•  

  pokaż komentarz

  Pora na emancypację mężczyzn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  zaczalem unikac kobiet, nie umawiac sie, nie posiwecac sie, nie byc na kazde zawolanie i nie starac sie o nie, moje zycie jest lepsze

  •  

   pokaż komentarz

   @Jangcy: Ja wręcz przeciwnie ale moje podejście jest inne inż przed laty. Trzeba je traktować z góry i bez sentymentów, bo to o dziwo działa ! i bardziej im się podoba niż #bialyrycerz czy inny wrażliwy i poczciwy, dobry facet. Taktuj jak szmatę to cie doceni. Mówię tu o p0lkach z tindera i innych portali bo tam je poznaje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jangcy: mam tą samą zasadę na przestrzeni innej niż życie rodzinne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jangcy Niepotrzebnie. Nie jesteśmy w kraju wysoko rozwiniętym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Jangcy Ja tu widzę, nie twarde, przemyślane postanowienie pewnego siebie samca a krzyk desperacji; - otyłość z 25%bf https://www.wykop.pl/wpis/31423059 - wynajmowane mieszkanie https://www.wykop.pl/wpis/33757191 - desperackie rozmyślanie o poszukiwaniu żony wśród nacji, w których kulturowo przyjęło się, że kobieta jest uległa mężczyźnie lub dla której Polak, jest atrakcyjny tylko ze względu na kolor skóry, bądź pochodzenie z kraju wyżej rozwiniętego i bogatszego niż jej własny i tak: -- ogarnięta wojna muzułmanska Syria https://www.wykop.pl/wpis/38088113 -- Azjatki https://www.wykop.pl/wpis/30874665 -- muzułmanki (byle nie te wyzwolone) i Ukrainki https://www.wykop.pl/wpis/29490179 - narastająca nienawiść i obwinianie kobiet o wszystko co złe https://www.wykop.pl/wpis/28909565 Kolego jesteś już w zaawansowanym stadium mizogini. Nie jesteś w stanie zaoferować kobiecie wiele i zamiast szukać w sobie miejsca do zmian i samodoskonalenia, obwiniasz je o wszystko co najgorsze. Masz mega wypaczony obraz rzeczywistości. O swojej matce też uważasz, że nadaje się tylko do dawania ojcu dupy i po to ja sobie wziął pod dach? Zastanów się mocno nad swoim życiem i postępowaniem. Nie czytaj namiętnie wywodów koniobijców, którzy traktują kontakty z kobietami jak tresurę psów bo podejrzewam, że żaden z nich nie może tak fizycznie jak i moralnie nazwać sobie mężczyzna i żadna kobieta szczerze tak o nim nie powie. Idz do lekarza specjalisty na jakas terapię, bo jeśli ten stan desperacji będzie się pogłębiał, jeszcze komuś zrobisz krzywdę, bo to bardzo niebezpieczna mieszkanka - siła wieku rozrodczego, 130kg, nienawiść do kobiet z jednoczesnym pociągiem seksualnym do nich.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jangcy: Kobiety sa fajne i naprawde da sie z nimi swietnie spedzac czas. To spierdoIonych feministek musimy unikac i trzymac sie od tego scierwa z dala.

  •  

   pokaż komentarz

   @piepsze: co da się wyraźnie zauważyć, to że faceci stali się tak samo wybredni jak panny kt9re tak krytykują marzące o księciu z bajki. Tylko dla niepoznaki i własnego dowartościowania zamiast listy jaki facet musi być, jest lista jaką panna nie może być.

  •  

   pokaż komentarz

   Kolego jesteś już w zaawansowanym stadium mizogini. Nie jesteś w stanie zaoferować kobiecie wiele i zamiast szukać w sobie miejsca do zmian i samodoskonalenia, obwiniasz je o wszystko co najgorsze. Masz mega wypaczony obraz rzeczywistości.

   @piepsze: widzę biało rycerz, ogarnij się człowieku. Co Cię obchodzi co kto jest w stanie komu zaoferować, jak pójdzie do salonu Dacci gdzie jakimś cudem ceny będą wyższe niż w Porsche to również będziesz mu cwaniakował że nie ma prawa narzekać i że niema nic do zaoferowania salonowi? Bo tak wygląda sytuacja w Polsce, panienki są mega rozpieszczone przez zniewieściałych gości jak Ty i próbują się zachowywać nieadekwatnie do swojej pozycji. Jeśli ktoś niema cohones to nie potrafi sobie z taką poradzić, jeśli ktoś ma zniewieściali goście jak Ty potem płaczą jaki to ktoś jest niedobry do kobiet... Szukasz problemu u innych a to tacy jak Ty go tworzą.

