•  

  pokaż komentarz

  Najgorsze jest to, że gość w zasadzie mówi prawdę :/

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007: Nie mówi prawdy, to są jego majaki religijne. Gość nie bierze pod uwagę jednego ważnego czynnika: sekularyzacji młodego pokolenia. Moim zdaniem sekularyzacja przyśpiesza z paru powodów i młode pokolenie odchodzi od islamu.

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000: skąd te obserwacje? To by było super, ale śmiem wątpić. Zakładając, że ojciec i matka są muzułmanami to ich kilkoro dzieci od młodego jest wychowywanych w twardej wierze. Z każdym pokoleniem masz nowe rzesze muzułmanów. Z tego co można zaobserwować, sekularyzacja postępuje u nas, co raz więcej ludzi odwraca się od kościoła katolickiego

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007: U nich też postępuje, podejrzewam że nawet bardziej na bliskim wschodzie niż u muzułmanów w europie zachodniej. Rodzice mogą sobie wychowywać ile chcą, dostęp do internetu robi swoje :). Młodzi ludzie widzą terroryzm, zamordyzm robiony w imie islamu i szukają odpowiedzi. A w internecie jest sporo ludzi którzy opuścili islam i myyk robi się następny ex-muzułmanin. Wczoraj czytałem jak gość pisał że zostawił islam parę lat temu a teraz jego brat zrobił to samo ;D, mogą robić dzieci ile chcą, sekularyzacja zabierze sporą część.

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000: Trzymam kciuki :) jednak, tak jak sam napisałeś: to występuje w mniejszym stopniu Europie zachodniej. I to jest właśnie problem, którego powinnismy się obawiać, bo to już prawie nasze podwórko

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007: Moim zdaniem sekularyzacja w europie jest silniejsza niż radykalizacja więc śpie spokojnie :). To oczywiście nie oznacza że nie będzie terroryzmu. To jest długi proces i musi minąć całe pokolenie, ale symptomy poprawy już widać.

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000: Ale to grupy radykalne będą miały przeważająca siłę głosu. Zauważ że to właśnie młodzi z drugiego pokolenia imigrantów się najbardziej radykalizują, a przy stosunku dzietności 4 albo 5 do standardu europejskiego 2 dzieci Europa zachodnia stanie się islamska. Swoi zwłaszcza muzułmanie, zawsze będą stać za swoimi.

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000 To co mówisz to jest właśnie ten j?%@ny mit. Nie, nie odchodzą od islamu. Wręcz przeciwnie.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie mówi prawdy, to są jego majaki religijne. Gość nie bierze pod uwagę jednego ważnego czynnika: sekularyzacji młodego pokolenia. Moim zdaniem sekularyzacja przyśpiesza z paru powodów i młode pokolenie odchodzi od islamu.

   @RebeliantT-1000: Przecież wszelkie badania na ten temat jakie do tej pory robiono pokazują zupełnie odwrotny trend. Kolejne pokolenia są jeszcze bardziej radykalne z powodów emigracji również najbardziej fanatycznego odłamu islamu z którym w krajach muzułmańskich do tej pory walczono, a w europie jest akceptowany.

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000: dokładnie to wszystkim mówię. Żyję w Holandii i widać gołym okiem - pierwsze pokolenie to jeszcze burki itd. A juz drugie i trzecie to mają wyj%!@ne i są jak inni, tylko, ze ciemniejsi - ale lubią blondynki - to szybko się zmienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @huzarius: A ja siedzę w Polsce i też to widzę, mimo że nie mam kontaktu z muzułmanami :).
   @QutaMuta: Dzietność u muzułmanów też spada, sama dzietność nie wystarczy. Bardziej bałbym sie nowej imigracji z gównokrajów niż dzietności.
   @Crosshairs: Apostazja wśród muzułmanów jest coraz bardziej widoczna, sami imamowie do dostrzegają:
   https://www.youtube.com/watch?v=l7pChq-3Qjs
   @fen1x: Ja dostrzegam inny trend, chyba ostatnie badania z USA są bardziej optymistyczne, tam to najbardziej widać.
   @emerald: spokojnie, nie troll.

