•  

  pokaż komentarz

  przecież poza tym "Reconquista Crimea" to mają rację, jest popyt na takie coś to jest i podaż, tak samo jak na JP100%, czy kotwicę Polski Walczącej na każdej części ciała, myślicie, że firma się z tym identyfikuje? gówno, goli tylko baranów, tak samo jak w Ukrainie banderowców

 •  

  pokaż komentarz

  Ktos mi wyjasni, dlaczego tak usilnie jest napedzana nagona na patriotyzm?
  Sa tam jakies hipki, ktore to zaczynaja, apotem zbiera sie grupka uzytecznych idiotow, co to powielaja i sadza, ze walcza o wartosci europejskie. Zabawne.
  Nie ma nic zlego w normalnym patriotyzmie - co jest zlego w tym, ze jest sie dumnym z historii swojego kraju i nacji, z osiagnie w przeszlosci i obecnych? czy jest cos zlego w spiewaniu hymu, kupowaniu lokalnych produktow? W krajach zachodnich, to lokalne marki sa promowane przez lokalnych jak i ogolnokrajowych politykow i nie ma nic w tym zlego, ani nacjonalistycznego (w tym nazistowkim znaczeniu) - tylko w Polsce - znajdzie sie grupka ludzi, tak bardzo zapatrzonych w niebieska flage w bialymi gwiazdkami, ze zaczynaja pluc na samych siebie, zeby tylko zostac poglaskanymi. Chcecie byc szanowani? To zacznijcie szanowac Siebie i historie swojego narodu, bo inacej by Was tu nie bylo.

 •  

  pokaż komentarz

  Niech uderzają dalej, lepszego marketingu nie mogli im zrobić. A co do mundurów to każda przytomna osoba wie że to brednie.

1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 następna