•  

  pokaż komentarz

  Aż się przypominają graffiti w Barcelonie "turyści wracajcie do domu, uchodźcy witajcie" a potem niedowierzanie że imigrant rozjeżdża ludzi

  •  

   pokaż komentarz

   @Klocuchy_Lego_PL:
   W Niemczech też takie napisy na murach. Ogólnie jak tu przyjechałem to się zdziwiłem jak tu komunizm jest popularny. W Bremen widziałem plakaty z Leninem i zachęcanie w nich by wstąpić do jakiejś mlodzieżówki. Sierpy i młoty namazane spreyem na blokach. To chyba sprawka antify, która działa tu prężnie. Ale co mnie najbardziej rozj!@@ło to to, że pewnego dnia siedzę sobie w kuchni i nagle słyszę rosyjskie pieśni, takie wiecie z lat 50, coś w rytmie rosyjskiego hymnu. Wychylam się przez okno a tam na samochodzie też takim z lat 50-60, coś ala nasz Żuk siedzą komuniści w takich leninowskich czapkach i jedna babka coś p?#$%%@i po niemiecku przez megafon (nie rozumialem, ale zgaduje, że propaganda) a dwóch typów za nią macha czerwonymi flagami. A za nimi dwa samochody policyjne. No k#!%a, serio poczułem się jak w Rosji radzieckiej, brakowało tylko pochodu czerwonoarmistów xD jeździli chyba aż do wieczora, bo coś koło 17 słyszałem to gówno gdzieś w oddali.

  •  

   pokaż komentarz

   @Klocuchy_Lego_PL: @Neandertalis: te lewackie oszołomy tolencyjne Antyrasiści to są zdrajcy Europy. Te lewackie oszołomy wolą terrorystów którzy chcą wybić wszystkich niewiernych od turystów którzy chcą tylko odpocząć i przy okazji zostawić nie małe pieniądze dla regionu/kraju. Te lewactwo dodatkowo atakuje ludzi normalnych którzy nie chcą terrorystów nazywając ich rasistami ksenofobami islamofobami a więc to komplement być Tak nazywanym przez zdrajców. Lewackie oszołomy to autoimmunologiczna choroba która atakuje przeciwciała które bronią organizm. Nke przejmować się lewackimi ścierwami. Co uratuje Europę przed Islamizacją?Jeszcze wincyj debilnej tolerancji i miliony wpuszczonych najeźdźców wśród których są terroryści czy rasizm rdzennych mieszkańców wobec najeźdźców i zamknięcie granic? 5-letnie dziecko zna odpowiedź.

  •  

   pokaż komentarz

   @Neandertalis pobudka, bo zfajdales się w łóżko :)

   pokaż spoiler widzę że wykop osiągnął kolejny poziom

  •  

   pokaż komentarz

   @Neandertalis: Teoretycznie przecież Karl Marks to ich rodak! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   pokaż spoiler A socjalizm narodowy, jak widać, niektórzy zamienili na bardziej międzynarodowy! ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   Ale nie mówcie, ładne oczy ma ta kobitka na tej fotce w miniaturce. Chyba zielone - ogień #pdk

  •  

   pokaż komentarz

   @innv: żałuję, że nie zrobiłem fotki, ale sądzę że będą jeszcze jezdzic, to podeślę Ci jakiś krótki filmik czy coś. Tak tu jest, kolego. Komuniści siedzą też w parlamencie europejskim i mają tam swoją legalna partie. To nie moja misja by kogoś uświadamiać. W każdym razie zapraszam do Bremen, ładne miasto.

  •  

   pokaż komentarz

   @Neandertalis: w Łodzi też taki był w 2015 przy ulicy północnej, ale powisiał z 2-3 tygodznie nim zajęły się nim nasze sebixy, i dobrze bo aż mnie samemu nosiło by go zamazać. Tylko ja bym zamazał białą farbą a sebixy zamalowały krzyżami celtyckimi i logami klubów kibolskich. Gdzieś mam fotke dla potomnych ale nie chce mi się dysku archiwalnego wyjmować z szafki.

 •  

  pokaż komentarz

  ''Z informacji hiszpańskich służb wynika, że zarówno ISIS, jak i wywodzący się z Al-Kaidy Front al-Nusra koncentrują się w Hiszpanii w dalszym ciągu na poszukiwaniu młodych muzułmanów i radykalizowaniu ich za pośrednictwem internetu.'' Kto by się tego spodziewał.

 •  

  pokaż komentarz

  najsmutniejszy jest fakt, ze te dzihadzistki byly glownie rasy kaukaskiej, czyli natywne Europejki.

  •  

   pokaż komentarz

   @JanushPlaneswalker: bo w najmniejszym stopniu czują zwiazek z wlasną kulturą - kiedys mialem okazje rozmawiać z prawdziwą Japonką - bylem pod wrazeniem z jakim szacunkiem ona sie wypowiadala opisujac kulture i tradycje panujace w Japonii. Nigdy nie slyszalem by Polka robila to w taki sposob.

  •  

   pokaż komentarz

   @baronio: to bardzo trafny komentarz. Otóż zauważyłem, że wiele Polek za granicą zachowuje się jakby wstydziły się tego skąd pochodzą. Oczywiście nie wszystkie. Najsmutniejsze, że wroga narracja budząca jakieś niezrozumiałe poczucie wstydu do własnej narodowości tak dobrze się przyjmuje. Tyczy się to także mężczyzn. Dbajmy o siebie i nasze dziedzictwo bo naprawdę na tle świata mamy się czym chwalić a nie mamy za co wstydzić.

  •  

   pokaż komentarz

   @baronio: czemu to miałoby być smutniejsze niż dżihadystki-aborygenki?

  •  

   pokaż komentarz

   @baronio a co, Polka miała ci opowiadać o polskiej kulturze i tradycjach? Może jak by posłuchać Polaków w Japonii, USA czy Australii opowiadających o Polsce, to by ci inaczej zabrzmiało.
   Inna sprawa, że różne kraje mają ciekawe różne rzeczy. Pewien gościu z Nowego Yorku nie mógł się nadziwić jak Polska po 123 latach mogła odzyskać niepodległość. Też był zafascynowany tym faktem.

  •  

   pokaż komentarz

   @baronio: Z czasu spotkasz. Mi się udało spotkać kiedyś taką fajną, miłą dziewczynę zakochaną w słowiańskiej kulturze. Ja się pasjonuje historią i lubiłem słuchać z jaką pasja opowiadała o mitologii slowiańskiej :) wianek na głowę i słowianeczka cud miód

  •  

   pokaż komentarz

   @herszt to dotyczy większości Polaków nie tylko Polek. Mamy straszny kompleks niższości ślepo zazdroszcząc zachodowi próbujemy pokazać inny ludziom, że jesteśmy lepsi. Stąd januszostwo, mentalny PRL, wyścig szczurów o g#wno, kupowanie g#wna w sklepie i szczycenie się, tym g#wnem, wstyd za posiadanie własnego akcentu - w innych krajach się tak nie b#l d#pia o to, że nie mówisz jak rodowity Anglik. Nie rozumiem tego. Mamy piękną historie, piękny kraj z bogatą tradycja i kulturą. Ale ludzi to nie obchodzi bo to jest stare i nudne lepszy zachód.

  •  

   pokaż komentarz

   @szynszyla2018: bicz pliz. Afera pogania aferę a Polacy nic. Francuzi przynajmniej potrafili rozróbę zrobić. Na KAŻDYM kroku jesteśmy dymani i dalej uszy po sobie i zapieprzaj na pana ;> Państwo z dykty.

   I to mimo pięknej historii straceńczych zrywów. Teraz nawet tego ni ma ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Neandertalis: Chciałbym kiedyś podobną dziewczynę spotkać... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1: czemu to miałoby być smutniejsze niż dżihadystki-aborygenki?

   jest to równie smutne ale ta sytuacja z Hiszpanii ukazuje że lewicy udało się przy pomocy swoich islamskich przyjaciół, których taką siłą wspierają, wyciągnąć te dziewczyny z objęć europejskiej cywilizacji i w dobie lotów kosmicznych wcisnąć w łapy fanatyków i ich średniowiecznych zabobonów.
   Ale po co szukać daleko w Zawierciu też zatrzymali kolesia który chciał zabijać dla islamu i miał kontakty z ISIS, tak niewiele dzieliło ludzi lewicy od szczęścia a głupie ABW wszystko zepsuło.