  •  

   pokaż komentarz

   @piepsze: O to żeś teraz pojechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Wszystko wskazuje na to że kolega @Jangcy dołączył do grona inceli. A zaprawdę jest to toksyczna i wielce sp#!??$@ona subkultura. Kiedyś też przez krótki czas fascynowały mnie ich wysrywy. Akurat kiedy byłem sam i miałem depresję. Nie polecam.

  •  

   pokaż komentarz

   @piepsze: Analiza życia człowieka na podstawie kilku wpisów na portalu z aferami i śmiesznymi obrazkami xD

   Bycie tzw przegrywem, czy incelem może być śmieszne gdy się obserwuje z boku, z daleka, można wtedy się pośmiać z innych, jacy to są przegrywami. Łatwo się śmiać z cudzego bólu i nieszczęścia. Dla wielu mężczyzn jednak jest to realny problem, wielu mężczyzn jest dyskryminowanych, nieszczęśliwych, samotnych, odrzuconych przez społeczeństwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @piepsze: ciekawe ile będzie trwała ta krucjata mężczyzn "wiedzących wszystko o kobietach", jak należy z nimi postępować, jaka powinna być ich pozycja w związku itd itp, tylko za żadne skarby niepotrafiących stworzyć sensownego związku nieopartego na przewadze jednej ze stron, ba w zasadzie nawet niemających szans na spróbowanie zbudowania czegokolwiek, bo laski ich ustawiają na starcie, co najwyzej we friendzonie - jak jest miłym "alfamisiem":-) ale uj... nie da sobą pomiatać w związku, bo go kurła ni ma, mimo płaczu w poduszke co wieczór. Pewnie na dzień dobry musiałby kobicie w twarz strzelic, wtedy do roboty szedłby z podniesioną głową:-D "Ziewieściali goście" sprawili, że panowie samcy nie potrafią w dziewuchyXD - winny zawsze jest ktoś inny.

  •  

   pokaż komentarz

   Taktuj jak szmatę to cie doceni.

   @Charakternik_: o ja prdl, ale patologia na wykopie, ale podobno patologia jest w modzie

  •  

   pokaż komentarz

   zaczalem unikac kobiet, nie umawiac sie, nie posiwecac sie, nie byc na kazde zawolanie i nie starac sie o nie, moje zycie jest lepsze

   @Jangcy: I tak trzymaj, jeśli jest ci z tym lepiej. Choć moim zdaniem nie ma sensu całkowicie się izolować, wciąż można korzystać tylko z ograniczonym zaufaniem, bez poświęcania się, dbaj tylko o swoje.

   Kolego jesteś już w zaawansowanym stadium mizogini. Nie jesteś w stanie zaoferować kobiecie wiele i zamiast szukać w sobie miejsca do zmian i samodoskonalenia, obwiniasz je o wszystko co najgorsze. Masz mega wypaczony obraz rzeczywistości. O swojej matce też uważasz, że nadaje się tylko do dawania ojcu dupy i po to ja sobie wziął pod dach? Zastanów się mocno nad swoim życiem i postępowaniem. Nie czytaj namiętnie wywodów koniobijców, którzy traktują kontakty z kobietami jak tresurę psów bo podejrzewam, że żaden z nich nie może tak fizycznie jak i moralnie nazwać sobie mężczyzna i żadna kobieta szczerze tak o nim nie powie. Idz do lekarza specjalisty na jakas terapię, bo jeśli ten stan desperacji będzie się pogłębiał, jeszcze komuś zrobisz krzywdę, bo to bardzo niebezpieczna mieszkanka - siła wieku rozrodczego, 130kg, nienawiść do kobiet z jednoczesnym pociągiem seksualnym do nich.

   @piepsze: Ja myślę że się mylisz i starasz się na siłę dopasować jego wypowiedzi do gotowego schematu.
   Mówisz że on nie szuka w sobie miejsca do zmian i samodoskonalenia, a już w pierwszej wypowiedzi którą podlinkowałeś widać że on jest świadomy swoich problemów(otyłość), widzi swój błąd i stara się to naprawić mając konkretny plan. To się ceni.
   Nie ma nic złego w wynajmowaniu mieszkania w dzisiejszych czasach. Większość młodych nie stać na własne mieszkanie, ceni się mobilność, elastyczność. Branie pożyczki aby tylko mieć własne mieszkanie w młodym wieku to głupota.
   Nie ma nic złego w szukaniu żony w kulturach gdzie kobiety zachowują się bardziej tradycyjnie. Nie każdy musi lubić współczesne, progresywne, niezależne kobiety, a trudniej jest znaleźć te bardziej uległe w Polsce. Sam mam znajomą z ukrainy którą bardzo sobie cenię i widzę jak bardzo ich wychowanie się różni od polek. A jakbym miał wybrać to wolałbym typową Japonkę niż typową Polkę, nie ma w tym nic dziwnego. No i są jeszcze ludzie którym podobają się kobiety o trochę innej rasie.
   Nie ma też nic dziwnego w wątpieniu w miłość w dzisiejszych czasach. Przy tak dużej ilości rozwodów, tak dużej ilości osób dla których seks to tylko zabawa na koniec randki, gdzie tutaj jest miejsce na tą miłość z książek i filmów? Oczywiście popełnia błąd mówiąc że kobiety tylko chcą pieniędzy i szukają zdrady. Ale to że kobiety często kłamią i manipulują to chyba nie jest dla nikogo niczym nowym.
   Nie wiesz co on jest w stanie zaoferować kobiecie, nie możesz tego wyczytać po tych postach. Jego obraz rzeczywistości jest trochę spaczony, ale nie jest wcale tak źle, dużo z jego obserwacji jest trafnych. Wcale nie potrzebuje terapii(choć mogła by mu trochę pomóc z problemami z zaufaniem), a jedynie trochę bardziej trzeźwy pogląd na świat i może jakaś przyjaciółka która mu pokaże że nie wszystkie kobiety są egoistkami.

   Starasz się zrobić z niego incela, ale mu daleko do tego. @Jangcy jest o wiele bardziej MGTOW niż incelem.

  •  

   pokaż komentarz

   @piepsze: Panie, opisał Pan większość wypoku w tym poście.

   Idiota wyżej napisał żeby traktować kobiety jak szmaty i dostał 120+ i tylko 20-

  •  

   pokaż komentarz

   @piepsze: @Turbostuleja: @DisasterMaster: @Kmil92: @Soilworker: @QualityAssuranceRock: @RBNG:

   Haha, ja miałem takie dziewczyny i takienpowodzenie że dalej niejedna do mnie dzwoni, mam swój dom a oprócz tego wynajmuje mieszkanie, auto takie że laskom gębą opada, przy moim wzroście nikt nawet tej wagi nie widział bo jestem przypadkowa y, podejrzewam że mam sporo wiecej do zaoferowania kobietom niż jakiś nerd który z braku czasu czyta moje stare wpisy.

  •  

   pokaż komentarz

   co da się wyraźnie zauważyć, to że faceci stali się tak samo wybredni jak panny kt9re tak krytykują marzące o księciu z bajki. Tylko dla niepoznaki i własnego dowartościowania zamiast listy jaki facet musi być, jest lista jaką panna nie może być.

   @przemomemoo: Prawda jest taka że obie strony się zmieniają, głównie przez rewolucję seksualną. Normalni faceci i kobiety nie muszą się tak bardzo starać aby mieć kogoś na wieczór, wystarczy odpalić Tindera. Nie ma już potrzeby być tym księciem który będzie tak bardzo się starać o kobietę albo dziewczyną która będzie cnotliwą księżniczką dla której najważniejsza będzie rodzina i ognisko domowe. Części osób wystarcza ten pierwszy model, a przynajmniej póki są młodzi, ale ci bardziej wrażliwi nie znajdą spełniania.
   Spójrz na IT, prawie wszyscy ważniejsi tam, nie bez powodu mają żony Azjatki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jangcy: Dobra, wydawałeś się bardziej ogarnięty jak ciebie broniłem. Mój błąd. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @piepsze: po drugie podejrzewam że jesteś jakismndomoroslym psychologiem nerdem w okularach zza komputera, nie jestem agresywny wobec kobiet mimo że jesteś wysoki i przypadkowany, a mężczyźni ważą ponad 100kg, nie zawsze 75kg.

   Podejrzewam że chciałbyś mieć taki krzyk desperacji jak, gdybyś widział z jakim kobietam się zadałem i zadaje.

  •  

   pokaż komentarz

   @DisasterMaster: sory, wnerwia mnie ze jakis nerd probuje ze mnie stuleje zrobic, emocje bioroa gore

  •  

   pokaż komentarz

   @piepsze: @DisasterMaster: @olszus: @Soilworker: @Turbostuleja: @QualityAssuranceRock: @RBNG: @Kmil92: @przemomemoo: @abitbald: dobre mialem ci zrobic z dupy jesien sredniowiecza ale wziales mnie na litosc, ja tez poczytalem twoje posty i widze nerda wiec nie bede ci dokuczal, widze ze jestes poczatkujacy na silowni, mieszkasz w "przyslowiowym" Radomiu (moja byla tam do szkzoly chodzila zanim na studia poszla do mojego miasta-raznawet tambylem z nia turystycznie), widzialem film z chytra babom z radomia, wrzucasz zdjecia lasek i masz mysli samobojcze.

   Zegnam.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jangcy: Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Jak mówisz że unikasz kobiet to nie chwal się jakie ty to masz powodzenie. Jak mówisz że kobiety nie są wstanie okazywać miłości, to nie chwal się jak to laskom gęby nie opadają. Jak sam już dostrzegłeś że masz problem z wagą i zajadaniem stresów, to tak trzymaj i nie staraj się teraz tutaj racjonalizować swojej wagi. Jeśli nie podoba ci się sposób w jaki on prowadzi dyskusje, nie zniżaj się do jego poziomu. Nie dawaj tak sobie wejść na głowę i nie bierz zniszczenia drugiej strony dyskusji jako swojego celu, odpowiadaj merytorycznie i na temat.

   Tobie jednak przydała by się terapia. Ale to z radzeniem sobie z agresją i ego.

  •  

   pokaż komentarz

   @DisasterMaster: juz pisalem, nikogo nie strasze-gdzie w ogole jakies grozby fizyczne w czyjas strone kieruje.

   Juz pisalem nie jest agresywny, raczej pewnie bylby opisany jako slodki misio przez kobiety, bo jestem duzy ale spokojny, po drugie sam idz do psychologa, ja nie potrzebuje zadnych adwokatow internetownych

  •  

   pokaż komentarz

   dobre mialem ci zrobic z dupy jesien sredniowiecza ale wziales mnie na litosc,

   @Jangcy: to jest straszenie, w cale nie musi być fizyczne. Nie mówię tutaj o prawnym aspekcie, a jedynie o głupim zachowaniu, gdzie grozisz w odpowiedzi na krytykę, zamiast po prostu udowodnić swojej racji.

   po drugie sam idz do psychologa, ja nie potrzebuje zadnych adwokatow internetownych

   Eh, jeśli twoje ego na to pozwoli to przeczytaj całą tą wymianę komentarzy i zastanów się jak wygląda twoje zachowanie z perspektywy trzeciej osoby. Zastanów się nad tym.
   Nie mam nic więcej do dodania.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jangcy: I zostałeś prawdziwym samcem alfa aka samotnym walikoniem

  •  

   pokaż komentarz

   @TAKATA_: takich lasek studentek, mamusiek na raz to w tym miescie jest az nadto, raczej martw sie o swoje walikonstwo

  •  

   pokaż komentarz

   @piepsze: Dobrze piszesz, śmieszą mnie ci wyzwoleni "mężczyźni" co to się z kobietami nie zadają. No tak, wg. takich miłość gejowska jest bardziej męska.

  •  

   pokaż komentarz

   @DisasterMaster: Normalni Faceci i Normalne Kobiety nie korzystają z tindera żeby sobie kogoś znaleźć bo to jest portal do ruch... Amen :D

  •  

   pokaż komentarz

   Normalni Faceci i Normalne Kobiety nie korzystają z tindera żeby sobie kogoś znaleźć bo to jest portal do ruch... Amen :D

   @JohanLiebert: Tak jak napisałem:

   Normalni faceci i kobiety nie muszą się tak bardzo starać aby mieć kogoś na wieczór, wystarczy odpalić Tindera

   To była alegoria na ruchanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @DisasterMaster: Ok sir. Najgorsze że wielu moich znajomych daje singlom w moim otoczeniu rady w stylu: "Poszukaj sobie kogoś na tinderze" :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Jangcy: W moim przypadku jak zacząłem unikać kobiet to same mnie teraz zaczepiają
   Ani w jedną ani w drugą stronę nie zaznasz spokoju człowieku i bądź tu mądry

  •  

   pokaż komentarz

   @JohanLiebert: Ta, klasyk. Ja jeszcze mam takich co w to wierzą i potem są z tego najlepsze opowieści.

   @DimkaHelikopter: Sam też to zauważyłem. Tak jak zacząłem mieć wyj%!?ne na kobiety to nagle same zaczęły przyłazić. W ciągu ostatniego roku dwie mi wyznały swoje uczucia, i obie zajęte, jedna nawet mężatka. Tego się nie spodziewałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
   Ale myślę że to raczej chodzi o po prostu pewność siebie i zmianę środowiska, niż samo mienie wyj%!?ne. Kiedy kończysz z towarzystwem typowo studenckim/licealnym i masz możliwość spotkać osoby którym można zaimponować umiejętnościami i zainteresowaniami. Bo nie oszukujmy się, do chudych i przystojnych nie należę.

  •  

   pokaż komentarz

   @DisasterMaster: może wyczuwają że ktoś nie jest desperatem i taka osoba może być dla nich wydawać się atrakcyjna przez niedostępność.Ja też nie uważam siebie za przystojnego, swoje wady posiadam np to że jestem za chudy

 •  

  pokaż komentarz

  Najlepiej to widać na przykładzie naszego kraju... chłop się musi nabiegać, nakraść, nakłamać, osiwieć, a panie spokojnie i zupełnie legalnie zgarniają te 60 tysięcy miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Co za przypadek ( ͡º ͜ʖ͡º) akurat na tapecie mam temat kumpla, który usunął konto w banku i założył wspólne z żoną.... z całą pewnością była to ich WSPÓLNA DECYZJA XD

  Teraz nie może sobie kupić żadnej gry, fajnych drogich ciuchów czy nawet piwerka na mieście, bo żona robi sobie dziennie przegląd konta i drze się na niego za każde wydane WSPÓLNE pieniążki XD

  I w strachu przed gniewem żony, raz na jakiś czas wybiera 50-100zł z bankomatu i odkłada gdzieś tą kasę, żeby sobie coś kupić.

  Nie wiem jak to nazwać. To już poziom wyżej niż beta bankomat

  •  

   pokaż komentarz

   Teraz nie może sobie kupić żadnej gry, fajnych drogich ciuchów czy nawet piwerka na mieście, bo żona robi sobie dziennie przegląd konta i drze się na niego za każde wydane WSPÓLNE pieniążki XD

   I w strachu przed gniewem żony, raz na jakiś czas wybiera 50-100zł z bankomatu i odkłada gdzieś tą kasę, żeby sobie coś kupić.

   @bajeron:

   Gratuluję Twojemu kumplowi wybranki!
   A kumpel jaki musi być mądry, że taką wybrał. ;)
   Zaraz będzie kolejny temat o przemocy kobiet wobec mężczyzn, że Twój kumpel biedny, uciemiężony żyje z taką, która nie pozwala mu wyjść nawet do toalety.
   Cóż... bycie cipeuszeum zobowiązuje.
   Powiedziałąbym, że Twój kumpel to raczej ciota level 1000. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @cyjanek_potasu: właśnie nie ogarniam tej kuwety, gość niebrzydki, dobrze zbudowany, zaradny i jakieś 8 lat od niej starszy (30lvl a ona 22). A tu taka cipcia z niego XD pewnie go szantażuje... uwaga... SEKSIKIEM ( ͡º ͜ʖ͡º)

   O tym jak się o tym dowiedziałem to można napisać mini-pastę, bo motywów z tym jak go krótko trzyma można mnożyć.
   Najlepsze że różowa może wydawać kasę na co chce, bo to są ważne rzeczy, torebki, błyskotki XD

   Ona do bystrych nie należy, taka stereotypowa blondi (ale jak widać to wystarczy do pełnej kontroli)
   Do tego obraża się co kwadrans ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Co następne? Wspólne konto na FB? XD

  •  

   pokaż komentarz

   @bajeron: to nie ma żadnego związku z dyskryminacją, po prostu koleś żyje z tyranką i nie potrafi sobie z tą sytuacją poradzić. Więc zamiast kręcenia beki, to pogadaj z nim, może potrzebuje pomocy.

  •  

   pokaż komentarz

   @bajeron: Jest z nią, bo może boi się, że nowej nie znajdzie? :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Dwarg no właśnie pisałem że gość jest przystojny i dobrze zbudowany XD w głowie też poukładane... wątpliwe że miałby problem. Raczej to zwyczajne zniewolenie ʕ•ᴥ•ʔ

  •  

   pokaż komentarz

   @bajeron: Kurła. Jak u mojej siostry. Tylko u nich to na odwrót. Kiedyś jej zrobił awanturę bo wydała £18 na zakupy. Cały czas sprawdza konto i sapie.
   Nigdy wspólnego konta. Nie bądźcie głupi/głupie

  •  

   pokaż komentarz

   @DILERIUM próbowałem, ale jego kartą jokerem jest pierścionek, że skoro już się ożenił to nic nie może zrobić. Jak sam nie chce sobie pomóc to już zostaje tylko kręcenie beki

  •  

   pokaż komentarz

   @DILERIUM on trochę jak taki polaczek, jak jest źle to zamiast coś zrobić to woli kombinować (jak z tą kasą z bankomatu) i JAKOŚ BĘDZIE XD

  •  

   pokaż komentarz

   @bek_proroczy jedyne wspólne konto jakie ma sens, to dodatkowe gdzie każdy wpłaca jakąś ustaloną kwotę (na domowe sprawy, zakupy spożywcze, remonty etc)

  •  

   pokaż komentarz

   @bajeron: @bajeron: Dokładnie.
   Inaczej jest to narzedzie przemocy ekonomicznej i zależności od drugiej osoby.

  •  

   pokaż komentarz

   @bajeron: jak się nie postawi, będzie miał tylko gorzej, ale w tym momencie to i tak chyba pozamiatane. Laska lvl22 kierująca 30latkiem to trochę patologia (i przepis na dramat potencjalnych dzieci). Mógł/może podpisać intercyzę chociaż w zakresie przychodów z tytułu pracy i postawić się, że albo będzie po mojemu, albo wyp#?@#??asz.

  •  

   pokaż komentarz

   @cyjanek_potasu: dodaj tam jeszcze kilka zer do poziomu cioty.

  •  

   pokaż komentarz

   @DILERIUM: kup mu spadochron i powiedz, że czas sp#$#%@$ac

  •  

   pokaż komentarz

   dodaj tam jeszcze kilka zer do poziomu cioty.

   @Basoofka: Najbardziej dziwi mnie to, że zmiast stwierdzić, że gość jest kompletną ciotą, która sama sobie dobrowolnie taki los wybrała to podnosi się hejt na tę kobietę, jaką to jest niby tyranką ;)

   Niedługo zaczniemy czytać, że pani z biedronki nakrzyczała na jakiegoś wykopka i to mu zryło tak psychikę, że od tamtej chwili będzie się musiał leczyć na chroniczną depresję.

   Najwidoczniej bycie jej sługusem mu odpowiada i tyle.
   Nikt go do niczego nie zmuszał, a wykopki robią z niego ofiarę.
   Naprawdę żałosne.

  •  

   pokaż komentarz

   @cyjanek_potasu Zdrowy rozsądek nakazuje rozróżnienie winy obecnej sytuacji w sposób wręcz naturalny. Skoro koleś się godzi na obecne warunki i ulega kobiecie pozbywając się swojej autonomiczności.. to jego wybór. Nie ma co jechać po kobiecie, bo od zarania dziejów są j takie osobniki. Facet godzi się na takie podchody więc to on jest ciotą. Mi kiedys kobieta też robiła podchody, a to o wspólne konto, o ślub, o przejęcie części wspólnych wydatków na siebie. Dochodzilo nawet do tego, że to ja powinienem fundować jej antykoncepcję, która brała w formie tabletek, bo sama chciała. Koleś jest ciotą jak każda ciotą co zgadza się na podłe traktowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   Najbardziej dziwi mnie to, że zmiast stwierdzić, że gość jest kompletną ciotą, która sama sobie dobrowolnie taki los wybrała to podnosi się hejt na tę kobietę, jaką to jest niby tyranką ;)

   @cyjanek_potasu: jak mężczyzna jest tyranem i znęca się nad kobietą, to kobieta jest ofiarą.
   Jak kobieta znęca się nad mężczyzną (a może w tym wypadku tak być), to mężczyzna jest pizdą.

   Nie każdy potrafi sobie poradzić ze wszystkimi sytuacjami w życiu a takimi tekstami tylko utwierdzasz ofiary w ty, że same są odpowiedzialne za swoją sytuację i tylko zmniejszasz prawdopodobieństwo, że osoba potrzebująca poszuka pomocy.

  •  

   pokaż komentarz

   jak mężczyzna jest tyranem i znęca się nad kobietą, to kobieta jest ofiarą.
   Jak kobieta znęca się nad mężczyzną (a może w tym wypadku tak być), to mężczyzna jest pizdą.


   @DILERIUM:

   Czyli sugerujesz, że jeżeli związałabym się z alkoholikiem to nie byłaby moja wina tylko tego alkoholika?
   Albo gdybym wybrała sobie na męża narkomana to również byłaby wina tego narkomana, a nie tego, że jestem po prostu głupia, bo wiedziałam z kim się wiąże?

  •  

   pokaż komentarz

   Mi kiedys kobieta też robiła podchody, a to o wspólne konto, o ślub, o przejęcie części wspólnych wydatków na siebie. Dochodzilo nawet do tego, że to ja powinienem fundować jej antykoncepcję, która brała w formie tabletek, bo sama chciała.

   @Basoofka:
   Zgadzam się z Twoją wypowiedzią, poza tym fragmentem.
   To po co się w ogóle wiązać z kobietą, z którą nie chcesz ślub i nie czujesz potrzeby żeby się dołożyć do antykoncepcji, z której sam korzystasz?
   Według mnie to nielogiczne.
   Związek polega na tym, że jednak strona chce jak najlepoiej dla drugiej i odwrotnie.
   Nie ma wydzielania, bo przede wszystkim myślisz o potrzebach drugiej osoby, a ona o Twoich.
   Myślisz jaką zrobic niespodziankę, co fajnego zaaranżować, czym zaskoczyć, i dostajesz to samo.
   Jeżeli wiążecie się z innymi kobietami/mężczyznami o innym podejściu, to później wynika jeden ten sam bełkot.
   Wszyskie kobiety są takie złe.
   Wsztscy mężczyni są tacy źli,.
   Nie wszyscy, tylko ci, którzych sami sobie wybieracie,

  •  

   pokaż komentarz

   @cyjanek_potasu: według niej związek polegał na tym, że kobieta ma dobrze i to facet ma ja utrzymywać, a jej pieniądze to jej pieniądze. Poniewaz po studiach zamieszkaliśmy razem i podjęliśmy pracę w podobnym czasie - mieliśmy zbliżony start. Przez cały czas mieszkania razem, który nie był znowu super długi, ona dążyła małymi krokami by facet przejął całe wydatki. W tym łącznie z antykoncepcja w formie pigułek na którą to ona się uparła i podała argumenty ważne tylko dla jej organizmu, a nie dla wspólnego dobra w postaci kontroli dzietności w tym związku. Z kobieta można chcieć ślubu, ale nie koniecznie trzeba jej początkowo ufać. Ja potrzebowałem trochę czasu mieszkania razem by przekonać się, że to nie ta osoba. Nie żałuję, że się rozstalismy ani trochę.
   Jeśli ty uważasz, że facet ma płacić lasce za mieszkanie, kosmetyki, pigułki i jeszcze mieć wspólne konto to proszę k%?!a bardzo. Have a great life daddy.

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli sugerujesz, że jeżeli związałabym się z alkoholikiem to nie byłaby moja wina tylko tego alkoholika?

   @cyjanek_potasu: a jeśli związałaś się z normalnym kolesiem, który wpadł w alkoholizm? Jeśli manipuluje, kłamie, grozi? Jeśli nie masz dokąd iść, nie wiesz, gdzie szukać pomocy? Poza tym, przecież nie jesteś jakąś CIOTĄ, poradzisz sobie sama. Wstyd Ci się przyznać przed znajomymi i rodziną, a nawet, jak ktoś w końcu zaproponuje pomoc, to nie przyjmiesz pomocy, bo on się zmieni. A poza tym go kochasz i uważasz, że Twoim obowiązkiem jest być przy nim i go ratować.

   Życie nie jest takie proste i pisze różne scenariusze.

  •  

   pokaż komentarz

   a jeśli związałaś się z normalnym kolesiem, który wpadł w alkoholizm? Jeśli manipuluje, kłamie, grozi? Jeśli nie masz dokąd iść, nie wiesz, gdzie szukać pomocy?

   @DILERIUM:

   Uważasz, że jestem niewykształconą dziunią, które pozwoli się wykorzystywać, okłamywać i grozić?
   I uważasz, że nie mam dokąd pójść? Miałabym się wyprowadzić ze swojego mieszkania i szukać nowego, bo nagle okazało się, że mój mąż nie jest tym, kim był przed ślubem. I z porządnego wykształconego człwoieka z szerokimi horyzontami zrobił sie wymoczek alkoholik?
   Proszę Cię... nie jestem sierotką Marysią i absolutnie nie wyobrażam sobie by jakikolwiek facet, w szczególnosci ten, z którym jestem związana miał czelność mi grozić.
   Trzeba wiązac się z ludźmi na poziomie, a nie poniżej poziomu.

  •  

   pokaż komentarz

   @cyjanek_potasu: no niestety nie każdy ma takie szczęście, co Ty i nie każdy jest w takiej sytuacji, jak Ty. Poza tym zza monitora łatwo opowiadać, co by się zrobiło, gdyby. Nie jest się współuzależnionym, nie boi się o to, że osoba, którą mimo wszystko się kocha po naszym odejściu spełni groźby i zabije się. Albo w drugą stronę, zemści się na Tobie. I tak, może Ty byś takiego kolesia po prostu wyj%%%ła z mieszkania, ale co, jeśli on mógłby wyj%%%ć Ciebie i dzieci?

   Uważam, że jesteś dziunią o zbyt wąskich horyzontach myślowych. Może jednak trochę się dokształć, nie wiem, z zakresu psychologii?

  •  

   pokaż komentarz

   Albo w drugą stronę, zemści się na Tobie. I tak, może Ty byś takiego kolesia po prostu wyj##!ła z mieszkania, ale co, jeśli on mógłby wyj##!ć Ciebie i dzieci?

   Uważam, że jesteś dziunią o zbyt wąskich horyzontach myślowych. Może jednak trochę się dokształć, nie wiem, z zakresu psychologii?

   @DILERIUM:
   Faktycznie, to, że stworzyłam sobie takie warunki, że nie muszę liczyć na niczyją łaskę świadczy, że jestem dziunią o zbyt wąskich horyzontach.
   Nigdy nie byłam uzalezniona i nie będę też współuzależniona- uzależnienie to domena ludzi słabych, więc może Ty się dokształć z psychologii ;)

   Jesteś najwidoczniej zwykłą płaczką, która chodzi i za swoje błędy i niepowodzenia życiowe obarcza innych.
   Jestem antynatalistą, nie sprowadzam człowieka na świat bez jego zgody, wiedząc, że może chociażby się urodzić roślinką- to się nazywa odpowiedizalność,jak zaczniesz czytać te psychologiczne pozycje to na pewno będzie tam co nieco o odpowiedzialności.

   W skrócie masz do mnie pretensje, że nie przejawiam patologicznych zachowań, które się leczy.
   Gratuluję logiki!

  •  

   pokaż komentarz

   @DILERIUM: Właśnie dlatego Mężczyźni się wieszają zamiast iść po pomoc. Jak masz problemy to jesteś ciotą, frajerem i nie masz nic wspólnego z Mężczyzną. Dlatego nikt nie chodzi po pomoc...

 •  

  pokaż komentarz

  I tak stulejarze nie będziecie ruchać. Walka z kobietami nic wam nie da.

  •  

   pokaż komentarz

   @GregorClegane667: Kolego jeszcze nie warto się podawać. Mężczyźni są jeszcze wstanie przywrócić porządek.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ya_Abbas: przegrywy i stulejarze to tacy nasi muzułmanie, najlepiej laska z przydziału i nap$@@%?@anie XD

  •  

   pokaż komentarz

   @GregorClegane667: stulejaratwo podobnie jak feminizm wynika z ciężkiego niezrozumienia kim jest człowiek, podkreślenia różnic i pielęgnowania własnej perspektywy. Trudne do leczenia w obu przypadkach, młody adept walki z rzeczywistością łatwo się zafiksuje czytając ścianę podobnych komentarzy stulejarskiej braci.

  •  

   pokaż komentarz

   @GregorClegane667: Nie z kobietami, z liberalizmem/feminizmem. Bez niego każdy dobierał się w pary i "ruchał", tzn. zakładał rodziny, miał dzieci itd. Nie było stulejarzy i nie było kociarek.

  •  

   pokaż komentarz

   @ojojvoj o względy różowych zawsze trzeba walczyć. I to wiele brutalnej niż teraz. Problemem stulejarzy są że calują w zbyt wysoki target.

  •  

   pokaż komentarz

   @GregorClegane667: Kiedyś tak nie było, to same kobiety łapały "byle był", głównie przez uzależnienie ekonomiczne/fizyczne (w znaczeniu więcej roboty fizycznej każdy musiał robić w domu).

  •  

   pokaż komentarz

   @GregorClegane667: Blisko ale teraz Tindery, FB, insty i inne tego typu social gówna sztucznie zawyżają smv Kobietom. Mają tyle atencji i lajków że taka 3/10 ma sie za 7/10. Wiec "stulejarz" powiedzmy 5/10 może liczyć na laskę co najwyżej 1-2/10. Wystarczy zrobić prosty test. Znajdź kilka Kobiet i niech wskażą wszystkich Mężczyzn którzy są wystarczająco atrakcyjni żeby chciały być z nimi w związku. Kobiety wskażą Ci może ze 20-30% wszystkich mijanych Mężczyzn. Gdybyśmy zrobili odwrotny test to 70-80% Kobiet zostało by uznane za atrakcyjne. Oczywiście mam na myśli tylko aspekty wizualne ale nie ma się co oszukiwać i pierdzielić o wewnętrznym pięknie... Jak szukałem Kobiety to musiał mi się podobać fizycznie w pierwszej kolejności i Kobiety też tak robią to naturalne. Gorzej że aktualnie pasztety z przedziału 3-5 mają się już za 7-ki wiec dlatego rynek matrymonialny jest nieco rozchwiany. Wystarczy popatrzeć na starsze pokolenia. Ja wychowywałem się jeszcze w czasach bez sztucznie pompowanego smv i było znacznie, znacznie łatwiej. Wiec nieco współczuje współczesnym Mężczyznom których wychowuje się aktualnie w przekonaniu że jest równość i że trzeba być usłużnym rycerzykiem to się mu będzie należała Kobieta z przydziału...

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna