•  
  i...........y

  -170

  pokaż komentarz

  Szanowni Państwo,
  to jest po prostu skandal! Ten strażak powinien zostać ukarany dyscyplinarnie, żeby mieć nauczkę! Żeby w wywiadzie powiedzieć wprost, że zginęło 5 osób, a jak po sekundzie ojciec chodzi i pyta się co się dzieje, a on nie chce mu powiedzieć. Biedny ojciec powinien pomyśleć o jakimś donosie na tego strażaka do jego remizy.
  Z poważaniem, Intelektualny.

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny:

   To nie strażak powinien informować o śmierci.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lord_Jim: No to właśnie poinformował ale media. Potem rodzic dowiaduje się o śmierci dziecka z internetu. Niebywały, okropny skandal. A jak Duda wysłał kondolencje na TT a rodzice jeszcze stali i nic nie wiedzieli. Co to za czasy.

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny: jest też inny filmik, gdzie rodzice dowiadują się o śmierci dziecka stojąc za policjantką udzielającą wywiadu. I tamten jest wg mnie dużo gorszy.

  •  

   pokaż komentarz

   @ortofosforan: mógłbyś dodać do powiązanych?

  •  

   pokaż komentarz

   @ortofosforan: pani policjantka w 40 sec. mówi że rodziny zostały objęte opieką psychologa ...

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny: od informowania jest pewnie jakiś psycholog a nie strażak

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny: pierwsze co to strażak w ogóle nie powinien udzielać wywiadu chyba że to jakiś rzecznik w co wątpię.

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny: Ale o co Tobie tu chodzi? Strażak powiedział że zginęło 5 osób i to jest fakt. A czy tam była córka tego Pana to strażak przecież nie wie więc odpowiedzi nie udziela.

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny: "...na dobry dzień.... Lipton...." Reklama a potem wywiad świeżo po tragedii w Koszalińskim escaperoomie.

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny: Po ostatnich paru latach oglądania wywiadów mam następujące wnioski - wy%$@#ć rzeczników policyjnych. Jak nie p$?@!@?enie o opiece psychologa rodzin... rodzin które stoją za rzecznikiem i sie dowiadują o tragedii to słychać tylko "na tym etapie nie możemy udzielić odpowiedzi"... i tak przez 2 min wywiadu. Jeszcze jak bohaterem są policjanci którzy coś odwalili to rzecznik przez 2 min zapętlony o niemożności odpowiadania i się śmieje w twarz dziennikarzowi. Dalej - socjotechnika przeszła samą siebie - strażak mówi spokojnej osobie proszę sie uspokoić. Na szkoleniach kazali uspokajać więc kolejne pierdo$%#ie o spokoju do spokojnego. Socjotechnika wylewa się, kipi... wręcz wy#%$@dala poza granice dobrego smaku i ogarnięcia.

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny przecież gdyby tam był mój syn to t n strażak po pierwszym zaraz by leżał na ziemi. Podziwiam tego pana i jego spokój.

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml Pewnie do niego jeszcze nie dotarło

  •  

   pokaż komentarz

   mam następujące wnioski - wy%$@#ć rzeczników policyjnych. Jak nie p?$?%$#enie o opiece psychologa rodzin... rodzin które stoją za rzecznikiem i się dowiadują o tragedii to słychać tylko "na tym etapie nie możemy udzielić odpowiedzi"... i tak przez 2 min wywiadu.

   @Piesi_Zombie: Masz rację.

  •  

   pokaż komentarz

   @patrzpan dopiero później słychać po ich reakcji, że im mówią. Chodzi mi oto, że rodzice tam stoją czekają a ten k$#?a wielki Pan strażak idzie do kamery zamiast do rodziców no debil idiota.

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny: specjalnie to zrobił, grał na czas by rodzice dowiedzieli się o tym ale pod opieką psychologów. Lepiej tak niż jakby ojciec miał się dowiedzieć o tym przed kamerami

  •  

   pokaż komentarz

   @reddml Bo go kumple pewnie wylosowali i nie wiedział co powiedzieć.Po wypadku w busa w Nowym Mieście nad Pilicą pierwsi na miejscu byli ci z OSP.Przez tydzień po tym nie trzeźwieli

  •  

   pokaż komentarz

   @Lord_Jim: Ale w wywiadzie mówi wszystko, a rodzicom nie mówi. Jakiś przyj#!?ny ten strażak.

  •  

   pokaż komentarz

   @kibiklops: Strażak powinien powstrzymać się od właściwej odpowiedzi. Prawidłową odpowiedzią (póki jeszcze rodzice nie wiedzą) powinno być coś w stylu:
   "Rozwój zagrożenia został powstrzymany. Ze względu na procedury bezpieczeństwa na tę chwilę nie udzielamy żadnych innych informacji. Jeśli będziemy mogli je już udzielić, to zrobimy to w tym wyznaczonym miejscu, prawdopodobnie za godzinę."

  •  

   pokaż komentarz

   @kibiklops: Gówno prawda. Nic nie musiał robić oprócz swojej roboty. Rodzina stoi za plecami, bez wiedzy co się stało, a głupek daje wywiad i mówi tego co rodzina nie mogła się dowiedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   Żeby w wywiadzie powiedzieć wprost, że zginęło 5 osób, a jak po sekundzie ojciec chodzi i pyta się co się dzieje, a on nie chce mu powiedzieć

   @intelektualny: Jak już parę osób pisało, grał na zwłokę bo takie informacje przekazuje się w sposób kontrolowany.

   Media najprawdopodobniej i tak już wiedziały ile jest ofiar, i to zanim jeszcze dotarły na miejsce. Mają skanery i słuchają kanału powiatowego, gdzie Kierujący Działaniami Ratowniczymi jeszcze w trakcie prowadzenia działań zgłosił dyspozytorowi co i jak. Zauważ, że dziennikarze pojawiają się na takich akcjach znikąd, o każdej niemal porze i zadają pytania w sposób sugerujący, że znają odpowiedź ("czy to były dzieci?").

   Wszystko to, co wiedzą i podają media nie ma takiego znaczenia, bo rodzina to w pewnym sensie ignoruje jako informacje niepotwierdzoną. Oni przecież nie są głusi i słyszą o czym rozmawiają gapie, mają telefony którymi dzwonią do rodzin, ba, nawet jakby zobaczyli czarne worki nadal jeszcze by się łudzili. Dopiero takie jasne i stanowcze oświadczenie o śmierci wywołuje zawsze uwolnienie emocji i dlatego lepiej, żeby służby były na tą chwilę dobrze przygotowane.

   Bo go kumple pewnie wylosowali i nie wiedział co powiedzieć

   @patrzpan: Nie losowali, to dowódca JRG 1

  •  

   pokaż komentarz

   @umowiony_znak_sygnal Tak czy siak i tak przerypana robota. Pierwsi na miejscu wypadków i pożarów i to co zobaczą to pewnie śni im się po nocach

  •  

   pokaż komentarz

   @976497: Nie każdy strażak jest mistrzem udzielania publicznych informacji do mediów niestety. Nie na tej podstawie ktoś zostaje w służbach ratowniczych KDR-em. Od strony formalnej - rodziny nie powinny być do pewnego momentu po prostu dopuszczone do strefy działań - to z jednej strony, z drugiej - prawda jest taka, że media do każdej tragedii lecą jak wściekłe i wymuszają od tych ludzi wypowiedzi w bardzo różnych warunkach.

  •  

   pokaż komentarz

   @mmarekss: Ale przecież on podaje suche fakty. Czy tam były dzieci tych ludzi to on nie ma pojęcia i właściwie robi że odpowiedzi na to pytanie nie udziela. Co jakby jednak się pomylił bo zginął tam ktoś inny?

  •  

   pokaż komentarz

   @kibiklops: kto mu kazał? teraz ludzie mają mocno parcie na szkło, nie ważne że rodzina nie wie, ale straż i policja już mówi co się stało. policjantka mówi o opiece psychologa!!! ale rodzina jeszcze nie wie, że dzieci ich nie żyją!!!

  •  

   pokaż komentarz

   @mmarekss: To nie ludzie mają parcie na szkło, tylko do każdego gównianego wypadku w 40-tysięcznym miasteczku zlatują się zaraz słuchające na skanerze 4 portale, 2 gazety i telewizja lokalna! I kierujący akcją zobligowany jest udzielić im informacji - bo jak nie to zaraz będą go niszczyć w ramach "obiektywnego informowania".

  •  

   pokaż komentarz

   @mmarekss: Wierz mi... tam nikt nie ma parcia na szkło, tym bardziej w takich sytuacjach, ale niestety ktoś informacji mediom udzielić musi.
   Policjantka pewnie powiedziała o opiece psychologa bo taką informację od kogoś dostała.

  •  

   pokaż komentarz

   @tombeczka: czyli trzeba bo się boją mediów, świetna argumentacja. teraz też wyszła ostra wtopa i myślę, że ktoś za to beknie.

  •  

   pokaż komentarz

   @tombeczka:

   Nie każdy strażak jest mistrzem udzielania publicznych informacji do mediów niestety.

   O tym przecież piszę w pierwszym zdaniu - że powinien powstrzymać się od odpowiedzi. Nie musi nic mówić, bo to nie jego zadanie. Jeśli już chce coś powiedzieć, to tyle, co napisałem wcześniej.
   Przede wszystkim w Polsce powinny być gromadzone, ćwiczone i rozpowszechniane właściwe procedury postępowania wśród służb. W innych krajach nawet fotki się nie ustrzeli przy takich wydarzeniach, jeśli nie jest się reporterem. Odpowiednie procedury w takim razie istnieją i są przestrzegane, ale nie w Polsce.

  •  

   pokaż komentarz

   @976497: Są prowadzone szkolenia dla służb. Niestety, zdarza się jak na ww. scenie, gdy sytuacja jest dynamiczna. Rozsądny redaktor, a nie kretyn też by sobie odpuścił publikowanie tej sceny. Ale klikalność zwycięża.

  •  

   pokaż komentarz

   @h4d94f038: to w takim razie od wywiadów też nie jest strażak. Ja wiem wykopki, że w waszej świadomości strażak jest świętyi nigdy nie popełnia błędów ale do c$@$? nie bądźcie naiwnymi dziećmi. Oni też czasami p$#??#$ą swój fach. Nieodpowiedni strażacy powinni być usuwani i karani.

  •  

   pokaż komentarz

   @krad: kurde chłopie, naprawdę nie widzisz różnicy w wywiadzie a poinformowaniu rodziny o śmierci dzieci?

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny to nie straż powinna informować a policja

  •  

   pokaż komentarz

   specjalnie to zrobił, grał na czas by rodzice dowiedzieli się o tym ale pod opieką psychologów. Lepiej tak niż jakby ojciec miał się dowiedzieć o tym przed kamerami

   @MajorToJestKajor: a w ten sposób mogą się dowiedzieć z wywiadu, który w 3 minuty ktoś może im wysłać i będzie tylko gorzej

  •  
   S..1

   -1

   pokaż komentarz

   @intelektualny: No nie taki znowu z Ciebie intelektualny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Po kilku ch%? w ogóle udzielał na żywo wywiadu skoro wiedział że rodziny jeszcze nie wiedzą?

   Z nieznanych nam przyczyn doszło do zapłonu, zajął się budynek od najniższej kondygnacji. Ogień został opanowany, teren zabezpieczony. W tej chwili nie mogę udzielić więcej informacji.

   Koniec.

   A media niech sobie pierdziela czy było 10 czy 50 ofiar i kto ucierpiał. Co teraz ma począć taki psycholog z rodziną która dowiaduje się o śmierci córki przez ramię udzielającej wywiadu policjantki?...

  •  

   pokaż komentarz

   @mmarekss: Zwróć uwagę na jeszcze jedną kwestię: dowódca wie, że dziennikarze i tak wiedzą ile jest ofiar, bo słuchają wszystkiego na skanerach, a jak nie wiedzą, to sobie dopowiedzą i i tak wszystko puszczą w eter. A potem co chwilę zmienia się wersja, a to same dzieci, a to dzieci i dorośli 15-20, a to czwórka dzieci i matka jednego z nich, osoba odwieziona do szpitala to raz pracownik, raz ojciec... Cholera wie, czy nie wymyślą zaraz 20 ofiar śmiertelnych i politycy nie zdążą ogłosić żałoby narodowej na twitterze, więc dowódca wychodzi i daje mediom jakiś krótki komunikat. Nie wiem, czy on konkretnie ma parcie na szkło, ale nie wygląda i nie brzmi, żeby czuł się jakoś szczególnie komfortowo.

   Nie jestem przekonany, że kobieta płacząca przy wypowiedzi policjantki to była rodzina, rodzinę wpuszczono bliżej, niż dziennikarzy. Mam raczej wrażenie, że to po prostu jakaś osoba postronna, która obserwowała akcję.

  •  

   pokaż komentarz

   Policjantka pewnie powiedziała o opiece psychologa bo taką informację od kogoś dostała.

   @kibiklops: I to jest własnie jeden z argumentów przemawiających za za pobyciem się ich (jak wcześniej napisałem). Niech osoba odpowiedzialna się wypowiada a nie posyła (najczęściej) "babę gdzie diabeł nie może".

   Przytoczę co najczęściej słyszymy od rzeczników: "na tym etapie nie możemy udzielić odpowiedzi"... i tak przez 2 min wywiadu. Jeszcze jak bohaterem są policjanci którzy coś odwalili to rzecznik przez 2 min zapętlony o niemożności odpowiadania i się śmieje w twarz dziennikarzowi." Znacie to skądś?(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @Sepp1991: no właśnie widać, jak zoatały objęte. Te osoby z tyłu to na pewno nie losowi przechodnie.

  •  

   pokaż komentarz

   I to jest własnie jeden z argumentów przemawiających za za pobyciem się ich (jak wcześniej napisałem). Niech osoba odpowiedzialna się wypowiada a nie posyła (najczęściej) "babę gdzie diabeł nie może".

   @Piesi_Zombie: Zmartwię Ciebie, gdyż chyba nie znajdziesz na świecie właściwej osoby, która nie popełni jakieś gafy w takich stresujących, tragicznych zdarzeniach. Musiałbyś popracować trochę w takiej branży żeby zrozumieć jak to wszystko działa.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie jestem przekonany, że kobieta płacząca przy wypowiedzi policjantki to była rodzina, rodzinę wpuszczono bliżej, niż dziennikarzy. Mam raczej wrażenie, że to po prostu jakaś osoba postronna, która obserwowała akcję.

   @mmarekss: Dobra, cofam powyższe, bo zobaczyłem niepocięty filmik i wyglądają jednak na rodziny. Wcześniej widziałem wersję w której były przebitki na wozy straży i kamera wracała na policjantkę już jak te dwie osoby chowały się za nią (jest na końcu artykułu z powiązanych)

  •  

   pokaż komentarz

   Na Twitterach (w tym Dudy) piszą, że pewnie winę ponosi ogrzewanie, które było z butli gazowej. Na fp escape room'u były wpisy, że śmierdzi gazem w pokoju.
   Jestem w stanie w to uwierzyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @kibiklops: Wiem, dlatego delikwent ma stać obok rzecznika i odpowiadać jak rzecznik nie wie co powiedzieć albo świecić swoim ryjem żeby każdy widział kto na garnuszku podatników jest tak bezczelny i nie udziela informacji - np. dlaczego dwóch pseudopolicjantów katowało gościa w parku, dlaczego Stachowiak nie żyje itd. A nie "nic nie powiem ale ogólnie jest fajnie jak wypłata przychodzi na konto". Jakoś dawniej nie było rzeczników którzy nic nie mówili tylko osoby które czesto coś powiedziały.
   Co do "branży" jak @kibiklops napisałeś/łaś - Pani od "tory były złe i podwozie było złe" też była/jest profesjonalistką. I co? I nic oprócz "podwozie było złe i tory były złe" (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  •  

   pokaż komentarz

   @umowiony_znak_sygnal ale p#!%%!#isz... tak grał na zwłokę że publicznie, przed kamerami w obecności rodzin informuje że wewnątrz jest 5 zwłok....

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @ortofosforan: według mnie ta pani powinna zostać ukarana dyscyplinarnie. W żywe oczy kłamie o jakiejś pomocy psychologicznej, a telewizję stawia wyżej nad rodziców ofiar, którzy powinni zostać poinformowani jako pierwsi. Przecież na filmie z policjantką wyraźnie widać, że rodzice krążą wokół miejsca wywiadu i stamtąd dowiadują się wszystkiego. Nikt się nimi nie zajmuje, żaden psycholog; nikt nie udziela im informacji o ich dzieciach - zamiast tego pani komisarz wrzuca newsa tysiącom, a może nawet milionom Polaków, którzy siedzą przed telewizorami. GDZIEŚ LEŻY GRANICA. TO POWINNO BYĆ ZGŁOSZONE DO KOMENDY GŁÓWNEJ. GDZIE ETYKA POLICYJNA W TAKIEJ SYTUACJI!?!?!?!?!

  •  

   pokaż komentarz

   @tombeczka wymuszają? Pobili go czy co? Torturami wyciągali informacje? Nie, sam się pchał przed obiektyw aż mu się micha cieszyła że rodzina i koledzy w tv go zobaczą. Dyletanci!!! W Policji wszyscy wiedzą że za gadanie do mediów można dupą w bruk uderzyć. I każdy glina mówi to samo: proszę pytać rzecznika. A tu matoł z uśmiechem na ryju opowiada o 5 ciałach...

  •  

   pokaż komentarz

   @tombeczka i dlatego powinien trzymać ryj na kludke. Jak nie potrafisz to nie pchaj się na afisz!

  •  

   pokaż komentarz

   @tombeczka wręcz przeciwnie. Od tego jest rzecznik a nie pierwszy lepszy posterunkowy. Może wręcz dostać karę za wyjawienie informacji służbowych. Nikt go nie upoważniał do udzielania informacji i nie ma prawa się wypowiedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   ale p##!@@%isz... tak grał na zwłokę że publicznie, przed kamerami w obecności rodzin informuje że wewnątrz jest 5 zwłok....

   @marcinszczecin: Wskaż moment, konkretnie sekundę filmu, w którym mówi o ofiarach tak, żeby usłyszały go rodziny które stoją za wozem w tle. A media prawdopodobnie znały i podawały publicznie ilość ofiar jeszcze przed tym wywiadem, a możliwe, że jeszcze zanim ten strażak w ogóle pojawił się na miejscu, bo jako dowódca JRG pracuje pewnie do 15 i przyjechał z domu na telefon od dyspozytora już po ugaszeniu pożaru. Czy by się wypowiedział, czy nie, i tak informacja byłaby publiczna.

  •  
   E.........U

   -4

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @umowiony_znak_sygnal "prawdopodobnie" i tak właśnie sobie pierdolisz...
   Strażak wiedział że nikt z rodzin akurat nie stoi obok i nie słyszy bo rodziny mają na czole wielki napis "rodzina ofiary". Więc faktycznie mógł spokojnie peplac..
   Zastanawiam się kto jest głupszy, on czy ty...

  •  

   pokaż komentarz

   "prawdopodobnie" i tak właśnie sobie pierdolisz...

   @marcinszczecin: Dobrze, sprawdziłem i już nie prawdopodobnie, tylko na pewno: w 1:02 dziennikarz mówi "wiemy już, że nie zyje 5 osób, w tym 4 osoby nieletnie", a strażak wypowiada się dopiero 10 minut później i mówi nawet mniej, niż to, co dziennikarz już upublicznił, bo unika odpowiedzi na pytania o wiek. Jego wypowiedź dla mediów jest więc tutaj bez znaczenia, niczego nie ujawnia.

   Znalazłeś ten moment, w którym mówi przy rodzinach, czy jeszcze szukasz?

   I zaparz sobie ziółek, bo się chyba stresujesz za mocno

  •  
   i...........y

   -3

   pokaż komentarz

   @Virek2:
   Szanowny Panie,
   Rozumiem, że Pan może się ze mną nie zgadzać w pewnych kwestiach, jednakże na używanie wobec mnie obelżywych słów jak w Pańskiej wypowiedzi nie pozwolę :

   Ty intelektualny, weź już zamknij p%!%ę, bo stale się udzielasz, a c@!!@ się znasz.
   Pański poziom kultury świadczy o tym, że jest pan zwykłym menelem spod budki z piwem i powinien Pan być izolowany od normalnego społeczeństwa, bo to jest po prostu skandal!
   Teraz takie patologiczne paroby jak Pan wyjeżdżają na Zachód, zarabiają pieniądze upodlając się na stanowiskach, których nikt inny nie chce wykonywać, a potem przyjeżdżają takie pseudopaniska, biznesy zakładają, a że mają w genach wrodzony patologizm i upośledzenie, to w wyniku tego nie dbają o swój biznes i standardy prowadzenia firmy, mając gdzieś zdrowie i życie klientów, to potem dochodzi do takich tragedii, gdzie giną ludzie! To między innymi tacy ludzie jak Pan są odpowiedzialni za śmierć tych niewinnych, młodych, mających przed sobą całe życie dziewczynek. A najgorsze jest to, że takich jak Pan jest tu całe mnóstwo - żartują sobie z tragedii, tak jakby byli dumni, że do tej tragedii doprowadził ktoś o zbliżonej do ich prymitywnej mentalności i patologicznego pochodzenia! Wasza idiokracja trwa w najlepsze.
   Mam nadzieję, że Pan przemyśli swoje zachowanie i przestanie być takim wulgarnym gburem spod budki z piwem!
   Mam także nadzieję, że sprawcy tego zdarzenia zostaną ukarani z najwyższą surowością, a rodzinom ofiar zostanie ta wielka strata odpowiednio zrekompensowana!
   Świeć Panie nad duszami tych młodych, niewinnych dziewczynek [*]
   Z poważaniem, Intelektualny.

  •  

   pokaż komentarz

   jest też inny filmik, gdzie rodzice dowiadują się o śmierci dziecka stojąc za policjantką udzielającą wywiadu

   @ortofosforan: Dowiadują się że jest pięć ciał młodych osób. Rozumiem że chcesz informować ludzi o największej tragedii ich życia bez pewności czy to na 100% o ich dziecko chodzi? Identyfikacja spalonych zwłok to nie jest taka prosta sprawa

  •  

   pokaż komentarz

   @marcinszczecin: Zrozum wreszcie, że dziennikarz ma w domu skaner i:
   -o pożarze wie zanim pierwszy wóz dojedzie na miejsce
   -po dojechaniu na miejsce strażacy znajdują 26-latka, który jak przekazano był przytomny, więc mówi o 5 osobach w środku, dowódca zastępu przekazuje dyspozytorowi i dziennikarz też słyszy informację o prawdopodobnych 5 ofiarach
   -po ugaszeniu dowiaduje się z meldunku radiowego dowódcy o znalezieniu 5 ciał

   Wszystko zanim jeszcze dojedzie z kamerą na miejsce. I oczywiście wszystko od razu puszcza w eter, bo inni dziennikarze też słuchają, a kto pierwszy ten lepszy. Myślisz, że te rodziny tam stojące żyją w jakiejś bańce i przez ponad godzinę nie doszły do nich te informacje? Skąd oni się tam wszyscy w ogóle wzięli, policja po nich zadzwoniła, czy jak Twoim zdaniem? Pisałem wyżej, że ludzie nawet widząc ciała w workach jeszcze są spokojni, bo jeszcze wypierają z siebie te myśli, dopiero oficjalne przekazanie komunikatu ich łamie.

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny: Nie panuj mi w internecie, bo to tylko świadczy jak ograniczonym człowiekiem jesteś.
   Pieprzysz trzy po trzy stale, pod większością znalezisk, dlatego się dopierdalam.
   Wycieczki słowne w kwestii meneli to sobie daruję, bo chyba nie ma wielkiej potrzeby, bym odpowiadał Ci na tak gówniane i niczym nie uargumentowane inwektywy.
   Jeśli zaś chodzi o przyrównywanie mnie do osoby, przez którą (jak sam zaznaczasz, co niekoniecznie jest prawdą) zginęły dzieci, jest totalnym sk%!!ysyństwem i upadkiem jakichkolwiek obyczajów z Twojej strony. Najchętniej bym Cię za to nawyzywał na 5 pokoleń wstecz, ale sobie odpuszczę, bo moderacja patrzy, a zapewne poczułbyś się na tyle urażony, że byś mnie zgłosił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Przemyśleć to ja mogę skąd się biorą takie osobniki jak ty, a nick Twój brzmieć raczej powinien Aintelektualy.
   Nie pozdrawiam i elo.

  •  

   pokaż komentarz

   @umowiony_znak_sygnal ok, już wiem, wygrales, jesteś głupszy od strażaka.
   I to Ty zrozum, wszystko co pierdzielisz to są plotki, pogloski, i NIE sprawdzone informacje. Więc rodzina do samego końca ma nadzieje.
   Ale oświadczenie że ust np. strażaka "jest 5 ofiar śmiertelnych w Escape roomie" to już jest FAKT dla rodziny.
   Ile ty masz lat? Z 15?

  •  

   pokaż komentarz

   Wierz mi... tam nikt nie ma parcia na szkło, tym bardziej w takich sytuacjach, ale niestety ktoś informacji mediom udzielić musi.

   @kibiklops: bardzo przepraszam, ale p@%??!%isz. Jak to musi?? Jest jakiś paragraf na nieudzielenie informacji ile osób zginęło jak jeszcze akcja się nie skończyła???

  •  

   pokaż komentarz

   Ale oświadczenie że ust np. strażaka "jest 5 ofiar śmiertelnych w Escape roomie" to już jest FAKT dla rodziny.

   @marcinszczecin: A niby jak miałoby się to dla nich stać FAKTEM, skoro go nie słyszeli, a zanim ktoś z widzów zdążyłby im telefonicznie zrelacjonować jego wypowiedź dowiedzieli się już osobiście? Pomijając, że i tak stało się to przedwcześnie, bo nie dojechał na miejsce jeszcze psycholog i strażak musiał tu wyjść przed szereg, bo zmusiła go sytuacja.

   A wracając do ujawniania wielkiej tajemnicy, to pierwszy film live dziennikarz opublikował o 17:47, ten był drugi (już usunięty), czyli wypowiedź strażaka miała miejsce około 18:10. O 5 ofiarach śmiertelnych rmf24.pl poinformował 12 minut wcześniej (17:58), a wykop z linkiem do rmf24 wisiał od 6 minut, więc bębniły już o tym ogólnopolskie media.

  •  

   pokaż komentarz

   @umowiony_znak_sygnal widzę że nie dotarło. Szkoda czasu. Nara ..

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny ten nick to jakiś prześmiewczy jest?

  •  

   pokaż komentarz

   @emjot86: To że zginęło 5 osób jest faktem łatwym do ustalenia, więc mógł jak najbardziej to powiedzieć. Na pozostałe pytania dotyczące ofiar unikał odpowiedzi i pilnował się żeby czegoś nie powiedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   Wiem, dlatego delikwent ma stać obok rzecznika i odpowiadać jak rzecznik nie wie co powiedzieć albo świecić swoim ryjem żeby każdy widział kto na garnuszku podatników jest tak bezczelny i nie udziela informacji - np. dlaczego dwóch pseudopolicjantów katowało gościa w parku, dlaczego Stachowiak nie żyje itd. A nie "nic nie powiem ale ogólnie jest fajnie jak wypłata przychodzi na konto". Jakoś dawniej nie było rzeczników którzy nic nie mówili tylko osoby które czesto coś powiedziały.
   Co do "branży" jak @kibiklops napisałeś/łaś - Pani od "tory były złe i podwozie było złe" też była/jest profesjonalistką. I co? I nic oprócz "podwozie było złe i tory były złe" (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞


   @Piesi_Zombie: Ta osoba ma setki innych rzeczy na głowie niż stać obok rzecznika i go pilnować - po drugie tej osoby może nawet nie być na miejscu bo rzecznik uzyskuje np informacje od dyżurnego.
   Co do branży to chodziło mi o to jak wygląda przepływ informacji w takich zdarzeniach i jaki jest chaos informacyjny jak działania jeszcze trwają.

  •  

   pokaż komentarz

   @kibiklops: no jak widać dla rodziców takie łatwe to nie było do ustalenia...

  •  
   i...........y

   -2

   pokaż komentarz

   @mareczny:
   Szanowny Panie,
   nie, nie jest prześmiewczy. Widzę, że Pan jest jednym z debili krytykującym każdego, kto ma odmienne zdanie od większości. Odsyłam Pana na jakikolwiek kurs savoir-vivre - może to Pana nauczy chociaż podstaw kultury i szacunku wobec innych.
   Z poważaniem, Intelektualny

   @Virek2:
   Szanowny Panie,
   ten komentarz to musiała Panu pisać mamusia, nie?
   Bo samodzielnie napisane przez Pana komentarze wyglądają tak :

   Ty intelektualny, weź już zamknij p%#$ę, bo stale się udzielasz, a c@?$! się znasz.
   Nap!@?@!!ić się jak szmata, tak ze dwa razy.
   Najlepiej sam se pierdolnij.
   Po bd to bym mu zaj#@!ł siekierą w głowę.
   wypierdalaj
   No pewnie, najlepiej się jeszcze obesraj.
   wyślij gówniaka do poradni
   Rychło k!?@a.
   Toć jak byk widać, że ona nap!@?@!!ona jak dzwon i imbę rozkręca. Ja p!@?@!!e.
   k!?@a, to mnie tak hipnotyzowało, że jajebie.
   Co to k!?@a jest "Minister praw kobiet"?
   Ten się wk!?@ił i mi coś pierdoli.
   Chyba by się zesrał z niemocy
   I na ch@% tak się drzesz bydlaku
   Co to są w ogóle za tagi do k!?@y nędzy.
   ch@% wie co ona robi.

   I Pan mnie ma czelność nazywać ograniczonym człowiekiem? To Pan się wyraża w swoich wypowiedziach jak menel. To Pan każdemu Pańskiemu adwersarzowi ubliża! To Pan się przyznaje w swoich wypowiedziach do alkoholizmu! To Pan udaje wielkiego znawcę wszystkich tematów, a jest zwykłym menelem, co jeśli chce coś mądrego i kulturalnego napisać, to musi mu mamusia pomagać, bo jedyne co sam potrafi to napisać zdanie z wyrazami na k, na p, na ch, itp. Dlatego jestem zmuszony wpisać Pana na moją czarną listę. Tam znajdują się podobne do Pana chamy z wyraźnym deficytem intelektualnym.

   Natomiast na pytanie zadane gdzieś indziej przez Pana pozwolę sobie odpowiedzieć :

   Ale co komu po wazektomii, jak to tylko ubezpładnia? ¯_(ツ)_/¯
   Odpowiedź : Po to, żeby takie prymitywy jak Pan nie mogły tworzyć kolejnych debili.
   Z poważaniem, Intelektualny.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   i...........y

   -1

   pokaż komentarz

   @mareczny:
   Szanowny Panie,

   synek, dawno w p!!?ę nie wyłapałeś
   tą wypowiedź potraktuję jako atak na moją skromną osobę. Zgłoszę to do moderacji, a jeśli to nie pomoże, to do organów ścigania jako groźba naruszenia mojej nietykalności cielesnej. Proszę mnie natychmiastowo przeprosić i wrócić do odrabiania lekcji.
   Z poważaniem, Intelektualny.

  •  

   pokaż komentarz

   @intelektualny: mam zrzut ekranu, na którym z twojego nicka zaczynasz obrażać mnie słowami debil. zacznij się synek leczyć na łydki, bo na łeb za późno. Usuń konto.

  •  

   pokaż komentarz

   @Piesi_Zombie: Masz 100% racji. Ale dla wykopków strażak=święty. Skoro mówi do spokojnego człowieka, który właśnie stracił córkę "proszę się uspokoić" to widocznie ma rację, przecież nie ma niedoskonałych strażaków.

   pokaż spoiler Mam nadzieję, że ma chociaż wyrzuty sumienia :(

 •  

  pokaż komentarz

  Jakby ktoś nie wiedział tak wygląda "troskliwa" opieka psychologiczna po każdej tragedii w Polsce.
  A pan strażak się nie popisał ....

 •  

  pokaż komentarz

  15:54 dowiadujacy sie rodzice... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Po 1. Służby wszystkim mediom powinny oznajmić, że konferencja prasowa odbędzie się za pół godziny i tam rzecznik prasowy wszystko wyjaśni. Po 2. Jeżeli wiedzieli już, że są ofiary to rodziców, rodzinę powinni mieć ciągle pod okiem żeby nic nie zrobili sobie i innym pod wpływem emocji. Po 3 wszyscy pewnie czekali na psychologów. Po 4 wyszło bardzo niefortunnie. Takie j%#@ne niedociągnięcia a strasznie rzutuje na całą i tak już makabryczną atmosferę.

 •  

  pokaż komentarz

  Słychać moment jak się dowiadują. Masakra jakaś (╯︵╰,)

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna

Dodany przez:

avatar mboss1111 dołączył
559 wykopali 158 zakopali 24.7 tys. wyświetleń
Advertisement