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007: Żeby do tego doszło Europa musiałaby wpuszczać tylko muzułmanów a tak nie jest. Obecnie Niemcy otwierają się na imigrację z Ukrainy, pewno wkrótce zaczną też wpuszczać imigrantów z krajów takich jak Gruzja, Mołdawia, Armenia czy Białoruś. Do Unii też za jakiś czas wejdzie zapewne cała była Jugosławia. Zawsze też można też otworzyć rynki pracy na Hindusów, ludy Indochin, Filipin czy Ameryki Łacińskiej które zrównoważą ilość wyznawców islamu.
   Europa nie będzie Islamska tylko multikuturowa, podobna do USA.

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007: Taa, szczególnie w jego Iraku zalegalizowano święta bożego narodzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   Obecnie Niemcy otwierają się na imigrację z Ukrainy

   @Czcigodny_pOOtas: Ogarnijcie się na tym wykopie. Nawet było znalezisko na temat ale niestety łykacie wszystko jak pelikany. Niemcy wprowadzili ułatwienia dla pracowników kwalifikowanych i potrafiących umieć mówić po niemiecku dla każdego spoza UE a nie, że otworzyli się na ukraińców.

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007 miei prawdę. No ale jakby im nie przyznawano obywatelstwa to by nie mieli prawo wyborczych. A Europa dość że ich przyjęła to jeszcze oddaje im swoją suwerenność. Takie prawo żaden patriota który ma na celu dobro któregokolwiek kraju w Europie by nie poparł. Oddali im wszystko bo taki był plan i tyle. Widocznie chcieli żeby tak było i tak będzie. To jest logiczne bo zmiany już są zauważalne.

   No ale na pocieszenie napiszę, że nie wszyscy są terrorystami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Ale, że prawie wszyscy będą nas traktować z góry jako gorszych to się przyzwyczaimy.

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007: spoko trzeba teraz spłodzic drugiego Sobieskiego ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007: Oczywiście, to wszystko prawda.

   https://www.wykop.pl/wpis/12196399/zalewaja-nas-jak-donosi-instytut-jutiuba-i-demotyw/

   ZALEWAJĄ NAS!!!

   Jak donosi Instytut Jutiuba i Demotywatorów, muzułmańska imigrantka rodzi średnio siedem dzieci rocznie, po jednym przez każdy otwór cielesny. Specjaliści Instytutu biją na alarm.

   - To nie jedyny czynnik islamizujący – stwierdza prof. Wykopsander Lewski – Równie wielkim problemem są Polki jeżdżące na Erazmusy. Zobaczy taka Turasa i nim zdąży rozdziawić paszczękę do fellatio, już przekonwertowana. Poza tym emigracja. No i skrobankowe zamiłowania rodowitych Europejek. Europa umiera, proszę pani. Dziesięć lat i będzie tu las turbanów.

   Z prognozami demografa nie zgadza się Pew Research Center. Według prestiżowego think tanku obecnie w Europie mieszka 6 % muzułmanów, a w roku 2030 będzie ich 8 %, co obrazuje ten wykres. W 2050 roku ma być ich 10 %.

   - Pani się nie słucha lewaków, dostanie taki dolara, to napisze wszystko, bo to zawsze lepsze niż zasiłek socjalny - ucina wątpliwości Lewski – Polecam poczytać Wykop i Euroislam, tam są niezależne badania anegdotyczne. Zalewają nas i już. I co gorsza, nie asymilują się, tylko hołdują dzikim obyczajom. Nie słyszała pani o Francji? Mam tam kolegę.

   W roku 2009 Instytut Gallupa, najstarszy ośrodek badania opinii społecznej na świecie, przeprowadził ankietę na europejskich muzułmanach. Przepytano mieszkańców Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Francuscy muzułmanie okazali się najbardziej postępowi.

   Akty homoseksualne są moralnie akceptowalne dla 35 % francuskich muzułmanów i 78 % ogółu francuskiego społeczeństwa. Podobne pytanie zadaje od lat Polakom CBOS. Według sondażu z 2010 tylko 42 % Polaków uważa, że homoseksualiści powinni mieć prawo do uprawiania seksu w czterech ścianach. 37 % uważa, że nie powinni mieć prawa, a 21 % nie ma zdania. Co oznacza, że francuscy muzułmanie i Polacy to jeden pies. 35 % francuskich muzułmanów dopuszcza aborcję (78 % ogółu Francuzów). 48 % francuskich muzułmanów dopuszcza seks pozamałżeński, tylko 24 % dopuszcza karę śmierci (35 % dla ogółu Francuzów), 3 % akceptuje zabójstwa honorowe (2 % ogółu Francuzów). Najmniej postępowi są muzułmanie brytyjscy, niemieccy zaś sytuują się pośrodku stawki, ale również wśród nich zdecydowana mniejszość popiera ten proceder: 2 % muzułmanów brytyjskich (i 1 % ogółu Brytyjczyków) oraz 3 % muzułmanów niemieckich (i 1 % ogółu Niemców).

   Dodatkowo, jak wynika z ankiety autorstwa francuskiego dziennika „La Croix”, tylko 33 % francuskich muzułmanów modli się pięć razy dziennie, choć takie modlitwy to jeden z pięciu filarów islamu. 23 % chodzi co piątek do meczetu, 70 % przestrzega ramadanu.

   Rozluźnienie związków z religią cechuje także napływowych mahometan w Niemczech. Z sondażu przeprowadzonego na zlecenie rządu RFN wynika, że 40 % Irańczyków mieszkających w Niemczech uważa się za ludzi bez religii, podobnie jak 23 % przybyszów z Afryki Północnej. W Holandii odsetek muzułmanów regularnie chodzących do meczetu (27 %) jest niższy niż odsetek praktykujących protestantów.

   Również zwyczaje prokreacyjne muzułmańskich imigrantów mają tendencję do europeizowania się z biegiem czasu. Dla przykładu dzietność wśród urodzonych w Maroku obywatelek Holandii spadła z 4.9 w 1990 do 2.9 w 2005, wśród urodzonych w Turcji obywatelek Holandii spadła z 3.2 do 1.9.

   Poprosiliśmy o komentarz Lewskiego, ale zwyzywał nas od neuropejskich trolli i zatrzasnął drzwi.

   Islamofobia zatacza w Polsce coraz szersze kręgi. Według Instytutu Wyławiania Danych z Dupy najwięcej islamofobów, przeszło 300 %, jest wśród zwolenników Janusza Korwin-Mikkego. Wybraliśmy się do ich siedliska, portalu Wykop.pl

   - ZALEWAJĄ NAS!!!!!!!11111 – krzyczą kuce – Nie szanują kobiet, pedofilię praktykują, fanatykami są. Jedyną nadzieją na odpór zarazy jest Korwin – Ostatni Obrońca Europejskiej Cywilizacji!!!!!!!!111111

   O opinię poprosiliśmy Koroluka, znanego oracza prawaków i znawcę korwinistyki.

   - Co te kuce, to ja nawet nie... - wybucha śmiechem Koroluk – Korwin ma ich obronić przed islamem? Przed dyskryminacją kobiet, pedofilią i fanatyzmem? To jakby gasić pożar benzyną. Pani posłucha, co ma do powiedzenia na te tematy szurnięty Januszek.

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000 Obczaj sobie kto robił zamachy 3,2 lata temu a potem spróbuj znów to napisać.

  •  

   pokaż komentarz

   Najgorsze jest to, że gość w zasadzie mówi prawdę :/

   @stereo007: jesteśmy ostatnim pokoleniem, które zna Europę białą.

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000: akurat to nie prawda, muzułmanie w Europie często są bardziej religijni niż w swoich krajach pochodzenia. Bycie mniejszością zwykle radykalizuje cechy odmienne. To samo np widać po Sebkach na imigracji, co drugi tatuaże z husarią:P

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000:
   Pracuję i wNiemczech i w Belgii, i wierz mi, ten sk@@$esyn ma rację

  •  

   pokaż komentarz

   Nie mówi prawdy, to są jego majaki religijne. Gość nie bierze pod uwagę jednego ważnego czynnika: sekularyzacji młodego pokolenia. Moim zdaniem sekularyzacja przyśpiesza z paru powodów i młode pokolenie odchodzi od islamu.
   @RebeliantT-1000
   Skąd takie obserwacje możesz to jakoś uzasadnić?

  •  

   pokaż komentarz

   Moim zdaniem

   @RebeliantT-1000: słowo klucz, "twoje zdanie", a rzeczywistość pozostaje rzeczywistością.

  •  

   pokaż komentarz

   młode pokolenie odchodzi od islamu.

   @RebeliantT-1000: .. zebys sie nie zdziwil...

   pokaż spoiler .. od bicia glowa w dywan piec razy dnia moze odchodza... ale napewno nie odchodza od poczucia jednosci w byciu czlonkiem wspolnoty muzulmanskiej

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000: Dokładnie tak. Poza tym, różnice w dzietności łatwo wyeliminować kilkoma decyzjami administracyjnymi. Emigrantów można nie wpuszczać, obciąć zasiłki albo zmienić kryteria ich przyznawania, itd.

  •  

   pokaż komentarz

   : > Fajnie by było. Inshallah!

   @NaturalnieZeNieKochamPolski:

   ... huiciwmigdallah !!!!

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007: Ewentualnie może być też tak, że teraz mają po 5-6 dzieci, a później te dzieci dorosną i będzie zamiast dzieci patologia, bo nikt się nimi nie zajmował, bo trudno jednej kobiecie zorganizować czas na 6 dzieci no nie oszukujmy się. Pytanie czy patologią faktycznie da się sensownie rządzić i faktycznie sensownie ukierunkować na Islam. Wydaje mi się, że może faktycznie zmienimy nazwę ale jedyny kult jaki będzie to kult pieniądza - czyli po staremu.

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007 c%%?@ mówi prawdę. Uciekinierzy do Europy porzucą wiarę na rzecz wygodnego konsumpcyjnego życia.

  •  

   pokaż komentarz

   Najgorsze jest to, że gość w zasadzie mówi prawdę :/

   @stereo007: Nie. To w końcu wybuchnie (nomen omen) i Europa spłynie 'kolorową' krwią. Biedni ci, którzy nie mają jasnej skóry.

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007: tylko zauważ, że w islamie jest podobnie jak w chrześcijaństwie - to, że muzułmanie napływają, nie znaczy, że są oni wierzący, a być może tylko, żeby nie zostać zabitym - wyznają te gówno i wcale nie muszą edukować dziecka w ten sposób. I podejrzewam, że właśnie - tak jak np. w katolicyzmie nikomu nie chce się wypisywać z kościoła, tak u nich się boją robić albo tak jak mi wisi, że jestem nazywany katolikiem, bo się nie wypisałem -tak im wisi to, że są nazywani islamistami.

   Tego nie wiem, to tylko moje przypuszczenia, równie dobrze może być 100% z nich wierzących i chcących kultywować ich wiarę i tradycję.

  •  

   pokaż komentarz

   nich też postępuje, podejrzewam że nawet bardziej na bliskim wschodzie niż u muzułmanów w europie zachodniej. Rodzice mogą sobie wychowywać ile chcą, dostęp do internetu robi swoje :)

   @RebeliantT-1000: wiesz co to jest bractwo muzułmańskie?

   Dzisiejsza islamska młodzież jest dużo bardziej radykalną niż ich dziadkowie.

   Islamskie zamachy to kwestia ostatnich kilkudziesięciu lat.

   Turcja zawsze była przedstawiana jako świeckie państwo islamskie, a teraz Erdogan wprost odwołuje się do religii i ma ogromne poparcie.

   To co piszesz, to twoje życzenia a nie fakty. Islamska młodzież jest bardzo radykalna, a gdy przyjdzie kryzys i ludzie nie będą mogli znaleźć dobrej pracy przez ogromne składki na emerytury spowodowane przez niską dzietność w Europie, to ci młodzi muzułmanie po prostu się zbuntują. Ba, nawet rdzenna europejska młodzież się może zbuntować, gdy pół pensji będzie im zabierać ZUS albo jego zagraniczny odpowiednik.

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000: mam nadzieje ze wykopki potrafia czytac, aby nie plusowac wpisow takich kretynow. Gosciowi 'wydaje sie', uwaze ze oni sie sekularyzuja, bo maja dostep do neta. Bez własnych doswwiaczen, za to z wiedza z tvn.

   Niech sobie poczyta ten chłopaczek komnetarz tych muzułamanów którzy maja dostep do internetu (。◕‿‿◕。)

   Tak wiec ja mam sporo znajomych muzułamnów od lat. W tym ejst ok 30% porządnych ludzi. Oni wprost mowia ze boja sie agresywnej wiekszosci i nie zrobia NIC przeciw niej z obaw o konsekwencje. Te 30% fajnych ludzi wprost mi mówilo o czym mowia miedzy soba ta reszta 70%.

  •  

   pokaż komentarz

   Obecnie Niemcy otwierają się na imigrację z Ukrainy, pewno wkrótce zaczną też wpuszczać imigrantów z krajów takich jak Gruzja, Mołdawia,

   @Czcigodny_pOOtas: to wszystko gowno, Ukraina nie jest z gumy, zyje tam ok 40 milionow, a ludnosc Afryki co roku wyrasta na 80 milionow, za 13 lat miliard moze spokojnie zalac europe, i ani Gruzja ani Ukraina tutaj liczbowo niczego nie zmieni,

  •  

   pokaż komentarz

   @siddhariha-cautama: Ale ja nie mówię tylko o Ukrainie czy Gruzji ale też o np Indochinach czy Ameryce Łacińskiej skąd można ściągać pracowników.

  •  

   pokaż komentarz

   @Czcigodny_pOOtas: A czym sie rozni Hindus od afrykanina, poza tym ze jeden sra na ulicy a drugi w sawannie, ? W indiach brakuje kobiet jeszcze bardziej niz w polsce, Tam jest selektywna aborcja jak w Chinach, Juz widze sklepy z curry w Polsce, Bo oni pomimo tego ze maja jakies programy kosmiczne czy bron jadrowa do niczego innego sie nie nadaja, Bron jadrowa maja w spadku po Brytyjczykach, a ich technika wojskowa nie jest warta funta klakow, Jak do Polski wjada Hindusi to beda ubogacac nie gorzej niz afrykanczycy,

  •  

   pokaż komentarz

   @Crosshairs: Obejrzałeś film z linka? podejrzewam że nie.
   @TwoWolves: Moim zdaniem minęliśmy pewien punkt krytyczny i trend idzie w strone sekularyzacji. I tak, wiem że dzieci emigranckie w 2, 3 pokoleniu są bardziej radykalni niż rodzice, to nie jest żadna nowość, ale uważam że to się zmienia z następnym pokoleniem.
   @Kemekan: Ja nie twierdzę że już jest dobrze, że nie bedzie zamachów, ale że bedzie lepiej, ale za pokolenie, dwa.
   @Bcbino: Obejrzyj ten film od byłego muzułmanina: https://www.youtube.com/watch?v=_-pYPWc26Gk
   @januszniepije: Nie mówie że jest dobrze, ale że trend się zmienia.
   @Strzelec_Kurpiowski:

   wiesz co to jest bractwo muzułmańskie?
   wiem

   Dzisiejsza islamska młodzież jest dużo bardziej radykalną niż ich dziadkowie.
   wiem

   Turcja zawsze była przedstawiana jako świeckie państwo islamskie, a teraz Erdogan wprost odwołuje się do religii i ma ogromne poparcie.
   I dzieki temu ludzie odchodzą od religii, dziękuje pan erdogan:https://www.dw.com/en/atheism-grows-in-turkey-as-recep-tayyip-erdogan-urges-islam/a-47018029
   @miroslaw75: sam jesteś kretyn
   Wklejam ciekawy komentarz jednego byłego muzułmanina odnośnie tego dlaczego islam zaczyna się zwijać:

   I am myself an exmuslim who left Islam since six years and I think technology plays a major role in the rise of leaving Islam trend, for the first time in islam history it is possible to search, criticise, even make satire, and express own ideas and feeling on Islam texts in safety from fanatics retaliation

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000: gowno wiesz, wiedze czerpiesz wiesniaku z relacji z neta a nie z doswiadczen wlasnych.
   czyli GOWNO wiesz

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000: nie słyszałem żadnych danych na ten temat, wszystkie źródła na jakie trafiam zawsze mówią o dynamicznym rozwoju islamu w Europie. Zobacz sobie ile powstaje nowych meczetów rocznie w takich krajach jak Niemcy i Francja. Zobacz sobie wyniki anonimowych ankiet ile % muzułmanów popiera tam nawet bardzo radykalne przepisy swojej wiary. Sam pracowałem z dwoma muzułmanami w Polsce i bylem w szoku, że tak młodzi, w miarę ogarnięci ludzie są aż tak religijni. Klękanie na dywaniku w ciągu dnia, przepisowa dieta, ubiór, posty i cytaty z koranu z pamięci na zawołanie. Prawie 4 dyszki życia w Polsce i nie spotkałem ani jednego tak pobożnego katolika.

  •  

   pokaż komentarz

   @miroslaw75: Nawet nie przeczytałeś całego komentarza i już plujesz. więc nie zamierzam z tobą dyskutować. standardowo: sam gówno wiesz głupi polaczku na emigracji.

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000: jelopie ja jzu od dawna w polandi jestem i place co miesiac tyle podatkow ze ty tyle na reke nie dostajesz

  •  

   pokaż komentarz

   @RebeliantT-1000: trzeba glupich demastowac, bo pisza wysrywy z dupy przeczytane i szerza brednie

  •  

   pokaż komentarz

   @TwoWolves: Chyba muszę precyzyjniej pisać bo mirki mnie nie rozumieją. Ja wiem że teraz jest sporo radykałów, znam badania z pew research i inne. Dostrzegam problemy które są teraz. Wiem że Europa ma problemy z islamem i radykałami. Ale uważam że z paru powodów (łatwy dostęp do wiedzy, terroryzm, ISIS, zamordyzm na bliskim wschodzie, ) młodzi ludzie zaczną odchodzić od islamu. To jest trend, a nie to co jest teraz.

  •  

   pokaż komentarz

   @stereo007 no a co ma klamac, przecież jest szejkiem

   ..

  •  

   pokaż komentarz

   Najgorsze jest to, że gość w zasadzie mówi prawdę :/

   @stereo007: a mi się przypomina czołówka z "Asterixa". Zawsze jest tam wzmianka o małej, galijskiej wiosce, która skutecznie i z entuzjazmem opiera się Rzymianom. My otóż jesteśmy tą wioską :)

  •  

   pokaż komentarz

   @straga: jest tylko mały problem: „życie to nie je bajka” i nie mamy takiego fajnego eliksiru

 •  

  pokaż komentarz

  No i znow Polska zielona wyspa :)

 •  

  pokaż komentarz

  Najlepsze jest to że lewctwo myśli że jak maja ateistyczne poglądy to będą żyć sobie razem ze społecznością LGBT i islamistami.

  •  

   pokaż komentarz

   @intri: te listy sformalizowanych związków/małżeństw par jednopłciowych pewnie bardzo się przydadzą nowym panom Europyʕ•ᴥ•ʔ

  •  

   pokaż komentarz

   @ImInLoveWithTheCoco:
   Ale oni mają rację. Wśród arabów występują zboczeńcy jeszcze w większych ilościach niż wśród europejczyków. Tam lokalny kacyk, raz w tygodniu zezwala na zabawy z młodymi chłopcami . Dają im "na wynajem"... w ten dzień ponoć Allach "idzie spać". To chyba czwartki są. Gdzieś to oglądałem.... tak jest wśród tych .....

  •  

   pokaż komentarz

   @intri: coooooo ? jako prawdziwy ateista uważam, że LGBT nie ma żadnego przełożenia na cywilizację i naukę i powinno być to na równi traktowane jako religia, bajeczki, choroby psychiczne

  •  

   pokaż komentarz

   @intri: k@%#a, następny. Jestem ateistą. Moje położenie to liberalizm klasyczny z odchyłem w stronę konserwatyzmu rozumianego jako ewolucja, nie rewolucja.

   Islam uważam za religię jeszcze bardziej prymitywną i groźną niż chrześcijaństwo. Zresztą to chrześcijanie najczęściej konwertują na Islam, ateiści w skali błędu statystycznego.

  •  

   pokaż komentarz

   @intri: Lewactwo ma w uju w jaką religię nie wierzy. Jakby Cię mieli zamordować za nie wiarę w wielkiego potwora spaghetti to też byś zaczął wierzyć w jedyną słuszną religię. Tak samo jak było z królami, dopóki król żył to króla kochali, a resztę bajki już znasz ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @intri: nie bedzie zyc, szybciej wybuchnie wojna w europie niz muzlumanie przejma kontrole nad naszym kontynentem

  •  

   pokaż komentarz

   @intri: Halo, jestem ateistą, proszę mnie nie wpisywać od razu w szeregi lewackich zwierząt

  •  

   pokaż komentarz

   myśli że jak maja ateistyczne poglądy to będą żyć sobie razem ze społecznością LGBT i islamistami.

   @intri: Ateista w hierarchi muzlumanow jest najnizej, i wg sunnitow nalezy takiego czlowieka od razu karac smiercia, Natomiast chrzescijanin czy zyd ma prawo zyc gdy zaplaci podatek,

  •  

   pokaż komentarz

   @intri: Ale przecież prawdziwi Chrześcijanie (czyli ci, co postępują wedle słów swojego boga, a nie tylko nazywają się Chrześcijanami, a nie wiedzą nic o swojej religii) powinni być gościnni i na przemoc reagować nadstawianiem drugiego policzka, na kradzież powinni reagować oddaniem jeszcze więcej swoich rzeczy niż chce złodziej. No tak, czy nie?

   "Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie.

   Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski".

   To słowo boże.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Coś mu się pomyliło ( ͡º ͜ʖ͡º) No w Polsce bankowo nie ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @Anyway: No dobra, u nas 50 lat później ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Anyway: W Polsce zmniejszy się populacja - 30 milionów w 2050. A jak poprawi się nam gospodarka a na zachodzie pogorszy, to pierwsi wyemigrują muzułmanie z zachodu. Granic dla nich nie ma.

  •  

   pokaż komentarz

   @masz_fajne_donice: to jest dopiero chora wizja - bedzie kiepsko

  •  

   pokaż komentarz

   @Ruswelt: To bardziej sensowne przewidywania, niż wizja. Jeżeli chodzi o liczbę ludności to całkiem dokładne.
   Mało tego. Społeczeństwo będzie na dodatek bardzo stare a więc i bierne i bezbronne.

   Podziękuj propagatorom bezdzietnego stylu życia chwalącym szczęśliwe bycie singlem i krytykującym 'gówniaki'. To częściowo ich zasługa. Ja rozumiem, że tak można myśleć ale propagowanie tego, to strzelanie sobie w kolano.

  •  

   pokaż komentarz

   @masz_fajne_donice: to tez trochę kwestia kosztów - przed 30 ciężko logicznie się zdecydować na dzieci

  •  

   pokaż komentarz

   to tez trochę kwestia kosztów - przed 30 ciężko logicznie się zdecydować na dzieci

   @Ruswelt: Coś dziwne biorąc pod uwagę demografię na świecie. Tam gdzie jest mniej kasy rodzi się więcej dzieci. I to jest dosyć proporcjonalna prawidłowość. Nasi rodzice i dziadkowie byli biedniejsi, dostawali mniej pomocy na dzieci a dawali radę. Ten argument mi się wydaje kiepski. No chyba, że weźmiemy pod uwagę, że wymagania wobec poziomu życia znacznie się zwiększyły.

  •  

   pokaż komentarz

   @masz_fajne_donice: Ale jak chcesz żeby te dzieci miały dobre dzieciństwo i dostęp do życia na poziomie + zapewnić im perspektywy to jest to ogromny koszt finansowy na długie lata.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale jak chcesz żeby te dzieci miały dobre dzieciństwo i dostęp do życia na poziomie + zapewnić im perspektywy to jest to ogromny koszt finansowy na długie lata.

   @Ruswelt: Po urodzeniu dzieci ma się wiele lat, żeby jeszcze zarobić pieniądze.

   zapewnić im perspektywy
   Perspektywy to zapewni co najwyżej własna dobrze prosperująca firma. Rozwiązanie dla 1% osób. Poza tym z osób które znam - prowadzenie firmy nie przeszkodziło im w posiadaniu dzieci. Odłożenie kilkuset tysięcy żadnych perspektyw nie zapewni - a na pewno nie tyle co dobre wychowanie do którego nie potrzeba majątku i kilka trafnych decyzji w życiu.
   Zresztą - to co piszesz nie jest nieprawdą. Wybór między ilością a jakością. Społeczeństwo może wychować garstkę szczęśliwych bogatych dzieci, które potem będą tyrać jak woły, żeby zapewnić byt starszym emerytom których będzie więcej albo wychować więcej szczęśliwych ale już nie tak bogatych dzieci, które będą żyły jak chciały bo nie będą miały na utrzymaniu takiej ilości dziadków. A właśnie - jeszcze można murzynów sprowadzić jak Norwegowie i Szwedzi. Niech podcierają dziadkom tyłki, od czasu do czasu podrzynają gardła.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Podziękuj propagatorom bezdzietnego stylu życia chwalącym szczęśliwe bycie singlem i krytykującym 'gówniaki'. To częściowo ich zasługa. Ja rozumiem, że tak można myśleć ale propagowanie tego, to strzelanie sobie w kolano.

   @masz_fajne_donice: osoby bezdzietne mają tę przewagę, że mogą się tym "strzelaniem w kolano" zupełnie nie przejmować. Zmiany demograficzne za 70 czy 100 lat w zasadzie ich nie dotyczą.

  •  

   pokaż komentarz

   Zmiany demograficzne za 70 czy 100 lat w zasadzie ich nie dotyczą.

   @Ordynat_Michorowski: Zmiany demograficzne już zaczęły mieć negatywne skutki. A większe będą odczuwalne z każdym rokiem. Nie ma, że za 70 lat nagle będzie c#$?#wo. Stopniowo będzie coraz gorzej.

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna