•  

  pokaż komentarz

  W tej chwili Polskie uczelnie w większości przypadków nie tyle zajmują się nauką, co nauczają o bieżącym stanie wiedzy, a i to z trudem nadążają. Rozwój wiedzy poza nielicznymi przypadkami stoi tutaj w miejscu. Jeśli chcemy budować nowoczesne państwo, to działajmy aby był to okres przejściowy. Masowa edukacja ma również swoje plusy, w Polsce jest dużo z grubsza ograniętych ludzi, a nie jedynie wąska elita i to również pomaga w gospodarce. Natomiast o poziom warto zawsze zawalczyć, bo kiedy już zadbamy o infrastrukturę do rozwoju, to potrzeba zrobić krok dalej.

 •  

  pokaż komentarz

  polskie uczelnie kształcą z historii różnych dziedzin , w końcu w żadnym rządzie na świecie nie ma tylu historyków co u nas

 •  

  pokaż komentarz

  Ludzie tu rozkminiają dlaczego polskei uczelnie są ostatnie i prześcigaja sie w pomysłach, ale w większosci to symptomy a nie powody, tak samo z resztą jak w filmiku. Powodem jest to, że uczelnie finansuje państwo. Wtedy nie ma żadnego powodu do polepszania czegokolwiek. Te najlepsze uczelnie są prywatne. I właśnie dlatego są najlepsze, bo muszą się starać, bo jak nie to studenci i sponsorzy zabiorą hajs i pójdą do konkurencji.

 •  

  pokaż komentarz

  Bo uczą i nauczani są w nich Polacy. Jakby Żydzi wrócili to był by jedne z lepszych.

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna