniosku że Żydzi mordowali Żydów... Pamiętasz jakich torsji ten wieprzek dostał? "Wcale niepodobne, wcale niepodobne"- he, he, he, rozrywka telewizyjna najwyższych lotów... Nie zaklinaj rzeczywistości, zielonku... Nikt tego już nie kupi... W ten sposób tylko się ośmieszasz- piszę to bez żadnych złośliwości... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Zaawansowana gospodarka nie wynosi się z zachodu? To gdzie aktualnie powstaje najwięcej fabryk układów scalonych? Ze szczególnym uwzględnieniem na 14 i 7 nm? Tak na przykład... Albo gdzie najszybciej rozwijają się odnawialne źródła energii... Kto najwięcej inwestuje w reaktory MSR? Te twoje fantazje o przyciskaniu Chin to kolejny powód do śmiechu na sali.

   Dobra, ja idę trochę popracować, dziękuje za zażartą dyskusję- poćwicz troszkę zanim się znów spotkamy, bo pod koniec się już troszkę nudny zrobiłeś... Marny jesteś jeśli chodzi o szermierkę intelektualną, ale jak nie jesteś zbyt starym capem, jak nie wpierniczasz za dużo boczku i nie chlasz za dużo gorzały, to może coś z ciebie kiedyś będzie- taki mocny średniak.

   Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: szkoda czasu i nerwów na dyskusje z debilami. "Patryjotom" do rozumu nie przemówisz bo to zaburza te marne fundamenty na których gibają się ich życia. Podważając tak elementarne aspekty ich tożsamości możesz spodziewać się jedynie agresji oraz odrzucenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @ipoproblemie: dobrze że są takie osoby jak ty... Które po soczystym wp$@#!$%u pocieszają nawet najbardziej żałosnego przegrywa.. To wraca wiarę w ludzkość- niech cie Bogowie szczodrze obdarzają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: spokojnie, czas zweryfikuje kto tu jest prawdziwym przegrywem naiwny polaku

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: Niedawno przeczytałem , że parlament żydowski zezwolił na eksport leczniczej marihuany..... Czekam kiedy Hajka z żydowskiej ambasady zażąda wprowadzenia jej do leków refundowanych przez państwo......

  •  

   pokaż komentarz

   @stachmat: hah, to by było mocne- jakby święty PiS, ostoja konserwatywności, zgodził się na coś takiego... Ich wyborcom popękały by głowy- jak baloniki.

  •  

   pokaż komentarz

   @TitanusRex Nie dla psa to, możemy liczyć na negatywy bez pozytywów.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: nie wiem co cię tak śmieszy jednak prorok Staszek Michalkiewicz ma rację, to jest przerażające jesteśmy w czarnej d#pie bez względu kto będzie rzadził

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: ignoruje Twoje prymitywne ad hominem, biedne zaczepki i sofizmaty rozszerzenia, które stosujesz notorycznie bo są to błędy logiczne i tyle. Nie ma sensu na to marnować czas. Jak chcesz ze mną pisać to posługuj się argumentami merytorycznymi. Jak chcesz się przyp%!???@ać do osoby to Cie wp%!???@am na czarną listę i koniec zabawy. A swoje rady przekaż swojej ukochanej mamusi a nie mnie. Montownie, nawet układów scalonych to nie jest innowacyjna gospodarka. Są obiektywne wskaźniki innowacyjnosci, możesz je sobie przejrzeć.

  •  

   pokaż komentarz

   @ipoproblemie: czasami dyskusja cieszy nawet z debilami. Tzn jeśli jest cień nadziei dla nich, starasz się wtedy ten płomyk pomyślunku w nich rozpalić, nawet stosując bardzo kontrowersyjne metody. Wtedy to cieszy. Jak nie ma nawet cienia myśli i ktoś epatuje ad hominem, sofizmatami rozszerzenia albo próbuje obrażać i nie ma nic poza tym do dodania to blokuję i tyle. Na nich owszem szkoda czasu.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Dobrze, to teraz tak bez ynternetowej maski hejtu: Przychodzisz, wywyższasz się, wmawiasz innym masochizm (twoja pierwsza odpowiedź na mój celowo hiperbolizujący komentarz), kłamiesz ("uuu tego nie czytam, to bzdury" a potem odpowiadasz na resztę posta- co masz czarodziejskie okulary? tam gdzie bzdury- rozmazują literki?)... Zachowujesz się jak krnąbrny troll a potem oczekujesz szacunku od innych- i kto popełnia błąd logiczny? Jeszcze jak ktoś ci jedzie po rajtach to płaczesz "czarnolisto"... Haha, na prawdę? Dobrze że jesteś taki tylko w internecie (wiem na bank bo byś nie przeżył 2 tygodni jakbyś był takim idiotą w realu)...

   A co do układów scalonych, to Fotolitografia (a nie montowanie) IC to jeden z najbardziej zaawansowanych procesów technologicznych na świecie. Kolejny raz pokazujesz że jesteś zwykłym debilem bez pojęcia o świecie.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: widząc, że znowu odnosisz się do osoby zamiast do merytorycznej dyskusji nie czytam nic po "Przychodzisz, wywyższasz się" i lądujesz na czarnej liście :>. Myślałem, że masz jakiś potencjał ale jesteś zwykłym idiotą. Baj baaj

  •  

   pokaż komentarz

   @DoktorHouse_old: cynizm ratunkiem w beznadzieji. Ot co. Teraz juz za pozno na jakies sensowne rozwiazania- teraz nadejdzie czas hekatomby, takiej ze poprzednia to bedzie bulka z maslem... Jak Ci zalezy na Polsce tak jak mi to kombinuj jak nie dac sie zmielic i moze, jak my bedziemy zyli, to nie zginie i Ona. A prorok Michalkiewicz to nawet nie mowi ci polowy tego co nas czeka.

   pokaż spoiler jest duza szansa ze dostanie sie wszystkim po rowno tym razem- wielki reset... jak nie zabraknie nam szczescia i fantazji to moze po drugiej stronie wezmiemy ich wszystkich na siekiery. Pecha mielismy ostatnimi czasy duzo- statystycznie to oznacza ze szczescie powinno sie niebawem odwrocic- o ile bedziemy jeszcze przy stoliku... Martwie sie tylko ze fantazji juz brakuje...

 •  

  pokaż komentarz

  Czyli nie dość, że usrael traktuje nas jak swojego wasala (którym jesteśmy - nie ma co się oszukiwać) to jeszcze Mosbacher po fakcie za pomocą swoich ludzi ujawnia treść listu, żeby dodatkowo pokazać swoją pozycję i pochwalić się przed Trumpkiem jak to sobie Polaków ustawiła

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo dobrze ze tak się dzieje! Na tym polega polityka, przychodzi ambasador i mówi ze ma sprawę, natomiast osoba do której przychodzi mówi ze owszem spełni prośbę ale co z tego będziemy mieli. No on mówi, wizy wam zniesiemy. Natomiast polski rząd mówi: przepraszam zapomnieliśmy wpisać już kończę czyścić panu buty i jak tylko połknę wpisze na listę. No coś tu jest nie tak

 •  

  pokaż komentarz

  Mianując tę kobietę na ambasadora, Amerykanie potraktowali nas jak Bantustan. Ona jest totalnie niepoważna, wręcz groteskowa.