  •  

   pokaż komentarz

   @mike100: przecież dżihadyści to prawacy, gdzie oni do lewaków?

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1: przecież dżihadyści to prawacy, gdzie oni do lewaków?

   Nie to są zjeb....y ze zjeb.... średniowiecznego zabobonu, wspieranego i ściąganego masowo przez lewice, chyba że się mylę i podeślesz mi jakis link z lewicowego marszu przeciwko islamizacji Europy, może coś organizowanego przez koła GW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mike100:

   podeślesz mi jakis link z lewicowego marszu przeciwko islamizacji Europy
   ale to zaraz, mówimy o islamie czy o dżihadzie? Bo mieszasz dwa różne wątki. Poza tym to że prawaki nie lubią innych prawaków nie oznacza że ci drudzy przestają być prawakami.

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1: ale to zaraz, mówimy o islamie czy o dżihadzie? Bo mieszasz dwa różne wątki.

   a z czego sie bierze dżihad ? z kosmosu ? jest jakiś wirus ?
   Prosiłem żebyś mi podesłał lakiś link do materiałów z np. lewicowego marszu przeciwko prawicowej islamizacji Europy, może coś organizowanego przez koła GW

  •  

   pokaż komentarz

   @mike100:

   a z czego sie bierze dżihad
   z ekstremizmu islamskiego, tak jak rycerze chrystusa albo IRA wzięzli się z ekstremizmu chrześcijańskiego

   Prosiłem żebyś mi podesłał lakiś link do materiałów
   Po co? Co to ma wspólnego z tematem? I gdzie ja twierdziłem że są takie marsze?

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1: z ekstremizmu islamskiego,
   a jaka religia wspierana i ochraniana przez ludzi lewicy oraz ich organizacje, produkuje masowo ekstremistów islamskich ?

   Po co? Co to ma wspólnego z tematem?
   co chwila próbujesz zmieniać temat wciskając coś o prawicowym islamie

   I gdzie ja twierdziłem że są takie marsze?
   ku.... czy wy spicie, prawicowy islam stara się cofnąć Europę w obłęd średniowiecza a wy co znowu naćpani ? dlaczego nie walczycie z religijnym islamskim ciemnogrodem ?

  •  

   pokaż komentarz

   @mike100: nie ja zmieniłem, to była odpowiedź na sugerowanie rzekomej lewicowości

   dlaczego nie walczycie z religijnym islamskim ciemnogrodem
   Ja walczę z każdym ciemnogrodem, z którym mam styczność - wierz mi.

  •  

   pokaż komentarz

   nie ja zmieniłem, to była odpowiedź na sugerowanie rzekomej lewicowości

   @VCO1: eeee lewicowości komu ? islamowi ? co próbujesz mi wmówić że wy ludzie lewicy ochraniacie i wspieracie prawicowy islam ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Po co lewicy taki konserwatywny "beton" jak islam.

   Ja walczę z każdym ciemnogrodem, z którym mam styczność - wierz mi.
   Pewnie z katolami, co to ich można osikać i nic nie zrobią a jak walczysz z islamistycznym ciemnogrodem ? zresztą to najlepiej widać przy wpisach o atakach islamistów, zawsze stoisz po ich stronie, dlatego islamski fundamentalizm może sie rozwijać bo ochraniają go ludzie tacy jak Ty.

  •  

   pokaż komentarz

   @mike100: nie jestem z lewicy, to po pierwsze. Po drugie lewica raczej nie wspiera "prawicowego" islamu, tylko raczej pozostały.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak kończą debile ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ co trzeba mieć w głowie żeby sprowadzać do swojego domu (kraju) obcych ludzi i ich w ogóle nie kontrolować. Dla mnie to jest coś totalnie niezrozumiałego. Jeszcze rozumiem jak raz na rok przyjedzie sobie do jednego miasta jedna rodzina arabska to u nas też mamy Arabów i oni nikomu nie przeszkadzają w szczególności o ironio xd, że to faktycznie często są lekarze czy inżynierowie. Ale to jest co innego niż sprowadzenie sobie tabunu dzikich ludzi, z zapędami do wysadzania się i niszczenia tego co stoi im na drodze.